FBI začala zatýkať novinárov napojených na pedofilný kruh Pizzagate

17/01/2024 | Správy

(článok z 29.11.2023)

Pizzagate je skutočný podľa právnikov FBI na súde, ktorí tiež v tichosti odhalili, že pedofili napojení na elitný pedofilný kruh sú aktívne vyšetrovaní a chystá sa hromadné zatýkanie.

Odhalenia zo súdnej siene v texaskom Houstone v prípade miestneho pedagóga zapleteného do pedofilného gangu s tématikou Pizzagate úplne zničili dlhoročné utajovanie škandálu Pizzagate mainstreamovými médiami.

Toto je ďalšie ospravedlnenie pre takzvaných konšpiračných teoretikov. Čo je však dôležitejšie, správy zo súdnej siene v Houstone poskytujú nádej, že sa konečne dočkáme spravodlivosti.

Bombastické priznanie FBI prichádza po týždni viacerých zatýkaní verejných činiteľov a overovateľov faktov spojených s Pizzagate – ktorí sa predtým snažili tento škandál zakryť ako “konšpiračnú teóriu”.

Najnovšia postava spojená s Pizzagate, Clint Harnden, pracoval na texaskej univerzite A&M a začiatkom tohto mesiaca bol zatknutý na základe nechutného množstva obvinení zo sexu a detskej pornografie.

Podľa vyhlásenia FBI Harnden používal mnohé z tých istých slov, ktoré sme prichytili pri používaní šéfa kampane Hillary Clintonovej Johna Podestu v jeho bizarných e-mailoch s iným členom globálnej elity, vrátane pizze, orechovej omáčky, domina a hot-dogov.

Máme ešte stále veriť mainstreamovým médiám, keď nám tvrdia, že je to všetko veľká náhoda?

Získali sme vyhlásenie FBI od špeciálneho agenta prideleného na tento prípad a detaily Harndenovho zatknutia sú absolútne nechutné.

Celé vyhlásenie špeciálneho agenta FBI si môžete pozrieť kliknutím sem.

Nebudem čítať celý text kvôli mimoriadne názornej povahe detailov, ale dokument odhaľuje, že FBI je na rovnakej strane ako takzvaní konšpirační teoretici a že elitní pedofili, ktorí boli prichytení pri používaní kódových slov a obrázkov Pizzagate, už nie sú v bezpečí pred trestným stíhaním.

Pravda začína presakovať na povrch. Blíži sa deň, keď mainstreamové médiá už nebudú môcť popierať, že Pizzagate je – a vždy bol – až príliš skutočný.

Podľa agentov FBI v bielych čiapkach je masové zatýkanie na obzore. V skutočnosti sa už začali, počnúc propagandistami, ktorí kryli najväčší kriminálny škandál našich čias.

Blízky priateľ Peta Buttigiega aj Johna Podestu bol odsúdený na 150 rokov väzenia za znásilnenie viac ako 500 detí.

Bývalý demokratický starosta College Parku v Marylande Patrick Wojahn, ktorý bol jedným z najbližších priateľov ministra dopravy Peta Buttigiega, bol v pondelok odsúdený na 150 rokov federálneho väzenia.

Odsúdenie dobre situovaného demokratického politika za sexuálne zločiny proti deťom by bolo ešte pred niekoľkými rokmi nemysliteľné. Domino však začalo padať.

Bývalý producent CNN a hrdý pedofil John Griffin, ktorý tvrdil, že žena je ženou “bez ohľadu na jej vek”, bol tiež uznaný vinným z nechutných sexuálnych zločinov voči deťom a odsúdený na 19 rokov väzenia.

Teraz sú na rade hlavní propagandisti mainstreamových médií, ktorí roky kryli škandál Pizzagate.

Mainstreamový novinár, overovateľ faktov a blízky priateľ Johna Podestu, ktorý sa predtým chválil, že “vyvracia” Pizzagate a zavádza verejnosť, bol tiež zatknutý za nechutné obvinenia zo znásilnenia detí.

Wojahn sa v auguste priznal k 140 bodom obžaloby z držby a distribúcie odporného množstva videí so znásilneniami detí.

Denník Baltimore Sun uviedol zoznam Wojahnových zločinov: “držanie, držanie s úmyslom distribúcie a distribúcia materiálu, ktorý zneužíva deti – zmes priestupkov a trestných činov s maximálnymi trestami od 5 do 10 rokov odňatia slobody”.

Prokurátori tvrdili, že Wojahn sa stal obeťou viac ako 500 detí na celom svete, z ktorých 52 identifikovalo Národné centrum pre nezvestné a zneužívané deti.

Majiteľ spoločnosti X Elon Musk bol zaskočený obrovským počtom detí, ktoré Wojahn zneužil, a poznamenal: “500 obetí! Čo to do pekla?!”

Demokratickí politici, mainstreamoví novinári a overovatelia faktov čelia spravodlivosti za zločiny. O Pizzagate teraz hovoria prominenti. A podľa zasväteného pracovníka FBI je to len špička ľadovca.

Keď sa historici obzrú späť na toto obdobie, budú si ho pamätať ako čas, keď sa globalistická elita stala arogantnou, odhalila svoje karty a začala strácať moc.

Elita si uvedomuje, že priehradný múr sa čoskoro pretrhne a ich zločiny proti ľudskosti budú odhalené mainstreamom.

Keď sa ľudia prebudia a začnú sa proti nim búriť, elita sa vyškiera a prosí o milosť.

Profesor Svetového ekonomického fóra Scott Galloway, ktorý počas pandémie nariadil vláde zaviesť prísne opatrenia na uzamknutie, nedávno prosil verejnosť o “odpustenie” a priznal, že drakonické pravidlá boli “zlé a zbytočné”.

Mainstreamové médiá sa k nemu pridali a vyrukovali s myšlienkou “Covidovej amnestie” pre elitných rozhodovateľov, ktorí zničili milióny životov presadzovaním drakonických výluk, masiek na deťoch a barbarských nariadení o očkovaní.

Podľa virálneho článku v časopise Atlantic by elita vrátane Fauciho, Gatesa a Bidena mala dostať voľnú ruku a amnestiu proti trestnému stíhaniu, keďže sa objavuje čoraz viac dôkazov o ich pochybeniach a priamej kriminalite.

Elite jednoducho nemôžeme udeliť trochu “milosti a odpustenia”, nehovoriac o amnestii, pretože ide o existenčný boj. Povedané na rovinu, elita sa priživuje na našich deťoch a zároveň sa snaží vyvraždiť väčšinu z nás.

Zdroj

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments