Dôležitosť Zeme pre mimozemšťanov – (2)

30/05/2021 | Tajné

2. ČASŤ

Emery: Koľko hybridov podľa teba skutočne existuje na povrchu?

Randy: Musí to byť desaťtisíce alebo viac ako 100 000 alebo ešte viac. Momentálne o tom nemám konkrétne čísla, ale musí to byť veľa.

Emery: A všetci títo mimozemšťania spolupracujú? Alebo si myslíš, že sú len …

Randy: Och, myslím si, že niekedy áno, a myslím si, že niekedy súťažia, a myslím si, že niekedy sa navzájom nemusia mať radi. Ale opäť nie každý je takýto.

Emery: Hovoríme tu o mimozemšťanoch, ktorí môžu meniť tvar. Si si toho vedomý?

Randy: Áno, absolútne. Existuje jeden druh plazmidu, ktorý je … ako ich opíšem? Predstav si želatínovú formu života s neónovými svetlami vo vnútri. Takto vyzerajú. Ale majú schopnosť prispôsobiť sa takmer každému vonkajšiemu tvaru, aby mohli napodobňovať človeka alebo Zeta Crosslinker alebo Sasquatch alebo delfína alebo skoro všetko, čo má relatívnu veľkosť alebo rozsah.

Nemôžu sa zmenšiť na veľkosť mačky, ani sa nevyhnutne nemôžu zväčšiť na veľkosť slona. Ale čokoľvek, čo má porovnateľnú hmotnosť, môže zásadne zmeniť tvar a udržať si tento tvar neuveriteľne dlho. Dokážu udržať tvar niekoľko hodín alebo dní.

Emery: Aký je ich program? Odkiaľ prišli ? Prečo sú tu?

Randy: Plazmidy, o ktorých viem, bývajú žoldnieri, pretože jedným z najlepších spôsobov, ako niekoho zavraždiť, je schovať sa za niečo iné, priblížiť sa, potom bodnúť, zabiť, importovať. Bývajú teda veľmi dobre platenými vrahmi, pretože to je ich špecialita. Sú to teda žoldnieri. Bola tu neúnavná snaha vylúčiť ich z pozemskej sféry a určite sme pred niekoľkými rokmi mali niekoľko incidentov, keď sa niektorí z nich pokúšali uniknúť, a my sme proti nim zakročili, zostrelili ich alebo ich prenasledovali, keď zostupovali pod hladinu oceánu atď. Na chvíľu to bol trochu veľký problém.

Emery: Kto poslal týchto žoldnierov a ako sme zničili tieto typy rás?

Randy: Myslím, že na našich cestách za stretnutím s inými bytosťami ich niekto stretol a rozhodol sa hovoriť s niekým iným, ktorý povedal: „Och, prenajmeme týchto ľudí, aby robili túto prácu. »Pokiaľ ide o nich …

Emery: Je to pravdepodobne veľmi osobné úsilie.

Randy: Áno, ide o platbu. Pokiaľ dostanú to, čo považujú za adekvátne odškodnenie, nastúpia do akejkoľvek práce.

Emery: Počuli sme, že reptoidy môžu tiež meniť tvar a zostať v akejkoľvek forme, ktorú si vyberú, napríklad človeka, a možno dokonca preniknúť do našej vojenskej alebo politickej vlády. Počul si o tom?

Randy: Určite existuje niekoľko druhov reptoidov, o ktorých viem, že sú ako chameleóny, majú schopnosť meniť tvar. Menia iba povrch svojej pokožky. Takže opäť, ak je jeho veľkosť porovnateľná, je celkom možná schopnosť vonkajšej zmeny, aby vyzeral ako človek. A áno, z času na čas sme mali problém nájsť tieto bytosti, ktoré napodobňujú alebo sa vydávajú za politické osobnosti.

Emery: Takže ste išli na misiu, aby ste ich prenasledovali?

Randy: Ja osobne nie, ale viem, že sme sa dostali na tieto misie, aby sme ich vystopovali a vysporiadali sa s nimi.

Emery: Čo znamená vysporiadať sa s nimi? Zajmeme ich, dáme do nejakého väzenia alebo čo sa s nimi stane?

Randy: No, moje chápanie … to v skutočnosti závisí od ich úrovne nepriateľstva a / alebo od ich tendencií intelektuálnej spolupráce. Takže ak je nejaký druh považovaný za niekoho, s kým si môžete urobiť čas na rozhovor, napríklad „Dostali sme ťa, musíš sa dostať z tejto planéty“ a povedali: „Dobre, dostal si ma, takže odídem, “tak to tak urobíš.

Ale ak viete, že tento druh má povesť, že nefunguje podľa pravidiel, bude buď zastavený alebo eliminovaný v závislosti od závažnosti problému, a je to skutočne rozhodnutie veliteľa zodpovedného za túto operáciu. … Vždy je to založené na protokoloch a parametroch, ktoré dostali na svoju prácu, čo je podľa nich najlepšie.

Emery: Prečo si myslíš, že všetci títo mimozemšťania prichádzajú na Zem a sú s nami? Aký máš na to názor? Prečo sú tu všetci? A čo je také dôležité na Zemi? Čo je na nás také dôležité?

Randy: No, chápem to tak, že planéta v jej jadre má niekde skutočné fyzické umiestnenie, kde je pamäť uložená ako pevný disk. A keď hovorím pamäť, myslím tým všetko, čo sa kedy na tejto planéte stalo, je zaznamenané na tomto druhu pevného disku niekde v jadre.

Teraz existuje malý počet svetov, ktoré sú „knižnicami“ a ktoré majú nielen uložené údaje z vlastného pamäťového systému, z ich vlastných planetárnych skúseností, ale majú aj kópie iných pamätí a svojich vlastných ďalších pevných diskov z iných planét. Takže v prípade, že sa niečo stane jednej z týchto planét, tejto pamäti genetickej informácie, historické informácie sú uložené niekde inde. Rozumiem tomu tak, že Zem je veľmi dôležitá planéta knižnice. 

Povedzme teda, že hodnota týchto informácií je na nezaplatenie. Takže každý druh, ktorý chápe, že existuje potenciál pre prístup k týmto informáciám, nemôže ušetriť žiadne priateľské alebo nepriateľské náklady na získanie prístupu k nim. Niektoré druhy sa teda rozhodli, že je pre nich lepšie, že sa snažia získať knižničný preukaz, a sú aj ďalšie druhy, ktoré by najradšej knihy z knižnice iba ukradli.

Emery: A kde na Zemi sa podľa teba nachádza? Viem, že to nie je ako budova, do ktorej chodíš. Z mojej skúsenosti s programami viem, že používajú žulové a kryštálové útvary Vnútornej Zeme na zaznamenávanie na pevné disky aj iných planét, a to isté pre nás urobili aj iné planéty.

Randy: Áno, je to v podstate minerálny pamäťový systém. Rôzne štruktúry žuly, zlata a kryštalických minerálov obsahujú väčšinu týchto informácií a väčšinu tejto pamäte, ako to chápem. A vo Vnútornej Zemi je dosť ďaleko pod nami, aby sme si to mohli predstaviť ako voštinový priestor.

A potom je tu ďalšia … je tu vrstva v tom, čo si myslíme, že je sieť Agartha, čo je ten druh prvej vrstvy na vnútornej Zemi. Necítim sa na to voľne o tom diskutovať, ale povedzme, že je to tam naozaj zvláštne a pamäťový systém je niekde tam dole. A museli by ste sa dostať cez túto sekundárnu vrstvu, aby ste sa tam dostali, a povedzme, že to, čo tam žije, vás pravdepodobne nenechá prejsť bez veľmi konkrétneho povolenia.

Emery: Čo tam žije?

Randy: Ako som povedal, necítim sa na to o tom teraz diskutovať.

Emery: Dobre. Prečo nám na to nemôžeš odpovedať?

Randy: (povzdych) Myslím si, že najjednoduchšou odpoveďou je, že niektorým veciam ľudia ľahšie uveria alebo ťažšie uveria. Ak by som sa pokúsil vysvetliť, čomu rozumiem, sú ľudia, ktorí by možno len … Poškodilo by to moju dôveryhodnosť, pretože by si mysleli, že popisujem niečo, čo ani nemôže existovať. Takže skôr ako sa snažiť ľuďom vysvetliť niečo, čo je nad ich schopnosť pochopiť, radšej o tom nebudem hovoriť.

Emery: To je skvelá odpoveď a súhlasím s tebou. Niekedy na to jednoducho nie sme pripravení. Poďme teda ďalej. Čo s mimozemšťanmi žijúcimi v oceánoch?

Randy: No, myslím tým, určite vieme, že existujú druhy veľrýb a sviňúch, ktoré nie sú odtiaľto a pochádzajú zo Siriusa B. Kmeň Dogonov má určite historické záznamy o kozmických lodiach, ktoré zostupujú a sviňuchy alebo delfíny vychádzajú a rozprávajú sa s nimi. im, a je to pravdepodobne pár tisíc rokov alebo niečo podobné.

Ale povedal by som, že neprišli všetci súčasne. Takže možno sa určitý druh objavil pred 50 000 rokmi a ďalší sa objavil pred 10 000 rokmi a ďalší pred 2 000 rokmi. A určite existujú druhy, ktoré sa rozhodli žiť blízko oceánskeho dna alebo vo veľkých jaskynných systémoch atď., Pretože tam môžu vziať svoje lode a zaparkovať, a to je veľmi dobré miesto na to, aby ste pred ľuďmi zostali skrytí. Je to pre nich teda veľmi bezpečné miesto.

Emery: Vieš o nejakých základniach alebo portáloch v oceáne?

Randy: Existujú absolútne základne. My sme si tam postavili základne, mimozemšťania si tam dole postavili základne. O portáloch som nebol informovaný, ale myslím si, že tam sú, že existujú.

Emery: A čo umiestnenie týchto mimozemských základní a kde sú? Aká časť Zeme? V ktorých oceánoch?

Randy: Všade. Myslím tým, že na Šalamúnových ostrovoch je skutočne veľmi zaujímavý príbeh, kde domorodci hovoria o tomto druhom meste … hovoria, že tam žijú bohovia, tam pod vodou. Takže určite existujú kultúry po celom svete, ktoré majú tieto vzťahy a vedia, kde sú niektoré z týchto vecí, a odvolávajú sa na ne vo svojej kultúrnej mytológii atď.

Emery: Existujú nejakí mimozemšťania, s ktorými si sa stretol a tvrdia, že majú ľudský pôvod?

Randy: No … Myslím, že existujú druhy, ktoré chápeme tak, že majú s nami spoločný pôvod, ale neviem, či viem o druhu, ktorý tvrdí, že sme ich pôvod, alebo o tom, že sa vyvinuli, alebo či pochádzajú odtiaľto alebo od nás a odišli niekam inam a vrátili sa. Neviem o žiadnom druhu, ktorý by mal tento vzťah.

Emery: Vieš o spoločnom zdroji, ktorý máme s inými mimozemšťanmi? Spomínal si, ako sme si podobní na niektorých z týchto planét. Čo na to teda hovoríš? Prečo sme si tak podobní ako druh?

Randy: Chápeme, že to má dva dôvody. Jedným z nich je spoločný biologický genetický pôvod, ktorý je veľmi zmiešaný. Myslím tým, že máme desiatky alebo viac genetických zdrojov, ktoré vstupujú do nášho druhu. Niektoré z týchto druhov sa teda nachádzali na iných planétach a svoju genetiku skrížili a zmiešali s inými druhmi. Majú preto spoločných predkov.

Ale druhým dôvodom je, že vesmír opakuje úspešné matematické operácie. Niekedy teda môžeme vedieť, kde je spoločný predok, inokedy sa zdá, že existuje paralelná a napriek tomu úplne samostatná evolučná cesta, ktorá opakuje úspešný matematický vzor.

Emery: Všimol si si, že väčšina týchto mimozemšťanov má tento päťhviezdičkový vzor: jednu hlavu, dve ruky a dve nohy?

Randy: Povedal by som, že to je často prípad druhov, s ktorými interagujeme na obchodné účely. Ale určite som videl druhy, ktoré sa nepodobajú tomuto popisu, ktoré nezodpovedajú tomuto modelu a s ktorými tiež interagujeme na komerčné účely. Ale nemyslím si, že by som mohol povedať, že vo všeobecnosti všetok život v galaxii alebo o ktorom vieme vo vesmíre, zodpovedá tomuto vzoru alebo že je to dokonca 50-50. Takže o tom nemám žiadne čísla, ale tento päťhviezdičkový model vidíme veľa, pretože sú to druhy, s ktorými interagujeme, s ktorými obchodujeme.

Emery: Randy, momentálne osobne pracuješ s mimozemšťanmi?

Randy: Áno.

Emery: Na čom pracuješ?

Randy: Existuje jeden druh, ktorý úzko spolupracuje s osobitnou sekciou námornej pechoty Spojených štátov. Už dlho nemali hovorený jazyk. Preto musíme to, čo nám komunikujú, telepaticky preložiť do ľudskej reči. Máme teda tendenciu označovať ich ako „deti svetla“, keď sa prezentujú, čo je hrubý preklad toho, čo pod touto denomináciou myslia. V skutočnosti pochádzajú z druhu reptoidov, ale sú tak vyspelé, že keď sa na ne pozriete, nevidíte v nich nič z reptoidov. Bývajú dosť malé, ale široké, akési so štvorcovou hlavou, veľkými očami, super inteligentné, s dĺžkou života miliónov rokov. Áno, sú celkom jedinečné a dosť pôsobivé.

A opäť pracujeme aj s množstvom druhov, ktoré žijú v podzemí.

Emery: Pravdepodobne si už počul v správach, že takmer každý deň je niečo o UFO alebo „neidentifikovaných vzdušných javoch“. Toto je nový termín! (smiech) Čo sa deje? Je zrejmé, že sa ukazujú. Vidíme to. Viem, že veľa z týchto vecí je reverzného inžinierstva, ktoré máme, a veľa z nich nie je. Čo o tom vieš?

Randy: No, určite z hľadiska toho, čo sa deje v médiách, v správach práve teraz, námorníctvo, viac ako ktorákoľvek iná agentúra, to už niekoľko rokov presadzuje, aby sme sa dostali bližšie k zverejneniu. Takže zmenili svoje štandardy podávania správ, zmenili protokoly podávania správ. Prešli od „ak ste niečo videli tak sklapnite“ k „chceli by sme, aby ste to nahlásili, aby sme mohli začať porovnávať informácie, ktoré chceme zverejniť.“

Majú bývalého zástupcu riaditeľa spravodajských služieb, ktorý pracuje s týmito pilotmi námorníctva rozprávajúcimi svoje príbehy. Robia to na káblových a iných televíznych programoch, ktoré o tom robia dokumenty. Pravidelne sa objavujú v spravodajských programoch a teraz sa o nich hovorí. Myslím, že pred 10 rokmi boli médiá oveľa skeptickejšie a zosmiešňujúce. Ale zjavne čítajú správy, ktoré sú oveľa priaznivejšie a oveľa prijateľnejšie, a zároveň dávajú ľuďom možnosť vierohodného popretia, aby nemuseli podliehať panike, ak ich zasiahnu. Takže vždy môžu povedať: „No, neverím tomu.“

Pokiaľ ide o druhy, o ktorých hovoríme, ktoré nás navštívili, myslím, chvalabohu, že hovoríme o stovkách druhov za posledných niekoľko desaťročí, niektoré z nich s povolením, iné bez povolenia.

Emery: Obaja si tiež uvedomujeme, že tieto zábery, ktoré sú z veľkej časti z armády, keby ich zverejnenie skutočne nechceli, neboli by. Je možné, Randy, že možno pomaly pripravujú publikum?

Randy: Absolútne. Ukazuje určité úsilie, áno, chceme vám to ukázať. Takže si myslím, že toto všetko je súčasťou spoločného úsilia o zmäkčenie nás, aby sme boli pripravení, keď to všetko vyjde.

Emery: Vidíš, že vývoj ľudí a mimozemšťanov konečne vychádza na svetlo sveta a spolupracuje, a kde už to nie je také veľké tajomstvo?

Randy: No, bez toho, aby som sa dlho zaoberal míľnikmi, ktorými sme prešli za posledných sedem desaťročí, zhrniem to a poviem, že sme prešli procesom v priebehu desaťročí a blížime sa bližšie a bližšie k tomu, čo by som nazval nevyhnutným okamihom odhalenia, pretože to je niečo, čo nebudeme schopní udržať večne v tajnosti. Existuje však šedá oblasť, ako dlho to zostane tajné.

Rozumiem tomuto procesu tak, že tieto rozhovory pokračujú. Zatiaľ nie je stanovený čas ani dátum, ale hovoríme o tom, čo by malo byť čoskoro. Teraz, keď poviem čoskoro, poviem to takto: Bol by som šokovaný a prekvapený, keby sme v rokoch 2023, 2024 stále viedli tento rozhovor bez toho, aby sme boli obklopení mimozemskými susedmi, ktorí sú s nami prítomní na tejto scéne.

Emery: Áno. Randy, ďakujem ti veľmi pekne, že si prišiel. Som rád, že ťa mám.

Zdroj

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
polarexplorer
polarexplorer
2 years ago

Ďakujem.