Devolúcia časť 5. – Agentúra pre bezpečnosť kybernetickej infraštruktúry a hlasovacie systémy Dominion

27/08/2021 | Q/Trump/Aliancia

Tento článok je dlhý, ale bomba na jeho konci vám vyrazí dych.

Kritická infraštruktúra

Prezident Harry Truman vytvoril v roku 1947 Radu pre národnú bezpečnosť (NSC). Od jej založenia každý prezident vydal nejakú formu smerníc o národnej bezpečnosti. Smernice o národnej bezpečnosti sú zvyčajne určené len NSC a vyšším úradníkom výkonnej moci a stanovujú usmernenia pre tvorbu zahraničnej a vojenskej politiky. Prezidentská smernica Billa Clintona PDD-63 z mája 1998 začala zahŕňať rozsiahlu ochranu kritickej infraštruktúry (CIP). PDD-63 nariadila vytvorenie národnej stratégie pre ochranu kritickej infraštruktúry.

Po teroristických útokoch z 11. septembra došlo k mnohým zmenám, pokiaľ ide o vymedzenie a fungovanie našej ochrany kritickej infraštruktúry. Patriot Act bol podpísaný 26. októbra 2001 a obsahoval túto definíciu kritickej infraštruktúry:

(e)Definícia kritickej infraštruktúry
V tomto oddiele sa pod pojmom „kritická infraštruktúra“ rozumejú systémy a aktíva, či už fyzické alebo virtuálne, ktoré sú pre Spojené štáty tak dôležité, že ich neschopnosť alebo zničenie by malo oslabujúci vplyv na bezpečnosť, národnú hospodársku bezpečnosť, národné verejné zdravie alebo bezpečnosť, alebo na akúkoľvek kombináciu týchto oblastí.

Nasledujúci rok (25. novembra 2002) bol podpísaný zákon o vnútornej bezpečnosti, ktorým bolo vytvorené Ministerstvo vnútornej bezpečnosti Spojených štátov. V roku 2003 prezident George W. Bush podpísal prezidentskú smernicu č. 7 o vnútornej bezpečnosti (Homeland Security Presidential Directive 7 – HSPD-7), ktorá nahradila PDD-63 a stanovila národnú politiku USA pre identifikáciu a stanovenie priorít kritickej infraštruktúry. HSPD-7 vyzvala na vytvorenie Národného plánu ochrany infraštruktúry (NIPP), ktorého cieľom je zjednotiť úsilie o ochranu kritickej infraštruktúry a kľúčových zdrojov (KI/KZ) v celej krajine. Cieľom NIPP je chrániť kritickú infraštruktúru a kľúčové zdroje a zabezpečiť odolnosť. Nebol to skutočný plán, ktorý by sa mal realizovať v prípade mimoriadnej udalosti, ale bol užitočný ako mechanizmus na rozvoj koordinácie medzi vládou a súkromným sektorom.

NIPP je štruktúrovaný tak, aby vytváral partnerstvá medzi vládnymi koordinačnými radami (GCC) z verejného sektora a sektorovými koordinačnými radami (SCC) zo súkromného sektora. Chcem ešte raz zdôrazniť, že RKS sú zo súkromného sektora.

Tu nájdete Národný plán ochrany infraštruktúry (fas.org)

Ochrana kritickej infraštruktúry a kľúčových zdrojov (KI/KZ) Spojených štátov je nevyhnutná pre národnej bezpečnosti, verejného zdravia a bezpečnosti, ekonomickej vitality a spôsobu života. Útoky na CI/KR by mohli výrazne narušiť fungovanie vlády a podnikov a spôsobiť kaskádové účinky ďaleko za hranice cieľového sektora a fyzického miesta incidentu. Priame teroristické útoky a prírodné, alebo technologické nebezpečenstvá spôsobené človekom by mohli spôsobiť katastrofálne straty, pokiaľ ide o ľudské obete, zničeného majetku a hospodárskych účinkov, ako aj hlboké poškodenie morálky a dôvery verejnosti.
Útoky využívajúce zložky národnej KI/KR ako zbrane hromadného ničenia by mohli mať ešte väčšie ničivé fyzické a psychologické následky.

Hlavným cieľom národnej ochrany infraštruktúry
plánu (NIPP) je:
vybudovať bezpečnejšiu, istejšiu a odolnejšiu Ameriku prostredníctvom
posilnením ochrany národnej KI/KR, aby sa predišlo,
odradiť, neutralizovať alebo zmierniť účinky úmyselných snáh
teroristov na ich zničenie, znefunkčnenie alebo zneužitie; a
posilniť národnú pripravenosť, včasnú reakciu a rýchlu
v prípade útoku, prírodnej katastrofy alebo inej
mimoriadnej udalosti.

NIPP poskytuje jednotnú štruktúru na integráciu
súčasných a budúcich snáh o ochranu CI/KR do jedného
národného programu na dosiahnutie tohto cieľa. Rámec NIPP
umožní stanoviť priority iniciatív v oblasti ochrany a
v jednotlivých sektoroch, aby sa zabezpečilo, že vláda a
zdroje súkromného sektora sa použijú tam, kde ponúkajú
najväčší prínos pre zmiernenie rizika znížením zraniteľnosti,

NIPP sa zaoberá aj zavedením „poradných rád“, ktoré sú uvedené nižšie. Tieto rady sa používajú ako metóda na zapojenie súkromného sektora do záležitostí národnej bezpečnosti týkajúcich sa kritickej infraštruktúry.

Pamätajte si tú zvýraznenú časť. Ak musíte, prečítajte si ju dvakrát. Vytvorenie tohto poradného výboru pre partnerstvo v oblasti kritickej infraštruktúry (CIPAC) ako orgánu vyňatého zo zákona FACA je kľúčové a neskôr vysvetlím prečo. Ešte jedna vec týkajúca sa členstva v CIPAC:

Konkrétne členstvo v CIPAC bude pozostávať z: (a) vlastníci a prevádzkovatelia CI/KR, ktorí sú členmi uznanej sektorovej koordinačnej rady (SCC) príslušného sektora, vrátane ich zastupujúcich obchodných alebo rovnocenných organizácií [„členovia SCC CIPAC“]; a b) federálne, štátne, miestne a kmeňové vládne subjekty, ktoré sú členmi vládnej koordinačnej rady (GCC) pre každý sektor, vrátane ich zastupujúcich obchodných alebo rovnocenných organizácií [„členovia GCC CIPAC“].

Opäť chcem zdôrazniť, že „členstvo v CIPAC budú tvoriť: vlastníci a prevádzkovatelia kritickej infraštruktúry/kľúčových zdrojov (KI/KZ), ktorí sú členmi uznaných SCC v príslušnom sektore.“

Čo má čokoľvek z toho spoločné s voľbami v roku 2020?

Agentúra pre kybernetickú bezpečnosť a bezpečnosť infraštruktúry

Minister pre vnútornú bezpečnosť Jeh Johnson (Obamov SHS) vydal 6. januára 2017 vyhlásenie, v ktorom označil „volebnú infraštruktúru“ za „podsektor kritickej infraštruktúry“ v rámci existujúceho sektora kritickej infraštruktúry s názvom: „vládne zariadenia“. To umožnilo, aby bezpečnosť volebnej infraštruktúry spadala pod DHS.

Dňa 16. novembra 2018 prezident Trump podpísal zákon o kybernetickej bezpečnosti a agentúre pre bezpečnosť infraštruktúry z roku 2018, ktorým sa zriadila Agentúra pre kybernetickú bezpečnosť a bezpečnosť infraštruktúry (CISA).

Podľa ich vlastnej webovej stránky: „Agentúra pre kybernetickú bezpečnosť a bezpečnosť infraštruktúry (CISA) je poradcom národa pre riziká, ktorý spolupracuje s partnermi na obrane proti dnešným hrozbám a spolupracuje na budovaní bezpečnejšej a odolnejšej infraštruktúry pre budúcnosť.“ Na webovej stránke CISA je uvedených všetkých 16 sektorov kritickej infraštruktúry, ale ja sa chcem zamerať na sektor vládnych zariadení, pretože tam nájdete podsektor volebnej infraštruktúry. Vstupná stránka podsektora volebnej infraštruktúry vyzerá takto:

Tu je volebná charta 2020 Podsektorovej koordinačnej rady pre infraštruktúru 2-9-2020, ako je uvedené vyššie. Nezabudnite, že sektorové koordinačné rady(SCC) sú zo súkromného sektora a sú členmi Poradného výboru pre partnerstvo v oblasti kritickej infraštruktúry (CIPAC).

EISCC je v podstate rada zložená z členov zo súkromného sektora, ktorá radí a pomáha našej vláde pri „fyzickej bezpečnosti, kybernetickej bezpečnosti a pripravenosti na núdzové situácie v národnej volebnej infraštruktúre“. Robí to prostredníctvom „dobrovoľných činností vlastníkov a prevádzkovateľov infraštruktúry, ktorí sú v rade ZASTUPOVANÍ„.

To znamená, že členmi EISCC sú skutoční vlastníci a prevádzkovatelia volebnej infraštruktúry a tí sa starajú o fyzickú bezpečnosť spolu s kybernetickou bezpečnosťou prostredníctvom svojich vlastných „dobrovoľných činností“.

„Koordinujú svoju činnosť s DHS s cieľom vypracovať, odporučiť a preskúmať plány, postupy a účinné praktiky v celom sektore na podporu ochrany infraštruktúry vrátane odbornej prípravy, vzdelávania a vykonávania“. Taktiež „vydávajú odporúčania príslušným orgánom na zmiernenie prekážok účinnej bezpečnosti kritickej infraštruktúry“.

Oddiel 5 charty má zásadný význam. Zamerajte sa na prvý odsek uvedený nižšie. „EISCC pôsobí v rámci poradnej rady pre partnerstvo v oblasti kritickej infraštruktúry (CIPAC), ktorú zriadil minister pre vnútornú bezpečnosť podľa oddielu 871 zákona o vnútornej bezpečnosti z roku 2002 (6 U.S.C. §451)“

Čo presne je „oddiel 871 zákona o vnútornej bezpečnosti z roku 2002 (6 U.S.C. §451)“, rozoberiem to najlepšie, ako viem.

(a) VŠEOBECNE.-Minister môže zriadiť, vymenovať členov a využívať služby poradných výborov, ak to považuje za potrebné. Poradný výbor zriadený podľa tohto oddielu, môže minister vyňať z pôsobnosti verejnej správy Zákon 92-463, ale minister uverejní oznámenie vo federálnom vestníku. v registri, v ktorom oznámi zriadenie takéhoto výboru

Takže EISCC, o ktorom vieme, že funguje v rámci CIPAC, je vyňatý z verejného zákona 92-463 (obrázok nižšie) a tento zákon ustanovuje „systém upravujúci vytváranie a FUNGOVANIE poradných výborov“.

ZÁKON, ktorým sa povoľuje zriadenie systému upravujúceho vytváranie a činnosť poradných výborov vo výkonnej zložke federálnej vlády a na ďalšie účely.

Aby sme sa uistili, že je to jasné:

  • DHS predložilo v roku 2006 oznámenie vo federálnom registri (obnovované každé dva roky), že CIPAC je oslobodený od dohľadu nad vytváraním a fungovaním poradných výborov
  • EISCC pôsobí v rámci CIPAC.
  • Preto je EISCC vyňatý z dohľadu nad jeho vytváraním a fungovaním.
  • Teraz sa vráťme k oddielu 871 (stačí si prečítať zvýraznenú časť):
členovia poradného výboru, ktorý je vyňatý ministrom podľa predchádzajúcej vety, ktorí sú osobitní štátni zamestnanci (ako je tento pojem definovaný v oddiele 202 hlavy 18 zákonníka Spojených štátov amerických)

Tu je oddiel 202 hlavy 18 USC (najdôležitejšie časti sú zvýraznené):

Keďže EISCC pôsobí v rámci CIPAC a je vyňatý z pôsobnosti verejného zákona 92-463, je klasifikovaný ako „osobitný štátny zamestnanec“.

Späť k § 871 (stačí si prečítať zvýraznenú časť):

sú oprávnení na osvedčenia podľa pododdielu b) bodu 3 oddielu 208 hlavy 18 Zbierky zákonov Spojených štátov amerických Code, za úradné činnosti vykonané ako člen takéhoto poradného výboru

Pododdiel b(3) oddielu 208 hlavy 18 zákonníka Spojených štátov amerických znie takto:

v prípade osobitného štátneho zamestnanca, ktorý pôsobí v poradnom výbore v zmysle zákona o federálnom poradnom výbore (vrátane osoby, ktorá sa posudzuje na vymenovanie do takejto funkcie), úradník zodpovedný za vymenovanie zamestnanca po preskúmaní správy o finančnom sprístupnení, ktorú osoba podala podľa zákona o etike vo vláde z roku 1978, písomne potvrdí, že potreba služieb tejto osoby prevažuje nad možným konfliktom záujmov, ktorý vzniká v dôsledku príslušného finančného záujmu, alebo

Pretože EISCC pôsobí v rámci CIPAC a je vyňatý z pôsobnosti verejného zákona 92-463 (vyňatý z dohľadu), je klasifikovaný ako „osobitný vládny zamestnanec“ a bolo mu potvrdené, že jeho „služby prevažujú nad možným konfliktom záujmov, ktorý vzniká v dôsledku finančných záujmov“.

To znamená, že naša vláda vie, že v prípade členov EISCC existuje „potenciál konfliktu záujmov vytvorený príslušným finančným záujmom“, pretože to musí potvrdiť „úradník zodpovedný za vymenovanie zamestnanca“. Vedia, že u členov EISCC existuje konflikt záujmov, a napriek tomu umožňujú, aby fungoval bez dohľadu.

Prečo je to také dôležité? Prejdite nižšie a pozrite si príslušnosť členov Podsektorovej koordinačnej rady pre volebnú infraštruktúru v Charte 2020. Pokúste sa nepokadiť si nohavice:

Členmi EISCC sú subjekty (spoločnosti, organizácie alebo ich zložky), ktorých služby, systémy, produkty alebo technológie používajú orgány štátnej správy alebo miestnej samosprávy (alebo v ich mene) pri správe volebného procesu v USA.
Takéto subjekty by mali mať preukázateľné pracovné vzťahy s federálnymi, štátnymi alebo miestnymi volebnými úradníkmi, ktoré môžu zahŕňať overiteľnú registráciu/akreditáciu u amerického úradu pre podporu volieb (U.S. Election Assistance).
Commission a/alebo príslušné zmluvné vzťahy s vládnymi volebnými úradmi SLTT.
O členstve môžu uvažovať subjekty, ktorých primárny majetok súvisí s voľbami.
Každý zástupca členov vykonáva svoju funkciu do konca svojho funkčného obdobia v menovacom subjekte,
alebo kým subjekt sám neoznámi zmenu svojho zastúpenia.
Členovia EISCC môžu člena odvolať na základe dvoch tretín hlasov všetkých členov

Členovia

Dominion Voting Systems a Smartmatic boli dvaja z členov EISCC, ktorý „radí a pomáha“ našej vláde v oblasti bezpečnosti volieb tým, že „koordinuje s DHS vývoj, odporúčanie a preskúmanie plánov, postupov a účinných praktík v celom sektore na podporu ochrany infraštruktúry vrátane odbornej prípravy, vzdelávania a implementácie“. Taktiež vydávali „odporúčania príslušným orgánom na zmiernenie prekážok účinnej bezpečnosti kritickej infraštruktúry“. Prečítajte si ešte raz poslanie a účel EISCC.

Poslaním Rady je podporovať fyzickú bezpečnosť, kybernetickú bezpečnosť a núdzové situácie.
pripravenosti národnej volebnej infraštruktúry v súlade s platnými právnymi predpismi USA.
Táto misia sa bude plniť prostredníctvom dobrovoľných opatrení vlastníkov a prevádzkovateľov infraštruktúry zastúpených v rade, ako sa uvádza v prezidentskej politickej smernici/PPD-21 a súvisiacich

Naša vláda vedela, že ide o konflikt záujmov, pretože musela podpísať vyhlásenie, že o tom vie. Napriek tomu členovia EISCC, ktorí boli práve tými spoločnosťami, ktoré sa využívali v podstate na každý aspekt volieb v roku 2020 (stroje, tlač hlasovacích lístkov atď.), boli zároveň zodpovední za „fyzickú bezpečnosť, kybernetickú bezpečnosť a núdzovú pripravenosť národnej volebnej infraštruktúry“ a NEMALI NAD ňou DOZOR.

Som si istý, že by sa tu dali označiť aj iné spoločnosti, ale na Dominion a Smartmatic sa zameriavam, pretože boli v centre pozornosti podvodov pri voľbách 2020. Ak ste tak ešte neurobili, prečítajte si tento článok z Epoch Times, ktorý ukazuje históriu zahraničných väzieb za volebnými strojmi používanými v USA.

Toto odhalenie vrhá nové svetlo na toto vyhlásenie CISA, ktoré bolo zverejnené 12. novembra 2020. Spoločnosti Dominion Voting Systems a Smartmatic, teda tie isté spoločnosti, ktoré sú obvinené zo spáchania podvodu v týchto voľbách, sme súčasťou spoločného vyhlásenia o volebnej infraštruktúre, v ktorom sa tvrdí, že „voľby 3. novembra boli najbezpečnejšie v americkej histórii“.

Dňa 30. novembra 2020 ministerstvo vnútornej bezpečnosti opäť obnovilo chartu na ďalšie dva roky a s týmto obnovením prišla aj kvapka, ktorá zlomila väz volebným podvodom. Ak sa vrátite k hlavnému podsektoru volebnej infraštruktúry: Charty a členstvo a kliknite na odkaz na verziu charty na rok 2021, ktorá bola zverejnená vo februári, všimnete si niečo iné.

Zmenili názov z „Koordinačná rada pre podsektor volebnej infraštruktúry“ (EISCC) na „Vládna koordinačná rada pre podsektor volebnej infraštruktúry“ (EIS GCC). Teraz sa v ňom píše, že „členmi EIS GCC sú vládne agentúry a organizácie zastupujúce vládnych úradníkov, ktorí vlastnia, prevádzkujú alebo spravujú fyzické alebo kybernetické aktíva, systémy a procesy podsektora alebo sú zodpovední za podporu bezpečnosti a odolnosti týchto aktív, systémov a procesov.“

Žiadna zmienka o spoločnosti Dominion alebo Smartmatic. Vôbec žiadna zmienka o spoločnostiach zo súkromného sektora z roku 2020.

Dá sa povedať, že krytie? Kde sa na to kongres pýta?

Záver

Všetko, čo sa týka volieb v roku 2020, poukazuje na podvodnú činnosť. Arizonský senát si vyžiadal predvolanie k routerom od okresného úradu Maricopa County Board of Supervisors, ale MCBS nespolupracuje. Prečo nevydali smerovače? Forenzní audítori AZ potrebujú vidieť internetovú prevádzku na týchto smerovačoch, aby zistili, či sa dialo niečo nekalé, a aby mohli dokončiť svoj audit.

Vráťte sa k už spomínanému článku v Epoch Times a pozrite si túto časť z článku:

V tomto článku sa tiež píše, že švajčiarska banka, ktorej väčšinovým vlastníkom je komunistická Čína, zaplatila materskej spoločnosti Dominion 400 miliónov dolárov. A napokon táto správa od Catherine Herridgeovej, ktorá uvádza, že DNI John Ratcliffe potvrdil, že v novembrových voľbách došlo k zahraničnému zasahovaniu.

Dajme si dve a dve dohromady.

  • Spoločnosť Dominion Voting Systems bola súčasťou poradnej rady, ktorú schválila vláda Spojených štátov a ktorá bola zodpovedná za bezpečnosť volebnej infraštruktúry.
  • Viaceré správy o finančných väzbách medzi CCP a spoločnosťou Dominion.
  • Ako uviedol denník Epoch Times, „hlasovacia technológia spoločnosti Dominion sa podľa oficiálnej webovej stránky firmy v súčasnosti používa v 28 štátoch USA a Portoriku. Viac ako 40 % amerických voličov vo všeobecných voľbách hlasuje prostredníctvom systému Dominion, okrem iného 65 z 83 okresov v Michigane, všetkých 159 okresov v Georgii a 2,2 milióna voličov v najväčšom okrese Maricopa v Arizone.“


Logickým záverom, ku ktorému som dospel, je, že Čína dokázala obísť bezpečnostné opatrenia, za ktorých zavedenie bola zodpovedná spoločnosť Dominion Voting Systems, aby získala prístup k vlastným strojom spoločnosti Dominion Voting Systems, čo viedlo k podvodnému výsledku týchto volieb.

To je jednoznačne vojnový čin a naše vlastné ministerstvo pre vnútornú bezpečnosť ho schválilo a potom zakrylo.

Našou jedinou záchranou v tomto všetkom sú vesmírne sily. Naša armáda by mohla získať prístup k týmto smerovačom okresu Maricopa bez predvolania. Majú všetky informácie, ktoré potrebujú, a pravdepodobne ich majú od 3. novembra, keď sme to monitorovali v priamom prenose. Trump nenechal bezpečnosť našich volieb len na CISA a CISA. Sledovala ho armáda.

Ak devolúcia nie je skutočná, jediný spôsob, ako tieto voľby napraviť, bude prostredníctvom deklarovania voliteľov v jednotlivých štátoch, čo sa ešte nikdy nestalo a o čom som pevne presvedčený, že nebude fungovať. Bidenova administratíva úplne ignorovala vôľu amerického ľudu tým, že sa spolčila s Čínou, aby nám ukradla voľby, a zjavne urobí všetko, čo bude musieť, aby sa udržala pri moci. Nebudú spolupracovať na procese deklasifikácie a nevzdajú sa svojho uchopenia moci, aj keby každý štát deklasoval.

Devaluácia musí byť skutočná, pretože neexistuje iný spôsob, ako sa niekedy zbavíme korupcie v našej vláde.

TO NAJLEPŠIE EŠTE LEN PRÍDE

6. časť

Zdroj

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
2 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
rudo
rudo
3 years ago

vela prace s tymto niekolkodielovym serialom
je jasne ze AMERICA FIRST
ked sa casova os posunie do bodu:
SLOVAKIA SECOND alebo az do bodu SLOVAKIA LAST

tak cely narod by mal vediet detaily o tom ako svata volebna trojica

eSSet-moSSad-CIA
„vypocitali“ vysledky prezidentskych volieb KISKA CAPUTOVA a to obe kola
a ako vyrobili 4-zlepencovu vladu a „vypocitali“ MATOVICA SULIKA KOLLARA a KISKO-REMIS

neviem kto veri ze tie vysledky boli skutocne

Raamil
Raamil
3 years ago

SLOVAKIA IS STILL SLEEPING. Aug 29, 2021
HOW LONG?