Devolúcia časť 10 – Tichá vojna (3/4)

08/10/2021 | Q/Trump/Aliancia

Generál Michael Flynn

Generál Michael Flynn sa nikdy nebál povedať svoj názor a často kritizoval Obamovu administratívu a realitu vojny v Iraku a nedostatky v spravodajskej komunite:

Flynn bol v roku 1981 prijatý do americkej armády ako podporučík vojenskej spravodajskej služby. Jeho vojenské úlohy zahŕňali viaceré turnusy a vo vojenskom spravodajstve urobil rozsiahlu kariéru. Spolu so svojím nadriadeným, generálom McChrystalom, zefektívnil všetky spravodajské služby tak, aby sa zvýšilo tempo operácií a rozložili siete al-Káidy v Iraku. Od júna 2007 do júla 2008 pôsobil ako riaditeľ spravodajskej služby Centrálneho velenia Spojených štátov, od júla 2008 do júna 2009 ako riaditeľ spravodajskej služby Spoločného štábu a potom od júna 2009 do októbra 2010 ako riaditeľ spravodajskej služby Medzinárodných bezpečnostných podporných síl v Afganistane.

V septembri 2011 bol Flynn povýšený na generálporučíka a pridelený ako asistent riaditeľa národného spravodajstva v Úrade riaditeľa národného spravodajstva. Dňa 17. apríla 2012 prezident Barack Obama vymenoval Flynna za 18. riaditeľa Agentúry obranného spravodajstva. Flynn prevzal velenie DIA v júli 2012. Zároveň sa stal veliteľom Spoločného veliteľstva funkčných zložiek pre spravodajstvo, sledovanie a prieskum a predsedom Rady vojenského spravodajstva. Flynn mal k dispozícii najtajnejšie vojenské spravodajské informácie.

V polovici roka 2014 nebolo jeho dvojročné funkčné obdobie v DIA predĺžené. Dňa 30. apríla 2014 Flynn oznámil svoj odchod do dôchodku s účinnosťou koncom toho istého roka, teda približne o rok skôr, ako bolo naplánované, že svoju funkciu opustí. Z DIA ho údajne fakticky vyštvali po tom, ako sa dostal do konfliktu s nadriadenými pre svoj údajne chaotický štýl riadenia a víziu agentúry.

Podľa toho, čo Flynn povedal v jednom z posledných rozhovorov vo funkcii riaditeľa DIA, sa cítil ako osamelý hlas, keď si myslel, že Spojené štáty sú v roku 2014 menej bezpečné pred hrozbou islamského terorizmu ako pred útokmi z 11. septembra; ďalej sa domnieval, že bol do dôchodku dotlačený za to, že spochybňoval verejný príbeh Obamovej administratívy, podľa ktorého bola Al-Kájda blízko porážky.

Flynn odišiel do dôchodku z americkej armády s 33 rokmi služby 7. augusta 2014.

Dňa 10. novembra 2015 poskytol Flynn rozhovor pre projekt Lessons Learned (Poznatky z praxe) špeciálneho generálneho inšpektora pre rekonštrukciu Afganistanu (SIGAR), ktorý bol neskôr zverejnený ako súčasť dokumentu Afghanistan Papers.

Michael Flynn bol človek, ktorý vedel, kde sú pochované telá. Počas Benghází bol riaditeľom Agentúry obranného spravodajstva. Benghází bolo priamym dôsledkom korupcie Obamovej administratívy, ako sa podrobne uvádza v tomto článku Fox News, ktorý napísal sám Michael Flynn.

„Ignorovaním vojenských a spravodajských predstaviteľov dovolila, aby sa jej osobné záujmy dostali do konfliktu so zahraničnou politikou USA.“ Michael Flynn dokonale opisuje vojnu medzi bielymi klobúkmi v armáde a skorumpovaným politickým establišmentom. Flynn bol jedným z tých spravodajských úradníkov, ktorých Hillary Clintonová ignorovala kvôli svojim osobným záujmom. Uvedený článok bol napísaný bez použitia utajovaných informácií. Predstavte si, čo všetko ešte Flynn vedel z čias, keď bol riaditeľom DIA s prístupom k najvyššej úrovni utajovaných informácií v našej armáde. Michael Flynn predstavoval najväčšiu hrozbu pre politický establišment. To bol dôvod, prečo Obama povedal Trumpovi, aby Michaela Flynna nezamestnával, čo Trump, prirodzene, ignoroval.

Obama údajne povedal Trumpovi, že Flynn nie je vhodný na vysokú funkciu na stretnutí v Oválnej pracovni 10. novembra. Flynn, ktorý bol skorým Trumpovým podporovateľom, bol prepustený z funkcie Obamovho šéfa obranného spravodajstva Agentúry pre obranu v roku 2014. Napriek tejto minulosti s Flynnom Trump údajne myslel, že Obama žartoval, keď mu povedal, aby Flynna do Bieleho domu.
viac: zdroj povedal @kwelkernbc, že Trump si myslel, že Obama si z neho „uťahuje“, keď mu radí
proti prijatiu Flynna

Trump samozrejme vedel, že nežartuje. Michael Flynn bol presne ten, koho Trump chcel a potreboval, aby mu pomohol raz a navždy zničiť politický establišment. Trump to vedel a vedel to aj politický establišment. To nás privádza k poslednému škandálu z Obamovej administratívy, ktorého sa dotknem.

Spygate

Keď Donald Trump vyhral voľby v roku 2016, Obamova administratíva – spolu s celým politickým establišmentom – bola šokovaná a prepadla panike. Ich zločineckému podniku hrozilo odhalenie. Generál Michael Flynn bol ich najhoršou nočnou morou. Zúfalo potrebovali, aby bol Flynn mimo hry, a tak sa obrátili na tých, na ktorých sa obracajú vždy: na MSM, Big Tech a spravodajskú komunitu.

Tieto tri skupiny sa spolčili, aby vytvorili falošný príbeh, že Flynn bol ruský agent. Nahnevali to na Flynna, aby ho vyhodili z Trumpovho kabinetu, a potom to využili ako odrazový mostík, aby mohli pokračovať vo svojom falošnom vyšetrovaní Ruska. V tom čase to mnohí považovali za najväčší politický zločin v amerických dejinách. Podľa môjho názoru ho prekonala len krádež volieb v roku 2020. V širšom meradle však bola krádež volieb spáchaná na zakrytie ruského podvodu (spolu s ostatnými ich zločinmi), takže možno môžeme celú túto sériu udalostí považovať za jeden dlhý súvislý politický zločin; „tichú vojnu“.

Brian Cates nemá konkurenciu, pokiaľ ide o všetky veci týkajúce sa Spygate. Bol to jeden z jeho článkov, ktorý ma prvýkrát zaujal politikou. Vyzývam vás, aby ste si prečítali všetky jeho práce, ale tu je jeho najnovší článok, ktorý podľa mňa výborne pripomína, čo sa chystá:

Tento škandál je obrovský a áno, „Durham prichádza“. Vyzerá to tak, že Durhamova správa je pripravená na zverejnenie približne v rovnakom čase, ako bude zverejnený arizonský forenzný audit. Tieto dve správy budú mať zdrvujúce dôsledky a odhalia najväčšiu sériu politických zločinov v našej histórii. Durhamova správa odhalí korupciu a škandály a audítorská správa odhalí krádež volieb a ich krytie.

Tým sa dostávame k poslednému dielu „skladačky hlbokého štátu“.

Politický establišment rád používa slovné spojenie „systémový rasizmus“ v snahe priradiť všetky problémy Ameriky k nálepke, ktorá slúži len na vyvolanie väčšieho rozdelenia a zakrytie príčin skutočných problémov. V skutočnosti je oveľa väčším „systémovým“ problémom v našej krajine systémová politická korupcia.

Joe Biden je vedľajším produktom systémovej politickej korupcie, ktorú vytvoril a realizuje politický establišment. Biden je celoživotný vládny hovorca, ktorý počas svojho pôsobenia v Kongrese nikdy nedosiahol nič, čo by stálo za zmienku, ale stal sa mimoriadne úspešným predajcom svojho mena a politického vplyvu pre osobný zisk.

Pred voľbami v roku 2020 sa zistilo, že notebook Huntera Bidena sa objavil opustený v opravovni počítačov a údajne obsahoval veľké množstvo informácií s podrobnými informáciami o korupčných obchodných transakciách rodiny Bidenovcov. V záujme ochrany volebných šancí Joea Bidena propagandistické krídlo politického establišmentu pochovalo a cenzurovalo každého, kto sa o tom odvážil písať, a nazvalo to „ruskou dezinformáciou“. Skutočnosť je však oveľa iná. Z Business Insider:

Spravodajská komunita, MSM a veľké technologické spoločnosti urobili všetko, čo mohli, aby poskytli Bidenovej rodine krytie v súvislosti s tým, čo je v tomto notebooku, ale musíme mať na pamäti, kto ďalší mohol mať tieto informácie. Konkrétne, kto iný mohol mať tento laptop a mohol konať na základe toho, čo sa v ňom nachádza?

Odpoveď je jednoduchá. Sú to tí istí ľudia, ktorí už roky bojujú proti politickému establišmentu. Tí istí ľudia, ktorí majú terabajty údajov od čínskeho prebehlíka Dong Jingweia. Tí istí ľudia, ktorí vedia, že Covid bol biologickou zbraňou. Tí istí ľudia, ktorí prichytili politický establišment pri krádeži volieb s pomocou zahraničného protivníka. Tí istí ľudia, ktorí riadia operáciu decentralizácie.

Prezident Donald Trump a armáda.

Zdroj

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments