Čo je to 5D Zem a ako sa tam dostanete?

28/02/2021 | Vzostup

Výstup na 5d a prechod na novú Zem je nevyhnutný.

Je to nezastaviteľná kozmická udalosť, ktorá sa stane, či už si to uvedomujete, alebo nie. Časy, ktoré prežívame na tejto planéte sú obdobím obrovských zmien. A nemýľte sa, prichádza revolúcia. Cítite to vo vzduchu – je tu zrýchlenie, ktoré nás vedie k novému poľu pôsobnosti.

Čo je to však 5D?

Ako vôbec začneme chápať koncept, o ktorom väčšina ľudí pochybuje či je skutočný a prakticky nikto nažive nemá vedomé skúsenosti?
5D Zem má oveľa vyššiu frekvenciu ako sme zvyknutí v tretej dimenzii. Je to miesto bez nástrah, ktoré nás držia zakorenené v našich obmedzujúcich presvedčeniach. Zážitok 5D je naopak zážitkom čistej radosti a neobmedzeného potenciálu.

Naša Zem bola pôvodne koncipovaná ako planéta 7. dimenzie určená na šírenie života po celej galaxii a vesmíre. Ale za posledných 50 miliónov rokov lineárneho času bola jej životná sila požieraná zlovoľnými bytosťami, pokúšajúcimi sa o použitie procesu vzostupu pre svoju vlastnú agendu. Z tohto dôvodu utrpela Zem obrovský zásah. Bola prinútená zostúpiť do oveľa nižšej hustoty, než akú kedy mala obsadiť – úplne dole v 3D svete, v ktorom sa nachádzame teraz.

Avšak …

Rezonančná frekvencia planéty opäť stúpa spolu s Kolektívnym vedomím ľudstva. Bolo niekoľko falošných svitaní, keď sa v našej nedávnej minulosti mohol stať vzostup. Táto doba je ale iná. Mnoho vtelených bytostí zodpovedných za systémy kontroly je nútených sa prejaviť. A preto je posun k 5D takmer nad nami.

3D, 4D a 5D: V čom sa líšia?

Každá dimenzia má svoju osobitnú tému, ktorú je potrebné pochopiť skôr, ako duša / kolektívne vedomie duší vystúpi na ďalšiu úroveň. Najznámejšie z nich sú 3D, 4D a 5D. Ako sa však navzájom líšia, ak tento koncept nepoznáte?

3Dimenzia – oblasť potešenia

Trojrozmerný zážitok, v ktorom sa momentálne nachádzame, je nevyhnutnou súčasťou nášho vývoja ako duše. Je to výzva vteliť sa do týchto ľudských tiel z duchovného sveta. Váha emócií, s ktorou sa musíme vyrovnať, môže byť pre niektorých príliš veľká. Ale odmena za to, že sa takto otestuješ, je veľká. Verte tomu, alebo nie, je to vzdelávacia skúsenosť, na ktorú mnohí čakajú v rade.

3D Zem je vzácna planéta neuveriteľnej krásy a mnoho ľudí sa sem vyberie za rekreačnými aj vzdelávacími účelmi. Problém, ktorému čelíme, je systémová korupcia, ktorá zachvátila planétu. V súčasnosti Zem, ktorú obývame, nie je slobodným svetom a neteší sa jej rovnakému utopickému životnému štýlu ako iné oslobodené planéty. Stále máme svoju slobodnú vôľu. Ale bola premenená na zbraň, aby sme vytvorili normálnosť okolo kultúry nerovnosti.

Sme druhy zjednotené našou túžbou po radosti na úkor toho druhého. Ale iba preto, že hráme hru niekoho iného. Našťastie si kolektív čoraz viac uvedomuje svoju pozíciu podriadenosti systému, ktorý sa o nás nestará. Na planéte práve teraz prebieha masové prebudenie. A za presadzovanie skutočných zvrchovaných práv a slobody, ktorá s nimi prichádza, bojuje čoraz viac duší.

Možno to tak nevyzerá tam, kde práve ste, ale ľudstvo sa prebúdza k svojim právam od narodenia, ktoré má ako druh. Nemáme žiť v strachu, od výplaty k výplate. Sme nekonečné bytosti schopné činov bezpodmienečnej milujúcej láskavosti.

4Dimenzia – ríša času (často referovaná ako astrálna)

Vyznačuje sa posunom v spôsobe plynutia času a v tom, ako s ním môžete komunikovať. 4D je veľmi podobný snovej dimenzii. Stále si zachováva veľkú časť fyzičnosti 3. dimenzie pod sebou, ale je éterickejšia. A preto oveľa lepšie reaguje na náš vedomý zámer. Rovnakým spôsobom, ako môžete ovládať tok sna, môžete pomocou svojich myšlienok formovať svoju realitu v 4. dimenzii. To neznamená, že sa môžete prejaviť podľa ľubovôle a vykonávať to, čo by sa v našej 3d realite mohlo považovať za kúzlo. Je to oveľa viac tvorivá rovina vedomia, ako sme v súčasnosti zvyknutí v tretej hustote. Je to v skutočnosti táto štvrtá 4. dimenzia/astrálna rovina, do ktorej cestuje naše vedomie počas nášho stavu vedomia počas snívania.

Ale aj keď sa táto rovina existencie môže zdať idylická a ponúka niekoľko neuveriteľných zážitkov, nie je to miesto fantázie, ako by ste si mohli myslieť. 4.dimenzia je stále miestom vedomia duality, čo znamená, že tam žijú svetlé aj tmavé bytosti. Z každých desiatich ľudí, ktorí nahlásili, že majú astrálny zážitok, bude to aspoň jeden, ktorý prežil negatívne stretnutie. A ak ste sa spýtali skupiny ostrieľaných astrálnych cestovateľov, takmer všetci zažijú niečo nežiaduce, keď sú mimo tela. 4. dimenzia nie je našim konečným cieľom.

Piata dimenzia je miestom čistej lásky

V rámci jej vibračnej frekvencie nemôže existovať nič, čo by pre ňu nebolo zhodné.
Stručne povedané, to znamená, že keď sa plne integrujeme do 5. dimenzionálneho vedomia a 5D Zeme, nestretneme tie isté zlomyseľné bytosti, ktoré sa pokúšajú používať planétu na svoje vlastné ciele. To je nemožné. Je to svetlo zosobnené ako hmatateľný zážitok. Keď nakoniec prejdeme procesom vzostupu, staneme sa súčasťou toho, čo sa nazýva vedomie jednoty. Je to stav jednoty, ktorý zažívame ako duše vtelené pred príchodom na Zem.

Budete si presne pamätať, odkiaľ ste prišli, a zažijete spojenie s vedomím zdroja, ktoré ste si tak dlho interpretovali ako potrebu vrátiť sa „domov“. Zážitok z 5. Zeme bude mnohokrát účinnejší na duchovnej úrovni ako čokoľvek, čo ste kedy poznali vo 4. dimenzii / astrálnej rovine. Vaše telo bude svetlejšie a bude tu absolútna absencia strachu.

Budete konať priamo z múdrosti svojho Vyššieho Ja a budete mať úplnú integráciu s vašim svetlým telom. Bude to taký radikálny odklon od našej 3. hustoty, že už možno ani nebudete musieť používať fyzické telo – niektorí sa môžu rozhodnúť zdržať sa stravovania. Ale bez ohľadu na premenné to prinesie úplnú zmenu paradigmy. Vytvorí úplne novú vrstvu pochopenia toho, ako je možné žiť ako plne prebudené duchovné bytosti. Je nevyhnutné, aby sme dosiahli tento stav vedomia.

Skutočná pravda o vzostupe k 5D vedomiu

Proces vzostupu je cyklická udalosť, ktorá sa deje, keď vedomie planéty / druhu dosiahne bod zlomu, ktorý si vynúti evolučný skok. Teraz sme veľmi na pokraji. Pred príchodom však ešte zostáva niečo čo je potrebné urobiť. Ako teda urýchlime tento proces? Ako sa dostaneme na 5D Zem? Je to kolektívne aj individuálne úsilie.

Výstup na 5D je ten, ktorý si vyžaduje naše vedomé úsilie. Zahŕňa to našu vnútornú prácu, dôslednosť v prístupe k službe druhým a zvyšovanie vlastnej vibrácie. Ale to príde – vo svojom vlastnom čase. Ak sa zúfalo snažíte zažiť novú energiu Zeme a nechcete nič iné, ako tieto husté energie trojrozmerného sveta nechať za sebou, som s vami na 100%. Chcem to tiež.

Celý zmysel byť na ceste je však samotná cesta. Piata Zem bude nepochybne neuveriteľná. Ale ani to nie je koniec. Existujú ešte vyššie dimenzie vedomia, do ktorých sme narazili predtým. Cesta vzostupu je nekonečná, vždy to budú väčšie a lepšie skúsenosti. Nezačnite preto príliš závisieť na tom, kedy a ako sa to stane. Stačí vedieť, že to je a pokračovať vo svojich každodenných postupoch. Zmeny sa prejavia včas. Nenechajte sa spadnúť do 3d pasce okamžitého uspokojenia a duchovného materializmu. Užite si jazdu!

Čo je to 5D a čo znamená žiť v piatej dimenzii?

Niektorí ľudia špekulujú, čo vlastne znamená skúsenosť s 5D. Boli by ste naklonení tomu, aby ste si mysleli, že je to miesto a že v určitom okamihu našej budúcnosti doň vstúpime ako miesto zvané 5. dimenzia. Iní tvrdia, že vzostup na 5D je revolúcia vedomia – zvýšenie vedomia, ktoré nemusí nevyhnutne zmeniť naše fyzické vnímanie, alebo prežívanie reality. Vlastne verím, že existuje priestor na to, aby obidve myšlienky koexistovali navzájom, čo je v skutočnosti skutočná podstata skúsenosti. Už prechádzame prechodom z 3D na 5D. Deje sa to práve teraz. Vedomie planéty sa zvyšuje. A ako kolektív sa zvyšuje naša vibračná frekvencia – nemožno to poprieť. Schumanova rezonančná frekvencia, ktorá meria magnetické pole Zeme, sa za posledné roky dramaticky zvýšila.

Stále sme na tej istej Zemi …Ale nie tak celkom …Teraz sme vo fáze 3.5D a vstupujeme do poslednej fázy vzostupu. Dôvod, prečo sme neurobili fyzický prechod do piatej dimenzie, je ten, že sme nedosiahli bod zlomu vedomia, ktorý je potrebný na to, aby sme mohli vstúpiť do piatej dimenzie jednotlivo aj kolektívne.

Skok k vedomiu jednoty nie je na našej súčasnej úrovni vedomia celkom možný. Ale táto zmena prichádza.

Revolúcia vedomia je v plnom prúde a akonáhle dosiahne svoj vrchol, bude nás tlačiť nad prah a vytvorí kvantový skok rozšíreného vedomia. Vtedy skutočne urobíme posun k 5D a získame úplné pochopenie piatej dimenzie. Vzostup na 5D je stav mysle, rovnako ako cieľ vzostupu. A kolektívny nárast vedomia je našou vstupenkou do zasľúbenej krajiny.

Zdroj

Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
JanJohan
JanJohan
3 years ago

A jak to víte,že to tak je.?