Boli výpadky Facebooku a sociálnych médií spôsobené zadržaním vysokých šedých mimozemšťanov?

12/10/2021 | Správy, Tajné, Update udalostí

3. októbra som informoval o senzačnej správe, že Galaktická federácia svetov len pred štyrmi dňami zajala deväť mimozemšťanov z rodu Tall Gray (Eban), čo na internete vyvolalo veľký záujem a diskusiu. Títo Šedí boli údajne tou istou vedúcou skupinou, ktorá v 50. rokoch 20. storočia uzavrela dohody s Eisenhowerovou administratívou a následne bola kľúčovými hráčmi v Novom svetovom poriadku, ktorý tajne vytvorili ich partneri z Deep State. Iba päť dní po údajnom zadržaní došlo 4. októbra k výpadkom Facebooku, Instagramu a aplikácie Whatapp. Je to náhoda? Podľa najnovších informácií od dvoch predstaviteľov Galaktickej federácie, Vala Neka a Thora Hana, sprostredkovaných nezávislými zdrojmi, nie.

Vo svojom článku z 3. októbra som hovoril o tom, že Vysokí Šedí boli držaní v stázových komorách, aby boli odpojení od svojej kráľovnej roja, ktorá ich efektívne udržiavala pri živote. Galaktická federácia sa snažila rozlúštiť kód ich spojenia, pretože chytiť Tall Grays zaživa na študijné účely je zrejme dosť zriedkavé, keďže kráľovná roja ich po chytení okamžite likviduje.

Zdá sa, že zajatie Tall Grays Galaktickou federáciou malo významné dôsledky pre globálny internet. Týkalo sa to najmä veľkých spoločností sociálnych médií, ktoré boli už dávno infiltrované a kompromitované Tall Grays, ktorí prostredníctvom internetu vytvorili systém kontroly mysle, ktorý využíva špecifické frekvencie na manipuláciu ľudstva.

Tu sú informácie od Vala Neka, ktoré som 4. septembra získal od Megan Roseovej:

Meníme internetové servery zo služby kontrolovanej CIA na iný, nehacknuteľný server, ktorý prevádzkuje Aliancia [Zeme]. Informačná vojna prebieha už veľmi dlho. Pokiaľ budú tieto servery funkčné a pod kontrolou temnej flotily a jej spojencov, existujú bezpečnostné hrozby pre občanov. Spojené štáty sa počas stretnutí na Jupiteri dohodli, že budú pre tento projekt používať technológiu vytvorenú Alianciou. Tento projekt je veľmi rozsiahly, pretože zahŕňa internetové systémy, ktoré sú zodpovedné za väčšinu internetu na Terre. Mnohých poskytovateľov internetu prevádzkujú súkromné spoločnosti bez náležitých bezpečnostných prvkov. To sa zmení. Sme v procese demontáže týchto systémov a nahradenia starých novými.

Podstatou toho, čo tu Val Nek hovorí, je, že Vysokí šedí sú odborníci na to, aby sa dokázali nabúrať do elektronických systémov a vkladať do nich najrôznejšie skryté technológie, ktoré podporujú ich dlhodobé plány. CIA bola hlavnou americkou agentúrou, ktorá v mene skupiny Majestic 12 spolupracovala s Tall Grays a Draco Orions na vytvorení planetárneho monitorovacieho a komunikačného systému, ktorý bol hlboko kompromitovaný.

Galaktická federácia začala spolupracovať s “Pozemskou alianciou” – Bielymi klobúkmi a vesmírnymi veliteľstvami 14 vesmírnych krajín, ktoré sa zúčastnili na stretnutiach na Jupiteri v júli 2021 – na vytvorení bezpečného planetárneho obranného systému, ktorý by zabránil Šedým, Reptiliánom a ďalším negatívnym skupinám preniknúť na Zem pomocou červích dier, portálov a technológií medzidimenzionálneho cestovania. Tento vylepšený bezpečnostný systém, ktorý Galaktická federácia poskytla Pozemskej aliancii, bol zrejme začlenený aj do globálneho internetu.

V ďalšej aktualizácii zo 4. októbra Val Nek uviedol viac podrobností o modernizácii pozemského internetu, ktorá je možná vďaka začleneniu rovnakých technológií, aké sa používajú v planetárnom obrannom systéme:

VN: Tieto frekvencie boli rekalibrované na vyššiu frekvenciu, podobne ako väčšina technológií, ktoré sa používajú na planetárnu obranu. Tieto frekvencie a kódy k nim sú v rukách Pozemskej aliancie. Pozemská aliancia bude zodpovedná za kódy nových internetových systémov. Toto je dôležité poznamenať, pretože Nebu sa môže nabúrať do starých internetových systémov, tak ako boli navrhnuté predtým. Podobne ako portál sme dokázali odomknúť ich internetový systém pomocou frekvenčného kľúča, ktorý sme nedávno získali späť. Je to takpovediac ako “prelomenie kódu”. Kvantovú konfiguráciu, ktorá je zároveň matematickou rovnicou, je to frekvencia. To je dobrá správa.

Federácia bude naďalej spolupracovať s Alianciou na zabezpečení internetu a foriem komunikácie na Terre. Nebu už dlho, mnoho rokov, používa na vysielanie internetu nižšie frekvencie, ktoré sú pre Terranov škodlivé alebo prinajmenšom nie sú ideálne….je to frekvencia, ktorá je kompatibilná s ich programom kontroly mysle. To sa zmení vďaka dohodám uzavretým medzi Federáciou a Alianciou.

M: Keď ste v prvej časti informácií hovorili o Temnej flotile a jej spojencoch, mysleli ste tým aj Nebu?

VN: Áno, samozrejme, že Nebu sú zapojené…. trojpísmenkové agentúry, čo na to povedať…. je tu malá frakcia humanoidných mimozemšťanov, ktorí tiež pracujú po boku Ciakahrrského impéria a teraz už rozpadnutej Temnej flotily, tí sú do toho tiež zapojení.

Val Nekova aktualizácia je vzrušujúca správa. Kódy a frekvencie zabudované do globálnych komunikačných a satelitných systémov Zeme – pôvodne vytvorené CIA – boli už dávno kompromitované Tall Grays. Tieto kódy boli prekalibrované na vyššie frekvencie používané Sieťou planetárnej obrany.

Ako som už uviedol v predchádzajúcom článku, tieto vyššie frekvencie sa nedajú hacknúť, čo znemožňuje Šedým, Reptiliánom a ich spojencom kontrolovať globálny internet. Stručne povedané, výpadky sociálnych médií boli spôsobené rekalibráciou globálneho internetu pomocou bezpečných frekvencií.

Tým sa dostávam k informáciám, o ktoré sa nezávisle podelil Thor Han (TH) a ktoré mu sprostredkovala jeho kontaktná osoba Elena Danaan:

TH: “Tieto servery sú teraz pod kontrolou Aliancie Zeme. Povedal som vám, že váš internet sa zmení. Teraz budeme môcť pokračovať v novej technológii, ktorú vám ponúkame. Pozemská aliancia to uvedie do chodu. Všetko, čo je vo vlastníctve CIA, bude zrušené.”

Dôležité je, že zamestnanci pracujúci v spoločnostiach Facebook, WhatsApp atď. už nebudú ovládaní prostredníctvom kódov a frekvencií zabudovaných v serveroch kontrolovaných CIA, ktoré ich spoločnosti nevedomky používali. To znamená, že mnohí zamestnanci, ktorí patria k politickej ľavici a ktorí bezmyšlienkovite implementovali algoritmy a politiky na potlačenie slobody prejavu bez toho, aby sa nad tým zamysleli, si teraz uvedomia dôsledky svojho konania.

To určite nezmení internet zo dňa na deň, ale začne to proces prebúdzania a pomôže to obnoviť integritu ľudí a spoločností sociálnych médií, ktoré ho ovládajú.

To, čo odhalili Val Nek a Thor Han, nám dáva možné vysvetlenie skutočného dôvodu globálneho výpadku sociálnych médií kontrolovaných spoločnosťou Facebook zo 4. októbra. Skutočnosť, že k výpadkom došlo menej ako týždeň po údajnom zadržaní Vysokých šedých, skutočne poukazuje na príčinnú súvislosť. Ak je to, čo uviedli Val Nek a Thor Han, presné, nebudeme musieť dlho čakať, aby sme videli viditeľné rozdiely v spôsobe, akým sa Facebook a ďalšie spoločnosti sociálnych médií správajú, pokiaľ ide o cenzúru, tieňové zákazy a iné ohavné praktiky, ktoré potláčajú slobodu prejavu a veľké prebudenie na našej planéte.

© Michael E. Salla, Ph.D.

Zdroj

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
2 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Deni
Deni
2 years ago

Dakujem❤

Raamil
Raamil
2 years ago

Podprahová hypnóza, mikrohypnóza, výmaz pamäte… Tí, ktorí majú vyššie vedomie vedia, že toto tu je prakticky denne od počiatku Internetu u nás. Paráda, že aj bežný človiečik sa o tom dozvie čosi málo.