Pred viac ako 100 rokmi Nikola Tesla prišiel na technológie, ktoré dnes ešte stále nedokážeme pochopiť.
Koncom 19. storočia Nikola Tesla hovoril o technológii antigravitácie, lietajúcich tanieroch poháňaných špecifickými Teslovými cievkami a „étere“, na ktorý pôsobila životodarná tvorivá sila.
„Vypracoval som dynamickú teóriu gravitácie do všetkých podrobností a dúfam, že ju čoskoro poskytnem svetu.“
Väčšina vecí, ktoré dnes vidíte okolo seba, elektrina, rádio, drony, žiarivky, neónové svetlá, radar, mikrovlnky a desiatky ďalších úžasných vynálezov sú výsledkom jednej mysle: Nikola Tesla.
Nikola Tesla je človek, ktorý chýba v učebniciach dejepisu, ale je zodpovedný za futuristické technológie, ktoré si dnes užívame a ktoré tento génius vymyslel pred viac ako sto rokmi.
Teslova myseľ však presahovala rámec bežných technológií. V skutočnosti si Nikola Tesla v roku 1928 zaregistroval fascinujúci patent.
Patent číslo 1 655 144 podrobne opisuje lietajúci stroj, ktorý sa zvláštne podobal na lietadlo aj na vrtuľník.
Nikola Tesla pred svojou smrťou vyvinul niečo, čo nazval „vesmírny pohon“ alebo pohonný systém s anti-elektromagnetickým poľom.
V roku 1897, keď Tesla predstavil svoju dynamickú teóriu gravitácie, povedal, že všetky telesá vyžarujú mikrovlny, ktorých napätie a frekvencia sú určené ich elektrickým obsahom a relatívnym pohybom.
Pred viac ako sto rokmi sa Nikolovi Teslovi podarilo zmerať mikrovlnné žiarenie našej planéty a dospel k záveru, že má vlnovú dĺžku len niekoľko centimetrov.
Tesla pokračuje v tvrdení, že frekvenciu a napätie zemského mikrovlnného žiarenia výrazne ovplyvňuje rýchlosť a hmotnosť našej planéty.
Gravitačná interakcia s inými nebeskými telesami, napríklad so Slnkom, bola určená interakciou mikrovĺn medzi nebeskými telesami.
Tesla to potvrdil, keď umiestnil dve kovové platne v určitej vzdialenosti od seba a zelektrizoval ich vysokonapäťovými vysokofrekvenčnými prúdmi („Teslovými prúdmi“ alebo „mikrovlnami“).
Pri dostatočne vysokom napätí a frekvencii sa priestor medzi nimi stal „pevným“.
Pracoval tiež len s jednou doskou, pričom zinkovú dosku (1/8″ hrubú, 12″ štvorcovú, vážiacu približne dve libry) zavesil vo vzduchu.
Tesla sa nielenže venoval „nadpozemskej“ technológii, ale zašiel aj ďalej a pustil sa do ďalších fascinujúcich tém, ktoré ho nakoniec priviedli k éteru.
Keď hovoril o svojich štúdiách v nepublikovanom článku, Tesla načrtol svoju dynamickú teóriu gravitácie, v ktorej povedal, že „svetelný éter vypĺňa celý priestor“.
Éter života
Tesla povedal, že na éter pôsobí životodarná tvorivá sila. Éter je vrhaný do „nekonečne malých vírov“ („mikrošpirál“) rýchlosťou blízkou rýchlosti svetla, čím sa z neho stáva uvažovateľná hmota.
Potom sila ustúpi a pohyb sa zastaví. Hmota sa vracia do éteru (forma „atómového rozpadu“).
Ľudstvo môže tieto procesy tiež využiť:
-zlákať hmotu z éteru
-vytvoriť čokoľvek, čo chce, pomocou získanej hmoty a energie
-zmeniť veľkosť Zeme
-ovládať ročné obdobia na Zemi (ovládanie počasia)
-riadiť cestu Zeme vesmírom ako vesmírnej lode
-vyvolať zrážky planét, aby vznikali nové slnká a hviezdy, teplo a svetlo
-Začínať a rozvíjať život v nekonečnom množstve foriem
Zaujímavé je, že Tesla presahoval rámec vynálezov a bol na stope niečomu veľkému.
V skutočnosti, keď čítame o „éteri“ Nikolu Teslu, uvedomíme si, ako ďaleko pred zvyškom sveta bol tento geniálny mozog v skutočnosti.
„Vypracoval som všetky podrobnosti a dúfam, že ich čoskoro odovzdám svetu. Vysvetľuje príčiny vzniku tejto sily a pohyby nebeských telies pod jej vplyvom tak uspokojivo, že skoncuje s planými špekuláciami a falošnými predstavami, ako je tá o zakrivenom priestore.
Neobmedzené sily sú už tu, nemusíme ich vymýšľať, musíme len nájsť spôsob, ako ich vidieť, cítiť a využívať.
Zdieľať článok