Správy 29.11.2022

29/11/2022 | Správy

Podlí degeneráti, ktorí riadia svet, sa snažia zakryť svoju taktiku, ako nás masovo odstrániť. Aby zabezpečili úspech svojich stratégií, ručne vyberajú tých, ktorí sú na vrchole alebo majú najväčší vplyv. Teraz už poznáme jeden z dôvodov prudkého nárastu Parkinsonovej choroby. V tomto prípade je proti nám nasadená EPA a vieme, že aj FDA. Vypočujte si krátky úryvok z nasledujúceho videa s Jeffereyom Jaxenom a Delom Bigtreeom. Paraquat vyrába švajčiarska spoločnosť Syngenta.

Tie najneznesiteľnejšie zločiny musia byť pred verejnosťou ešte len odhalené.

“Follow the money” “Sledujte peniaze” vytvára nepríjemnú politickú predpoveď.

Za predpokladu, že Epsteinov ostrov bol vydieračskou operáciou, ako sa zdalo…

A za predpokladu, že miliardári radšej financujú politikov, ktorých môžu kontrolovať…

Nakoniec budú na najvyšších politických postoch len sexuálni zločinci.

Cirkus je v meste! Videli ste, čo sa deje pod veľkou strechou vo Phoenixe? Je to skutočný cirkus s tromi kruhmi, pretože demokrati sa snažia získať certifikát o svojich podvodných, očividne ukradnutých výsledkoch volieb, ale viaceré okresy sa bránia a odmietajú certifikáciu. Tento dlhý, zdĺhavý dramatický sled udalostí je určený na prebudenie mozgovo mŕtvych.

V tomto článku sa uvádza, že Kari Lakeová zaostáva za Hobbsom o 17 000 hlasov. To je veľmi zaujímavé číslo. Myslím, že Patrioti majú všetko pod kontrolou.

V Brazílii však teraz protestujú milióny ľudí bez prestávky.

Simon Parkes tento víkend poskytol aktualizované informácie, ktoré sú ako vždy vynikajúce a týkajú sa mnohých tém. Simon nás varuje, že udalosti ako stanné právo môžu byť nesprávne interpretované a určené na dosiahnutie hlbokého štátu na rozdiel od vzťahovania sa na skutočný plán. odkaz

Veterán Derek Johnson si určite plní svoju povinnosť informovať a vzdelávať nás o vojenskom práve a o tom, ako ovplyvňuje udalosti, ktoré sa odohrávajú pred nami i v zákulisí. Z tohto dôvodu je vynikajúcim dešifrovateľom. odkaz zdroj

Obyvatelia Brazílie a Číny povstávajú na protest – milióny a milióny “My, ľudia” hovoria: DOSŤ. Berú si späť svoje krajiny. Na rade je Amerika a potom zvyšok sveta.

Sme s vami.

Brazília… odkaz

Čína… odkaz

Skutočne.

Znepokojujúce informácie od americkej armády naznačujú, že náhle úmrtia vo vozidlách (vrátane lietadiel a vlakov), potenciálne spôsobené vakcínou, sú zámerne podhodnotené alebo utajené. odkaz

Neoficiálne dôkazy v mojom regióne naznačujú, že vodiči za volantom omdlievajú a dochádza k vážnym nehodám v nevídanej miere. Nedávno priateľ natočil na video ženu, ktorá šoférovala svoje auto veľmi chaoticky a prechádzala cez stredovú čiaru. Vieme, že za volantom áut a pri pilotovaní lietadiel a vlakov je veľa tikajúcich časovaných bômb. zdroj

🇺🇸Alex Stein jde do Balenciaga a trolluje zaměstnance a ptá se jich, co si myslí o zneužívání dětí v jejich nedávné reklamní kampani.

“”Nevíme, zda se tomu máme smát, nebo je lepší nad tím brečet, sankce ale paradoxně udělaly z Ruska zemi s jednou z nejpestřejších nabídek aut. Rusové si nyní ke všemu ostatnímu mohou koupit i pátou generaci Fordu Mondeo, vrátil se jim i Renault u nás známý jako Dacia.””
“”V posledních dnech jsme poukázali hned na dva modely Škody, které jsou momentálně v Rusku k mání, přestože dříve na tomto trhu oficiálně nabízeny nebyly. Jak Kamiq Monte Carlo, tak i Scala ovšem na východ od našich hranic zamířily „šedým dovozem“. Ten byl dříve v této podobě nemožný, neboť Rusové dali velkým zahraničním firmám do rukou kontrolu nad dovozem zboží….”” odkaz

“” Nyní se tak do Ruska může dostat prakticky cokoli a přesně to se děje – místo vybraných modelů se do největší země světa dostávají auta prakticky ze všech koutů světa, tedy i řada takových, která dříve v mezi nebyla k dostání a v kontinentální Evropě je nemůžete pořídit dodnes.””

MUSK se chystá jít po ANTIFĚ a zablokovat jejich účty a několik dalších účtů, které pronikají do násilí, nepokojů proti konzervativním státům a institucím po celém světě. Zablokování těchto účtů souvisí se stovkami milionů darů, operacemi DNC na praní špinavých peněz přes USA a EU. Hlavní účty TWITTER, které mají být zablokovány, jsou v PANICE a OBAMAs ANTIFA Army je v šoku a vidí, jak se síla přílivu obrací.
_
ELON teprve zahajuje SAGA odhalování operací Deep State po celém světě.

Německo, Kanada, Austrálie jsou v PANICE z toho, co MUSK BUDE neustále odhalovat a obnovovat [DS] protivníky///
Snad jednoho dne ve vzdálené budoucnosti budou zprávy číst. „Pravda konečně odhalena, když USSF a Mil INTEL OPS spolupracovali po boku TWITTERu ELONA Muska na vyčištění a uzavření světových operací Deep State spojených s plány a agendou CABAL 4rth Reich“.

No, už připravujou půdu. Zatím formou legrace dokonce na ČT1 prostřednictvím herců sdělují, že covid testy byly na dvě věci. Na hovno a na nic 🫣 🤣Některý 🐑 koukaj jak trubky a jsou z té legrace zmateni. No a takhle zmatený už budou furt, pokud nepřipustěj, že jsou hloupí, a že se nechali systémem v té hře nachytat.

BALENCIAGA
Jak jsem před pár dny psal, že tahle pedofilní foto kampaň už nemůže být nic jiného, než probouzecí akce pod taktovkou WH, protože všichni už o pedo průseru vědí a tímhle by na sebe teď už neupozorňovali…co se stalo za těch pár dní?
Balenciaga téměř okamžitě po zveřejnění kampaně celou reklamu stáhla a omluvila se za pohoršení, za nevhodnou reklamu s dětmi. Tím definitivně upoutala pozornost a zdůraznila, že to bylo špatně. Dostalo se to mezi spoustu lidí a dnes o tom dozvídá kde kdo. Lidé si zjišťují, o co šlo, vidí to, a dávají svůj postoj najevo. Značka je odsuzována, v médiích zmiňováno, a fotograf se bojí otevřít si sociální sítě. “Balenciaga” teď vidím v příspěvcích na sítích každou chvíli a mluví se o tom.
Takže to bylo přesně ono a jsou to ony probouzecí akce🪖💥.

“”Nově vznikající spolek Národní rada obnovy svolal symbolicky na 26. listopadu na Letnou protivládní demonstraci. Podle policie vyšší stovky lidí přišly demonstrovat proti drahým energiím a potravinám, stejně jako proti vládě Petra Fialy. Spolek se profiluje jako skupina odborníků, která má představit plán pomoci v oblasti energetiky, zemědělství nebo zdravotnictví.”” zdroj

[ds] DNC/Davos/etc MSM >zúfalo sa snaží dotlačiť Čínu do vojny

svetové spravodajské agentúry informujú, že Rusko sa chystá zaútočiť, pretože [ds] spravodajské služby USA tlačia na tento príbeh.////

Whitehats
niekoľko amerických veliteľov a otvorených vojenských zdrojov potvrdzuje, že sa nedeje nič neobvyklé. >> zákulisné kanály potvrdzujú, že jediným spôsobom, ako Čína zaútočí na Taiwan, je, ak sa americká armáda rozhodne otvoriť základňu na Taiwane alebo ak USA zaútočia priamo na Čínu.

Keďže biele klobúky sa približujú k odhaleniu FBI. /vyšetrovanie Bidensa/ odhaľovanie FTX sa rozširuje…[ds] zúfalo túži po vojne, aby vniesla zmätok, vojna je ideálna na kradnutie amerických dolárov z daní a pranie špinavých peňazí.

V zákulisí ;
Hudobný priemysel je v panike a CIA aktivovala svoju najsilnejšiu kľučku> vladtv. .dj akademik , NY dj atď. aby naplno zaútočili na Kanyeho westa<
po tom, čo sa Kanye plne priznal k satanistickým rituálom a obetiam hudobného priemyslu….. Vrátane obetovania jeho vlastnej mamy spolu s otcom Michaela Jordana. Syn Dr. Dreho……..

obrovské hnutie mainstreamových rapových umelcov v posledných dvoch mesiacoch otvorene hovorí o satanistickom hudobnom priemysle a rituáloch elít
… Kedysi skrývaná téma sa teraz skloňuje vo viacerých obsadených podcastoch. Youtube klesá.

Kanye west prebudil hnutie černošskej komunity, ktoré sa zaoberá satanistickými rituálmi a elitami napojenými na kulty….. To je dôvod, prečo CIA uvoľnila svoje prostriedky proti Kanyemu.

ďalšia neznáma osobnosť youtube z africko-čiernej komunity menom charleston white nedávno získala milióny sledovateľov na rôznych kanáloch, kde odhaľuje hudobný priemysel a raperov. Útočí priamo na raperov viacerými informačnými kvapkami o ich vraždách a CIA. FBI. Spojenia FEDu …… White hovorí, že raperi hovoria o pomoci černošským komunitám, ale v skutočnosti ich hudba hovorí o zabíjaní, zabíjaní, zabíjaní vlastných ľudí a najväčšie masové vraždy, ktoré sa dejú v spojených štátoch, pochádzajú z vrážd černochov na černochoch, ktoré sú spojené s rapovou gangsterskou hudbou > vojnové zóny. L.A. Chicago. NY. Atlanta. Miami atď…

vnútorné zdroje upozorňujú; 2023 je pád j-z> odhalenie satanského hudobného systému

Čo ak americká armáda v bielych čiapkach cvičí aj ruských vojakov a vedie istú ruskú divíziu DIRECT v ukrajinskej vojne?

Podľa ruských drôtov
Americký generál námornej pechoty vedie od februára skupinu špeciálnych operácií a vojaci z britského práporu sú tiež Vnútri týchto divízií a brigád špeciálnych síl.

Jevgenij Prigožin osobný priateľ PUTINA je šéfom jednotky špeciálnych síl s názvom Wagnerova skupina, ktorá bola hrotom kopije v ruských vojenských OPERÁCIÁCH, ktoré vo februári zamierili na Ukrajinu a pokračujú vo vojenskom velení v bojovom poli. Len nedávno Prigožin poskytol 25. novembra rozhovor fínskym novinám, že operácie riadi generál americkej námornej pechoty a v súčasnosti má na bojisku vlastný prápor. Prigožin potvrdil, že fínski vojaci boli súčasťou práporu generálov americkej námornej pechoty.
Jevgenij Prigožin má dlhodobé spojenectvo s PUTINOM a od roku 2014 cvičia vojakov na Ukrajine

Táto divízia špeciálnych síl pôsobí v Afrike, na Blízkom východe a v Latinskej Amerike a od roku 2015 pomáha bojovať proti globalistickej OKUPÁCII .

V poslednom čase táto vojenská operácia pomohla Mali v boji proti ROTHSCHILDSOVÝM vojenským režimom v Mali, ktoré chceli vylákať od krajiny a ľudí zlato, a odteraz ruskí vojaci v Mali zabezpečili zlaté bane.

Po rokoch popierania Moscovovej operačnej skupiny špeciálnych síl Wagner.. Putin konečne priznal, že špeciálne jednotky Wagner sú “piliermi našej vlasti”.

v Pentagóne sa rozpútala bitka medzi generálmi. Colonials sa postavia na stranu vo Veľkej vojne o prebudenie. Ako verejne vyhlasuje generálny prokurátor USA, HĹBKOVÝ ŠTÁT existuje.///

Posledných 13 mesiacov sa Pentagón rozdeľuje a posledný mesiac Mil. Intelligence úplne rozdelili, pretože BIDEN ( Obama) organizuje Zatýkanie veliteľov americkej armády, ktorí nie sú verní Rockefellerovcom/etc atď. atď. režimu deep state <

Ak si pamätáte, minulý rok desiatky amerických generálov / plukovníkov vo vnútri Pentagónu varovali pred blížiacou sa občianskou vojnou …….. O tomto hovorili….
Posledné okamihy pred útokom [DS] americkej armády na bielych Klobučníkov americká armáda a vojny o zatknutie začínajú….. BURZA<

SYSTÉM NÚDZOVÉHO ROZHLASU riadený vojenskými operáciami vzdušných síl v rukách velenia spravodajských služieb vesmírnych síl Spojených štátov>>>
Vojenský pomocný rádiový systém ( MARS ) je komunikačný systém ozbrojených síl Spojených štátov, ktorý prevádzkujú rádioamatéri . Rádiové stanice MARS nie sú súčasťou rádioamatérskej služby ; pracujú na vojensky koordinovaných frekvenciách mimo amatérskych pásiem a používajú vlastné volacie znaky . Táto výkonná sieť systému núdzového vysielania môže aktivovať mil. Operácie spojené s protokolmi vojnových zákonov v priebehu niekoľkých sekúnd. A vydať zatykač a otvoriť vojenskú kontrolu nad CONUS <

Niečo na zamyslenie
👇

Snowden odhalil globálny program vraždenia HAARP

Oliver Wilis

MOSKVA, Rusko – Edward Snowden, whistleblower a utečenec z NSA, zverejnil v utorok reportérom internetovej kroniky dokumenty, ktoré dokazujú, že Program vysokofrekvenčného aktívneho výskumu polárnej žiary (High Frequency Active Auroral Research Program, HAARP) je definitívne zapojený do programu vraždenia a kontroly mysle.

NÚDZOVÁ SPRÁVA: Snowden odhalil blížiacu sa globálnu kataklizmu.

Zatiaľ čo vojenský väzenský priemyselný komplex bežne trval na tom, že HAARP so sídlom na Aljaške má slúžiť len na štúdium prírodných javov v zemskej ionosfére, Snowdenovi sa podarilo prekaziť brutálne rozsiahlu šarádu.

“Výskumná stanica HAARP,” povedal, “strategicky umiestnená ďaleko od zvedavých očí neďaleko Gakony na Aljaške, sa v skutočnosti používa na likvidáciu alebo manipuláciu budúcich disidentov globálneho kapitalizmu v rozsahu miliónov ľudí.”

Snowden dodal s použitím úvodzoviek: “Pomocou týchto pozemských antén je NATO [Organizácia Severoatlantickej zmluvy] schopná v globálnom meradle na diaľku umlčať ‘páchateľov’ ‘deviantných alebo podvratných’ myšlienkových prúdov.”

Obete ani ich blízki nevedia, že HAARP vysiela ultravysokovýkonné rádiové vlny. Tieto vlny pracujú na rovnakej elektronickej frekvencii ako truncus encephali alebo mozgový kmeň a selektívne vyvolávajú úmrtia zdanlivo prirodzenou cestou – vrátane niektorých, ktoré sa koronerom javia ako neškodné ako mŕtvica alebo infarkt.

“Keď a ak spravodajská komunita nepovažuje priamu vraždu za optimálny efekt,” povedal Snowden, “‘môžu’ jednoducho prinútiť ‘cieľ’ konať šialeným spôsobom, aby ho zdiskreditovali.
Keď sme boli na ceste medzi Hongkongom a Moskvou, museli sme sa so zamestnancami WikiLeaks brániť neustálej hrozbe vražedných bludov vyvolaných rádiom.” zdroj

‼️ Peter A. McCullough MD GETTR – Arcibiskup Carlo Maria Vigano, bývalý generální sekretář Městského státu Vatikán, uvádí, co se děje:

“WEF v souvislosti s krizí C. buď přímo řídí, nebo vydírá světové vůdce, aby se řídili plánem masového ničení prostřednictvím očkování a podřídili se novému světovému řádu. To je vize megalomana WEF Klause Schwaba, kterou nazývá “čtvrtou průmyslovou revolucí”, a jeho plánovaný státní převrat v knize “C. a velký reset”.

🐸 Elon Musk je dnes velmi výmluvný, takže Anoni mohou vidět, za kterou stranu hraje 😎.

🧐 Elon Musk zveřejnil tweet, který mi okamžitě připomněl Kju Drop 14. Uvědomujete si souvislosti? zdroj

Takže si to ujasnime. Najvyššie platený dodávateľ americkej MIL, odhalí a neutralizuje hlavný nástroj Deep State na vymývanie mozgov a zasahovanie do volieb, udelí Anonom amnestiu, aby sa vrátili a zobudili teraz nechránených normálnych ľudí, A spí s najplodnejšou fotkou Q drop vedľa svojej postele a púšťa pohodlné Pepe psyop meme.

Od apríla som sa snažil presvedčiť komunitu, aby naskočila na Elonov vlak, a čelil som ŤAŽKÉMU odporu.

Môžeme ho teraz prijať? Elonova čiapka je biela.

-Clandestine zdroj

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
10 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
polarexplo
polarexplo
1 year ago

Ďakujem za správy.

jirik
jirik
1 year ago

Karel Šíp nemá, chybu, to co říká bylo sdělováno už od začátku COVID….stejně tak sděloval vynálezce PCR testu, že k tomuto účelu není vytvořen…

Znám dost lidí co COVIDtestům, COVID19, COVID vakcínám věří……

Ross
Ross
1 year ago

rád si čtu vaše zprávy ,moc za ně děkuji

Ivy
Ivy
Admin
Reply to  Ross
1 year ago

Ďakujeme pekne 🙂

Deni
Deni
1 year ago

Dakujem

ma.ni.
ma.ni.
1 year ago

MUSK se chystá jít po ANTIFĚ a zablokovat jejich účty a několik dalších účtů, které pronikají do násilí, nepokojů proti konzervativním státům a institucím po celém světě. Zablokování těchto účtů souvisí se stovkami milionů darů, operacemi DNC na praní špinavých peněz přes USA a EU. Hlavní účty TWITTER, které mají být zablokovány, jsou v PANICE a OBAMAs ANTIFA Army je v šoku a vidí, jak se síla přílivu obrací.
_
ELON teprve zahajuje SAGA odhalování operací Deep State po celém světě.

Německo, Kanada, Austrálie jsou v PANICE z toho, co MUSK BUDE neustále odhalovat a obnovovat [DS] protivníky///
Snad jednoho dne ve vzdálené budoucnosti budou zprávy číst. „Pravda konečně odhalena, když USSF a Mil INTEL OPS spolupracovali po boku TWITTERu ELONA Muska na vyčištění a uzavření světových operací Deep State spojených s plány a agendou CABAL 4rth Reich“.

Jak mu můžete věřit? Do 10 let chce čipy lidem do hlav. Hraje na obě strany, tohle je jen divadlo pro vás qanon a vy mu stále věříte, na co ten starlink, aby hlídali lidi, všechno, vám je to snad jedno!

jirik
jirik
Reply to  ma.ni.
1 year ago

kdyby do 10 let….

Musk oznámil, že do šesti měsíců zahájí testy mozkových čipů na lidechhttps://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/musk-oznamil-ze-do-sesti-mesicu-zahaji-testy-mozkovych-cipu-na-lidech/

ma.ni.
ma.ni.
1 year ago

Ne, Elon je prostě zrůda. Prostě to hraje na obě strany.

ma.ni.
ma.ni.
1 year ago

Přečtěte si to všechno tady, je tam více článků a začněte prosím myslet!
https://bartoll.se/2022/11/elon-musks-twitter-infodemic/

jirik
jirik
1 year ago

Válek a Jourová – Odborná konference o očkování 21/11/22
22. 11. 2022
Budování důvěry veřejnosti jako cesta k přijetí vakcíny. Válek: “Vakcíny jsou bezpečné a účinné.” Jourová: “Digitální divoký západ, kde dezinformace se mohou šířit jako požár, musí skončit…platformy musí být více zodpovědné, že my, uživatelé, získáme větší kontrolu nad tím, co vidíme, a že ti, kteří šíří dezinformace, nezískají z toho peníze tak snadno jako dnes.”
https://www.youtube.com/watch?v=YkRfSA4eKpM&t=829s