Správy 28.09.2022

28/09/2022 | Správy

Toto je kratšia aktualizácia, o ktorej som si myslela, že by mala vyjsť čo najskôr, keďže sa objavilo veľa zaujímavých informácií.

India si užila viac ako svoj podiel bolesti a utrpenia z rúk nelekárskeho, ale pozoruhodného zdravotného experta Billa Gatesa a veríme, že sa pred niekoľkými rokmi postarali o to, aby dostal, čo mu patrí. Teraz možno opäť berú zákon vážne a rozdávajú ruku spravodlivosti za Covidove zločiny.

Tento obrázok by im mal pripomínať, čo sme im dovolili! Marec 2020, len 2 týždne na vyrovnanie krivky! O dva a pol roka neskôr veľmi rozdelená a zlomená 🇨🇦. Sme však odolní, prebúdzame sa a zjednocujeme #WeAreCanadian #TrudeauMustGo #TrudeauMustGoNow

Na Telegrame sa vedú zaujímavé rozhovory o tom, čo a kedy sa stane. Napríklad Q the Storm Rider hovorí toto:

ČISTENIE CNN JE TAKMER HOTOVÉ!

V ROKU 2023 BUDÚ KANÁLOM, KTORÝ BUDE TLAČIŤ VOĽBY TRUMPA V PLNEJ PODPORE A PRINESIE KVAPKY DEKLASIFIKOVANIA PO CELOM SVETE TAKMER V KAŽDEJ VÄČŠEJ KRAJINE A NA LETISKÁCH…

( Už dlho vám všetkým hovorím…..CNN SA CHYSTÁ NA ÚTOK..)

Uvedené dáva zmysel, pretože na to, aby mali biele klobúky dosah, ktorý na to potrebujú, musia mať veľké siete ako Fox a CNN. Chrapúni neskúmajú alternatívne správy, aby hľadali pravdu, pretože si myslia, že správy o 6:00 im povedia všetko, čo potrebujú vedieť.

Stormrider tiež zdieľal toto

komunikácia vypnutá tento text beží cez káble;:… posledný týždeň a rastúce…
Zvyčajne, keď sú káble horúce, sú to len týždne…..

s americkými voľbami republikánov, ktorí sa pripravujú na prevzatie kontroly nad snemovňou…
( čo ovplyvní celý svet.. Prináša vystavenie pandémii/ Fauci NIH CDC. Wuhan, chapel hill…/
Odhalenie biologických zbraní vakcín/ odhalenie ukradnutých volieb/ krytie FBI DOJ / ( spojí celosvetové schémy ukradnutých volieb – farebné revolúcie, do ktorých je zapojená cia Microsoft big tech. Obvyklé [ds] zdroje)../ odhalenie korupcie zločineckej rodiny Bidenovcov…. atď. odhalenie ….. Keď republikáni../patrioti/ demokratické továrne na kabáty prevezmú kontrolu nad snemovňou….. Odhalenie operácií zločineckého syndikátu deep state bude odhalené, ktorý je globálne prepojený……

Spravodajské agentúry deep state pracujúce v mene kabaly….> nechcú, aby sa novembrové americké voľby uskutočnili…
A plánujú masívne vypnutie komunikácie.

čo je ešte dôležitejšie, _jednotné vesmírne sily vojenských spravodajských operácií USA tiež chcú, aby došlo k rovnakému vypnutiu komunikácie….( všetko je to na vojenské účely od zabezpečenia údajov z telefónov agentov [ds] po inštaláciu úplnej kontroly siete nad internetom a sociálnymi médiami až po bankové systémy a všetko by viedlo k maršalskému právu… 11.3)…..

Uvidíme, čo sa bude vyvíjať v nasledujúcich týždňoch….

Októbrové prekvapenie

A toto video z TikToku preposlal Stormriderovi David Nino Rodriguez. Je to citát prezidenta Trumpa, aby sme sa pripravili, pretože krajina má prejsť dvoma veľmi bolestivými týždňami, ale keď vyjdeme na druhej strane…

Kľúčové body z
Video “10 dní temnoty” s
“Juan O Savin”, zverejnené 20. septembra 2022.

1.) V 2. minúte,
nám Juan oznamuje, že zdroj sily a moci cabaly (“Federálne rezervy” a ich “podržtašky” IRS) skončili!
(Hoci väčšina z nich to vedela už v marci 2020, keď vtedajší minister financií Steve Mnuchen vyhlásil, že “zlúčili bilanciu Federálneho rezervného systému s bilanciou ministerstva financií”).

Juan hovorí o bodoch v 2. minúte a 29. sekunde, že americké súdy zistili, že IRS a Federálny rezervný systém sú portorické korporácie, ktoré tam majú kancelárie doslova pár blokov od seba. Svoje tvrdenie ďalej podčiarkuje skutočnosťou, že IRS nie je zapísaný vo federálnom registri. Prečo by to tak bolo, keby boli súčasťou vlády USA? A ak ste sa v minulosti museli obrátiť na súd, aby ste napadli IRS, išli ste na tzv. správny súd, čo je niečo ako registrový súd alebo okresný úrad.”

Rýchle zhrnutie: To znamená, že sa uskutoční jadro Nesary (potom rýchlo Gesary), ktoré je neoddeliteľnou súčasťou časti obnovy a reštitúcie všetkých vecí, ktoré nám boli ukradnuté ako otrokom centrálneho bankového systému hlbokého štátu, (Federálnych rezerv/IRS).
Opona Čarodejníka z krajiny Oz sa čoskoro odhrnie, aby všetci videli, že boli oklamaní!
Federálna rezerva nie je ani federálna, ani rezervná!
Je to európska korporácia, nie je súčasťou našej federálnej vlády.

2.) V 7. minúte
začne hovoriť o vysokopostavenej čarodejnici Marii Abramovičovej (ktorá, ako uvádza, je chlap), ktorú OSN vymenovala za “umeleckú riaditeľku”/veľvyslankyňu v Antarktíde. Krátko po tom, ako Trump vyhral voľby v roku 2016, sa Newt Gingrich vybral na Antarktídu. Potom tam išli aj ďalší, napríklad delegácia koptskej cirkvi, aby tam usporiadali obrady na vysokej úrovni.” (Dodáva, že o niečo neskôr, keď sa usadí prach, vysvetlí, ako do toho všetkého zapadá Antarktída).

3.) 12 minúta značka Vojenský súd dôkazy môžu byť vedené a prezentované úplne inak ako na nevojenských súdoch, (podľa môjho názoru tu, pretože geniálne predvídavosť prezidenta Trumpa výkonného nariadenia 13848… Vymedzenie konkrétnych skupín a ich trest za vlastizradu pri zasahovaní do našich národných volieb. Keďže armáda prisahala zachovávať a chrániť náš národ, budú to oni, kto bude rozhodovať o výsledku prezidentských volieb v roku 2020 na Gitme vo vojenskom tribunáli).
Juan ďalej hovorí, že “na Gitme prebiehajú veľmi nákladné prípravy na modernizáciu a rozšírenie vojenských súdnych siení, ktoré zahŕňajú 2 nové súdne siene a miestnosť na dôkazy, ktorá bola dokončená len pred niekoľkými mesiacmi, pre osobitnú radu, aby si právnici mohli prezerať všetky dôkazy v utajenom prostredí, ako aj nemocnica za 200 miliónov dolárov určená špeciálne pre geriatrických pacientov bude dokončená a pripravená na prevádzku do polovice októbra.”

Tento október, hmm, to by ma zaujímalo, kto to nariadil? Zrejme Biele klobúky.

4.) 13:12 minúta Juan hovorí: “Niečo sa blíži a nie je to vzdialené roky, je to takmer tu!
Keď dôjde k “úplnému zastaveniu”, dokonca k 10 dňovému zastaveniu všetkej komunikácie, nemusí to nevyhnutne zahŕňať elektrinu, hoci v určitých oblastiach môže byť sieť z nejakého dôvodu vypnutá, musia urobiť nejaké zmeny na veciach s mobilnými telefónmi.
Niektorí z tých zlých chlapcov, ktorí si myslia, že sú v bezpečí, keď komunikujú medzi sebou pomocou satelitných telefónov… no Vesmírna sila nie je o vesmíre, ale o digitálnom priestore. Môžeme im vypnúť telefóny, kedykoľvek sa nám zachce.

Niečo sa blíži!
Sme v boji na život a na smrť!”

10.) 31. minúta Juan hovorí: “Možno vás omrzí vyhrávať!

Dávajte si pozor na to, čo žiadate! Na toto sme čakali!” Nesťažujte sa, že vlny sú príliš veľké a že je to desivé.
Toto je horor, film o Jamesovi Bondovi na steroidoch, ale vo veľmi zlom zmysle.
Búrka je tu, bude to desivé a napínavé!
Boh má všetko na starosti, likviduje všetky pieskové hrady nepriateľov.
Bojujeme o prežitie na planéte Zem, naši nepriatelia nás chcú všetkých mŕtvych.”

11.) 33 minúta Juan hovorí
“Desať dní temnoty je vypnutie komunikácie.
Nebude žiadny internet ani žiadna komunikácia, takže nebudete nikam chodiť (Marshallov zákon), nepôjdete k bankomatu ani na čerpaciu stanicu, (nebude internet, nič nebude fungovať), bude zapnuté vyhlásenie EBS.
Veľmi dobre sa môže stať, že sa u vás odohrá udalosť typu “kubánskej krízy”, že systémy (počítače nepriateľov) budú presmerované na dobrých ľudí, aby ich prevzali a zastavili.

Pamätajte, že vesmírne sily sa netýkajú vesmíru, ale kybernetického priestoru.

Moc sa prenesie a bude veľmi jasné, kto je zodpovedný.
Všetky otázky, ktoré má každý, budú zodpovedané, takže sa len uvoľnite, zhlboka sa nadýchnite.
Modlite sa a starajte sa o seba navzájom!”

“Ak sa veci pohnú ťažkým smerom, máme nástroje” – šéfka EÚ Ursula Von der Leyenová hrozí Talianom dôsledkami, ak budú voliť populistickú kandidátku Giorgiu Meloniovú

zdroj
🇮🇹””Toto je nová italská premiérka Giorgia Meloniová.
Je členkou Aspen Institute, který je mimo jiné financován Rockefellerovou nadací a Nadací B+M Gatesových, a také se aktivně podílí na fóru v Davosu, kde WEF pořádá výroční zasedání. Meloni je plně podporována MSM. Takže ať se na to podíváte z jakéhokoli úhlu, Italové si zvolili pokračování “velkého resetu”, i když se snaží tvářit, že ne. Její hlasovací záznamy ohledně vakcinačních pasů aj. hovoří jasně. Italové se zatím neprobudili.””

V pondělí unikl plyn z plynovodu Nord Stream 1 u ostrova Bornholm, o den později postihly úniky i druhou větev plynovodu Nord Stream 2. Švédští a dánští odborníci tam zaznamenali silné výbuchy. Jedna z explozí měla sílu 2,3 – SVT.
“”Němci mají za to, že šlo o cílené útoky. Ke stejným závěrům se přiklonilo i Švédsko a Dánsko. Podle týdeníku Spiegel před sabotáží Berlín varovala americká CIA už před měsíci.””
“”Buď to provedli z miniponorky, nebo to byl potápěč, který vyskočil z člunu,“ nastiňuje možný scénář útoků expert na energetiku Jiří Gavor. Poškození může vyřadit potrubí na celou zimu.””

  • 17 Q 23 GP/NWO
  • 13 Deep st. 18 Satanisti
  • 13 Deep st.
  • 17 Q /dvakrát
  • 18 Satanisti

Jedná se o plánovanou akci Deep state v rámci zavádění NWO -poškozování evropských ekonomik.
Herec Biden v režii Bílých Klobouků slíbil ukončení plynovodu už v únoru👉 to znamená, že pozadí akce je v režii Bílých Klobouků, a všechno jde podle plánu.
Opět se nejednalo o nic nečekaného, a to nejdůležitější se odehrává v pozadí, a plně podle scénáře WH.
Ikdyž zatím neznáme konkrétní detaily, nepochybujte o tom, že opět sledujeme mistrovské plánování Bílých Klobouků a další tah na šachovnici k porážce Deep state.

🇮🇷 Íránský režim padne.
Íránské ženy v ulicích Teheránu zpívají a objímají se poté, co si mohly na veřejnosti sundat hidžáb. Už se nemusejí bát to udělat. V ulicích jsou už dvanáct dní.

“”Bomba CNN v 80. letech. „Elektromagnetické vlny jsou zbraní k ovládání mysli a lidské biologie“

Přirozeně to bylo protisovětské, ale tato technologie byla jistě již známá na západě. Televize měly kdysi stále způsob, jak lidem poskytovat nějaké informace, nyní, když jsou tyto technologie dostupné ve velkém měřítku, jsou informace cenzurovány, aby se zabránilo vzestupu lidí.””

Bývalý polský ministr vnitra R. Sikorski /deep st. globalista, přítel Clinton’s/
Děkujeme, USA.
Slovensko delia od absolútnej katastrofy už „len dni, najviac týždne.“ ~ vyhlásil Eduard Heger, ktorý doteraz Slovákov presviedčal, že všetko je v poriadku, v interview pre Financial Times.
‼️Napriek tomu, jeho vláda bude naďalej prijímať utečencov z Ukrajiny a našim východným susedom pomáhať finančne i vojenskou technikou.
‼️Taktiež, ako naposledy na stretnutí ministrov obrany V4 deklaroval rezortný šéf Jaroslav Naď (OĽANO, sa bude zasadzovať za ešte tvrdšie ruské sankcie voči Ruskej federácii.
‼️Na energetických zdrojoch z Mosky ako sú ropa a plyn, ktorých ceny závratne vystrelili nahor, je Slovenská republika pritom životne závislá. odkaz zdroj

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
13 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Soldier 17
Soldier 17
8 months ago

Nejlepší zprávy. Díky

IMG_20220928_122624_422.jpg
jirik
jirik
8 months ago

““Toto je nová italská premiérka Giorgia Meloniová.
Je členkou Aspen Institute, který je mimo jiné financován Rockefellerovou nadací a Nadací B+M Gatesových, a také se aktivně podílí na fóru v Davosu, kde WEF pořádá výroční zasedání. Meloni je plně podporována MSM. Takže ať se na to podíváte z jakéhokoli úhlu, Italové si zvolili pokračování „velkého resetu“, i když se snaží tvářit, že ne. Její hlasovací záznamy ohledně vakcinačních pasů aj. hovoří jasně. Italové se zatím neprobudili.““
*****
Otázkou je kdo ji bude dávat příkazy…..

polarexplo
polarexplo
8 months ago

Ďakujem za správy.

Deni
Deni
8 months ago

Dakujem

Palino
Palino
8 months ago

len poznámka – maršalský zákon resp Marshallov zákon je v skutočnosti STANNÉ PRÁVO (martial law)

jirik
jirik
8 months ago

„Je to velká událost, která by neměla znamenat velké řešení, alespoň zatím ne. Ke katastrofě mezi Ruskem a Ukrajinou nemělo NIKDY dojít a rozhodně by k ní nedošlo, kdybych byl prezidentem,“ řekl Trump.
https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/trump-chce-mir-a-nabizi-zprostredkovani-dohody-mezi-usa-ruskem-a-ukrajinou-o-ukonceni-valky/

jirik
jirik
8 months ago

RAzhlas – mesiačné rieči – 29. 09. 2022cca 2 hodiny
https://www.youtube.com/watch?v=9I2uyBYHhHo

lea450
lea450
8 months ago

minuly rok o tomto case bolo to iste- cervený oktober 2021 zmeni vsetko k lepsiemu

jirik
jirik
Reply to  lea450
8 months ago

prý se čeká až – “america first!”
takže otázkou je – co nyní hodlá udělat putin, když se čtyři ukrajinské oblasti připojili k RF…..
Asi jsem moc nepotěšil…..bylo by zajímavé, kdyby rusko přijelo do československa na návštěvu!

jirik
jirik
8 months ago

ŽIVN vysílání na Zprávy z Galaxie doplněné srdcovou 4 Pavla Zítka, Libora Malýho, Renatky Bernardi Šalnigrad, Rudy Vávry, Vlasty Mádla a Mojmíra z RODou s Renatkou – SLÁVa RODům

celkem 3 hodiny, ale stačí i první 1.5 hodiny…..

https://www.youtube.com/watch?v=NzUJsQUDrwo

Lubo
Lubo
8 months ago

Zdravím Vás. Má někdo nějakou teorii, která by vysvětlila oznámení o úmrtí hudebního interpreta Coolia? Byl do něčeho negativního zapojen?

jirik
jirik
Reply to  Lubo
8 months ago

Boy said Coolio was required to get vaccinated a few weeks ago or would get dropped from show. RIP Fucked up yo #COOLIO #VaccineDeaths #vaccine

Chlapec povedal, že Coolio sa musel dať zaočkovať pred niekoľkými týždňami, alebo by ho vyhodili zo šou. RIP Fucked up yo #COOLIO # VaccineDeaths # vaccine

https://www.techarp.com/facts/coolio-die-vaccine-sads/

Lubo
Lubo
Reply to  jirik
8 months ago

Děkuji jirik 🙂