Správy 25.11.2022

25/11/2022 | Správy

Zdá sa, že vonku je veľmi búrlivo, a to aj na oblohe. Ak surfujete na Telegrame, možno ste videli správy o tom, čo sa deje na Ukrajine s množstvom výpadkov elektrickej energie, výbuchy v Jeruzaleme, hroziace [takmer sľúbené] výpadky elektrickej energie v Spojenom kráľovstve a pozrite sa na dnešnú leteckú dopravu.

Objem a kvalita informácií, ktoré sa v súčasnosti objavujú, sú neskutočné. O tom, čo sa deje na tejto planéte, niet pochýb a nikto nám nemôže dôveryhodne tvrdiť, že „sa nič nedeje“. Deje sa toho toľko, že cabala/hlboký štát je celý rozrušený a nemôže uveriť masívnemu útoku, ktorý sa na nich rozpútal. Je to „búrka“. zdroj

Nádej je mocná zbraň.
Vaša schopnosť bojovať proti zúfalstvu závisí od vašej schopnosti hľadať, kde je v danej situácii víťazstvo.
Myslenie bojovníka viery neúnavne hľadá, kde Boh môže obrátiť ich situáciu a vytvoriť niečo krásne bez ohľadu na neúspechy. Boh je potrebný viac ako kedykoľvek predtým pre vlastencov anonov. Bez Boha by ste nevideli šancu na víťazstvo. Ale s Ním vidíte horu v ceste a viete, že všetko je možné.
Nedovoľte, aby sa vaše srdce unavilo, keď môžete všetko zveriť Jemu.
Únava je vaša sila. Spôsobuje, že sa na Neho spoliehate ešte viac.
Vaša cesta sa stáva cestou zdolávania.
Nachádzate nádej aj vo svojej slabosti.
To vás robí nezastaviteľnými.
Boh vás robí nezastaviteľnými.

Kanye West sa ešte pred mesiacom prechádzal po móle pre Balenciaga a teraz s ním zrušili zmluvu, bolo odhalené ich podozrivé aktivity a vymazali svoj účet na Twitteri.

Kanye sa pustil do rozhovoru a povedal, že Biden je idiot, pretože nespolupracuje s Elonom Muskom. Elon teraz skutočne pracuje na tom, aby zabránil ubližovaniu deťom na Twitteri. Vyšetruje ho FED, čo nie je žiadne prekvapenie.

Kanye odhalil bankárov a bol za to okamžite zrušený.

Kanye odhalil svojho manipulátora MK ultra, kde ho zverejnením jeho smsiek odhalil svetu. To bola pre všetkých veľká červená pilulka.

Kanye nám otvorene povedal, že jeho matka bola obetovaná, a médiá sa to rozhodli ignorovať.

Teraz predáva svoju výbavu Balenciaga za lacných dvadsať dolárov a podrobnosti ďalšej kapitoly jeho ságy si môže každý domyslieť. Môžem však prakticky zaručiť, že to bude všetko, len nie nuda. Stále príslovečná divoká karta.

Počúvam ľudí, ktorí mi hovoria, že strácajú vieru, že majú pocit, že už nemôžu urobiť ani krok.

Povedzte mi toto:
Kam ešte pôjdete?
Ste bdelí. Poznáte pravdu.

Jednoducho nemáme inú možnosť, len ísť ďalej. Sťažovanie sa na náročnosť cesty nás nikam neposunie. Najlepšie príbehy zvyčajne obsahujú hrdinov, ktorí prekonávajú tie najhoršie ťažkosti. Úroveň bolesti, ktorú prežívate, mi napovedá, že radosť na jej konci bude o to sladšia. Nezabúdajte na radosť, ktorá prichádza, ale ani sa nesnažte utiecť. Nech vaša viera žiari, keď sa svet zdá byť najtemnejší. Toto je vaša chvíľa. zdroj

📌 WHO

Velká farmaceutická společnost možná bude muset v návrhu pandemických pravidel WHO zveřejnit vládní obchody

Farmaceutické společnosti by mohly být povinny zveřejňovat ceny a dohody o výrobcích, které vyrábějí pro boj s budoucími globálními zdravotními krizemi. To by podle agentury Reuters zajistila pandemická dohoda podporovaná Světovou zdravotnickou organizací (WHO).

Návrh dohody WHO, kterou projednává 194 členských zemí zdravotnické agentury OSN, vyžaduje, aby společnosti zveřejňovaly podmínky všech veřejných zakázek.

Uvádí, že veřejné financování vývoje vakcín a léčebných postupů by mělo být transparentnější a mělo by zahrnovat ustanovení, která zajistí, že výsledné produkty budou rovnoměrně distribuovány po celém světě.

Cílem paktu, známého také jako Smlouva o pandemii, je zabránit tomu, aby příští globální zdravotní krize byla stejně ničivá jako COVID-19, a zlepšit globální reakci, která zanechala mnoho nejchudších zemí světa pozadu.

Během pandemie bylo mnoho dohod, které vlády uzavřely s farmaceutickými společnostmi, utajeno, takže měly jen málo možností hnát farmaceutické společnosti k odpovědnosti. odkaz

Lékařský znalec vyvrací Lauterbachovy lži: Propaganda očkování stála mnoho občanů zdraví a životy. odkaz

RUMUNSKÉ VÍTĚZSTVÍ PŘED NEJVYŠŠÍM SOUDEM💥

VELKÉ VÍTĚZSTVÍ V RUMUNSKU !!!

Konečné rozhodnutí nejvyššího soudu: prodloužení výjimečného stavu a zelený certifikát porušily lidská práva

Dne 16. listopadu 2022 Nejvyšší kasační a soudní soud Rumunska (ICCJ) rozhodl, že výjimečný stav v Rumunsku byl prodloužen nezákonně a že usnadnění přístupu na různé veřejné akce na základě zeleného certifikátu bylo rovněž nezákonné.
Toto rozhodnutí je konečné a bylo vydáno poté, co bylo podobné rozhodnutí napadeno u soudu prvního stupně.

Soudní senát ICCJ (Nejvyšší soud Rumunska) potvrdil rozhodnutí odvolacího soudu v Bukurešti, který se odvolával na lidská práva (např: Každý má právo na svobodu a bezpečnost, právo na účinné zacházení a spravedlivý proces) a zamítl odvolání vlády jako opožděné.

Toto rozhodnutí opravňuje všechny, kteří nebyli očkováni a cítili se poškozeni nebo postiženi restriktivními opatřeními během pandemie, žalovat vládu/stát a požadovat náhradu škody u soudu. odkaz

Odkaz: Věc má číslo 7277/2/2021 a je k nahlédnutí na internetových stránkách Nejvyššího soudu: odkaz

📌 Pedofilní spolky se nyní staly hlavním proudem. Pro všechny, kteří tvrdí, že se nic neděje. Zeptejte se sami sebe, zda jsme někdy předtím vedli takový rozhovor v hlavním vysílacím čase?

Stínová vláda splnila svůj účel.

Každý elitářský pedofil je stíhán.

Pozor, podle tweetů včera ve věku 92 let zemřel George Soros.

⚠️ Je to falešná zpráva ⚠️

Zprávu jsem si ověřila a nemohu potvrdit, že Soros OFIKO zemřel. zdroj

MSM mení svoju melódiu ako Washington Post vyjde priznáva, že väčšina úmrtí sú z očkovania…. A teraz o tom istom informujú viaceré médiá MSM. V auguste po prvýkrát tvorili väčšinu úmrtí na COVID očkovaní Američania: analýza | Fox News odkaz

☝️ to je dobrá správa, pretože ľudia sa stále budia zo snov o MOCKINGBIRD ……

Ale musíte si uvedomiť, že to bol aj spôsob Globalistov, ktorí chceli vytvoriť pandémiu pomocou súčasného svetového lekárskeho zariadenia a keď pandémia zlyhala a vakcíny sa zdali byť neúčinné, Globalistická komunita chcela obviniť lekársky priemysel a systém v každej krajine.
Potom chceli Globalisti prísť ako spasitelia a rozpustiť svetový zdravotnícky systém a znovu vytvoriť systém vo svoj prospech a plnú kontrolu……. Toto bol pôvodný plán DAVOS-u
WEF. ..//// tento plán je uvedený aj v postupoch SPARS2025 PANDEMIC<<

_ako sa stále posúvame vpred v ODHALOVANÍ globalistických plánov…… Blíži sa obrovský boj proti DAVOS.WEF AGENDA.OSN.<<<< zdroj

Tu je odkaz na rozhovor s Derekom Johnsonom, ktorý sa venuje vojenskej problematike. Pozrite si ho od ôsmej minúty – dá sa pohodlne sledovať rýchlosťou 1,25. Skvelé postrehy o aktuálnych informáciách. Odporúčame. odkaz

Odkaz na nový dokumentárny film Zomreli náhle. Je veľmi náročné ho sledovať. Varovanie: Explicitné scény balzamovania a náhlej smrti. Drsná desivá realita úrazu je obnažená pre všetkých na balzamovacom stole. odkaz
Najviac ma vo filme nešokovala krvavá scéna a smrť – bola to vložka, ktorá je súčasťou každého balenia vakcíny. Príbalový leták je VEĽKÝ kus papiera, ktorý je úplne prázdny okrem dvoch mrazivých slov: „Zámerne prázdny“. Žena ukazuje príbalový leták k očkovacej látke proti meningitíde – strany a strany malého písma. Spoločnosti vyrábajúcej očkovacie látky prešli s ich „zámerne prázdnym“ príbalovým letákom, pretože očkovacia látka nebola nikdy oficiálne schválená. Bola „experimentálna“. Odporné.

Som zvedavý, či Brazília začne so stanným právom ako prvá a po nej budú nasledovať USA…? odkaz

‚…Všetci hovoria o zvukovej aktualizácii od kontaktéra/experta Alexa Colliera. Môže to byť výňatok z webinára, ktorý robil tento víkend. Dvaja členovia štábu ho zahrnuli do komentárov, takže by sme ho asi mali spomenúť. Je to len niekoľko minút, ale je to veľmi povzbudivé a podporuje to, čo nám už bolo povedané v rôznych „fámach“ a aktualizáciách informácií a čo predpokladáme, že sa deje z dobrého dôvodu. Pravdepodobne ste videli Trumpove príspevky o „čoskoro“. Neisté je, či mal na mysli svoje opätovné uvedenie do funkcie na Twitteri, alebo niečo iné…
Všetko musí byť koordinované na minútu presne a pri globálnej operácii si viete predstaviť množstvo pohyblivých častí a komunikácie, ktoré sa musia spojiť, aby to bolo správne. Nebude žiadna druhá šanca, je to teraz alebo nikdy, takže miesta pre všetkých a počkajme na pokyn [Q]. Alex Collier

Armáda na celom svete čaká na „GO“.

Niekoľko kanálov zdieľa 4-minútovú hlasovú správu od Alexa Colliera. Existuje niekoľko jej prekladov. Vybrala som ich a trochu upravila.

Alex Collier 19.11.2022

Vojnové lode sú rozmiestnené po celej Aljaške, aby podporili austrálsku armádu a zvrhli hlboký štát. Všetko sa to stane v rovnakom čase.

Pre tých, ktorých zaujíma, čo sa deje v Brazílii a prečo sa tam armáda zatiaľ nepohybuje: musí ísť o synchronizovaný pohyb. Zo strany všetkých armád na celom svete. Biele čiapky strhnú hlboký štát.

Všetko je to navzájom synchronizované a všetci sa medzi sebou rozprávajú. Chcem, aby ste vedeli, že hovoríme o období niekoľkých hodín až niekoľkých dní.

A keď sa to stane, stane sa to veľmi rýchlo.

Kolujú chýry, že v armáde zatýkajú zradcov námornej pechoty, a ja dúfam, že je to pravda. Pretože je pravda, že v armáde sú zradcovia. Brali peniaze, aby mali výhody, a pomáhali vytvárať austrálske „účty“. Je šialené, koľko peňazí tam bolo vložených. Všetko je to založené na účtoch Federálneho rezervného systému a tie treba zbúrať.

Kanada.
Pre tých z vás, ktorí sú v Kanade. Je to tam rovnaký scenár. Armáda čaká, kedy sa to rozbehne. Všetci vojaci čakajú na vašu cestu. Veci sa ešte musia zaviesť, rovnako ako americké jednotky, a keď sa to všetko skončí, Kanada bude nezávislá od Spojených štátov. Bude súčasťou Republiky Spojených štátov.

Austrália bude súčasťou Republiky Spojených štátov. Takže to všetko sa teraz veľmi rýchlo rozbieha.

To, čo je potrebné pre tých, ktorí kandidujú na prezidenta, najmä pre rok 2024, je dištancovať sa od armády.

Akonáhle sa to začne a príde „go“, armáda bude konať v rámci vojnového stavu, aby chránila občanov miest jednotlivých krajín. Aby chránila aj hranice, ale predovšetkým občanov vlastnej krajiny.

Mimochodom, toto sa bude diať na celom svete v rovnakom čase. On (Alex) si nie je celkom istý, ako to bude v Spojenom kráľovstve, pretože tam nemá žiadne informácie.

Wow. Toto je obrovské. [Štátne televízne správy odvysielali klip o mladom mužovi, ktorý zomrel na zápal srdcového svalu spôsobený vakcínou – potvrdil to koroner. To musí byť znakom úplnej kapitulácie. BUM. odkaz zdroj

„TURECKO OZNAMUJE, ŽE ODSTOUPÍ Z NATO! ….. OZNAM SEZONY
Největší armáda NATO oznamuje, že se chystá vystoupit z aliance.

Racep Erdogan dixit:

-Informace, data ukazují, že Rusko nemá nic společného s havárií rakety v Polsku.

 • Pokud je cílem Ukrajiny vyvolat třetí světovou válku, chci říci, že Turecko se této hry nezúčastní a ukončíme vstup Turecka do aliance NATO, která přinese první podpis na konci aliance.
 • Turecko je největší armáda v NATO, a náš odchod z aliance otřásá aliancí, nebude se mu líbit NATO a začnou nějaké otázky „ale proč“.
 • Nelíbí se mi rozhodnutí NATO a Evropské unie, protože jsou prospěšná pro Spojené státy, nikoli pro naši bezpečnost a světový mír.
  -Druhá světová válka začala iv Polsku a sleduji tohle někdo hraje hry,hry ve kterých bude mnoho obětí a toto není v zájmu Turecka.
 • Nechceme třetí světovou válku a ani se jí nezúčastníme, chtěl bych v tom mít jasno.
  -Je mi líto obětí obou stran v ukrajinském vojenském konfliktu, ale nechci nás dostat do třetí světové války a proto Turecko bojuje za jednání a mír mezi zeměmi, ale Turecko je jediná země, která je v bitevní pero Skutečný klid a ticho Mluv a pro toto není žádná změna a na jedné straně jaro nepřijde.
  -Potřebují zastavit války a sednout si a mluvit o míru, jednání jsou zapotřebí ne války.
 • Je dost nemocí, chudoby, krize a nyní se připravovat na třetí světovou válku???
  -Zastavte tuto politiku militantů, ve třetí světové válce nebudou vítězi, a zdůrazňuji, že i toto může znamenat konec světa.
 • Svět nezaplatí za válečné obchodníky.
  -Dnes budu mluvit s NATO o ukončení členství Turecka v alianci, pokud se blíží třetí světová válka. Promiňte, neobětuji zemi a lid pro milovníky války! „

~Alex Burky zdroj

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
8 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Soldier 17
Soldier 17
2 months ago

Děkujeme 🙏❤️🙏

Martin
Martin
2 months ago

3 sv rip svet

Deni
Deni
2 months ago

Dakujem

jirik
jirik
2 months ago

JUDr. Adriana Krajníková, OLPZS.sk – Covidový Trestný Tribunál
https://www.youtube.com/watch?v=hhGSvGkubn8&t
*****
V česku se kvůli zamítnutí kandidatury na p-rezidenta, budou odvolávat na soud:
Pavel Zítko, miliardář a matematik Karel Janeček a Karel Diviš.

jirik
jirik
2 months ago

Peter Stanek a jeho neskutočné slová múdrosti: Ak TOTO o nás povie aj MMF, tak sme v

8 minut video

jirik
jirik
2 months ago

Prof. Peter Stanek – Jak bude? Bude jak nebylo…

vysíláno 8. 11. 2022 – 2.5 hodiny
Prof. Staněk k aktuálním tématům + odpovědi na vaše dotazy.

polarexplo
polarexplo
2 months ago

Ďakujem za správy.

jirik;
jirik;
2 months ago

Peter staněk v rozhovoru od Tvořivé Společnosti
3 díly cca po 30 minutách; důležitý je obsah nikoliv kdo je moderátor!
1 díl
https://www.youtube.com/watch?v=TWc6_i1st34
2 díl
https://www.youtube.com/watch?v=uTvu7w59eKE
3 díl
https://www.youtube.com/watch?v=fo4TmI8juzg

Czech CS Slovak SK