Správy 25.09.2022

25/09/2022 | Správy

Čo je na tejto jeseni také nádherné? Je to pád cabaly a my sme tu preto, aby sme boli jeho svedkami; aby sme zažili slávu a nesmierne uspokojenie z dekompozície najhoršej, najzúboženejšej, najodpornejšej skupiny psychopatov, aká existuje.

Do vojny za ukončenie temnoty prenikajúcej na našu planétu boli vložené tisíce rokov utrpenia a obetí a my sme tí vyvolení, aby sme si vychutnali plody úsilia prvých bojovníkov, ako aj nášho vlastného úsilia odhaliť zákernú infekciu a vypustiť ju ako škaredý vred, ktorým je naša spoločnosť. Ako sa hovorí, slnečné svetlo je najlepšia dezinfekcia a Svetlo sa vracia do našej ríše. Prečo za posledných päť, desať, pätnásť rokov nepočulo výzvu na prebudenie viac ľudí? Zaoberajme sa psychológiou ľudskej mysle a fenoménom „masovej formácie“. Globalistickí kontrolóri presne vedia, čo robia. Nič nenechávajú na náhodu a príliš veľa ľudí je v tranze. Bolo by zaujímavé vedieť, prečo sú niektorí z nás už dlho bdelí a vedomí. A potom sú tu iní, ktorí neustále čítajú blogy, sledujú videá a počúvajú rozhovory o tom, čo sa deje a kto čo robí, a stále tvrdia, že tí dobrí sú zlí a klamú nás. Mne to znie ako strach.

Pred niekoľkými dňami došlo v ropnej rafinérii spoločnosti BP v Ohiu k požiaru, pri ktorom zahynuli dvaja ľudia a závod bol uzavretý. Ceny benzínu v Michigane sa potom zvýšili o 5 centov. Nehoda? To je málo pravdepodobné. Nič na tejto planéte nie je náhoda. Nič – a čím skôr si to priemerný pštros Joe uvedomí, tým skôr sa budeme môcť pohnúť dopredu a vytrhnúť týchto psychopatov z našej spoločnosti. Možno si spomínate, že spoločnosť BP [British Petroleum] bola podľa niektorých správ z nedbanlivosti zodpovedná aj za únik ropy z ropnej plošiny Deepwater Horizon, pri ktorom v roku 2010 zahynuli ľudia a voľne žijúce zvieratá a ktorý zničil ekosystém a obyvateľov Mexického zálivu a jeho okolia. Náhoda? zdroj

🇨🇳 ☝️ Zatčení prezidenta XI. Dnes ráno…. Otázka zatčení zveřejněna i na Googlu.
Tohle je ta situace, kdy prostě přesně nevíme. Opravdu ho Deep state komunisti zatkli, nebo je to jen připravená událost na oklamání protivníka, a ukrytí do bezpečí před rozpoutáním konfliktu?🤔
Čína půjde na Tchaj-wan.
Všechno, co dva roky sledujeme, je pochystané do tak velkých detailů, že nevěřím tomu, že by se jeho zatčení podařilo a nevěděli by o tom dopředu. I kdyby pro něj přijela tisícová armáda, jak jsme se dozvěděli, prostě by ho nenašli. Ten člověk nejspíš není ani v Číně, a těch dvojníků je…
Je to člověk z nejsilnější trojky❗️
Takovouhle chybu by neudělali.
/je teď s Putinem někde v sauně 😉/
Je to vlastně skvělej tah ♟
Autoři Simpsonových byli Svobodní zednáři, a proto byli schopni psát neuvěřitelně přesné „předpovědi“. Některé scény pak vzali do své režie Bílé Klobouky /viz scénka s Donaldem na eskalátoru…Donald záměrně připravil v Trump Tower scénu podle předpovědi ze Simpsonových zdroj

Vojenské operácie: zničiť armádu hlbokého štátu. >

čo bolo v 11 000 dokumentoch, ktoré FBI zabavila… > vrátane nezákonnej jadrovej dohody s iránom, ktorá spája obamu s vydieraním zo strany iránskeho režimu, ktorý ho vlákal do pasce, aby uveril, že Usáma bin Ládin je v pakistane a že zabitie falošného bin Ládina povedie k obamovmu druhému prezidentskému mandátu ( s vedomím, že mu tiež klamali a že musel zaplatiť iránu miliardy, aby udržal tajomstvo)…
☝️ Tento príbeh som za posledné dva roky podrobne vysvetľoval viackrát.

kvapky na razii sú spojené s utajovanými informáciami o projektoch CIA, ktoré spájajú clintonovcov s ukrajinským praním špinavých peňazí cez niekoľko kanálov> un. > irán > kazachstan

Hlavná aktualizácia; trumf sa stretáva s právnikmi a špeciálnou záležitosťou//

a diskutujú o jurisdikcii a
Kto má právomoc utajovať neutajované dokumenty.

FBI výrazne investovala do získavania odtajnených dokumentov, ktoré boli súčasťou_ zapečatených obvinení, ktoré sú súčasťou kauzy trumpa proti Clintonovcom. Trump vs. Spojené štáty americké
v týchto dokumentoch boli zapečatené obvinenia proti Clintonovcom/nadácii, (luciferiánskemu)bratstvu iluminátov, ktoré má kontrolu vo vnútri vojenských veliteľstiev. Vedúcich predstaviteľov prostredníctvom vlád, odvetví a sektorov Spojených štátov.

Tieto zapečatené obžaloby boli zapečatené, kým sa prostredníctvom právnickej firmy Woodrow nedostali do rúk okresných súdov v Minnesote.
( Pozrite sa na federálne súdne podania na okresnom súde v Minnesote a na okresnom súde na Floride.
Donald j. Trump vs. Hillary rodham Clintonová / & Donald j. Trump vs. Spojené štáty americké).
-číslo vojenského súdu, do ktorého sa treba pozrieť 42-2016-dr-d3626-hj

FBI chcela všetky zapečatené vojenské obvinenia, ktoré spájajú Clintonovcov ,Obamu
[ds] vojenskými veliteľmi a vedúcimi predstaviteľmi vládnych pobočiek usa so svetovými sieťami obchodovania s ľuďmi, úplné [ odhalenie] vojenského mučenia a kanibalistických (luciferiánskych) rituálov bratstva iluminátov satanistických rituálov vo vnútri vojenských/ vládnych sektorov usa.

v súčasnosti osobitný sudca brooklynského súdu prehliada dokumenty, aby zistil, či budú spracované ako utajované alebo svedkovia alebo svedectvá alebo čestné vyhlásenia a kto môže nad dokumentmi rozhodnúť

Tieto vojenské operácie a nastrčené osoby ( vynútené razie FBI …. nastrčené razie aliancie..) sa majú všetky dostať na verejnosť a verejné súdy…..

Preto Trump verejne vyhlásil, že “ prepustí desaťtisíce štátnych úradníkov a vyprázdni vládu“

Epsteinova sága sa len začína….. Sledujte, keď Trumpovi spojenci znovu obsadia snemovňu//// pôjdu po FBI a Epsteinovom zozname…..

Odhalenie celého satanistického obchodovania s ľuďmi. Obetovanie systému.

Zločiny proti ľudskosti sa týkajú každej krajiny…… Ich prepojenie na Davos
Rockefeller, atď… Vatikán> pandémia. Biologické zbrane

] Durham [, FBI. Epstein, pandémia, biologické zbrane. Putin. Un. >>>>
Všetko na kolíznom kurze

Búrka storočia

Nasledovať>
David rodriguez
Jesse czebotar
Timothy charles holmseth

John Durham žiada 30 predvolaní na súd, Kash Patel hovorí, že je to vážny krok.

Osobitný vyšetrovateľ John Durham to myslí vážne, keď žiada 30 predvolaní na svedecké výpovede v procese proti mužovi, ktorý je považovaný za kľúčový zdroj britského exšpióna Christophera Steela v jeho protitrumpovskom spise,

Sudcovi hovoríte: ‚Mám 30 svedkov, ktorých priletím z celej krajiny a zo sveta, aby som mohol tento prípad stíhať‘, [a to] vám ukazuje, ako vážne John Durham postupuje v tejto veci, pretože toto je oporný bod prípadu,“ povedal Patel bývalému poslancovi Devinovi Nunesovi, ktorý je teraz generálnym riaditeľom spoločnosti Truth Social, aplikácie bývalého prezidenta Donalda Trumpa pre sociálne médiá

Igor Dančenko, právnik a výskumník ruského pôvodu, ktorý dlhé roky žil a pracoval v oblasti Washingtonu, D. C., bol obvinený v piatich bodoch obžaloby z nepravdivých výpovedí pre FBI v súvislosti s dokumentáciou. Dančenko vyhlásil, že je nevinný, a jeho súdny proces vo Virgínii je naplánovaný na október.

Durham získal jediné priznanie viny, ktoré prišlo od bývalého právnika FBI Kevina Clinesmitha, ktorý sa priznal k pozmeneniu e-mailu o Trumpovom spolupracovníkovi v rámci kampane, ktorý bol pod dohľadom vlády.

Patel povedal, že Dančenkov prípad „sa prelína s Clintonovou kampaňou, ich špinavými činmi, falošnými peniazmi, Christopherom Steelom a podobnými firmami ako Fusion GPS“. Dodal, že Dančenko „bol prichytený a týchto 30 predvolaní na súd vynesie informácie v jadre tejto záležitosti prostredníctvom skutočných ľudí, ktorí budú vypovedať na federálnom súde“.

Ben Fullford

V odvete za „pandemický“ útok väčšina krajín sveta ešte usilovnejšie odmieta prijímať všetky formy „peňazí“ vytvorených zo vzduchu chazarskou mafiou a Vatikánom kontrolovanou Federálnou rezervnou bankou. To je skutočný dôvod, prečo Vatikánom kontrolovaný kolektívny „Západ“ čelí energetickej kríze a hroziacemu spoločenskému kolapsu.

Otázkou teraz je, či sa chazarskí mafiáni, ktorí ovládajú Vatikán, pokúsia vyjednať kapituláciu, alebo zdvojnásobia svoju ofenzívu?

Preto sa všetky oči upierajú na veľké stretnutie kardinálov, ktoré sa uskutoční tento týždeň v Ríme.

Po tom, ako František tento víkend vymenoval viac ako 20 nových kardinálov (väčšinou z rozvojových krajín), vybral 83 zo 132 kardinálov, ktorí môžu zvoliť nového pápeža. To je dosť na zvolenie nového pápeža.

Vatikánski pozorovatelia si všimli, že keď pápež 28. augusta cestoval do Aquily, aby navštívil hrob svätého Celestína V. (odstúpil z pápežského úradu v roku 1294 n. l.), povedal, že vzdaním sa moci Celestín ukázal silu, ktorá pochádza z pokory.

„V očiach ľudí sú pokorní vnímaní ako slabí a porazení, ale v skutočnosti sú skutočnými víťazmi, pretože len oni úplne dôverujú Pánovi a poznajú jeho vôľu,“ povedal František.

Dvojdňové stretnutie s kardinálmi, ktoré sa uskutoční 29. a 30. augusta, je jediným prípadom počas Františkovho deväť a polročného pôsobenia vo funkcii pápeža (od marca 2013 do súčasnosti), keď sa takto stretli a rozprávali všetci kardináli, hovorí vatikánsky expert Dr. Robert Moynihan.

Letná patová situácia v prebiehajúcej, ale nevyhlásenej tretej svetovej vojne sa čoskoro skončí, zhodujú sa viaceré zdroje. Kolektívnemu Západu totiž hrozí katastrofálne zlyhanie systémov, ak budú udalosti pokračovať súčasným smerom.

Otázka teraz znie: pokúsi sa chazarská mafia kapitulovať, alebo plánuje novú ofenzívu pod vedením otrockého afrického pápeža, možno aj s falošnou inváziou mimozemšťanov?

Najväčším znamením, že sa chystá niečo veľké, je toto vyhlásenie Vatikánu:

Svätá stolica a inštitúcie spojené so Svätou stolicou, ktoré sú držiteľmi finančných aktív a likvidity v akejkoľvek forme vo finančných inštitúciách iných ako IOR, musia čo najskôr informovať IOR a previesť ich na ňu do 30 dní od 1. septembra 2022.

Zdá sa, že to signalizuje koniec kontroly Rothschildovcov a ďalších chazarských mafiánskych rodín nad touto inštitúciou. Ide o historický krok, keďže tieto rodiny boli súkromnými bankármi Vatikánu prinajmenšom od 19. storočia.

Je to mimoriadne dôležité aj preto, že takmer všetci takzvaní „svetoví lídri“, ktorí vystupujú na pôde OSN, dostanú pri prevzatí moci účet vo Vatikánskej banke. Lídrom sa potom povie: „Vitajte v klube bohatých ľudí. S týmito peniazmi môžete nakladať podľa vlastného uváženia, ale ak nás neposlúchnete, zabijeme vás“.

Ako sa teraz ukazuje, celá nočná mora Covidu zahŕňala použitie umelo vytvorenej „pandémie“ na prepieranie viac ako 1 bilióna dolárov zo smiešnych peňazí FRB do svetovej ekonomiky. Uskutočnilo sa to podplatením vládnych predstaviteľov peniazmi zo Svetovej banky, MMF atď., aby súhlasili s pokusom KM vytvoriť totalitnú svetovú vládu. Menší lídri dostali podiely v spoločnostiach vyrábajúcich vakcíny, masky, dezinfekčné prostriedky na ruky atď.

Mnohí vodcovia, ktorí odmietli súhlasiť, ako napríklad prezident Tanzánie, boli zabití alebo odstránení.

Teraz to chazarským mafiánom vybuchuje do tváre, pretože vedľajšie účinky vakcín a vedecké skúmanie odhaľujú celú „pandémiu“ ako jeden z najväčších vojnových zločinov v dejinách sveta.

Tento titulok je typickým príkladom toho, čo teraz začína dominovať aj v korporátnych správach o „pandémii“: „

„Advokáti informátora spoločnosti Pfizer tvrdia, že spoločnosť by mohla byť zodpovedná za škody vo výške 3,3 TRILIÓNU USD.“

Teraz, keď strach z bankrotu, väzenia alebo popravy zaťažuje mysle vedúcich predstaviteľov viac ako pokušenie úplatkov, končí možnosť využívať Covid na pranie smiešnych peňazí do svetovej ekonomiky. zdroj

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
6 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
jirik
jirik
2 months ago

Preto Trump verejne vyhlásil, že “prepustí desaťtisíce štátnych úradníkov a vyprázdni vládu“
To propuštění a rozpuštění je potřeba udělat celosvětově, včetně tzv. poradců, kteří jsou napojení kdo ví na jaké firmy…. a zbytečně zvyšují státní náklady,….

jirik
jirik
2 months ago

Oficiální NIvolič v Třebíči
cca 7 minut
https://www.youtube.com/watch?v=e6fnZjerAcY

jirik
jirik
Reply to  jirik
2 months ago

Záznam z 2. volebního dne v Kadani, 24.9.2QZZ
Na scéně kromě pavla zítka, roberta šmuka se opět objevuje tajemník MÚ Ing. Vaško v respirátoru. Nejdříve šel po telefonu, kterým ho robert šmuk natáčel, ale pak dával rozhovor jako do TV Nova.
Jedinec z volební místnosti ihned povolal strážníky, pavel zítko nato zavolal Policii ČR, s.r.o., a osvětová akce začala…
video ke stažení https://1url.cz/SrGC2

polarexplo
polarexplo
2 months ago

Ďakujem za správy.

Deni
Deni
2 months ago

Dakujem

mikes
mikes
2 months ago

Autoři Simpsonových byli Svobodní zednáři, a proto byli schopni psát neuvěřitelně přesné „předpovědi“. Některé scény pak vzali do své režie Bílé Klobouky /viz scénka s Donaldem na eskalátoru…Donald záměrně připravil v Trump Tower scénu podle předpovědi ze Simpsonových zdroj
NO NEVÍM… JÁ MÁM ZASE IFORMACE, I NĚJAKÉ DŮKAZY BY SE NAŠLI, ŽE ONI NĚJAK ZPOMALUJÍ ČAS. TED BY MĚL BÝT ROK 2016. A JE TO STEJNÉ PROTO, ŽE TO NATOČILY V TÝ DOBĚ KDY SE TO STALO..A NĚJAK DĚLAJÍ, ŽE TO NA NĚKTERÉ NEPŮSOBÍ… NAPŘ. MARADONA (MADONNA) PŘEDBĚHNE VŠECHNY HRÁČE PŘES CELÉ HŘÍŠTĚ TI OSTATNÍ JSOU JAK HZPOMALENEJ FIM… MESSI (MESIÁŠ) TO STEJNÉ A TAK PODOBNĚ

Czech CS Slovak SK