Správy 24.08.2022

24/08/2022 | Správy

Pravdepodobne najväčšou správou, ktorú dnes dostaneme, bude sľúbené decembrové zmiznutie Anthonyho Fauciho, ktorý oznámil svoju rezignáciu. Ten malý červík sa možno skĺzne do diery, kde sa bude krčiť, ale nechápte to ako útek pred spravodlivosťou. Kash Patel v Bennyho šou nás ubezpečuje, že psychopata budeme sledovať a namotáme ho, keď príde čas. Táto veľká ryba nám neujde. odkaz

Mnohí z našich čitateľov pravdepodobne chápu, že so skutočným Anthonym Faucim sa pred časom vysporiadali a po vojenskom tribunáli dostal svoj spravodlivý trest. Tento kúsok divadla je určený pre masy, ktoré sa stále snažia dohnať nespočetné zločiny tohto masového vraha, ktorý sa vyrovná Billovi Gatesovi, ale ho aj prekoná. Všetko, čo naozaj potrebujete pochopiť na zjednodušenej úrovni, je, že najhorší páchatelia – skutočne zlí nepriatelia ľudstva a predátori – dostali svoje a dostali, čo si zaslúžili: Bill Gates, Anthony Fauci a ďalší. Plán je taký, že Ľudstvo, keď pochopí zločiny tých, ktorí nás zradili, bude volať po spravodlivosti, ale tá už bude vykonaná.

Nadácia Billa a Melindy Gatesovcov je zodpovedná za smrť a zmrzačenie tisícov indických detí prostredníctvom svojej „vakcíny proti detskej obrne“. Ako sme pochopili, indická vláda Billa Gatesa za tento hrozný zločin v Indii súdila a popravila. Žiaľ, zavraždeným deťom to nevrátilo život ani pohyblivosť. Neexistuje spôsob, ako pomstiť masovú vraždu nevinných, ale uvidíme, aký trest bude verejnosť považovať za primeraný za Fauciho vraždu miliónov ľudí a obrovský zisk z podvodu.

Ďalším vynikajúcim zdrojom informácií, informácií a pohľadu je najnovšia aktualizácia Simona Parkesa. Spomínam si, ako sa Simon veľmi ostražito vyjadroval o situácii na planéte, zdráhal sa hovoriť príliš tvrdo o tom, čo urobil nepriateľ, a stále nám opakoval, že vojna sa neskončila a ešte sme nevyhrali, nehovorte o popcorne atď. Teraz je Simon oveľa uvoľnenejší, vkladá viac humoru a úsmevov a hovorí, že sa neobáva o úspech mnohých súčasných operácií, takže je to veľmi upokojujúca a povznášajúca hodina so Simonom, ktorý vždy hovorí zdravým rozumom. Mimochodom, Simon na svojom blogu zverejnil zaujímavú informáciu. Niekto nafilmoval reléovú stanicu Tesla pozdĺž diaľnice v Anglicku, ktorú môžete matne vidieť na priloženom videu.

Planéta je pobúrená v mnohých ohľadoch. Na mnohých miestach počúvame o obrovských záplavách a občianske nepokoje dosahujú historickú úroveň. Haiti je pobúrené.

Na Haiti prebiehajú rozsiahle demonštrácie proti životným nákladom, neistote, zhoršovaniu životných podmienok a s požiadavkou na odchod premiéra. Boli postavené priehrady. Najmenej jeden protestujúci bol údajne zastrelený.

Z ľahšej stránky sa biele klobúky vysmievajú hlbokému štátu: Zbor generálnych sudcov amerického námorníctva obnoví začiatkom septembra obesenie odsúdených väzňov, uviedli zdroje z úradu JAG pre Real Raw News. odkaz

Keďže Trump krátko po svojom nástupe do úradu obnovil trest smrti a keďže väčšina tejto cabaly sú pedofili, je úplne na mieste viesť tieto diskusie. Či už ide o vlastizradu, poburovanie alebo zločiny proti ľudskosti, dostaneme ich. zdroj

Čína sa pripravuje na vojnu

Čks nariadila všetkým zdravotníckym výrobcom v číne, ktorí dodávajú tovar pre spotrebiteľov na celom svete, aby spustili zásobovacie linky pre cmc, ústrednú vojenskú komisiu komunistickej strany.
Cmc sa pripravuje na globálnu vojenskú intervenciu.
Nový revidovaný zákon o národnej obrane_ každý sa bude podieľať na národnej defencel. „Všetky národné organizácie, ozbrojené sily, politické strany, občianske skupiny, podniky, spoločenské organizácie a iné organizácie by mali podporovať a zúčastňovať sa na rozvoji národnej obrany, plniť povinnosti národnej obrany a vykonávať úlohy národnej obrany v súlade so zákonom.“

Zahraniční učitelia na všetkých univerzitách sú požiadaní/povinní odísť kvôli hroziacemu konfliktu
Všetka výroba kovov do krajín g7 a niekoľkých zahraničných krajín sa začne zastavovať a presmeruje sa na vojenskú výrobu. Priemyselné potravinové dodávateľské reťazce sa presmerujú na programy vojenských operácií cmc. Pripravujú vojská na ďalší postup pod líniu skutočnej kontroly v ladaku a pripravujú sa na obsadenie ďalšieho indického územia v himalájach

Vojenské cvičenia v čínskom mori, v okolí taiwanu a v blízkosti japonska zabezpečili dodávky munície a delostrelectva cmc na národnú obranu pre všetky flotily a úplnú modernizáciu súčasných raketových systémov. Odhaduje sa, že viac ako 30 miliónov vojakov v súčasnosti cvičí v 6 regiónoch prostredníctvom číny

Xi a vyšší predstavitelia pripravujú občanov číny na vojnu. Mesiace pred uvoľnením biologických zbraní vo wuhane.
Xi povedal: „“Buďte pripravení na boj.“

V januári toho istého roku predniesol v cmc dôležitý prejav o príprave na vojnu a tento prejav bol potom vysielaný v celoštátnom vysielaní.

Xi vedel, že hĺboký štát v jeho krajine plánuje uvoľniť biologické zbrane a vojna sa blížI do takej miery, ako to uvidia odtajnené dokumenty, whistlebloweri a agentúry intel po celom svete, ktoré budú tieto operácie vykonávať.

Jediný spôsob, ako môže xi očistiť režim čks, je, aby komunistická krajina uskutočnila svoje posledné plány pri vytváraní vojny. Keďže milióny nových čínskych civilných vojakov sú vyzbrojené, očakáva sa, že po udalostiach jadrovej búrky vytvoria povstanie proti vlastnému režimu čks.

V súčasnosti sa svetová alianca za posledných 20 rokov infiltrovala najväčšie univerzity v číne.

Čínske hackerské skupiny a biele klobúky čínskych vojenských inteligenčných síl v súčasnosti deklasifikujú poklesy cez čínu a naberajú na sile pre príchodné udalosti

Do búrky

Svetové udalosti zdroj

📌 Stalo se to před 3 týdny. Mechanici v OK objevili návěs plný unesených jihoamerických dětí. video

📌 Něco podobného se před několika týdny stalo v Oklahomě.

Na prázdné parkoviště naproti opravně kamionů uprostřed ničeho přijíždí pozdě v noci kamion s návěsem.
Pracovníci autoservisu si myslí, že jde o nového zákazníka, a přistoupí k autu.
Řidič kamionu nasedne do auta, které ho sledovalo, a ujíždí.
Pracovníci v dílně slyší lidi v přívěsu
Když otevřou přívěs, najdou v něm téměř 50 guatemalských dětí ve věku 8-16 let.
Děti jim řeknou, že byly uneseny v Texasu.
Do obchodu se vracejí auta plná lidí se zbraněmi, kteří chtějí děti zpět.
Zaměstnanci obchodu mají také zbraně a dojde k přestřelce.
Majitel obchodu telefonuje s policií.
Objeví se policie, všichni utečou, 7 dětí zůstane.

Tady je zpravodajská stanice z Oklahomy, která o tom píše, NULA celostátního pokrytí. Ve skutečnosti

Ale uvědomte si, že právě teď je sucho. Všechny tradiční kanály pro obchodování s lidmi jsou uzavřeny.

Myanmar je uzavřen, Ukrajina je uzavřena. Adrenochrom stále dodává pouze Latinská Amerika.

A nedostatek zčtyřnásobil hodnotu adrenochromu. zdroj

Senátor Grassley žiada vyšetrenie väzieb Bidenovej rodiny na Čínu. zdroj

Ke zhroucení matrixu stačí překonat iluzi vytvořenou naším kolektivním vědomím.

Zotročení si vytváříme sami tím, že mentálně i fyzicky živíme systém, o kterém nám bylo řečeno, že je jediný možný. A tak si slepě a nevědomě stavíme vlastní vězeňské zdi.

Je to vlastně čirá genialita těch, kteří přišli na to, jak tato realita funguje. Dostali se jim do rukou určité znalosti, proto se jim často říká „ilumináti“ nebo „osvícení“, které jim umožnily vmanévrovat nás zcela do otroctví.

Nejdůležitějším poznatkem, který proti nám používají, je vědomí, že naše myšlenky vytvářejí naši realitu. Pokud mohou ovládat myšlenky mas, mohou vytvořit jakoukoli realitu. A to také udělali, protože právě proto je svět v takovém stavu, v jakém je.

To, čemu říkáme „matrix“, je naše nevědomě vytvořená sdílená realita. Jsme to my, kdo nevědomky vytváří svou dystopickou existenci.

Končí, když se probudíme z transu, když překonáme iluzi, když získáme poznání vlastní tvůrčí síly, když převezmeme kontrolu nad svými myšlenkami, vůlí a životem. Když se rozhodneme vytvořit lepší realitu namísto té, do které nám vymyli mozek.

Končí, když začneme žít vědomě, v souladu se svým instinktem, intuicí a duší.

Na této cestě za pochopením je stejně důležité uvědomit si zlovůli, která nás obklopuje, jako pochopit, že nad námi nemá žádnou moc, pokud se jí dobrovolně nevzdáme.

Nekrmte tedy systém svým strachem, ale rozhodněte se z něj vystoupit prostřednictvím svého nově nabytého vědomí a začněte ve své mysli vytvářet lepší realitu, po které všichni toužíme.
❤️❤️❤️ (Laura A.) zdroj

Média (konečně) přiznávají, že „Lockdown“ je horší než „Covid“…ale proč?

Nejnovější údaje britského Národního statistického úřadu (ONS) naznačují, že dopady výluk poškozují více lidí než kdykoli předtím „Covid“. Alespoň to tvrdí tisk.

Týdenní údaje ONS zřejmě ukazují, že bylo nahlášeno o více než 10 000 úmrtí více, než se očekávalo.

Vzhledem k tomu, že žádné z těchto nadměrných úmrtí nebylo spojeno s přípravkem Covid, tisk je označuje za „skutečnou cenu výluky“ a některé noviny tvrdí, že výluka „zabíjí více lidí než Covid“.

Jedinou vhodnou odpovědí na to je „no shit“.

Dokonce i těm, kteří se stále drží ortodoxie, že „Covid“ skutečně existuje, bylo jasné, že „Lockdown“ způsobí více škody než prevence, a to od okamžiku, kdy první studie úmrtnosti ukázaly, že „Covid“ má 99,5% míru přežití, tedy od jara 2020.

Tento názor vyjádřilo mnoho odborníků z oblasti ekonomie, statistiky, epidemiologie a virologie a byli za něj pranýřováni.

Každý, kdo má alespoň špetku zdravého rozumu, na to však mohl přijít sám. Zrušení zdravotnictví a zhroucení ekonomiky nikdy nedopadne dobře (pokud nechcete zabíjet lidi, v tom případě je to skvělý plán).

Dokonce i Dr. David Nabarro, zvláštní zástupce Světové zdravotnické organizace pro Covid-19, v říjnu 2020 označil uzavření za „globální katastrofu“:

„My ve Světové zdravotnické organizaci nejsme zastánci uzavření jako hlavního prostředku boje proti viru […] zdá se, že do příštího roku by se mohla celosvětová chudoba zdvojnásobit. Může se stát, že podvýživa dětí se minimálně zdvojnásobí […] Je to strašná, strašná globální katastrofa.“

Otázka tedy nezní „Je Lockdown horší než Covid?“. Odpověď zní „ano“ a víme to už více než dva roky. odkaz

To uz je za celou dobu c. 350…. sioniste umiraji 😉

🛑 Zemřel duchovní vůdce izraelské ultraortodoxní strany.

Rabín Šalom Cohen, duchovní vůdce největší izraelské ultraortodoxní politické strany, zemřel v pondělí v nemocnici ve věku 91 let, uvedla jeho rodina.

Cohen, který stál v čele Rady mudrců Tóry, nejvyššího orgánu strany Šas, byl podle rodiny v nemocnici Hadassa v Jeruzalémě, když se jeho zdravotní stav v neděli večer zhoršil.

„Jménem izraelské vlády a celého izraelského lidu posílám soustrast jeho rodině, jeho žákům a všem, kteří ctí jeho památku,“ napsal na Twitteru premiér Jair Lapid. odkaz zdroj

FAUCI REZIGNUJE
(dobre vie, že sa chystá búrka a republikáni preberajú snemovňu a vnútorné zdroje INTELu mu to povedali….. Biele klobúky armády vedia všetko a majú všetko)

Tento človek je čisté ZLO, v 80. rokoch pomáhal vytvoriť AIDS a vytvoril vakcíny proti vírusu aids, ktoré šírili tento vírus po svete. (Pôvodné vakcíny proti aids boli biologickou zbraňou). zdroj

Tento atentát na Dariu dugina…. Je dcérou Alexandra Dugina (ruského Alexa Jonesa) a už desaťročia odhaľuje deep state….
Táto vražda bola určená pre alexandra dugina… Ktorý na poslednú chvíľu vymenil auto. …..Alexander dugin má veľmi blízko k putinovi/////

Hlboký štát sa zúfalo snaží začať úplnú svetovú vojnu////

EU sa dostáva do úplnej recesie (ale médiá zatajujú pravdu… Keďže plyn prudko stúpol a inflácia potravín je najvyššia v histórii a plyn bol znížený a priemysel eu pociťuje bolesť/////…
Zasvätenci potvrdzujú, že nemecko je prvou veľkou krajinou, ktorá sa prepadne [ kolaps] ….. A vojna je jediný spôsob, ako zakryť plandémiu a uvoľnenie biologických zbraní sars 11 a vakcín proti biologickým zbraniam… Všetko spojené s cabalou> un davos. Nato. Gates. Rothschildovci atď.

Talianska vláda vo voľnom páde
Francúzsko >macron stráca parlament
Odchod britského premiéra Borisa Johnsona zanecháva vládu v chaose
Estónsko rozpad vládnej koalície…..
☝️ (všetky tieto uvedené krajiny majú tiché vojenské povstanie bojujú…. Vo veliteľstvách krajín NATO vypukol chaos)////

NATO má Srbsko na riešenie prichádza.. Keďže južná Európa nemá záujem o nato.un. Biden. Hlboká štátna propaganda…////

Srbsko sa pripravuje na vojenský moment<

Veľa sa toho deje ľudia 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

Musk odhalí všetky … Twitter. Facebook. Youtube. >> hlavné platformy…. Pripojené k Svetovým botfarmám (falošné systémy umelej inteligencie, ktoré prevádzkujú internet…… To sa pripojí k svetovým investorom priniesť scammed a pripojí hlboký štát demokratickej strany platené kontrolované botfarms ….[google] atď.

Trump nastavuje pasce [ fbi]
Všetko je napojené na durham< napojené na volebné podvody. >dnc botfarmy <

Eu sa prebúdza k príbehu botfarms a vojenská rozviedka vypúšťa dokumenty do sveta na vysokej úrovni
Vojenskí vodcovia…….

Svetový hlboký štát v panike

búrka

Tvrdá pravda> facebook
, google, twitter. Instagram. Všetci kradnú vaše údaje…..
Toto odhalenie tik tok ovládanie vašich zariadení. Ide oveľa hlbšie do všetkých hlavných platforiem a aplikácií
…..
Veľkým príbehom roku 2023 bude domov facebook twitter youtube google ect ect boli všetci zapojení do sledovania vašej úplnej ip. adresy a bankových účtov a všetkých počítačov vo vašej domácnosti. DARPA zdroj

📌 Tucker dnes večer mluvil o biologických laboratořích na Ukrajině, o tom, že NIH ztratil svou funkci, o Facuiových e-mailech, o utajování skutečného původu C19 a o hrozících obviněních Ruska z bioterorismu.

Tuckerův příspěvek o Fauciho rezignaci se dotýká mnoha otázek, o kterých jsem psal, a je skvělým příkladem toho, jak se tyto znepokojivé skutečnosti dostávají do hlavního proudu.

Pomalu, ale jistě. Proces normalizace probíhá.

Tucker Carlson: Toto je Fauciho největší zločin
Tucker Carlson, moderátor Fox News, se v pořadu „Tucker Carlson Tonight“ zamýšlí nad postupem doktora Fauciho v souvislosti s pandemií koronaviru. odkaz

📌 Poslechněte si, co před několika dny řekl Rand Paul:
Dr. Fauci stojí na počátku největšího utajování v moderní medicíně.

„A pokud tomu přijdeme na kloub. Až převezmeme Senát a Sněmovnu reprezentantů… budeme vyšetřovat původ této situace. Je to vážné. Existují laboratoře (biolaboratoře), které experimentují s viry… se je snažíme učinit lépe přenosnými. To je přání smrti pro lidstvo. A my s tím musíme něco udělat. Dr. Fauci stojí na samém počátku. Financuje výzkum a popírá zisk funkce.“

Vzpomínáte si, jak Anons upozornil na to, že na Ukrajině jsou biolaboratoře, a oni to vehementně popírali, aby to nakonec přiznali? Co kdybychom se už vyhnuli nejhorším nemocem, které plánovali? Co když jsou Patrioti stále o pět kroků napřed? Jen na příkladu Fraudciho vidíme, že vše rozehrávají do nejmenších detailů a ukazují to světové veřejnosti. Trump ho záměrně předčasně uvedl na veřejnost, abychom viděli, jak se hraje prohnilá hra. Vše je vzájemně propojeno. Například téma s celosvětovými biolaboratořemi a pokusy na lidstvu vyvolá u samotných svědků Corony nevěřícný údiv a zděšení. Svět by byl dávno na pokraji zániku, kdyby kabala mohla použít své plánované biologické zbraně tak, jak chtěla, aby nás lidi zcela zničila.

📌 Doktor Death (Smrt😄 ) dostane po odchodu do důchodu penzi 350 000 dolarů, ale DC Draino říká, že by se na to měl dívat z té lepší stránky: „Tohle je jeho zákonný rozpočet Američané … v polovině voleb se karta obrátí a my se budeme dívat na každý centimetr čtvereční toho, co tenhle chlapík ve federální vládě udělal, takže by se na to měl připravit. zdroj

ohn McAfee předstíral svou smrt a „stále žije“ v Texasu, tvrdí jeho bývalá přítelkyně v dokumentu Netflixu
Divoký a podivný život údajně mrtvého průkopníka antivirové ochrany Johna McAfeeho je stále záhadnější. McAfee se podle všeobecně dostupných informací oběsil v červnu 2021 ve španělském vězení, kde čekal na vydání do USA kvůli obvinění z daňových úniků. Podle jeho bývalé přítelkyně Samanthy Herrery z Belize je však stále naživu poté, co předstíral vlastní smrt a přestěhoval se do Texasu. odkaz zdroj

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
10 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
polarexplo
polarexplo
3 months ago

Ďakujem za správy.

benetri
benetri
3 months ago

je to celé akési neuveriteľné. Chodím sem dosť dlho na to, aby som pochopil, že to, že všetci mŕtvi sú vlastne živí a živí sú zase mŕtvi, len nahradení bohvie kým, kto robí presne to isté, čo predtým konal ten živý – už mi to ani nepripadá ako možná pravda.
Pre koho je dobré popierať skutočnosť? Ak niekoho zlého odstránime, tak je predsa dôveryhodnejšie napísať, že sa tak stalo – a dotyčný sa už len objaví v titulkoch mainstreamu, že sa „čosi“ stalo a je koniec. Už viac nebude. A nie že sa v alternatíve píše, že bol odstránený a nahradený kýmsi, či čímsi iným. A dotyčný pokračuje v škodení presne tam, kde prestal. To aký má zmysel??? Proste ako mám veriť, že Gatesa likvidujete podľa zverejnených správ aspoň 2x ročne a on stále škodí?? Akéže klony tam dávajú tí klobúčnici, ak je výsledok stále rovnaký? Však je to len čistý oyeb!
Všetci všetko utajujú a pritom prezrádzajú. A ovce sa tešia, že konečne nejaká spravodlivosť. Len o týždeň, dva, dotyčný znova existuje – ale vraj klon a znova robí neplechu. A tak ho zlikvidujeme znova a znova a znova – a on je stále tam a stále škodí. Tak kde je pravda?? Skape už konečne niekto naozaj? Alebo to budú stále len rozprávky?
Akosi už tým tzv. bielym klobúkom prestávam veriť. Nie je za tým Hans Christian Andersen?? Však nakoniec aj on ešte môže žiť!

Seneca
Seneca
Reply to  benetri
3 months ago

Dobre otázky. Ak budete mať záujem, vyskúšam môj pohľad. Terazky idem činiť čo to. Pekný deň vám želám. Poznanie Nás oslobodzuje…

jirik
jirik
Reply to  benetri
3 months ago

Pre koho je dobré popierať skutočnosť?

Popírat skutečnost je užitečné pro všechny zúčastněné, ale z rozličných (jiných) důvodů.

Co se týče Billa Gatěse – podle jistých zjištění měl již dávno zahynout rukama indů, když tam prosazoval poškozující zdraví očkování, do kterých investoval. Jeho objevování a mizení je výhodné pro „všechny „bojující“ strany“. Takže plní roli tzv. „užitečného idiota“,…možná se snaží za jeho pomoci probudit spící ovečky, ale znám jich dost, co si stále chodí na testy a vakcíny….

Na YT se dají najít videa jaký oyeb byl Norimberský soud po druhé světové válce….

Seneca
Seneca
Reply to  benetri
3 months ago

Ešte raz vyskúšam. Ak bude záujem, môžem pozdielať môj pohľad. Akurát teraz ešte nestíham, pracujem. Poznanie Nás oslobodí…
Zatiaľ pekný deň želám a vďaka redakcii za informácie.

Andrej
Andrej
Reply to  Seneca
3 months ago

ja by som mal záujem o tvoj pohľad

jirik
jirik
Reply to  Seneca
3 months ago

neptej se na zájem a vlož svůj názor/pohled, kdo bude mít zájem tak si tvůj kometář přečte….mě by zajímal taky!

benetri
benetri
Reply to  Seneca
3 months ago

Rôzne pohľady na vec rozširujú obzor poznania. Samozrejme, že by som rád poznal i iné názory, lebo len tak sa človek môže niečomu priučiť.

Seneca
Seneca
Reply to  benetri
3 months ago

Ok, tak vyskúšam. V dnešnej dobe máme toľko info, že až. Ale čo je pre Náš každodenný život dôležité. Či bude nejaký gates, soroš, alebo aké osoby vysieť na kandelábroch. Čo najviac ovplyvňuje naše každodenné bytie a žitie ? Naše vnútorné rozpoloženie a chápanie vecí naokolo. Poznanie diania naokolo je hra menom život. Ak si myslím, že VIEM (stále je to len môj názor a môžem sa hlboko mýliť, ale lepšie sa mi s tým žije), ta ak VIEM, tak veci naokolo dávajú zmysel.

Niekto to tu tak dokonale vymyslel, že to sa ani ešte zďaleka nedá pochopiť. Hviezdy, vesmír, voda, stromy, mravce, čerešne, ľudské telo… To všetko vieme popísať, čo to z hmotou porobiť, ale stvorili sme to ? Vymysleli ? Big beng….odkiaľ, z čoho ? No a že by Ten, čo to všetko tu DOKONALE usporiadal na atóm a kvark presne. Všetky väzby a biomolekulárne procesy a neviem čo ešte, zabudol na nejakú spravodlivosť!!! Ani náhodou a ani pod vodou. To iba my ešte všetkému presne nerozumieme a sme nedočkaví.

Viete ako sa hovorí. Božie mlyny melú. Pomaly ale isto. A oni fakt melú. Ale aj pre nás. Aj pre mňa. A dokonale. A keď človek hľadá, ňúra, číta a skúša, tak sa mu začína tá mozaika pekne skladať. A všetko akosi do seba začína zapadať. A potom vidí, že všetko akosi dostáva význam, dokonca, ešte aj to čo sa deje teraz. A aj keď sa to treba učiť nanovo chápať a chvilu to trvá (cca 25 rokov a to som len takú prťku čo to) tak to stojí za to.

Pretože potom sa kadečo okolo Vás môže diať, ale naučíte sa, že každý deň je zázrak a dar, že môžte dýchať, piť vodu, cítiť a vidieť a žiť a poznávať a vedome existovať TU a TERAZ. A je úplne jedno aká postavička hrá divadlo, práve také aké treba. Lebo všetko naokolo je DOKONALÝ matrix a keď už čo to človek pochopí, tak mu je aj všeličo dovolené a umožnené vidieť a vnímať aj za horizont akože reálneho.

Šťastným sa môžem urobiť iba ja sám, to mi nikto nedá ani nepredá. A slobodným tak isto. A ako ma život a jedna z vecí, čo ma dosť bavila naučila. Neviete kedy je Náš posledný deň. Každý jeden človek, čo som ho viezol v sanitke to nevedel, že sa jeho deň skončí nejak inak, ako si myslel. A píšem to preto, aby som ukázal, ako ma to naučilo pozerať sa na život. Žiť ho tak, ako by bol môj posledný…nemusí….Ale keď si ráno položíte otázku, ako by ste žili svoj posledný deň ( a nezabudnete ju počas dňa !) tak, si to vyskúšajte. Od rána budete úplne inak vnímať veci, zrazu budete Ďakovať aj za pohár vody, poďakujete sa keď, aj keď len tak v duchu rodičom a každému, čo umožnil, aby Váš život bol taký, aký bol. Pekárom, smetiarom, každému , že môžu byť aj neviem aký. A možno aj tomu, čo to tu vymyslel všetko….Na posledný deň života kašlete, zrazu je Vám ukradnutý majetok, eurá, soroš, šváb, trnavčan a neviem čo a kto ešte. Oni nemôžu nič urobiť s vami a vašimi myšlienkami….iba ak im to dovolíme. A že veľa ludí im to dovoľuje….slobodná vôľa. Niekto im musí nastaviť zrkadlo. Moja sestra mala rakovinku a že čo to rozprávam. A mala také šťastie, že nemala bolesti. A tri dni pred odchodom z tohto života to pochopila. A len sedela na terase u mňa doma a plakala. Ale od šťastia… Pochopila, aj keď na poslednú chvílu….v tomto živote. Lebo začala naplno vnímať všetko naokolo….a v tom je tá sila prítomnosti a okamihu….

A keď máme toto nastavenie, vyžarujeme úplne inú energiu a iné myšlienky, ktoré začnú ovplyvňovať našu realitu. A ako už sa začína dokazovať na kvantovej úrovni (prof. Jan Rak a iní) Myšlienka tvorí. A váš svet sa zmení….zmení sa, lebo ho už budete vďaka poznaniu vnímať inak a dokonca ho aj svojim poznaním troška pozmeníme.

A potom to začne byť ešte len zaujímavé….keď to všetko začne zapadať do seba ( aj keď to sa treba tiež naučiť vnímať, že aj deštrukcia má svoj význam), lebo ten MAJSTER nad MAJSTROV čo celú túto hru vymyslel a stvoril to urobil DOKONALE perfektne. Keď človek pochopí, už nemusí iba veriť…..už VIE a to je to čo ho oslobodí….a človek sa prestane báť…dokonca aj smrti. Vedomá a pochopená Láska je cesta k “večnosti” .

Nič nové som neobjavil, všetko tu už dávno bolo, iba som to prerozprával, cez vlastnú skúsenosť a prežité. Verte, neverte, hľadajte, čítajte, dumajte a žite sami za seba.

Želám každej jednej bytosti to čo je pre ňu najlepšie. A teda nech sa Nám na našej ceste životom poznania darí.

PS: Nieje im čo závidieť. To čo si navarili, si vyskúšajú na vlastnej koži. Lebo to čo sme si my navarili niekedy, inokedy a inde, si teraz skúšame na vlastnej koži….či sa nám to páči , alebo nie, pravidlá platia aj pre Nás. Tiež som na ceste…a tiež sa stále mám čo ešte naučiť.

https://www.youtube.com/watch?v=DFNiLIa6DK0&t=581s

jirik
jirik
3 months ago

pro posluchače a příznivce mojmíra ponerta

pomocná ruka dieržavyhttp://www.czechaslavakia.cz/pomocna-ruka-dierzavy/

RAzhlas – mesiačné rieči – 25.8.2022

cca 2 hodiny

Czech CS Slovak SK