Správy 24.06.2023

24/06/2023 | Správy

Niektorí ľudia sú stále nespokojní s tým, ako dlho to trvá, a pre týchto ľudí je to nevysvetliteľné. Jednoducho to nechápu. Oslobodenie celej planéty od státisícov rokov zla sa neuskutoční za päť rokov – alebo možno dokonca za desať. Ľudia musia byť realisti.

Naďalej dostávame správy o mnohých vojenských aktivitách na viditeľných miestach. Je zrejmé, že sa presúvajú na miesto, aby sa vysporiadali s tým, čo sa môže vyvinúť.

Na sociálnych sieťach sa objavuje čoraz viac vojenskej techniky v USA a Kanade, a ak si na Twitteri alebo Telegrame vyhľadáte príspevky s názvom “military”, dostanete množstvo fotografií a videí s technikou vo vzduchu a na zemi v mnohých štátoch.

V minulosti boli videodôkazy, ktoré sa vydávali za jeden štát, v skutočnosti nasnímané v inom štáte. V mnohých prípadoch to jednoducho nevieme s istotou, takže kým nebudeme mať nezvratný dôkaz o tejto činnosti, budem ticho sedieť bokom a pozorovať. Ako vieme, falošné správy dokážu vytvoriť situáciu z ničoho a dokážu to obe strany.

V tomto tweete môže byť nejaké potvrdenie, pretože Ezra Cohen-Watnick ho reTweetol. odkaz

Čo vie American Patriot? Dnes povedal nasledovné:

Pripútajte sa, Európa. Domino sa začína

a od Yorkshire Lass…

Hovoria mi, že to bude divoké, a pripravte sa. Udrie to ako cunami. Už zo správ, ktoré vyšli včera, môžem povedať, že sa blíži ďalšia veľká zmena. Oči na BRICS.

Armáda je v našom hľadáčiku bez ohľadu na to, či sa nachádza na sever alebo na juh od 49. rovnobežky. Totiž zradná armáda. Vojensko-priemyselný komplex hlbokého štátu, pred ktorým varoval prezident Eisenhower v čase svojho odchodu z funkcie.

Ako dlho už armáda 🇺🇸 USA vedie biologickú vojnu proti ľudstvu?!
Absolútne šokujúce, ak je to pravda
Vojenský správny súd rozhodol, že mandát Kanadských ozbrojených síl (CAF) na očkovanie #COVID porušuje práva príslušníkov, ktorí odmietli očkovanie, a uviedol, že táto politika je v niektorých aspektoch “svojvoľná” a “príliš široká”.
Maltézsky bankový účet Huntera Bidena otvorený v súvislosti s obvineniami FBI z úplatku vo výške 10 miliónov dolárov. E-maily z Bidenovho notebooku odhaľujú maltský bankový účet, ktorý sa zhoduje s obvineniami z úplatkárstva, do ktorých sú zapletení Biden a Burisma.

Objavili sa správy, že v klonovaných dodávkach FedEx sa nachádzajú nelegálni cudzinci. Toto je “organizovaný zločin”, preto nepriateľa nazývame chazarskou mafiou. Presne vedia, čo robia, a snažia sa to utajiť. Práve to “vedome” ich dostane.

Hraniční agenti zadržali v El Pase pašerákov, ktorí používali na prepravu nelegálnych prisťahovalcov naklonované dodávky FedEx

❝ ❞

Nasledujúci zvukový záznam sa objavil a musím povedať, že spojil veľa bodov, doplnil niektoré oblasti záujmu a poskytol potvrdenie niektorých ďalších skutočností, ktoré sme mohli počuť po ceste.

Úplne súhlasím s Amy, že nič nevieme s istotou. Pravda bola pred nami dlho skrývaná, a hoci niektorí ľudia predložili svoju verziu pravdy alebo vyslovili niekoľko zaujímavých postulátov, jednoducho to nevieme a každý, kto niečo tvrdí ako fakt, sa vydáva na cestu, možno si zaslepuje možnosti a stráca dôveryhodnosť.

Amy skúmala to, čo nazýva grónskou teóriou, a ešte oveľa viac. Môžeme si spomenúť na Trumpovo vyjadrenie, že chce kúpiť Grónsko, a samozrejme, že sa to zdalo ako absurdná vec, ale ako pri všetkom, čo Trump spomenie ako čudné, aj za tým je veľmi dobrý dôvod.

Túto 38-minútovú diskusiu ponúkam tým, ktorí majú otvorenú myseľ; skutočným hľadačom pravdy, pretože obsahuje veľa dôležitých informácií a možno vás privedie k niektorým záverom, ktorými ste si neboli istí, a priblíži vám pravdu o historických prvkoch našej minulosti a súčasných situáciách, v ktorých sa nachádzame, pokiaľ ide o neviditeľné svety, ktoré nevidíme.

Je zrejmé, že kontrolóri pred nami zatajili pravdu o všetkom dôležitom a nechali nás hniť vo vlastnom bahne dezinformácií, dezinformácií, preferencií a tabu. Informácie, ako je táto, nás môžu priblížiť k realite viac, než sme doteraz videli. Vyskúšajte si jej teórie na vlastnej koži.


Svet sa mení a ľudia mu venujú viac pozornosti. Nespravodlivosť a zločinnosť sa nám tlačia pred očami a zdá sa, že zločinci sa v kľúčových prípadoch vyhýbajú spravodlivým dôsledkom.

“Vyhýbanie sa vážnejším obvineniam” – Jonathan Turley sa vyjadril k obvineniam zo žartov proti Hunterovi Bidenovi – odkaz

Bidenov Biely dom reaguje na žartovné obvinenia voči Hunterovi – odkaz

Republikáni tvrdia, že “sladká” dohoda o priznaní viny Hunterovi Bidenovi odhaľuje “dvojstupňový” justičný systém po Trumpovom obvinení – odkaz

V rámci dohody sa 53-ročný Biden prizná k priestupku úmyselného nezaplatenia federálnej dane z príjmu za roky 2017 a 2018 a vstúpi do predsúdneho odklonu v prípade obvinenia z trestného činu držania zbrane, čo znamená, že toto obvinenie môže byť zrušené, ak splní určité požiadavky, uvádza sa v súdnych dokumentoch predložených v štáte Delaware.

Veľkou novinkou pre floridských obyvateľov okresu Broward je opakovanie zamorenia obrovským africkým suchozemským slimákom a následná karanténa, ktorá je takmer delta pre nájazd v roku 2022, ktorý bol práve v čase osláv 4. júla Dňa nezávislosti. Nikdy nezabudnú vymyslieť smiešne dôvody, prečo by sme sa mali báť a prečo by nám to malo spôsobiť nepríjemnosti. Dávajte si pozor na tohto neuveriteľne invazívneho OBROVSKÉHO slimáka. Som zvedavá, či sa opäť objavia Vražedné sršne… odkaz

Nikdy nie je núdza o rozptýlenie, keď sa na cabalu valia zlé správy, a ponorka Titan stratená alebo uväznená počas prieskumu pre turistov v severnom Atlantiku by mohla byť jednou z nich – alebo by mohla byť súčasťou odhalenia a dramatickým spôsobom, ako tento príbeh vyniesť na svetlo.

Titan je aj názov Saturnovho mesiaca, nech to stojí, čo to stojí.

Ako vieme, v skutočnosti nepotopili Titanic [áno, zámerne], ale jeho sesterskú loď Olympic, ktorá mala na trupe namaľované “Titanic”. Je to dlhý príbeh, ktorý sa oplatí preskúmať, ak o ňom neviete. Kontrolóri na planéte vymysleli rafinovaný plán na odstránenie opozície voči ich centrálnemu bankovému systému a vždy boli zruční a bezohľadní v zabíjaní nevinných ľudí, aby získali to, čo chcú, a v utajovaní a písaní histórie, aby skryli pravdu.

❝ ❞

Skutočné médiá informujú o mnohých vojenských aktivitách na celom svete, ale v tejto hustej vojnovej hmle existujú dva príbehy. Jeden naznačuje, že armáda je všade… v každom väčšom meste v Amerike… a rozmiestňuje techniku a ľudské sily v rámci príprav na nadchádzajúce udalosti; Búrka.

Sú tu aj varovné poznámky, v ktorých sa uvádza, že niektoré zábery sú staré, recyklované videá a obrázky a že armáda vždy v letných mesiacoch vykonáva cvičenia. Hovorí sa, aby ste nevenovali pozornosť tým, ktorí to hyzdia; je to normálne a nie je to také rozsiahle, ako sa môže zdať.

Oba tábory by mohli mať pravdu, ale toto je vojna, takže Aliancia sa postará o to, aby ich nepriateľ nevidel.

❝ ❞

Cez víkend som si pozrela nový film Avatar, “Cesta vody” [dvakrát] a bolo to lepšie, ako som očakávala. Myslela som si, že bude ťažké vyrovnať sa originálu, ale veľmi sa mu priblížil a bol taký bohatý na zmysly, že som vedela, že si ho musím pozrieť druhýkrát, aby som zachytila, čo som zmeškala.

Stále tam boli vznášajúce sa hory Aleluja, ikranovia boli späť a niekoľko nových úžasných tvorov. K masívnym exoskeletom, ktoré robia z ľudí supervojakov, pridali šikovný krabí exoskelet a dokonca použili termín “maglev“.

Zdalo sa mi zaujímavé, že film obsahuje niektoré prvky z Cameronovho filmu Titanic. Kate Winsletová bola v obsadení Avatara 2, pričom mala hlavnú úlohu aj v “Titanicu”. Vzhľadom na opätovný vstup Titanicu do správ tento týždeň je to všetko veľmi podozrivé s rodinou Na’vi, ktorá uviazla v prevrátenom plavidle. Náhoda? Myslím, že nie.

Samozrejme, bolo tam veľa paralel s naším životom na Zemi/Terre, s inváziou na Pandoru a slobodným životom Na’vi. “Nebeskí ľudia” po desiatich rokoch opäť vtrhli do krajiny a usporiadali športový rybolov s veľrybami. Lovili ich pomocou sledovacích zariadení, zneškodňovali ich pomocou nádrží so vzduchom a po ich vyčerpaní z nich vypúšťali zlatú tekutinu; “Amritu”, ktorá mala šialene vysokú hodnotu. Zvyšok nádherných, vnímavých veľrybích bytostí nechali zhniť.

Vo filme je Amrita opísaná ako “unca za uncu najcennejšie” aktívum vo vesmíre, pričom malá fľaštička má hodnotu viac ako 80 miliónov dolárov. A tu je tá naozaj šialená časť: zrejme úplne zastavuje ľudské starnutie. Vo filme sa to spomína len ako krátka poznámka, ale môžeme očakávať, že v nadchádzajúcich pokračovaniach to bude hrať väčšiu úlohu. Zdroj

Zatiaľ čo niektorí prirovnajú Amritu k Adrenochrómu, viac o možnostiach si môžete prečítať na vyššie uvedenom odkaze. Pripravované pokračovania??? Už sa nemôžeme dočkať.

Nie náhodou použili slovné spojenie “z temnoty na svetlo”. Posolstvá počas celého viac ako trojhodinového filmu zazneli jasne a zreteľne. Nebeskí ľudia im povedali, že “Zem umiera” a oni sa musia usadiť na planéte Pandora, presne tak, ako nás o tom presvedčili niektorí útočníci na Zemi, ktorí tvrdili, že ich druh vymiera, takže potrebujú ľudské exempláre na omladenie svojich počtov.

Myslela som si, že spojenie lesných a morských ľudí – oboch veľmi úctyhodných a dobrotivých – bolo veľmi výrečné, najmä keď Sully trval na tom, že sa dokážu prispôsobiť, a oni sa prispôsobili, dokonca aj so svojimi vychudnutými rukami a chvostmi.

Viac už nepoviem, je to pozoruhodná alegória na mnohých úrovniach a treba si ju pozrieť. Avatar 2: Cesta vody. Pozrite sa na vodu. A tento týždeň robíme práve to.

❝ ❞

Príbeh Titanicu a ponorky Titanic sa mení z hodiny na hodinu – alebo menej. Už sme hovorili o tom, že sa nepotopil Titanic, ale jeho sesterská loď Olympic. To je stará správa.

Včera to bol vývoj príbehu o zmiznutom “Titane” OceanGate, ako sme ho poznali, keď som začala písať dnešný príspevok:

Potopenie Titanicu/Olympicu je hlavnou témou, ktorá sa dostáva do popredia. Je veľká. Očakávam, že bude ešte väčšia, pretože keď si človek spojí jednotlivé body, je to obrovská mapa zločineckých aktivít chazarskej mafie za veľmi dlhé obdobie.

Ako to zvyčajne býva, počas týchto odhalení sa pomaly objavujú ďalšie správy. Toto sa mi dostalo do pozornosti krátko po stredajšej tlačovej besede. Začalo sa to v malom, ale rastie to exponenciálne a veľmi rýchlo.

Generálneho riaditeľa spoločnosti OceanGate zažaloval pár, ktorý tvrdí, že došlo k podvodu niekoľko mesiacov pred zmiznutím ponorky Titanic

Spoločnosť OceanGate okamžite pripomenie Watergate, Pizzagate a množstvo ďalších škandálov. Náhoda?Názov plavidla “Titan” má mnoho konotácií a pravdepodobne to bude obrovská bodka, ktorú si normálni ľudia spoja skôr, ako sa to všetko skončí.

Čo myslíš tým, že Simpsonovci predpovedali incident s ponorkou Titanic?

Ponorka Titanic je krycím príbehom; hľadá sa ruský Poseiden. Killnet jeden hackol; priviazal ho k hodinám a čaká na výkupné. Nie je to také ťažké pochopiť. Teraz už vieme, prečo sa armáda tak rýchlo rozmiestnila na verejnosti po celej krajine. Nad cieľom.

To by vysvetľovalo odpočítavanie [do nulovej hodnoty kyslíka]. A ak by bola skutočne nasadená ruská raketa Poseidon… na odstránenie neporiadku by bola potrebná vojenská pomoc. Možno je to opodstatnené vysvetlenie. Rozhodnite sa sami.

Určite je to rozptýlenie. Zvyčajne nesledujem rozptýlenia, ale je to zaujímavé a možno sa na to odvoláva Q. Vieme, že na dne oceánu sú podmorské káble, na ktoré sa spoliehame pri komunikácii, a tie sú možno ohrozené, ak by nepriateľ chcel vypnúť internet, aby sa pravda o jeho aktivitách nedostala na verejnosť.

Je tu však StarLink. Naozaj už potrebujeme podmorské káble?

❝ ❞

Ďalšou dôležitou správou je stav snahy o impeachment v Amerike.

Uznesenie o obžalobe na odvolanie JOE BIDENA z funkcie prešlo snemovňou a presunulo sa do výborov pre súdnictvo a vnútornú bezpečnosť.

❝ ❞

Knižnica nájdená v Tibete obsahuje 84 000 tajných rukopisov (kníh), vrátane histórie ľudstva za viac ako 1000 rokov. Kláštor Sakya Možno najväčšia knižnica na svete našej vzdialenej histórie. Bola objavená za obrovským múrom dlhým 60 m a vysokým 10 m….Rozmýšľam nahlas… Keby všetci boli na Telegrame, mohla by som ísť do dôchodku. Všetko, čo potrebujeme vedieť, je na Telegrame. Zdroj

BREAKING: Moderátor FOX Jesse Watters říká, že FBI a CIA používají notebook Huntera Bidena k vydírání, což jim umožňuje ovládat prezidentství Joea Bidena. @GeneralMCNews zdroj

❌ Dvanáctileté děti se ve škole učí o análním sexu, zatímco devítiletým dětem se říká, aby “masturbovaly” při plnění domácích úkolů: Šokující plány výuky učitelů v britských třídách

  • EXKLUZIVNĚ: Školy ve Velké Británii učí děti masturbovat a provozovat anální sex
  • Učitelé také “indoktrinují” děti nepravdivými tvrzeními o biologickém pohlaví. odkaz zdroj

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
2 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
polarexplo
polarexplo
1 year ago

Ďakujem za správy.

jirik
jirik
1 year ago

Před pár dny proběhla světovými médii zpráva, kterou se naše pravdomluvné a nezávislé novinářstvo snažilo prodat vlastně hrozně nenápadně. Vladimír Putin ukázal při setkání s africkými lídry podepsanou dohodu o příměří z Ukrajinou z loňského jara. Ano, to bylo těch několik kol vyjednávání, Rusové tenkrát říkali, že se stahují od Kyjeva v rámci gesta dobré vůle, Ukrajinci přímo na ulici zastřelili svého hlavního vyjednavače, pak se všichni jeli vyfotit do Buči, kde byla henta zvěrstva ruské armády (nikdy nezapomenu na fotku usmívající se Uršuly před naskládanými pytli s mrtvolami) a válka jela dál.

I když to tak nevypadá, tento podepsaný dokument, kterým Putin teď mával poté, co si ho rok syslil a ani o něm nepípnul a který žádný západní politik vlastně ani nezkoušel rozporovat, tento dokument je zbraní největší ráže, která byla v této válce použita. Jeho důsledky budou dalekosáhlé a fatální. Nejen pro Ukrajinu, nejen pro Zelenského, ale pro celou Evropu i USA.

https://www.pokec24.cz/blog/fialo-vedel-jsi-to/