Správy 23.09.2022

23/09/2022 | Správy

Zatiaľ čo kult satanistickej elity hlbokého štátu používa lži na manipuláciu verejnosti a uskutočňuje svoje úbohé útoky pod falošnou vlajkou, Aliancia Zeme pokračuje. Nie je cesty späť a ľudstvo bude ťahané prílivom a odlivom v týchto rozbúrených moriach až do ukončenia tejto epickej, historickej, vojenskej operácie. Ak ste to nepočuli, toto je video z pohrebného sprievodu Liz II, kde komentátori povedali, že kráľovná “leží pochovaná už štyri roky” vo Westminster Hall. Neznie to falšované. Pravda vychádza najavo nečakaným spôsobom. odkaz

Keď vidíme “komunikáciu” od svetových lídrov, vidíme, že sa určite niečo varí a v určitom momente to bude musieť byť naservírované nič netušiacim ľuďom. odkaz

V poslednom čase sa veľa diskutovalo o tom, že tím vojenskej spravodajskej služby Q je psyop. Je to už niekoľko rokov po tom, čo som uviedol, že to bol psyop – “v dobrom slova zmysle”. Vysvetľoval som to niekoľkokrát v rozpätí rokov a boli sme ďaleko vpredu, ale keď sa nad tým zamyslíte, je to také očividné. Kto povedal, že psyops musí byť zlý? Ako všetko, záleží na tom, ako sa to použije. Všetko sa dá použiť na dobré alebo zlé.

“Kráľovskú rodinu” čakajú ťažké časy, pretože ľud je im na stope. V Holandsku majú prebudení ľudia dosť. Odkaz na Telegram, kde nájdete video “kráľovskej rodiny”, ako máva svojim nie veľmi obdivovaným fanúšikom. Vlastne bučanie, lol.

Nezmyselné zabíjanie a ničenie, ktoré sme predpovedali od globalistickej cabaly, stále pokračuje. Obvinia z toho ďalší únik plynu? To je zvyčajný príbeh, keď chcú, aby to vyzeralo ako nehoda. Stále tá istá príručka, stále dookola. Uvidíme, keď vyjdú najavo podrobnosti. odkaz zdroj

Putin sa dnes ráno vo vopred nahranom prejave venoval Rusku v súvislosti s prebiehajúcou špeciálnou vojenskou operáciou na Ukrajine. Titulky MSM sa zameriavajú na “čiastočnú mobilizáciu” ruských vojenských špecialistov v zálohe a Putinove hrozby, že použije “všetky dostupné zbraňové systémy”, ktoré by zahŕňali jadrové zbrane hromadného ničenia. V prejave sa však dozvedáme oveľa viac. OBROVSKÉ body, ktoré mainstreamoví odborníci prehliadajú. Poďme sa do toho pustiť.

Teraz, keď ste si prečítali Putinov prejav, poďme si analyzovať kľúčové pasáže a odhalenia.

“Predmetom tohto prejavu je situácia v Donbase a priebeh špeciálnej vojenskej operácie na jeho oslobodenie od neonacistického režimu, ktorý sa na Ukrajine chopil moci v roku 2014 v dôsledku ozbrojeného štátneho prevratu.”

Putin nechodí okolo horúcej kaše. Vystupuje s ostrou paľbou proti “neonacistickému režimu” a násilnému prevratu, ktorý sa začal v roku 2014. Prevrat, ktorý umožnil Obama a vtedajší viceprezident Biden. Preto Biden naďalej posiela na Ukrajinu stovky miliárd dolárov. Chráni tak svoju zástupnú organizáciu Deep State.

To je dôvod, prečo v správach vidíte spoločné vyhlásenia Číny a Ruska o predchádzaní “západným farebným revolúciám “2. Rusko bojuje proti americkej proxy Ukrajine a teraz sa Čína snaží odstrániť vplyv USA na Taiwane. Východ sa stavia proti Západu.

Všimnite si však, že v celom prejave Putin starostlivo formuluje, že tieto akcie nevykonal žiadny národ (národy) ani ľud, ale “agresívna politika niektorých západných elít”.

Putin a Rusko sa od začiatku vedome snažia smerovať svoje obvinenia a nespokojnosť na “západné elity”, nie na USA ako celok. Rusko opakovane tvrdilo, že “Demokratická strana USA” spolu s pomocou Georgea Sorosa a mimovládnych subjektov prala finančné prostriedky amerického ministerstva obrany na Ukrajinu s cieľom vybudovať neoficiálne zastúpenie “hlbokého štátu” (Deep State), mimo rámca dohľadu Kongresu USA.3

Putin ďalej hovorí: “Cieľom tejto časti Západu je oslabiť, rozdeliť a nakoniec zničiť našu krajinu.”

Všimnite si, že sa rozlišuje medzi cieľmi ľudu a cieľmi “západných elít”, konkrétne DNC. Všimnite si tiež, že Putin počas celej tejto situácie nikdy nepovedal o Trumpovi nič negatívne.

Putin sa jasne postavil na stranu Trumpa a proti “tej časti Západu”, t. j. Deep State.

Putin sa ďalej venuje hrozným skutočnostiam, ktoré spôsobili západné elity, využívajúce svoj vplyv na zámerné zasievanie nezhôd a chaosu v regióne od roku 2014. Premenili ukrajinský ľud na “potravu pre delá” a použili vojenskú silu na civilné obyvateľstvo a zorganizovali “genocídu”.

“Z ukrajinského ľudu urobili potravu pre delá a dotlačili ho do vojny s Ruskom, ktorú rozpútali v roku 2014. Použili armádu proti civilistom a zorganizovali genocídu, blokádu a teror proti tým, ktorí odmietli uznať vládu, ktorá na Ukrajine vznikla ako výsledok štátneho prevratu.”

Všetky rozbroje, smrť, choroby, chudoba, obchodovanie s drogami, obchodovanie s ľuďmi, občianska vojna atď. na Ukrajine boli dôsledkom zbytočnej angažovanosti USA na Ukrajine. Putin má v tomto prípade stopercentnú pravdu. A túto znepokojujúcu skutočnosť západné médiá ignorujú.

Putin objasňuje, že dôvodom špeciálnej vojenskej operácie bolo “preventívne opatrenie”, keďže Západ/NATO chceli na Ukrajinu okrem zbraní a aktivít, ktoré už na Ukrajine prebiehali (sieť Biolab), dopraviť aj jadrové zbrane.

Putin sa ďalej venuje metodickému postupu vojenskej operácie. Objasňuje, že operujú so zámerom zachovať ľudské životy a oslobodiť bývalý ruský Donbas od krutého neonacistického režimu. Týmto urobil niekoľko zárezov do naratívov západných médií, že Putin a Rusko bezhlavo zabíjali civilistov. Teraz médiá tvrdia, že pomalé tempo Ruska znamená, že Ukrajina vyhráva. To je hlúposť. Rusko uznáva civilistov na bojisku a koná podľa príslušných pravidiel nasadenia. MSM a veľké technologické spoločnosti sa zúfalo snažia, aby ste sa to nedozvedeli.

Putin ďalej objasňuje, že nebojujú len proti Ukrajine, ale proti “celej kolektívnej vojenskej mašinérii Západu”.

NATO a USA pumpujú do Ukrajiny zbrane a dodávajú výcvik ukrajinským vojakom, pričom krv ukrajinského ľudu využívajú ako svoje vojnové pešiaky. Toto nie je vojna medzi Ruskom a Ukrajinou, je to zástupná/ekonomická vojna medzi Východom a Západom. Toto je tretia svetová vojna.

A 3. svetová vojna by nebola úplná bez jadrových zbraní, však? Putin pokryl aj túto základňu. Po tom, ako Putin vyzval Západ, aby ostreľoval Záporožskú jadrovú elektráreň a chcel spôsobiť jadrovú katastrofu, vyhlásil, že je pripravený čeliť hrozbe Západu akýmikoľvek prostriedkami.

“Tým, ktorí robia takéto vyhlásenia na adresu Ruska, by som chcel pripomenúť, že naša krajina má aj rôzne druhy zbraní a niektoré z nich sú modernejšie ako zbrane, ktoré majú krajiny NATO. V prípade ohrozenia územnej celistvosti našej krajiny a na obranu Ruska a nášho ľudu určite využijeme všetky zbraňové systémy, ktoré máme k dispozícii. Toto nie je blufovanie.

Občania Ruska si môžu byť istí, že územnú celistvosť našej vlasti, našu nezávislosť a slobodu budeme brániť – opakujem – všetkými systémami, ktoré máme k dispozícii. Tí, ktorí proti nám používajú jadrové vydieranie, by mali vedieť, že ruža vetra sa môže obrátiť.”

Počuli ste Putina správne. Tvrdí, že Rusko má pokročilé jadrové zbrane, o ktorých nevieme, a je pripravený použiť “všetky zbraňové systémy”, ktoré má k dispozícii.

Takže bez ohľadu na to, či podporujete Rusko, Ukrajinu, alebo máte hlavu pevne zasadenú v piesku; táto situácia by mala zaujímať každého človeka na tejto planéte.

Po analýze obsahu prejavu sa naň teraz pozrite z výšky 40 000 stôp.

Sme 6 týždňov pred strednodobými voľbami, všetky Trumpove príbehy sa ukázali ako pravdivé, Biden a Deep State uvrhli krajinu do záhuby, normálni ľudia sa masovo prebúdzajú, zločiny Deep State sa odhaľujú a stíhajú, ako hovoríme, a teraz sa zdá, že svet je na pokraji jadrového úpadku. Ak by mala existovať nejaká “priepasť”, tak je to určite táto.

“Sme na pokraji zničenia, ale až na pokraji ľudia nájdu vôľu zmeniť sa. Len na okraji priepasti sa vyvíjame.”

-Deň, keď sa zastavila Zem

Nezabúdajte, že Putin nemá s Trumpom žiadne spory. To znamená, že jediná možnosť, ako sa celá táto situácia vyrieši, je, že Trump získa späť Biely dom, skoncuje s tým a bude brať na zodpovednosť zločincov z Deep State. Scéna je pripravená na to, aby prišiel Trump a zachránil svet pred zaručeným jadrovým zničením.

Znie mi to dosť “biblicky”. -Clandestine zdroj

Oh takže TERAZ priznávajú, že americká armáda sa zapája do online psychologických operácií pomocou tajných účtov. Ale najbláznivejšie je, že sú to hráči Deep State, ktorí sú tým znepokojení?! Toto je MSM prostredníctvom Washington Post (paywall).

“Ministerstvo zahraničných vecí a CIA boli znepokojené používaním tajných taktík zo strany armády. Dôstojníci v Štátnej správe napomenuli ministerstvo obrany: “Hej, nezosilňujte našu politiku pomocou falošných osôb, pretože nechceme byť vnímaní ako vytváranie falošných občianskych snáh,” povedal prvý predstaviteľ obrany.”

Bidenovo ministerstvo zahraničných vecí a CIA chcú poznať vnútorné fungovanie prebiehajúcich tajných psychologických operácií amerických MIL a zahraničných sociálnych médií? Je to náhoda, že ministerstvo zahraničných vecí a CIA sú dva hlavné subjekty, ktoré Q opakovane odhalil? Prečo by Bidenova administratíva cítila potrebu to vyťahovať? A prečo práve teraz?

Je to náhoda, že Trump nedávno opakovane, priamo a verejne narážal na Q? O ktorom všetci vieme, že je to vojenská psychologická operácia.

Žiaľ, výraz “psyop” sprevádza negatívna konotácia, ktorá naznačuje, že všetky psyop sú dezinformácie alebo konšpiračné teórie. Čo je prostredníctvom vyhlásenia o poslaní jednoducho nepravdivé.

“Cieľom psychologických operácií Spojených štátov je vyvolať alebo posilniť správanie, ktoré je vnímané ako priaznivé pre ciele USA.”

“Údaje” používajú jednotky PSYOP US MIL ako zbraň na boj proti dezinformáciám. Dezinformácie používajú aj na zamaskovanie svojej pozície. Čokoľvek, čo je potrebné na dosiahnutie pokroku v misii.

Vláda USA priznáva, že sa zapája do čiernych a sivých PSYOP prostredníctvom CIA a biele psychologické operácie sa vykonávajú prostredníctvom US MIL, prevažne US Army. Médiá a ľavica však chcú, aby si každý spájal “psyops” s dezinformáciami. Prečo? Pretože ich odhaľujú prebiehajúce vojenské psyopy známe ako Q. Sme uprostred propagandistickej vojny. Ide o informačnú vojnu.

Takisto mi príde zvláštne, že Biden sa k tejto situácii vyjadril VEREJNE. Je to (údajne) vrchný veliteľ. Mohol zastaviť všetky operácie americkej MIL zo dňa na deň v prvý deň svojho nástupu do funkcie, za zatvorenými dverami, a nikdy by sme sa o tom nič nedozvedeli. Teda… pokiaľ v skutočnosti nemá kontrolu nad US MIL.

Jediné, čo tu Biden robí, je, že upozorňuje na skutočnosť, že US MIL vykonávajú online psyops a že sa to Bidenovi, Štátnemu departmentu a CIA nepáči. Subjekty, ktoré sú najčastejšie spojené s korupciou Deep State, PUBLICKY prejavujú sťažnosti v súvislosti s prebiehajúcimi US MIL psyops… to je mimoriadne nenormálne. A DOKAZUJE, že zložky v rámci US MIL nekonajú v súlade s Bidenom. Potvrdzuje to tiež, že medzi frakciami vo vláde USA prebieha informačná vojna.

Obe “strany” rozprávajú opačný príbeh. Ale kto hovorí pravdu? Komu máme veriť?

Máme veriť ministerstvu zahraničných vecí, CIA, DNC a ich mediálnym lapajom, ktorí boli prichytení pri čine, keď roky klamali o Trumpovi, Rusku, Muellerovi, Kavanaughovi, deťoch v klietkach, Jussie Smollettovej, Rittenhouse, lete lásky, “prevažne pokojnom”, duchovi Kyjeva, notebooku Hunter Biden, ktorý je dezinformáciou, “na Ukrajine nie sú žiadne biolaby” atď. atď. Sakra, takmer VŠETKO, čo médiá a ľavica za posledných 6 rokov povedali, sa nakoniec ukázalo ako absolútna lož.

Alebo máme veriť Trumpovi a americkej MIL (Q), ktoré mali pravdu o Trumpovi, Rusku, Ukrajine, mediálnej korupcii, obchodovaní s ľuďmi, Epsteinovi, NXIVM, Hollywoode, rozšírenej elitnej pedofílii, FBI, DOJ, CIA, južnej hranici, C19, orwellovskej aktivite na sociálnych sieťach atď. Zoznam je dlhý a dlhý.

Voľba by mala byť jasná a zrejmá, ale bez ohľadu na to, ktorej strane sa rozhodnete veriť; nikto nemôže poprieť, že sa nachádzame uprostred najväčšej propagandistickej vojny v dejinách ľudstva a tá rozhodne o osude planéty.

Vitajte vo veľkej informačnej vojne.

-Clandestine zdroj

elon splnil svoju povinnosť
A odhalil twitter

Dôsledky tohto odhalenia vedú k chnia ccp mil. Spravodajská agentúra. Ktoré majú agentov pracujúcich vo vnútri (špehovanie členov kongresu vrátane súčasného a bývalých prezidentov Spojených štátov účet a> live time geo miesta)

Keďže mnohí mali pochybnosti o muskovi a jeho lojalite a vernosti. Q búrkový jazdec dal vlani a tento rok niekoľko kvapiek zákulisné kolektívne vojenské operácie, ktoré zahŕňajú ] elon [ . Tu v tomto kanáli sa uviedlo, že muskov krok na Twitteri by odhalil korupciu giganta sociálnych médií. > Ktorá by viedla k prepojeniam v spoločnosti facebook. Google. Youtube. Instagram, tik tok.<

Súčasné vypočúvania za účasti členov kongresu a niekoľkých vysokých veliteľov teraz verejne otvorili dvere špionáži /zločinu/ zasahovaniu do volieb /cenzúre slobodného prejavu, ktorá odhalila vakcíny a krytie napravené fauci. Gates, veľká farmácia, ect ect. Vrátane masívneho zakrývania zo strany Doj. FBI ( lovec Biden laptop) …. Rozsah korupcie spojený s demokratickou stranou/cia/ fbi a zahraničnými spravodajskými agentúrami spolupracujúcimi so skorumpovanou demokratickou stranou a lídrami, všetko nech sa vráti späť k obamovi. Clintonovci. >>> [ Silicon Valley]

Pred 8 rokmi sa ukázalo, že prostredníctvom vojenskej aliancie EÚ a operácií s cieľom vyčistiť európsku bažinu spojenú s bushovou, clintonovou obamovou davosovou kontrolovanou militarizovanou infraštruktúrou sociálnych médií , [ silicon valley] sa treba zamerať!

To, čoho ste svedkami teraz, keď musk vyniesol na svetlo a upozornil svet na absolútnu korupciu [ big tech] a skorumpované agentúry pracujúce v spojení so špionážou na najvyšších úrovniach, zahraničnou a domácou, aby zvrhli vlády, prezidentov, premiérov a zakryli vlastizradné vojenské prevraty pomocou .
A platforiem sociálnych médií, ktoré hostia svetovú populáciu 5 miliárd používateľov.

Silicon Valley je teraz v killboxe operácií vojenskej aliancie ako informátori, kongres, vojenskí velitelia,. Štáty USA robia svoje individuálne kroky na zradu sociálnych médií kontrolovaných hlbokým štátom a kremíkovým údolím.

Ako Texas vedie útok na veľké technológie a bojuje za slobodu prejavu. V zákulisí >>
cables:; šepkanie o vojenskej kontrole postupujúcej na [silicon valley] s využitím texaskej vojenskej národnej gardy dosadenej ako federálni maršali USA je vnútri rozsahu operácií.
tie isté vojenské operácie na obsadenie operácií hlavného štábu nYc news a sietí ap sú v rozsahu operácií
tie isté vojenské operácie na obsadenie ústredia a dátových serverov telekomunikačnej spoločnosti at&t patria do rozsahu operácií

teraz už chápete, aký význam má musk a prečo sa musel trump v roku 2017 od elona dištancovať > optics…. Zdanlivo žiadna súvislosť. //// muskovo prepojenie na ussf sa časom ukáže.

twitter napojený na špionáž, vlastizradu vojenský prevrat /…… To je to, čo republikánska strana , senátori guvernéri. Vojenské nižšie velenie sa učia…..

A ak to ešte neviete
Durham …. Twitter… Facebook. Fauci..
Obama. Clintonovcov. Epstein. Pandémia… expozícia…… Je všetko na kolíznom kurze<

Dôverujte plánu.
Q zdroj

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
10 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Deni
Deni
1 year ago

Dakujem

Čistokrvný
Čistokrvný
1 year ago

Vyborne

jirik
jirik
1 year ago

Vladimír Štěpán 2. díl: Lidé přežijí, když přežije průmysl. Ale ten nepřežije

Celý rozhovor, včetně textového přepisu, na:
https://www.radiouniversum.cz/stepan-vladimir-2-dil-lide-preziji-kdyz-prezije-prumysl-ale-ten-neprezije/

jirik
jirik
1 year ago

Neharmonická Frekvence A440 vypne 95% Vašeho mozku, zejména pravý mozekA440 je nyní standardní ladění, pokud půjdete na A439 jste blíž k jednomu tónů tvůrce, pokud půjdete na A441 jste blíž k jednomu z původním tónů stvořitele. Bylo to přesně zmanipulováno. Co to udělá? Vypne to 95% Vašeho mozku, zejména pravý mozek, který ovládá srdeční mysl, což je božské lidské společenství (https://stop5g.cz/srdce-a-krevni-obeh-chestahedron-posvatna-geometrie-kosmicke-srdce-rudolf-steiner-torus/).

https://vlnovagenetika.cz/frekvence-528-hz-93-funkce-dna-je-prijem-a-prenos-svetla-a-zvuku-laska-9-zakladnich-tvurcich-frekvenci-vesmiru/

polarexplo
polarexplo
1 year ago

Ďakujem.

jirik
jirik
1 year ago

Vedeli ste, že patenty na počítačové monitory, smartfóny, televízory atď. výslovne uvádzajú, že môžu byť použité na manipuláciu s nervovým systémom ľudí?
https://www.biosferaklub.info/manipulacia-s-ludskym-nervovym-systemom-pomocou-elektromagnetickych-poli-z-monitorov/

jirik
jirik
1 year ago

došlo emailem….

Biolaboratoře Pentagonu v ČR?Joe JumperUp
23 Sep 12:33 upravené 23 Sep 18:14 #1
Dávám odkaz na krátké video s českými titulky, kde není nic, co by většina fóra už neměla poskládáno. Hned v úvodu je zmíněn plánovaný přesun biolaboratoří z Ukrajiny mj. do ČR.
https://ulozto.cz/file/PDdnvqKVPEbk/stat-ve-zkumavce-biologicke-laboratore-ukrajina-covid-biologicke-zbrane-cz-m4v#!ZJL0LwR2ZmV4ZTL3BQMwZQAxLGR1MJgvEIOVJHb3oQMmM2H4Zj==
Také mě tam zaujala zmínka o “Baby screeningu”, který v kontextu videodokumentu vyznívá jako součást tohoto nezákonného působení. Gůgl vyhodil tohle:
https://www.novorozeneckyscreening.cz/lv-faq-27-5-2016-114357

lea450
lea450
1 year ago

spravne je oslobod /rozviaz puta amylov a chyb mojich.
Nie od hriechov – to je kabalistcka modlitba.
Uz som tu davala aramejsky otcenas – pravy otcenas nie je v poriadku – tvorili ho temni.
To by mali amici vediet….

Laila Vega
11 months ago

This is really interesting, You’re a very skilled blogger. I’ve joined your feed and look forward to seeking more of your magnificent post. Also, I’ve shared your site in my social networks!

Lubo
Lubo
11 months ago

Zdravím všechny. Média uvedla, že 23. prosince odešel Maxi Jazz z hudební skupiny Faithless. Na této hudební skupině oceňuji, že videoklipem ke skladbě Bombs protestovali proti intervenci v Iráku a MTV odmítala klip odvysílat. Otázkou je příčina smrti Maxi Jazze 🙁