Správy 19.11.2022

19/11/2022 | Správy

Mám pocit, že v zákulisí sa toho deje veľa, ako som už neraz povedala a podľa telegramov, videí atď. to tak aj vyzerá. Trumpov prejav bol postavený ako súčasť divadla a odvádzania pozornosti. Verím, že to nebolo pre nás prebudených, ale pre masy, ktoré Trumpa volili a ešte nechápu, čo sa deje.

Počuli sme, že Nancy Pelosiová už nebude vo vedúcej pozícii v Kongrese – nie je to jej voľba, ale samozrejme preto, že ju “dostali”. Dovolia jej, aby sa takto sklonila kvôli optike.

Správy, ktoré zaplavujú blogosféru a komunitu pravdovravcov, sú čisté zlato. Tí, ktorí tvrdia, že sa nič nedeje a nikto nerobí nič, aby nám pomohol, by mali sledovať aktivity na súdoch skôr, ako vypustia svoje negatívne názory do celého nášho digitálneho sveta.

Klauniáda, ktorá sa v súčasnosti valí, pripomína skôr tenisový zápas; pozrite sa sem, teraz sa pozrite tam, doľava, doprava, doľava doprava, a potom dostaneme veľkú vec, ku ktorej si musíme sadnúť a pozrieť sa na ňu bližšie, než vyskočíme za ďalšou senzačnou správou. Môže to byť vyčerpávajúce, aj keď sa to všetko pokúšame sledovať.

Na obrovskej šachovnici je veľa pozitívnych správ a dôkazov o veľkom pláne, ktorý sa rozvíja.

Myslela som, že to stojí za to zdieľať. Môžu utiecť, ale spravodlivosti neuniknú. Nie pred našou spravodlivosťou.

JAG bude stíhať hlboko postavených štátnikov in absentia v neprítomnosti

JAG sa tak rozhodol po potvrdení správ o tom, že členovia Hlbokého štátu uvedení v zapečatených obvineniach hromadne utekajú z krajiny, aby sa vyhli vojenskému zatknutiu, a najmä po tom, čo sa riaditeľka CDC Rochelle Walenskyová vyhla zadržaniu a ušla do zahraničia.

Ako väčšina z vás pravdepodobne vie, ak s nami už nejaký čas lietate, bývalý viceprezident Mike Pence bol zapletený do hrozného zneužívania detí a obchodovania s nimi. Je dokonalým príkladom podvodníkov, ktorí chodia medzi nami a predstierajú, že pracujú a zastupujú nás a Spojené štáty.

Mnohí z vás si určite pamätajú svedectvo zosnulého Toryho Smitha, ktorý nám pred niekoľkými rokmi povedal o hrozných činoch Mikea Pencea. Smitha kvôli týmto videozáznamom odstránili a pre komunitu pravdovravcov to bola poriadna rana. Bola to otrava radiáciou, o ktorej sa hovorí nižšie? Určite mu bolo veľmi zle a v posledných dňoch vyzeral hrozne.

Blízko začiatku nasledujúceho videa od Michaela Jaca počujeme o tom viac podrobností, niektoré od SGAnona, ktorý o tom hovoril. Nie každý je ochotný vypočuť si tento príbeh o zradcovi a vrahovi, pretože nedokáže prijať, že sa v niekom tak veľmi mýlil. Verím, že Liz Crokinová, zasvätená osoba z hollywoodskej komunity, ktorá nám prišla povedať o obchodovaní s ľuďmi, nám povedala, že Pence zabil veľa detí. Sme si dostatočne istí, že Pencea pred niekoľkými rokmi za jeho nevýslovné zločiny odstránila a vymenila Aliancia Zeme. video

Aktualizácie týkajúce sa volieb sú veľmi zaujímavé. Dozvedeli sme sa, že Lauren Boebertová vyhrala svoje kreslo v Snemovni reprezentantov v Colorade a Kari Lakeová, ktorá nikdy nezaváhala vo svojom tvrdení, že bude guvernérkou Arizony, teraz zaostáva za Katie Hobbsovou – ktorá podľa správ už oslavuje – o nekonečných 0,06 percenta.

Je tu toľko pozitívnej dynamiky. Babylonská včela [satirický kanál] získala späť svoj účet na Twitteri, rovnako ako Jordan Peterson. Zatiaľ nie je známe, či Musk obnoví Trumpov účet na Twitteri. žmurk-žmurk.

Teraz, keď GOP kontroluje Snemovňu reprezentantov, môže urobiť veľa dôležitej práce. Stačí sa pozerať. Pravdy a zmierenia bude prúdiť čoraz viac. zdroj

Keď máte úradujúceho prezidenta Spojených štátov, ktorý je otvorene vyšetrovaný za > obchodovanie s ľuďmi, čo znamená aj obchodovanie s deťmi < a svetová MSM tiež informuje o vyšetrovaní a niekoľkých ďalších trestných obvineniach, ktoré spájajú Bidenovu zločineckú rodinu s praním špinavých peňazí, nelegálnym plynom, obchodmi s ropou a špionážou a teraz vyšetrovaním obchodovania s ľuďmi, mali by ste si uvedomiť pravdu, že konšpiračný teoretik mal pravdu po celú dobu. >obchodovanie s ľuďmi je problémom č. 1 na svete hneď po obchode s drogami a zbraňami……… Už to nie je konšpirácia, že elity sú prepojené s najvyššími mocnosťami obchodovania s ľuďmi do otroctva a sexuálny priemysel a 800 000 nezvestných detí ročne sú ľudskou menou vo vnútri tejto svetovej temnej, zlej, satanskej siete, ktorú nazývame deep state, kabala.

Môžete veriť, že Trump v zákulisí ťahá za nitky vedľa vojenských operácií, aby odhalil satanské operácie obchodovania s ľuďmi/deťmi….. Môžete veriť, že Trump podpísal dokumenty o >
výkonný príkaz o boji proti obchodovaniu s ľuďmi a online vykorisťovaniu detí v Spojených štátoch ( tieto príkazy súvisia so zabavením všetkého majetku, peňazí, majetkov a podnikov spojených s jednotlivcami vo vnútri sietí obchodovania s ľuďmi)///

Hovoril som vám.. Epsteinova sága.. Maxwell
Durham sa len začína
….. Clintonovci. FBI ( Wayfair),
Bidenovci Rockefellerove nadácie sú vo vnútri škatule na zabíjanie //// 2023 rok
Krypto je odhalená a celosvetová sieť prepojení obchodovania s ľuďmi na svetové elity. Banky. Prezidenti. Predsedovia vlád. ds temná armáda.

Spôsob, akým mike Pompeo nenávidí Juliana Assangea a verejne ho prenasleduje.> všetko je to šou…..Pompeo zinscenoval podraz, ktorý spája Assangeove skryté spravodajské správy s DNC, svetovým obchodovaním s ľuďmi na najvyšších úrovniach……////Putin dobre pozná Assangeove spravodajské správy a údaje o obchodovaní s ľuďmi, servery, ktoré sú dobre uložené v čejenských horách.

OSN, NATO, DNC, FBI, ministerstvo spravodlivosti, Rockefellerovci. Svetové elity si mysleli, že dokážu zastaviť Trumpa. V. Vojenské operácie. Veľké prebudenie prostredníctvom pandémie. Vypustenie biologických zbraní, masová cenzúra, plánovaný ekonomický kolaps a vytvorenie veľkého chaosu, ktorý by skryl ich temné zlé programy obchodovania s ľuďmi, temné svetové tajomstvá a operácie prania špinavých peňazí na Ukrajine. Kryptomeny, zlovestné agendy Rothschildovcov z EÚ napojených na Vatikán. USA. Ect atď.
To všetko prichádza do otvoreného killboxu

Ďakujem vám vlastenci anons. Bojovníci za slobodu sveta za odhaľovanie obchodovania s ľuďmi prostredníctvom veľkého hnutia prebudenia v posledných rokoch a neustále zdieľanie cenzurovaných informácií, ktoré googles youtube facebook a hlavné sociálne médiá zakázali hovoriť o pedofílii, obchodovaní s ľuďmi a deťmi……. Vaša dôležitá vlastenecká práca pre vaše krajiny priniesla masové prebudenie a pokračuje…..
A ďakujem. skutočnému prezidentovi Spojených štátov
Donald j. Trump q+ zdroj

Nový drop Que 4963 – vôbec prvý drop, v ktorom sa spomína slovo Vzostup. Milujem to!

Potvrdzuje to, čo som napísala vo svojom predchádzajúcom príspevku: Bojujeme v DUCHOVNEJ vojne. Meče hore, bojovníci svetla. Táto misia sa zrazu stala veľmi zaujímavou. Hra pokračuje. zdroj

Runbeck.
Dominion.
Kancelárie SOS.
Vyšetrovatelia.
Výskumníci.
Informátori.
Patrioti na dôveryhodných pozíciách.
Dôverujte si.
Videli ste pravdu.
Je čas ukázať ju svetu.
Sústreďte sa.
SÚSTREĎTE SA.
Vzostup.
Q

🚨 💥 Desítky dokumentů týkajících se spolupracovníků zesnulého pedofila Jeffreyho Epsteina budou ODTAJNĚNY poté, co soudce rozhodl, že veřejný zájem převažuje nad právem na soukromí.

  • Soudkyně Loretta Preska v pátek nařídila odtajnění desítek dokumentů týkajících se spolupracovníků Jeffreyho Epsteina.
  • Bombastické dokumenty jsou součástí žaloby pro pomluvu, kterou oběť Virginia Roberts Giuffreová podala proti finančníkově milence a zprostředkovatelce Ghislaine Maxwellové.
  • Soudkyně Preskaová přešla námitky Toma Pritzkera, miliardáře a výkonného předsedy představenstva hotelů Hyatt Hotels.
  • Pritzker ve svém podání soudu tvrdil, že by “neoprávněně poškodilo (jeho) soukromí a pověst”, kdyby byly materiály týkající se jeho osoby zveřejněny.

FBI nyní, týden po rozhodujících volbách, prozradila deníku Washington Post, že zátah režimu na Mar-a-Lago byl v podstatě politickou akcí: “Agenti a státní zástupci nenašli v dokumentech z Mar-a-Lago žádný zřetelný obchodní zájem”. odkaz

🏁 Konec 💥‼️

Toto je tweet hackera Kima Dotcoma, který se zamýšlí nad výroky Klause Schawba během summitu G20.

🔻 Překlad:
WEF Klaus Schwab na summitu G20 přiznává, že globalizace skončila, dominance USA skončila a na řadě je multipolární uspořádání (BRICS+). Je čas na světový mír a sdílenou prosperitu namísto nekonečných válek a globálních krádeží. zdroj

Celý vonkajší a vnútorný potenciál väčšiny ľudí dnešnej doby je zameraný len na viditeľný a materiálny svet okolo nás. Len k nemu je upretý ich zrak, ich túžby, ich myšlienky a ich šťastie. Preto nie sú schopní vnímať, že nad nami existujú aj iné, vyššie svety.

Svety plné radosti a harmónie, s obrovským potenciálom prinášať túto radosť a harmóniu aj do nášho, tak disharmonického a neradostného materiálneho sveta. Na to je však potrebné vedieť o týchto svetoch, spájať sa s nimi a nechať sa nimi inšpirovať a viesť.

Lebo náš materiálny svet, ako i všetky vyššie svety, o ktorých budeme hovoriť, sú len súčasťou jedného veľkého celku stvorenia. Preto majú byť vzájomne úzko prepojené, aby mohli všetky pomoci a inšpirácie prúdiť z vyšších svetov až do toho najnižšieho, čiže do našej najhrubšej hmotnosti. Vinou ľudí a ich jednostranným zameraním iba na matériu je však toto inšpirujúce a posilňujúce vzájomné prepojenie prerušené. Rozumový racionalizmus, ateizmus a materializmus nás odrezali od celku stvorenia, dôsledkom čoho budujeme svoju civilizáciu len prostredníctvom racionality rozumu, bez inšpirácií a pomocí zhora.

Kam sme to takýmto spôsobom doviedli a kam to smeruje, môže každý z nás dennodenne prežívať prostredníctvom toho, čo sa deje u nás doma, alebo vo svete. A deje sa to, že to s nami všetkými ide od desiatich k piatim, čo je očividným a všetkým ľuďom zjavným svedectvom toho, že bez znalosti vyšších svetov a bez spojenia s nimi to s ľudstvom nemôže dopadnúť dobre.

Lebo ľudstvo jednoducho nemôže existovať samostatne, odrezané od celku stvorenia ako doteraz, ale môže prežiť a prosperovať len vtedy, ak je spojené s celkom a prijíma inšpirácie a posilu z vyšších svetov. Takto to má byť, takto to má fungovať a takto to chce Stvoriteľ.

Povedzme si teda, o aké svety ide a ako sa s nimi spájať. pokračovanie tu

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
6 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Peter
10 months ago

Je načase, že G20 uznala, že globalizácia skončila.

iva
iva
Reply to  Peter
10 months ago

Zpráva je to jistě dobrá, jenže mne napadají další otázky. jakto, že těmto zločincům je ještě dovoleno se vůbec scházet a pořádat summity? proč vůbec ve chvíli, kdy prohráli, mají mít jakýsi summit? Proč nejsou už ve vězení? Vždyť nejde o regulérní představitele, jsou to zločinci, co ukradli moc, proč mají oni jednat místo konstruktivních sil??? nebo mají něco slíbeno – oni přestanou škodit a bude jim odpuštěno a dál budou běhat mezi lidmi? nebo se jim nechá kus světa (tupá zaslepená materialistická Evropa( na hraní? Kdy předají moc? Je hezké, že Šváb něco konstatuje, jenže tenhle dědek až dosud jen lhal a lhal a páchal svinstva … proč signál světu, že globalizace skončila má vydávat tento masový vrah? Lze mu vůbec veřit? Co mají ještě za lubem? Lidi vyzývají přestat vlastnit auta a další věci, jíst brouky a vzhlížet k EU … to jako fakt?

polarexplo
polarexplo
Reply to  iva
10 months ago

Je to všetko iba divadlo pre neprebudených. Skoro všetci sú po smrti, vystupujú za nich dvojníci, klony, prípadne iba nejaká digitálna ilúzia – hologram. Prípadne uzavreli dohodu, ak budú spolupracovať, nebudú popravení. Už dosť dlhú dobu sme v stave prebúdzania spoločnosti, tak sa nie je čo diviť, prečo jelita robí všetko tak okato a neschopne.

jirik
jirik
Reply to  polarexplo
10 months ago

Mám dost známých a příbuzných, kteří “tomuto divadlu” jak toto nazýváš věří, a jsou rozhodnuti si nechat píchat další vakcínky,…takže pokud se dožijí toho, že v TV, rádiu začnou sdělovat tvrdou skutečnost a pravdu, tak tomu stejně neuvěří (pokud nejsou zakuklení převlečkabátníci)….

Říkat jim nebo zasílat videa o tom, že vakcíny poškozují zdraví,….včetně těžkých stavů a také smrti je zcela zbytečná činnost…

albatros
albatros
Reply to  polarexplo
10 months ago

Ste pekne naprogramovaný debilným TADESCOm.

polarexplo
polarexplo
10 months ago

Ďakujem za správy.