Správy 17.05.2023

17/05/2023 | Správy

Sú UFO len rozptýlením pre tých, ktorí sa dajú ľahko rozptýliť?

Sú hologramy len klamstvom pre tých, ktorí sa dajú ľahko oklamať?

Sú ľudia, ktorí sa najviac obávajú falošného vytrženia, tí, ktorí nevedia, aké bude skutočné vytrženie?

Posun, nanebovstúpenie a vytrženie sú to isté. To skutočné bude nezameniteľné, pretože dôjde k okamžitému oddeleniu realít.

Posun nastane v okamihu. Ako sa hovorí, “v mihu oka budeme premenení”.

Všetci sa presunú v jednej veľkej vlne naraz. To sa ešte nikdy v histórii ľudstva nestalo. Syn človeka príde vo chvíli, ktorú nikto nečaká, “ako zlodej v noci”.

Tí, ktorí zostanú, sa budú môcť posunúť individuálne, len čo si uvedomia, čo sa stalo, a rozhodnú sa. Niektorí budú nasledovať o niekoľko sekúnd alebo minút neskôr. U iných to môže trvať mesiace alebo roky. Nikto však nezostane úplne pozadu.

Bola cabala pripravená vykonať prácu správne? Mysleli na všetko, keď plánovali krízu Covid a má nasledujúce niečo spoločné s tancujúcimi zdravotnými sestrami, ktoré sme videli v mnohých nemocniciach počas falošnej krízy? Máme veriť, že totálne preťažený systém zdravotnej starostlivosti mal ešte dostatok zdravotných sestier, ktoré by si mohli dovoliť ušetriť hodiny na to, aby sa naučili profesionálne nacvičenú tanečnú choreografiu, ktorú by zverejnili na internete?

Advokát Tom Renz: “Systém COVID-19 Vraždy pre peniaze v nemocniciach… vykonávali falošní lekári a zdravotné sestry”

“útek z Kyjeva” ak vám to nedošlo, boli ste oklamaní MSM a vládnymi lídrami

Odhalenia o Bidenovej zločineckej rodine sa valia von.

Senátor Johnson: “Máme dôkazy o tom, že Hunter Biden zaplatil desiatky tisíc dolárov za prostitútky, ktoré boli predmetom obchodovania s ľuďmi prostredníctvom medzinárodnej siete obchodníkov so sexom…”
Ďalej vysvetlil, že účet platil Joe Biden 😳 Na Fox News dosť tvrdý úder 💥

Každý deň sa na tejto planéte dejú rôzne druhy zločinov. To sa zmení. Zatiaľ musíme na hrozby upozorňovať viac ľudí a zvyšovať ich povedomie. Tento krátky videoklip ukazuje, ako sa za bieleho dňa predávajú malé deti. Nemôžeme sa len tak odvrátiť

*

Udalosti, ktoré sa odohrávajú, sú čoraz bizarnejšie, čo by nám malo napovedať, ako veľmi je “plán” v tejto chvíli riadený a kontrolovaný.

Keď vezmeme do úvahy absurdnú žalobu na prezidenta Trumpa za sexuálne zločiny a šialené rozhodnutie súdu… situáciu na hraniciach, správy o tom, že všetky aktivity na Ukrajine sa uskutočňujú prostredníctvom dronov, historický počet letov medzinárodných armád do rôznych krajín a z nich, požiare, počasie vrátane ničivého krupobitia, rozsiahle zemetrasenia, ďalšie poplachy pred tornádami na americkom stredozápade, zatýkanie, popravy, testovanie núdzového stavu, čínske vesmírne lietadlá, CNN, ktorá organizuje radničné stretnutie s Trumpom – to sa nedá vymyslieť.

A teraz – verte či nie -lamestreamové médiá chcú pokrývať Trumpove zhromaždenia, pretože ich sledovanosť klesla. To je Fox a CNN. Z nášho vnútorného pohľadu však vieme, že Biele klobúky majú teraz do určitej miery kontrolu nad médiami a Trumpov priateľ teraz vlastní CNN, takže v starých médiách sa objaví viac pravdy a dostane sa do éteru pre tých, ktorí na ňu možno doteraz nenarazili.

Najhoršie správy o tom, čo sa deje na našej planéte, ešte len prídu, ale už sa nám ich črtajú. Odkaz

Paul Bonacci… tínedžer žijúci v domove “Boys Town” v Nebraske… v prísažnom svedectve na súde opísal, ako bol unesený a letecky prevezený z leteckej základne Offutt v Omahe do Andrews A.F.B. vo Washingtone.

Opísal tiež, ako bol spolu s ostatnými z “Boys Town” nútený zúčastňovať sa na sexuálnych rituáloch a orgiách vo Washingtone.

Bonacci presne opísal systémy tunelov a rezidencie v koridore Potomac, ktoré by bez toho, aby tam bol, nebol schopný poznať alebo opísať.

Bonacci opísal rituálne sexuálne večierky s elitou oboch amerických politických strán. Uviedol, že bol celé hodiny sodomizovaný Bushom a desiatkami dospelých mužov pod vplyvom drog.

Bol tiež nútený mať sex s inými dospievajúcimi chlapcami a dievčatami predtým, ako ho v rámci rituálu prinútili zabiť ďalšieho chlapca, čo sa veľmi páčilo prítomným kongresmanom.

*

Všimli ste si niekedy, že všetky celebrity a členovia “kultu” mali vo svojich rodinách tragédie? Toto video na Telegrame nám ukazuje, aké je to rozšírené. Je to len jeden z predpokladov, aby ste mohli byť súčasťou oných “výnimočných” ľudí.

Ako slnko vychádza a osvetľuje malú ospalú dedinku zvanú Ľudstvo, realita sa začína vyjasňovať. Rôzne pravdy o minulosti sa pre tých, ktorí dávajú pozor, miešajú s aktuálnymi titulkami.

Mám pocit, že Biele klobúky majú médiá aspoň trochu pod kontrolou už najmenej pár rokov, a z času na čas sme poskytli príklady, ktoré túto skutočnosť kričia. Vždy som mal pocit, že Pozemská aliancia bola ďaleko vpredu, kam sa nechala nahovoriť. Väčšinou dostávame správy v minulom čase.

Tu je ukazovateľ, ktorý nemožno ignorovať. Smrť Hillary Clintonovej oznámila CNN v septembri 2016. Odkaz na telegram. Bolo to podobné ako oznámenie úmrtia sudkyne Ruth Bader Ginsbergovej na stanici Fox. Ľudia nás môžu nazývať konšpiračnými teoretikmi, ako chcú, ale fakty a dôkazy hovoria samy za seba. Hlavné televízie nerobia chyby a nemôžu sa nám ospravedlniť a povedať, že to bolo urobené omylom, a nechať to vymazať. Keď je to raz vonku, je to vonku navždy. Chápeme to.

Signály o blížiacom sa ekonomickom krachu sú čoraz naliehavejšie a ak má Q Storm Rider pravdu, čakajú nás divoké časy, keď Aliancia červenými pilulkami nakŕmi masy.

Celá záležitosť s Elonom Muskom bola veľmi zvláštna, pretože sme neustále dostávali zmiešané signály o tom, na koho strane je. Po jeho poslednom kroku, ktorým dosadil člena Svetového ekonomického fóra za viceprezidenta svojho novozískaného impéria Twitter, sa určite zdá, že “hrá Elona” a plní príkazy Bielych klobúkov. Prečo by dobrí chlapci dosadili na túto pozíciu generálneho riaditeľa člena WEF? Tu je to, čo o tom a o ďalších veciach povedal QTSR.

Ďalšie kroky Vojenskej aliancie:
Musk odovzdáva kľúče od Twitteru spoločnosti Wef.
[ds] mil. Intel/CIA > nový generálny riaditeľ/)

rovnako ako vojenská aliancia operácie a plány odovzdala voľby Bidenovi, aby odhalil korupciu CIA FBI [ ds] mil. intel. Collusion s ukradnutými voľbami a Darpa ovládanie platforiem sociálnych médií so zadnými dvierkami a ako Bidenov režim inicioval vojnu s Ukrajinou a Tchaj-wanom a ako sa svetové bankové systémy zrútili pod skorumpovaným Bidenovým režimom Cia

(dokonca aj trump verejne priznal, že keby zostal vo funkcii, korupcia v mainstreamových médiách CIA by ho zo všetkého obvinila a nič by sa nezmenilo.. Ale za Bidena sa kolaps usa a finančných inštitúcií a korupcia deje a pokračuje a je odhaľovaná////a bude pokračovať do odhalenia zrady.> ukradnuté voľby (majstrovsky pripravené operácie bielymi klobúkmi) ……. Odhalenie korupcie na Ukrajine operácie prania špinavých peňazí a zástupné vojny……….)
už dlho vám hovorím, že ukradnuté voľby 2020 boli vojenské operácie na monitorovanie korupcie a vlastizrady, ktoré sa spoja s vojenskými tribunálmi a operáciami a pamätáte si, že q vám povedal “toto nie sú ďalšie 4-ročné voľby “, pretože q vedel, čo sa stane

Teraz vnútorné zdroje odhalili, že Musk podporovaný bielymi klobúkmi vojenské operácie sa chystá iniciovať rovnaké operácie na twitteri.
Vráťte Twitter hlbokému štátu<<<

Prečo?

Pretože keď sa biele klobúky zmocnili Twitteru, vložili doň programy, servery, vojenské operácie a zadné dvierka skryté po celom svete Twitter systémov a Twitter imploduje sám na seba a odhalí sa plným operáciám CIA DARPA spojeným s plandémiou ( ďalšia pandémia, ktorú sa snažia vypustiť+ vakcíny+ ect)…….. >>>> v najbližších mesiacoch, ktoré prídu twitter sa vráti späť k dnc. Cia [ ds] protokoly a vytvorí obrovský chaos vo vnútri sveta Twitter a prinesie takmer občiansku vojnu digitálne udalosti vo vnútri jednej z najväčších svetových platforiem…..v záverečnej hre. Musk odhalí twitter ako riadený operáciami cia darpa, ktoré sú napojené na wef. Un. Davos obamových päť očí spravodajské agentúry.

Dlhý príbeh krátky.
Twitter bol zmanipulovaný a odovzdaný späť deep state a vojenským čo klobúky plne monitorujú všetko, čo sa deje so zradnou platformou sociálnych médií, ktorá odhalí ds vojenské a svetové elity. Skupiny ako WEF OSN Davos CIA používajú twitter na podnecovanie vojenských prevratov a zločinov proti ľudskosti. Masívne zakrývanie korupcie a svetové zločiny spojené s kruhmi obchodovania s ľuďmi.

Teraz už viete, prečo Musk inštaloval špióna wef ako nového generálneho riaditeľa twitteru< ( je to pasca a prepojenie na vojenské súdy a operácie)

Teraz už viete, prečo vojenské operácie v bielom klobúku dali do volieb Bidena. ( bola to pasca a súvisí s vojenskými súdmi a operáciami)

Prečo Trump, Putin.Xi. Musk. Rfk. junior. kask patel, modi alebo bin salman neodsudzujú q?

V zákulisí; biele klobúky nechajú Darpu zinscenovať inváziu mimozemšťanov a zároveň prebúdzajú spáčov/dôverníkov po celom svete, ktorí dávajú krajinám vedieť, že invázia mimozemšťanov je masívna udalosť pod falošnou vlajkou [ odhalenie].

Neskôr; po tom, ako sa objaví falošné kilometrové UFO ……príde skutočné odhalenie

Falošná invázia mimozemšťanov je potrebná na zničenie Darpy. Vládne agentúry, ktoré túto udalosť naplánovali. … Ale prinesú aj tajné informácie o technológii, ktorá stojí za vznášajúcimi sa levitujúcimi ufónmi vyrobenými človekom ….Skrytá technológia U. S. Mil, ktorá vytvorila tictac ufo a niekoľko ďalších, ktoré majú dokonca tvar obdĺžnikov… Vrátane masívneho kilometrového ufo 100 % vyrobeného človekom….

Po neúspechu invázie mimozemšťanov a vojenských tribunálov…. Tajomstvá technológie spojené s levitáciou. Nekonečná energia. Energia bodu nula pravá tesla energia príde a to je spojené so skutočnými lekárskymi lôžkami …..

Bude sa diať veľa bláznivých vecí, keď prebudíme driemajúcich z ich snenia.

Rudy Giuliani vysúdil 10 miliónov dolárov za obvinenia zo sexuálneho útoku

Durhamova správa: John Brennan informoval Obamu a Bidena v auguste 2016 o pláne Hillary Clintonovej spojiť Trumpa s Ruskom!

A kto ďalší o tom informuje?

CNN podáva správu o Durhamovi FBI nemala nikdy začať vyšetrovať Trump – Rusko spojenie!

zdroj

Ľavicové médiá o “Qanone” nezavreli ústa už viac ako 6 rokov, ale nikto z mainstreamu nie je ochotný poukázať na to, že všeobecná téza tejto teórie sa práve ukázala ako pravdivá, a to oficiálnou cestou, a la Durham ako špeciálny prokurátor?

Zdá sa to trochu zvláštne, nie?

Viem, že povedať to je veľmi kontroverzné, a netvrdím, že to znamená, že všetko, čo Q kedy povedal, sa stalo pravdou, alebo že všetci stúpenci Q mali pravdu. Hovorím, že všeobecným základom teórie Q bolo, že existuje Deep State, že vyšetrovanie Ruska a Muellera bolo podvodom a že Trump je vo vojne s masívnym skorumpovaným establišmentom, ktorý je celý v poburovateľskom a vlastizradnom sprisahaní, aby urobil všetko potrebné, aby zabránil Trumpovi dostať sa k moci, a potom mu bránil a odstránil ho, keď sa k moci dostane.

A úprimne povedané, presne to sa stalo. My ako verejnosť môžeme túto realitu ignorovať, alebo môžeme byť dospelí a uznať, že aspoň niektoré z vecí Q boli správne. zdroj

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
14 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
polarexplo
polarexplo
14 days ago

Ďakujem za správy.

Deni
Deni
14 days ago

Dakujem

Israismael
Israismael
14 days ago

Kto by mal byť vytrhnuty, aby sa vyhol kataklizme či božím ranám(konečným 7 božím ranam), keď takmer všetko na zemi čo chodí v ľudských telách je obalené hriechom zvonka aj z vnútra?? (telo zvonka – duch zvnutra)…
Absolútnu čistotu a tým pádom istotu záchrany nemá nik ,žiadny človek ,lebo len čistota a spravodlivosť ľudského ducha bude meradlom, aby človek mohol obstat pred Božím Synom pred Synom Človeka ….Nech teda preukáže hociktorá cirkev, že môže byť hromadne zachránená pred udalosťami ,ktoré už už sú pred nami …Akú to prílišnú istotu hlásajú ľuďom mnohé cirkvy ,že vytrhnutie ich zachráni ako vyvolených ešte pred Súdnym dňom a oni nebudú musieť prežiť armagedonske dní suzenia na tejto ZEMI ?…Ako je možné hlasať takú trúfalosť ??..kto je dnes čistým človekom ..kto sa preukáže,aby bol hodný záchrane ?
…takmer všetky cirkvy na svete maju byť čoskoro odhalene ako cirkvy , ktore ukazuju ľudom širokú cestu, ktorá nikdy nemôže viesť z tejto Zeme až domov do duchovnej ríše a nedovedu ľudí ani len do nového milénia a do tisícročnej ríše,nie to ešte do ,,neba,, pokiaľ sa nebudú zachvievat v Božej vôli a pokiaľ sa nepreukážu ako čisté voči Bohu !!! ..Ci nepovedal Kristus, že hladajte úzku cestu (hľadajte ju svojim vlastným Poznaním),a nie širokú po ktorej kráča takmer všetko ľudstvo ??(široká cesta =falošné učenie takmer všetkých cirkvi na zemi)
Veľmi rýchlo spoznáte,že čo učili dlhodobo falošne pozemské cirkvy a to skoro dve tisícky rokov…..čas bludov a učení na zemi je spocitany a bude to obrovský šok pre ľudí keď sa dozvedia čomu všetkemu verili ..Dodám len jednu skutočnosť ..Kostol sám o sebe nie je zly,a prospieva duši , ale zlé je to ,čo sa v ňom učí a hlása,keďže človek nemôže nájsť tú úzku cestu …
Precitajte si a preštudujte čo je napísané v diele Ducha Pravdy ,ktorý bol prislúbený pred 2tisic rokmi samotným JEZISOM..Kniha je už dávno na svete vyše 100r ..Je v nej spísané presne to, čo majú hlásať aj cirkvy ale nehlasaju..
VO SVETLE PRAVDY DOZNIEVANIE POSOLSTVA GRALU KNIHA1,KNIHA2…DOSTUPNE JE TO AJ ONLINE NA INTERNETE…JE TO KNIHA SUDU A NA TOM SLOVE SVATEHO BOHA SA BUDE COSKORO SUDIT VSETKO ĽUDSTVO TEJTO PLANETY!!!

Israismael
Israismael
Reply to  Israismael
14 days ago

Sprostredkujem na tejto stránke reč Pána z knihy Súdu ,malú časť Slova,že ako prebehne už v dohľadnej dobe Súd nad ľudstvom ,ktorý je už už na dosah ,a veľa rokov veru neprejde aby to všetko prišlo na túto Zem ..
Reč Pana ,Ducha Pravdy ,ktorého prisľúbil ľudstvu Ježiš tesne pred Súdom: Počúvajte ľudia,
hnev sa nad vami ľuďmi rozleje netušenou mocou vo svätom súde! –––
Za všetky nerozumnosti ,za vraždu Ježiša ,za mnohé vraždy ,nenávistné prejavy ,za všetky nečisté myslienky ,ktorými ničite blížneho keď na neho privolavate všetko zlo a kliatby ,za všetky nehanebne činy,skutky ,za všetky vojny ,za rozum ktorý ste prepožičali LUCIFEROVY ako nástroj KATA..
Prichádza súd!

Ale tento súd je iný , ako vy si myslíte. Vy viete o akejsi knihe života, ktorú Boží sudca v určitú hodinu každému otvorí!

Kniha života obsahuje mená všetkých ľudských tvorov,ktorí prišli k životu, a nič iné.

Popísané listy však, ktoré patria k veľkej knihe života, svedčiace pre i proti každej myšlienke a každému konaniu jednotlivca, sú samotné VASE duše. V nich je vyryté všetko, čo na svojej púti bytím prežili alebo spôsobili.(zaznačené sú všetky reinkarnacia)

Sudca v nich môže čítať jasne každé pre aj proti. Nepredstavujte si však toto čítanie opäť nejako falošne, aj to je oveľa jednoduchšie, než si to snažíte predstaviť.

Sudca nenecháva každú dušu jednotlivo predstupovať pred seba, pred svoju stolicu, ale vysiela z príkazu Božieho svoje údery mečom do vesmíru! Tieto údery mečom sú lúče , ktoré vychádzajú a zasahujú všetko vo stvorení!

Spoznajte túto veľkú jednoduchosť a prekvapujúcu prirodzenosť! Sudca nevysiela azda lúče vedome alebo chcene k tomu či onomu človeku na Zemi , nie, on ich posiela jednoducho na svätý Boží rozkaz; lebo je to sila Božia , nič iné by nemohlo takým spôsobom pôsobiť, než jeho presvätá vôľa!

Údery lúčov alebo lúče prenikajú teda celé stvorenie, ale v takej sile, v akej doteraz nikdy neboli.(prenikajú zosilnené teda aj k Zemi ako sudiace luče)

Nič sa nemôže skryť pred ich účinkami! A tak zasiahne lúč Božskej sily každú dušu , vždy v určitú hodinu podľa zákona činnosti vo stvorení.

Ľudská duša nosí v sebe mnohé, čo na nej často nie je ani viditeľné. Len čo ju však zasiahne Boží lúč, musí to v nej ožiť(dobre či zlé) a dôjsť aj k prejavu, k činnosti, aby tým došli v poslednom uzavretí kruhu ku koncu všetky veci, ktoré túto dušu tlačia dole k temnotam alebo povznášajú hore ku svetlu .Sudiace lúče s úplnou istotou budú vedené ku všetkým dušiam.
Taký je súd! Dnes môžete z Posolstva Grálu porozumieť takto líčenému deju.

Mária
Mária
Reply to  Israismael
14 days ago

Tieto lúče poznajú veľmi dobre, až perfektne tí, ktorí sú aspoň na úrovni osvieteného človeka. Teda o stupeň vyššie než svätý človek. Bežný človek neustojí ani 1% intenzity z tohto, stratí vedomie. Ako vidíme napr. u ťažkých úrazoch.

Na druhej strane existujú nekonečne vyššie úrovne, než je tento prichádzajúci súd. Ale to v poriadku, nemôžeme prváka posudzovať z úrovne druháka, že ano? to by bol “podvod”

Tam (na ďalší stupeň) sa (celkovo) ľudstvo dostane za pár tisícročí. Každý tu máme stovky a tisíce životov na Zemi, a milióny rokov skúseností.

Israismael
Israismael
Reply to  Mária
14 days ago

Tieto poznania pani Mária sú nedostatočné, lebo tieto poznania a učenia Vám a podobným ľuďom dávajú rôzne pozemské ľudské ezoterike krúžky ..lebo toto čo ste napísala vy ,napr o tých lúčoch tak to nie sú lúče súdu ,ale je
to iba maličký stupeň poznania a osvietenia podľa ľudských pojmov …ale to čo som sem vpisal ja o tých LUCOCH ,ktoré už o chvíľu budú súdiť a čistiť tento svet a ľudstvo ,tak to je priamou formou SLOVA od Syna Človeka z diela ktoré som avizoval vyššie ..

To čo je v knihe SUDU ,to nie je dohad ,či iba akási domienka podľa rozumu človeka , ako je to v ezoterike a pod , ale to je Pravda ziskana z Prazdroja prinesena na Zem inkarnovanym Duchom Pravdy (ABDRUSHIN-IMANUEL ) a ním samotným spisana a dostupná pre ľudstvo … Spisana PRAVDA BOZIA práve kvôli tomu ,aby už nikdy nedošlo k zlyhaniu a prekruteniu v BOZOM SLOVE rôznymi formami ľudskeho slova ..Ak uprednostnite poznanie podľa človeka ,tak potom niet pomoci ..

Svätý môže byť len bezbytostny Boh a jeho Syn Ježiš a druhý Syn Duch Svätý Imanuel ..NIK VIAC ….Človek nikdy nebude svätý ani keby dosiahol svoje najvyššie preziarenie ale môže byť len duchovný ,a bude vždy len duchovným,keďže má v sebe ľudského ducha a nie božieho ducha(má len božiu prepožičanu božiu iskru ) …CLOVEK NEMOZE NIKDY ZIT V BOZSKEJ RISI ,to nikdy ..ale ľudský duch patrí tam kam vskutku patrí ,po dokončení individuálneho vývoja = patri do duchovnej ríše ,Raja..Na Zemi sa len vyvíja a máte pravdu ,vyvíja sa vo viacerých inkarnaciach tu na Zemi ..Ale človek nikdy nebude a ani nemôže byť svätým ..Nuž a preto to, čo si dovoľuje papezstvo a rímska cirkev, že si dovolí vyhlasovať ľudské duše za sväte je obrovské ruhanie sa voči Bohu …Tak aj dopadne biedne táto cirkev cochvilu..Tých falošných veci je veľmi veľa čo sa učí na Zemi a to nielen v cirkvách ale v rôznych pavedach a ezoterikach …

Už by mal konečne človek spoznať to, čo žiada na konci Súdu po človeku Božia vôľa a Boh samotný …Inak človek stroskota a neprejde božím súdnym dňom!

Dária
Dária
Reply to  Israismael
14 days ago

Israismael,
chcela by som sa Ťa opýtať, či máš poznanie z Tvojho detailného štúdia PG, že či v tejto poslednej dobe, sa Imanuel – Syn Človeka už reinkarnoval na túto Zem, ak áno, či je to SK, ak áno, či je (bude) známa jeho pozemská matka, ak áno, kedy by mal začať byť aktívny a či mu nehrozí nebezpečenstvo na živote zo strany Temna? (podobne, ako tomu bolo u Ježiša pri jeho narodení i v čase jeho ukrižovania?!)

Podľa PG má byť Imanuel vládcom 1000-ročnej slobodnej Ríše čistých duchovných ľudí potom, ako vykoná očistu zrna od kúkoľa..
Vďaka za odpoveď!

Dária
Dária
Reply to  Ivy
13 days ago

Ivy, ďakujem za Vašu odpoveď.

Čítala som knihu Večné zákony, v ktorej je PG prepísané viac do zrozumiteľnej formy i pre tých ľudí, ktorí chcú súčasné pozemské Dianie na pokraji Súdu pochopiť, pričom PG, sa javí (žiaľ) pre väčšinu ľudí ako čítanie duchovne pomerne komplikované.

Autorka V. Zák. v r. 1997-1998 zdieľala v rozhovoroch pre média informáciu, že práve jej sa mal narodiť v r. 1998 Syn človeka – Imanuel. Ale krátko predtým havarovala na aute a zabila sa.. (Takže – aká ochrana Zhora, v prípade, že tomu naozaj tak malo byť a hovorila Pravdu ?! Viem, je to náročné na pochopenie pre obyčajného pozemského človeka týchto dní..)

Takže myslela som to skôr týmto smerom. Inak viem, že všetko je Dnes vysoko hektické, dynamické a celkové Božské Dianie sa môže vyvíjať inak každou sekundou, minútou v rozhodovaní od čistoty myslenia a konania každého človeka na tejto Zemi.

Len toľko z mojej strany.. Ďakujem ešte raz!

Israismael
Israismael
Reply to  Dária
13 days ago

Toto je otázka veľmi veľmi ťažká.. Poviem prečo :

1.Je mnoho ľudí na Slovensku, ktori poznajú pôsobenie Natálie Makedonovej a mnohí očakávajú reinkarnáciu Ducha Svätého Imanuela práve na Slovensku, zvlášť po tom keď v roku 1937 dostala od Syna Cloveka Abdrushina poverenie veľkého poslania na tejto Zemi mala krajina a to Československo, ktoré bolo poverené ako vyvolený národ za zlyhanie Nemecka, keďže sa stalo to co sa stalo v r 1939 cez Hitlera.. Na to sú písomne dokumenty z toho roku 1937 keď došlo k povereníu..

2.mozno vás prekvapím ale v dnesnych dňoch sa v Nemecku cca od r 2018-19 objavil pán Markus Bosch..Sam som bol z toho prekvapený keď som ho objavil v minulom roku, a skutočne neviem sam ako to je v tom Nemecku…
Overte si sama co hlása a posúďte, tu je jeho stránka :
https://www.seelenarzt.net/.
A tu vám dávam jeho youtube : https://m.youtube.com/results?sp=mAEA&search_query=markus+b%C3%B6sch

3.Moj názor ja taky ze temno je veľmi aktívne a ma veľmi zákernú agendu tzv agendu 2030, kde chce mať všetko pod kontrolou do toho roku 2030…a je to zjavna agenda pozemského temna (schwaba, WEF. Iluminati a pod) ktorú môžme nájsť aj v zjavení Jana a je vedená samotným temnom spod Nebies … a vie sa, ze ma krátky čas to temno a mnoho mnoho ľudí pochopilo a aj vo svete ze sme práve v záverečnom suzeni sveta, začalo rokom 2020 globálnou pandémiou… a sme teda pred záverom Veľkej Očisty a už asi dlho nebude trvať keď dôjdeme k Veľkým udalostiam, ktoré avizoval samotný Abdrushin, k udalostiam Súdu . Tie udalosti totiž mali prebehnúť už za jeho života na Zemi ale vplyvom zlyhania ochranných vyšších duchov v ľudských telách, spečatených 144 tisic,ktori boli spečatení na Patmose, sa nemohli spustiť udalosti po obrate sveta po roku 1929, tak ako boli v plane Svetla ..

4.Sam Abdrushin avizoval ze udalosti prebehnú inak ako bolo plánované, ale napriek tomu spĺňal a jeho Slová sa naplnia a aj všetky udalosti prídu, tak ako boli vyslovene v živom jeho SLOVE, ale potrebujú čas pokiaľ obehnu celé stvorenie až k Bohu a navrátia sa späť reciprocne na Zem.. To je zákonity priebeh ze tu na zemi všetko prebieha pomalšie než sa TO cele zavŕši., pretože pozemskost ma inú dejovost rýchlosti udalosti ako vyššie ľahšie svety .. Môj predpoklad je taky ze všetko bude ozrejmene okolo roku 2030… Ved samé temno nám nasepkava svojou Agendou 2030, že sme blízko Súdu …

5.posledne co by som chcel ešte napísať je to, ze príchod Syna Cloveka je avizovany v oblakoch, mal by byť viditeľný a symbolizovany zlatým krížom svietiacim cez celú oblohu a omilosteni uvidia aj holubicu nad ním.. Neviem povedať ci to bude na Slovensku ale ma to byt zrejme na území kde je hora SPÁSY , kde sú pozostatky abdrushina a kde je Pyramída.. Ešte co sa týka tej ho holubice, tak nie každý človek ju uvidí, pretože pôjde o duchovný dej s tou holubicou, ale kríž by mali vidieť mnohí ľudia… Imanuel by mal vládnuť cca 200r a potom ďalšie roky po Ňom v mileniu budú vládnuť prastvoreni z Grálu.. Všetko sa bude diať cez božiu vôľu a kto vojde do nového milénia o tom rozhodne sam človek ako uspeje v Súde.. Posledne udalosti rozpúta temno cez jadrovú vojnu ale bude to zastavené, pretože by sa nemohol zachránil nik na tejto planéte..

Dária
Dária
Reply to  Israismael
13 days ago

Israismael,
vďaka za Tvoj čas, ktorý si venoval odpovedi pre mňa.

Už len dodatok:
Ježiš spomínal, že Duch Pravdy opraví nesprávne výklady jeho výrokov a skutkov, ktoré za 2 tis. rokov zapríčinilo temno.

A Abd-ru-shin naozaj pomocou večných zákonov objasnil omyly, na ktorých Cirkev dodnes zotrváva. Tým sa stal “nepriateľom” kresťanskej cirkvi podobne ako predtým Ježiš, ktorého vtedajší učení Židia takisto neprijali. Mali na to skoro 2 tis. rokov času, aby v ďalších životoch svoje chyby napravili, a aby sa im mohli odpustiť.

Avšak popieranie a hanenie Syna Človeka, nemôže byť odpustené, lebo už na to nebude čas. Do Súdu nebudú mať vinníci ďalšie životy na nápravu svojich chýb.
Matúš 12. kap., 31.verš: “Ľuďom sa odpustí každý hriech, ale rúhanie proti Duchu sa neodpustí. Kto by povedal niečo proti Duchu Svätému, tomu sa neodpustí ani v tomto veku, ani v budúcom.”

Israismael
Israismael
Reply to  Dária
13 days ago

Ano veľmi správne si to napísala, falosne vykladala cirkev Ježišove Slová a Syn Človeka Imanuel Abdrushin to uviedol všetko do správnych koľají ako bolo zasľúbené pred 2 tisíc rokmi,, Keď príde On Duch Pravdy uvedie vás do všetkej Pravdy “.. temno prostredníctvom cirkvy a papezstva znova znevazilo a nedovolilo spoznať druhého Syna Boha na Zemi inkarnovaneho na Zem pred vyše 140 rokmi.. Tentokrát to bude všetko odhalene do poslednej bodky, že ako slúžili falošne ľuďom cirkvy sveta a nebudem spomínať ktorá cirkev má ísť do zničenia a viac jej nebude, aj keď sa to javí ako neuveriteľnostou, ze sa tak stane… Tretie fatimske posolstvo to odhalilo co sa stane z RKC, ale Ján Pavol II to v skutočnosti neodhalil ,Resp odhalil to co nebolo podstatne pre svet.
Ruhanie a hriech voči Duchu Svätému ako si uviedla sa neodpustí nikomu, ani organizáciám ani cirkvám ani jednotlivcom… Pretože Duch Svätý Imanuel je Alfa a Omega Stvorenia a tým je A O aj pre človeka a zároveň je Spravodlivý súdiaci Meč!

tauri
tauri
Reply to  Israismael
11 days ago

2030 je maximální termín, ale věřím, že se neuskuteční. Už snad 2027 by mohlo být lépe, mezitím příjde ještě nějaká ta závěrečná, těžká zkouška. Léto by mohlo být dobré, ale bude to příprava na děje, které budou následovat k podzimu. Takže spíš ten podzim…září/říjen vidím jako nějakou velkou událost. Ale už v létě by mohly být okamžiky zkoušek(ochutnávky), na co být připraven, aby to pak nebylo velké sousto. Vzhledem k tomu, jak se lidé chovají už je na přerozdělování relativně pozdě a kdo na sobě nemakal, má nejspíš stejně smůlu, i když plusové body na závěr se hodí. Nejde o uvědomění, v čem člověk žil a co podporoval, ale i jaká energie v něm právě je a co může/chce nabízet. Lidé si stále myslí, že když si uvědomí, jak se chovali a co podporovali, že to změní mávnutím proutku a jejich energie skokově vzroste na úroveň “mistra”, tak, jak se píše někde na webech. Lidé, co si najednou myslí, že mohou vše, naopak energie zhoustla a nelze ji hned odlehčit…je ještě mnoho času k postupům, jak zjemnit své energie a chtít to sám od sebe a ne muset kvůli druhým, nebo novému systému. Zase by to byla jen manipulace, nesvobodná volba, jak někoho přeměnit a ovlivňovat ho. Takže výsledek, stejně si myslím, že většina lidí je v háji, protože jejich mentalita je natolik primitivní, že si budou muset budoucí děje odžít někde jinde, dle jejich vibrací. Mohou to být ještě horší světy/země, aby byli nuceni přežívat a makat na sobě. Teď měli těžkou pohodu, vše až pod nosem, dětem předávali to nejhorší ze sebe a nechali je podnikat egoistické kroky k nové budoucnosti.

Palino
Palino
14 days ago

Rudy Giuliani nevysúdoil, ale bo l odsúdený za sex. Tak ako Trump. Ale Trumpova obviňovateľka – teraz Trump zabáva svet zdieľaním jej hlášok typu “ako si podmaniť muža”, “Ako úspešne obviniť šéfa zo sex harasmentu” a pod. Nevraviac, že scenár jej obvinenia Trumpa bol – ako v USA odhalili,. presne pdoľa jednej epizódyu seriálu Zákon a poriadok.