Správy 16.07.2022

16/07/2022 | Správy

Priali ste si niekedy staré časy, keď ste nepoznali skutočnú situáciu na našej planéte? Napadlo vám niekedy, že by bolo skvelé vrátiť sa v čase a znovu prežiť svoju mladosť, keď bol život jednoduchý, boli ste slobodní, naivní, hudba bola lepšia,kvalitné veci boli lacné a v hojnom počte a vyrábali sa v Japonsku, USA alebo Kanade a jedlo bolo skutočne chutné – a bezpečné – priamo zo zeme? Ľudia boli štíhlejší a zdravší. Existovalo oveľa viac značiek všetkého a veľa konkurencie. Vtedy nikto nehovoril o nedostatku ropy alebo plynu a pokiaľ sme vedeli, svet bol skutočný. Čo sa, do pekla, stalo?

Pre tých, ktorí sa to snažia zistiť…
Sledujeme deštrukciu starej gardy a dôkazov už nie je málo. Deň čo deň vidíme, ako padajú svetoví lídri.
Médiá sú nepriateľom. Bezostyšní klamári. Takmer vlastnoručne oklamali, zmanipulovali, rozptýlili a naprogramovali masy ako cvičené psy – a stále v tom pokračujú!

Toto je skvelé krátke video na počesť statočných holandských poľnohospodárov, rybárov, hasičov a ďalších, ktorí sa bránia, a mnohých vlastencov, ktorí na celom svete pozdvihli svoj hlas v boji proti útlaku a korupcii.

Upratovanie pokračuje deň čo deň. “Neslávne známy drogový boss Rafael Caro Quintero, ktorý stál v roku 1985 za zabitím amerického agenta DEA, bol zajatý mexickými silami takmer desať rokov po tom, čo odišiel z mexického väzenia a vrátil sa k obchodovaniu s drogami.”

Londýnsky most padá🔥

Nenechajte sa rozptyľovať tým, čo Fake News vypúšťajú na toryovské vedenie a kto sa bude uchádzať o post budúceho premiéra. Všetko je to BS a odvádza to pozornosť. Všetci [sú] odhalení pre podvody a korupciu a my vieme, že to siaha oveľa hlbšie. Doris 4.0 urobil svoju prácu, keď pomohol s demontážou britskej vlády, ktorá je po kolená v satanskom babylonskom systéme. MSM chcú, aby ste odvrátili zrak od toho, čo sa skutočne deje. A my im na to neskočíme. Minulý týždeň som povedal, že pred odstúpením Doris z funkcie premiérky Konzervatívnej strany NIE krajiny dochádza k zatýkaniu. Stále je správcom Spojeného kráľovstva. Preto bolo minulý týždeň toľko ľudí v rezignácii (zatknutých). MSM opäť nebude informovať o pravde. To je naša úloha, aby sme zverejňovali skutočné správy. Naozaj si myslíte, že Trump a Biela aliancia nechávajú týchto démonických psychopatov voľne sa pohybovať? Rozhodne NIE! Ako Q už mnohokrát povedal, spravodlivosť prichádza a s ňou aj BOLESŤ.

Práve teraz vidíme toľko požiarov v Londýne. Falošné správy uvádzajú, že požiare súvisia s vlnou horúčav, ktorú má Spojené kráľovstvo v súčasnosti spôsobenú klimatickými zmenami, o ktorých vieme, že sú úplným HOAXOM! Horúce počasie je len zásterkou na likvidáciu podzemných tunelov a DUMov. V posledných dňoch vypukli v Londýne 4 obrovské požiare. Najnovším je obrovský požiar na Eaton Place v Londýne, ktorý sa nachádza veľmi blízko Westminsteru. Skutočne veľmi smutné.

Pod Westminsterským parlamentom sa nachádza obrovský systém DUMB & tunelov so zložitými tunelmi, ktoré sa rozširujú mimo mestskej časti. Prístup je cez linku metra New Victoria, hotel Intercontinental na Park Lane, Buckinghamský palác, stanicu metra Hyde Park ( Všetky sú súčasťou vlakového systému Maglev). Záplavy v Londýne v minulom roku…

David Mahoney si nechal potvrdiť od troch rôznych zdrojov, že minulý týždeň sa v parlamente počas všetkých rezignácií objavilo asi 35 agentov FBI. PREČO by mala americká agentúra “vtrhnúť” do britskej vlády?

Pád britskej vlády Deep State.

Ako vojenské operácie v pohotovosti na pomoc Biele klobúky FBI razie & získať počítače, pevné disky & servery vo vnútri vládnych úradov, ako niekoľko členov kabinetu odstúpil & niekoľko operácií sa konalo po Londýne v skorých hodinách pred Boris odstúpil.

V zákulisí sa dejú obrovské veci s prebiehajúcimi tajnými vojenskými operáciami. globálnymi zatýkaniami a likvidáciami. Stačí sa na všetko pozrieť z vtáčej perspektívy a spojiť si jednotlivé body.

Ďakujem našej statočnej armáde a bielym klobúkom

Dôsledkom toho je, že mnohí ľudia dnes nedôverujú nikomu. Samozrejme, že existuje niekoľko dobrosrdečných a odvážnych ľudí, ktorí posunuli hrniec na zadný horák skôr, ako začal vrieť, takže mnohí z nás, žabožrútov, mohli skočiť do bezpečia, ale bolo by múdre, keby sme boli opatrní a nedôverovali mnohým ľuďom, ktorí sa prezentujú ako “vlastenci” alebo “biele klobúky”.

Psychopatická vládnuca trieda a jej prisluhovači sú patologickí klamári. Sú v tom takí dobrí, že niektorí môžu uveriť tomu, čo sami hovoria. Iní sa len bez výčitiek svedomia priživujú na iných, pretože sa cítia byť nadradení, zrodení na vládnutie a majú pocit, že je ich úlohou nás využívať. Myslia si, že ak sme dosť hlúpi na to, aby sme im uverili, potom si svoj údel zaslúžime.

Nie je to však čiernobiele, pretože Plán je starý desaťročia a mnoho ľudí sa infiltrovalo do nepriateľa na oboch stranách.

Keby ste vedeli, že Ľudstvo zahynie, ak ich vy a malá skupina Vyšších bytostí nedokážete zničiť, čo by ste boli ochotní urobiť, aby ste tento cieľ dosiahli? Skryli by ste sa, vmiešali sa medzi nepriateľov, aby ste sa dozvedeli ich tajomstvá, a predstierali by ste, že ste jedným z nich? zdroj

Turecko, S. Arábie a Egypt se chtějí připojit k BRICS.

Prezidentka Mezinárodního fóra BRICS Purnima Anandová ve čtvrtek uvedla, že Turecko, Egypt a Saúdská Arábie se chtějí připojit k BRICS, a dodala, že k rozhodnutí o přijetí některé z těchto zemí může dojít během příštího summitu organizace v roce 2023.

V rozhovoru pro ruské médium Izvestija Anand poznamenal, že organizace, kterou tvoří Brazílie, Rusko, Indie, Čína a Jihoafrická republika, diskutovala o možných nových členských státech během svého posledního summitu, který se konal 23. a 24. června v Pekingu. “Všechny tyto země projevily zájem o vstup a připravují se podat žádost o členství. Myslím, že je to dobrý krok, protože rozšíření je vždy vnímáno pozitivně, jednoznačně posílí vliv BRICS ve světě,” vysvětlila a poznamenala, že doufá, že se tak stane ”velmi rychle”, protože ”všichni představitelé jádra sdružení mají zájem se rozšířit”. “Takže to bude velmi brzy,” uzavřela Anandová.

Již dříve podaly své žádosti o vstup do organizace také Írán a Argentina, jak uvedlo Rusko. link zdroj

Asi nás připravují na realitu. Citace:

Jedlé umění nebo lahodně vypadající sochy z hlíny: internet se nemůže nabažit realistických uměleckých děl, která odhalí svou pravou podstatu až na druhý pohled. 🍣🍦

Existují však i nejedlé sochy, které vypadají jako chutné lahůdky. Umělec Quimmy Shimmy ze Singapuru vytváří surrealistické figurky z polymerové hlíny, které jsou strašidelné a roztomilé zároveň. Svým uměním se chce kriticky vyjadřovat ke společenským otázkám a osvětlovat například ideály krásy, konzumerismu nebo masného průmyslu. 🥩

Devětadvacetiletá žena se pro časopis Beautiful Bizarre svěřila, že se snaží proměňovat známé věci každodenního života v něco zvláštního. Jedním ze způsobů, jak to dělá, je nakupování v supermarketu. zdroj

Ctete pozorne a vzpomente si, jake zakony podepisoval Trump (vmesovani se cizich statu do vnitrnich zalezitosti USA je teroristicky cin….atd…….)

🔻 Putin si pripravuje pudu na velke cistky v zahranici 👉 titulek Blesku (Soumrak nad Ceskem) ted nabyva na vyznamu.

Putin schvaluje zvláštní ekonomická opatření pro operace ruských ozbrojených sil v zahraničí.

Ruský prezident Vladimir Putin podepsal zákon o zajištění bezpečnosti ruských ozbrojených sil při protiteroristických a jiných operacích mimo území země.

V dokumentu se uvádí, že speciální operace na obranu Donbasu vedla ke krátkodobě zvýšené potřebě oprav vojenské techniky a zbraní a také k zajištění logistiky.

Po zavedení zvláštních ekonomických opatření získala ruská vláda právo dočasně demobilizovat mobilizační kapacity a zařízení a disponovat hmotným majetkem ze státních rezerv.

Po dobu platnosti zvláštních hospodářských opatření navíc nemají právnické osoby v Rusku právo odmítnout uzavřít smlouvy na podporu protiteroristických a jiných operací ruských ozbrojených sil v zahraničí.

Již dříve se objevila zpráva, že Putin podepsal federální zákon, který v případě válečné situace přirovnává zběhnutí k vlastizradě. Zavádí trestní odpovědnost za účast ruského občana na vojenských akcích na území cizího státu, které jsou v rozporu se zájmy Ruska. Maximální trest za to je 20 let vězení.

Stejný trest se uplatní v případě špionáže, vydání státního tajemství cizí organizaci nebo státu nebo poskytnutí finanční, materiální a technické, poradenské nebo jiné pomoci jiné zemi nebo mezinárodní organizaci při činnostech proti bezpečnosti Ruska.

Rusko zahájilo 24. února speciální operaci na ochranu Doněcké a Luhanské lidové republiky (DNR a LNR). Předcházelo mu zhoršení situace v regionu, žádost o pomoc ze strany představitelů donbaských republik a následné uznání nezávislosti Doněcké a Luhanské lidové republiky ze strany Ruska. link zdroj

Dnes zemřela Ivana Trumpová, první manželka Donalda Trumpa a matka jeho tří nejstarších dětí. Policie byla ve 12:40 přivolána na East 64th Street 10 na Upper East Side, kde našla 73letou mrtvou. Smrt není považována za podezřelou a podle policie zřejmě zemřela přirozenou smrtí.

🔻 Trump:
“S velkým zármutkem oznamuji všem, kteří ji milovali, a těch je mnoho, že Ivana Trumpová zemřela ve svém domě v New Yorku. Byla to báječná, krásná a úžasná žena, která prožila skvělý a inspirativní život. Její pýchou a radostí byly její tři děti Donald junior, Ivanka a Eric. Byla na ně tak pyšná, stejně jako my všichni na ni. Odpočívej v pokoji, Ivano!” zdroj

Kdo to má všechno pod kontrolou? Ano, Whitehats. 🥳
“Mám informace vedoucí k zatčení Hillary Clintonové,” stojí na twitterovém účtu Hillary Clintonové. zdroj

padaji jak zrale hrusky 🤣🤣🛑 Estonská premiérka podala demisi link zdroj

Finále se blíží mílovými kroky! 🛑 Peking stahuje povinné očkování

Peking nakonec nezavede povinné očkování na veřejných místech, jako jsou tělocvičny a muzea. Krátce po oznámení nového pravidla úřady učinily neobvyklý krok zpět. link zdroj

Capitol ↓

🔻 15. července 2022 – Španělští řidiči kamionů blokují dálnici A4 ve městě Jaen (Andalusie). Na protest proti zvýšení cen pohonných hmot. V nadcházejících dnech se v regionu plánuje několik takových shromáždění.

🔻15.07.22 #NoFarmersNoFood … Demonstrace zemědělců na podporu nizozemských zemědělců…. Španělsko

Po Holandsku, Itálii a nyní také Španělsku: Zemědělci zahájili protesty a demonstrují v Granadě, Badajozu a Albacete.

Itálie: Zemědělci protestují v Miláně a blokují městskou dopravu:

“Nejsme otroci, jsme zemědělci!” zdroj

Zdravotní experti z CDC a NIH vo veľkom odchádzajú kvôli „nízkej morálke a politickému tlaku“ zdroj

🔻 Nizozemští zemědělci připravují vodní děla k boji proti WEF/OSN – policii. zdroj

ALIANCE – 7 KRÁLOVSTVÍ ↑ zdroj

Nedávno jsme viděli šachovou partii Elona Muska a odkaz na Q Drop , “chceme hrát další hru?”.
Poté se do popředí dostala hádka mezi Muskem a Trumpem, která mi připomněla Barra a Trumpa 😉.
CNN píše, že Trump se poprvé po svém odchodu vrací do Washingtonu, poslední projev k falešné administrativě obsahuje slova: “To nejlepší teprve přijde” a hodně štěstí nové “administrativě”.
Trump včera poukázal na inspirativní život Ivany, můžete najít událost Ivany s názvem “To nejlepší teprve přijde”.
Kapka Q, “to nejlepší teprve přijde”, bude pravděpodobně aktuálním tématem ve Washingtonu, nevědí přesně, co tam Trump chce, a to pravděpodobně způsobí paniku.
Nejdřív zemře Abe, pak Ivana, nějak doufáte, že je právě odvezli do bezpečí, ale prostě nevíte!
Nevěřím ve velké prohlášení před senátními volbami, ale věřím v přípravu na něco velkého. (Alex) zdroj

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
2 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
iana
iana
1 year ago

K RF a denacifikácii Ukrajiny…
Generálny tajomník OSN António Guterres sa rozzúril, keď sa od Putina dozvedel, že Charta OSN obsahuje článok, povoľujúci zvláštnu ruskú operáciu na Ukrajine.
https://www.podtatransky-kurier.sk/spravodajstvo/svet-v-soku-oslobodzovacia-operacia-na-ukrajine-ma-medzinarodnu-legimitu-osn-a-br

polarexplo
polarexplo
1 year ago

Ďakujem za správy.