Správy 16.06.2022

16/06/2022 | Správy

Keď hovoríme „nič nie je také, ako sa zdá“, myslíme to doslova. Ľudia nie sú takí, ako sa zdajú, situácie nie sú také, ako sa prezentujú, skutočné nebezpečenstvá sa skrývajú, neexistujúce sa vytvárajú a vyzdvihujú.

Keď nemáte žiadne vizuálne potvrdenie identity, je ťažké jej dôverovať a musíme akceptovať, že „kto“ sa môže ukázať ako iný „kto“, než sa uvádza.

To, čoho sme svedkami, je veľkolepé, celoplanetárne oslobodenie od zla. Je to vojenská operácia; vojna, a nie striktne informačná vojna, ale informácie sú z veľkej časti to, čo vidíme. Je to duchovná vojna, interdimenzionálna vojna. Vojnové divadlá sa nachádzajú na tejto rovine, ako aj na iných.

Na sociálnych sieťach sú aktéri. Sú tam skutoční ľudia a sú tam ľudia, ktorí sa vydávajú za niekoho iného. Patrioti/biele klobúky urobia všetko, čo je potrebné, aby splnili úlohu a vyhrali vojnu.

Musíme prehodnotiť väčšinu nášho sveta, pretože sa k nám dostávajú pravdy. Moja matka bola bledá ako duch, ale na nose mala vred, ktorý sa nechcel zahojiť. Jej dlhoročný všeobecný lekár povedal, že je to melanóm, poslal ju k špecialistovi, ktorý jej ho vyrezal, a nikdy to nebolo celkom v poriadku. Hovorila som mame, že slnko ju ochráni pred rakovinou kože a že by mala viac chodiť von, ale ona dôverovala radám svojho lekára, aby sa vyhýbala slnku, nosila klobúk, vždy dlhé rukávy atď. Mama mala pocit, že problém je dôsledkom mnohých hodín, ktoré ako dieťa strávila vonku, na slnku a čerstvom vzduchu, bola aktívna a… no… zdravá. Počúvala ma, pokiaľ ide o užívanie vitamínov a výživových doplnkov a udržiavanie aktivity pri chôdzi, a dožila sa takmer 94 rokov.

Slnko ma vždy nabíjalo energiou a nikdy som sa ho nevedela nabažiť. Ako tínedžerky sme s mojou najlepšou kamarátkou jazdili na bicykloch na pláž a ležali sme medzi piesočnými dunami pred vetrom s rádiom, ktoré hralo naše obľúbené melódie, len čo bolo dosť teplo na to, aby sme si mohli obliecť šortky. Boli sme opečené do hneda, dobíjali sme si baterky a cítili sme sa skvele, ak nie trochu ružovo. Teraz, keď som v Arizone a takmer každý deň je slnečno, cítim sa úžasne a stále vítam možnosť sedieť na ňom s nulovým až malým množstvom opaľovacieho krému, ak nie je príliš horúco. Mám tendenciu robiť opak toho, čo nám „oni“ hovoria, a moje inštinkty mi dobre slúžia.

Človek sa musí zamyslieť, ak veríme, že sme dostali všetko, čo potrebujeme na zdravý, šťastný život v hojnosti… prečo by sme mali mať slnko, ktoré nám spôsobuje rakovinu? Vitamín D je povinný antioxidant, ktorý nás chráni pred chorobami, a naše telo si ho dokáže vyrobiť len vtedy, keď je dostatočne vystavené slnku na holej koži. Uvažujú lekári o tom, že by jeho nedostatok v severnom podnebí a chladnom podnebí mohol prispievať k chorobám? Ak by mali aspoň základné vzdelanie v oblasti výživy, mohli by.

A to môže súvisieť s príbehmi o najrôznejších chorobách a nešťastných stavoch, ktoré alopatická komunita pripisuje všetkému pod slnkom – okrem vakcín a množstva liekov, ktoré lekári predpisujú na zdanlivo každý príznak, ktorý sa objaví. Teraz žijeme vo veľmi toxickom svete, ktorý ovládli globálni odborníci, ktorí nám hovoria, čo máme robiť, ako to máme robiť, kedy a koľko a namiesto __ [doplňte si podľa vlastného výberu].

Títo ľudia sú úbohí. Ako sa vám páči ich vízia našej budúcnosti? Prijímajú plán Klausa Schwaba, v ktorom nebudeme nič vlastniť a budeme šťastní. Teraz zrejme ani nemusíme byť šťastní – môžeme jednoducho existovať v bezvýznamnej, prázdnej Petriho miske, kde je všetko kontrolované a riadené „pre nás“. Prepáčte mi, že konštatujem očividné, ale „to nie je život“.

Globalisti vedia všetko, vrátane toho, čo je pre nás najlepšie, ak sa upíšete ich sebeckým žvástom. Medzi lekármi a médiami sme boli druh odsúdený na zánik. Našťastie existovali poistky proti zlyhaniu a mali sme pomoc v boji za našu slobodu a právo na existenciu a prosperitu a čoskoro to bude úplne iný svet. Závesy utajenia sa úplne zatiahnu a my uvidíme falošný svet, ktorý sme obývali príliš dlho, a odvážny, nový svet, ktorý nás čaká. Bude taký odlišný, že bude trvať nejaký čas, kým sa naň dostaneme. zdroj

🛑 Sbohem e-auta: Číňané zahajují sériovou výrobu vodíkových aut.

Společnost Changan Automobile zahajuje největší sériovou výrobu vodíkového automobilu. „SL03“ bude uveden na trh v červnu – s obrovským rozsahem.

Čchung-čching – Málokteré téma polarizuje automobilový průmysl více než budoucnost vodíkových automobilů. Němečtí výzkumníci již vyvinuli vodíkový hybridní automobil s dojezdem 1 000 km. Zatímco ostatní výrobci jsou zatím na pochybách, tradiční čínská společnost Changan Automobile již vsadila na jistotu: se svou podznačkou „Deep Blue“ chce do konce června uvést na trh nový model „SL03“. První čínský vůz na vodíkové palivové články se tak stane celosvětově dosud největší sériovou výrobou automobilů s tímto typem pohonu. link zdroj


📌 🇷🇺 PUTIN GRATULUJE KE DNI RUSKA: „CENNÁ ROLE RUSKA VE SVĚTĚ“.

🗣 „Jsme hrdí na vojenské úspěchy našich předků, na všechny, kteří šli vpřed, objevovali nové věci a usilovali o pokrok naší země. Bránili vlast v bitvách. A zakotvily cennou roli Ruska ve světě.“

Těmito slovy poblahopřál ruský prezident Vladimir Putin občanům své země ve svém projevu k dnešnímu Dni Ruska.

❗️ Vzhledem k dnešní politické situaci ve světě, kdy je Rusko Západem opět haněno, zní tato věta jako připomínka světu, že Rusové i v nejistých dobách vědí, kdo jsou. zdroj


Tak ještě že Novinky cz, Seznam, a ostatní Fake MSM zatím netuší, kdo stojí za pádem kryptoměn, a že je to precizně připravený plán a součást likvidace globálního zla /resp. NWO a ostatní mafie/.
Jsou to jedny z mála pravdivých zpráv a dělají nám tím nechtěně radost. 🤙zdroj


📌 Situace spěje k vyvrcholení. Prezident Trump právě vydal dvanáctistránkový dopis národu, který má pořádnou sílu 🔥.

Přečtěte si ho celý, ale nejraději mám tu část, kde připomíná světu, že NIC NEMŮŽE ZASTAVIT TO, CO PŘICHÁZÍ.
(T.S.H.) https://tinyurl.com/vtk38yba


📌 👆Mnoho lidí se ptá, jak víme, že prezident Trump napsal dopis, který jsem zveřejnil výše…..

Liz Harrington, jeho oficiální mluvčí, to zveřejnila na serveru Truth Social.
(T.S.H.)


📌 Zdá se mi to, nebo Trumpův dvanáctistránkový dopis vypadá téměř jako ultimátum hlubokému státu?
Jako by Trump říkal: Máte poslední šanci. Přestaňte s tím, co děláte, nebo budete čelit důsledkům mých Trumpových karet.
Protože přesně tak to cítím já.


📌 Zrovna se dívám na The Sum Of All Fears (mimochodem, Q tuhle větu zmínil pětkrát).

Tento film je pro dnešní dobu neuvěřitelně aktuální….

Zkrácená verze pro ty, kteří ji ještě neviděli:

Stínové spiknutí se snaží vyvolat třetí světovou válku mezi Ruskem a USA tím, že předstírá jaderný útok na území USA.

Proti tomu stojí skupina laskavých agentů CIA, kteří mají za úkol zabránit zničení světa.

Udělají to na poslední chvíli (omlouvám se za spoiler, ale vážně – film je starý 22 let 🤣).

A co je hlavní? Na konci, když klaďasové plní tajnou misi s cílem zlikvidovat padouchy, hraje v pozadí „Nessun Dorma z Turandot“.

Stejná píseň, kterou 45 hrál na konci svých shromáždění…..

Tik. Tak.

„Necháváme otevřené zadní kanály v naději, že se nám podaří zabránit katastrofě.“ …
(S.R.) zdroj


📌 Jaco Booyens, jehož organizace bojuje proti obchodování s dětmi za účelem sexuálního zneužívání, říká, že Trump byl prvním prezidentem v historii USA, který uznal, že děti v USA jsou prodávány za účelem sexu, a prvním prezidentem, který otevřel kancelář Bílého domu, aby vytvořil koalici s orgány činnými v trestním řízení na záchranu amerických dětí.

Druhý den svého působení v úřadu Biden zrušil Trumpův dekret, který pomáhal bojovat proti obchodování s dětmi.

Začíná dávat smysl, proč demokraté a jejich spojenci v médiích donekonečna útočí na Trumpa, Q a Anony?

Video:
„Pod vedením prezidenta Trumpa se podařilo získat ohromný pokrok. První prezident v historii USA, který přiznal, že se v této zemi prodávají děti na sex. První prezident, který v Bílém domě otevřel úřad pro vytváření koalic s orgány činnými v trestním řízení s cílem uvolnit finanční prostředky na záchranu amerických dětí. Nařízení, které prezident Trump podepsal za své vlády, bylo zrušeno druhý den Bidenovy vlády. Jde o záchranu dětí.

Když zachraňujeme děti, neptáme se, zda jde o muslimské dítě, křesťanské dítě nebo dítě z Kuby, Hondurasu, Venezuely či USA. Bidenova administrativa dosud neodpověděla na otázku, proč zrušila nařízení, jehož cílem bylo bránit a chránit americké děti.“ zdroj

OSN smeruje do Ugandy/
Keňa
Tanzánia
Rwanda
Južný Sudán
☝️ armáda z týchto krajín a povstalecké sily obkľučujú hranice Ugandy

V ložisku v Ugande sa našlo 31 000 000 miliónov ton zlata… To má hodnotu viac ako 12 000 000 000 000 000 000 000 biliónov $$$$

OSN teraz vypol sledovače letov a presúva delostrelectvo a muníciu znie uganda<

Hlboká štátna kabala už pripravuje aktíva a udalosti pod falošnou vlajkou na odstránenie prezidenta a prevzatie krajiny …..( ako viete Kaddáfi bol zabitý pre zlato a chcel založiť vlastný bankový systém cez zlato … A Putin bol označený za vojnového štváča za to, že sa chcel vrátiť k zlatému systému…
Hlboký štátny systém centrálneho bankovníctva infiltroval v posledných sto rokoch niekoľko krajín… Ak sa k systému nepripojili a neodovzdali kontrolu nad veľkou časťou svojho bohatstva elitám ( ukradnutého prostredníctvom falošných obchodných trhov/ skorumpovaných zavedených režimov v týchto krajinách ), potom boli v týchto krajinách vytvorené vojny pomocou operácií pod falošnou vlajkou

farebné revolúcie< *_ vytvorenie občianskych nepokojov v ich krajinách, ktoré viedli k vojnám a zvrhnutiu vlády… Ktoré potom nainštalovali systém hlbokého štátu > systém centrálneho bankovníctva/////….. Teraz sa Uganda cez noc stala jednou z najbohatších krajín a OSN, ktorú kontrolujú Davos, Rockefellerovci/ Rothschildovci/ Dupontovci/ Bushovci
atď. teraz chcú peniaze!!!!!!…..

Všetci vieme, ako mainstreamové médiá očiernia súčasného prezidenta a sily a začnú cez krajinu prechádzať do rúk operácií OSN [ds]

Prezident Ugandy oslovil ďalšie africké krajiny, ktoré sú proti politike a režimom OSN, vrátane Putina/xi

Bude to horúce🔥🔥🔥🔥🔥

Pripomienka sledovače letov odhalia len 10 % skutočných vojenských letov zdroj

💥‼️ Tak uz to zacina i u nas

🔻 Blesk: zluta lista 👉 Kju 😉 …. a podivejte na casove razitko 😉

🔻 „„V současné době jsou zastavené všechny odlety, přílety jsou umožněné pouze letům, které míří na Letiště Praha“…… jsou zastavene odlety 😉

🍾🥂🥳 Tak jsme se konecne dockali 😎…..Dopravni podnik 👉 nepujde tam urcite jen o korupci, ale celkova doprava, transport a ceho, to vy uz vite 😉….. Hrib satan uz zada rezignaci 👉 a hlavy zacinaji padat 😂💥

🛑 link

🛑link

✈️ Svycarsko taky 😉

🛑 Technický problém Skyguide: Uzavření vzdušného prostoru zrušeno ++ Lety odkloněny ++ Chaos na letištích v Curychu a Ženevě

Řízení letového provozu Skyguide mělo ve středu ráno technickou závadu. Celý vzdušný prostor byl uzavřen. Provoz byl obnoven v 8.30 hodin. Řada letů byla zpožděna nebo zrušena – link zdroj

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
6 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Soldier 17
Soldier 17
7 months ago

❤️

Deni
Deni
7 months ago

Dakujem❤️

polarexplo
polarexplo
7 months ago

Ďakujem.

Name
Name
7 months ago

S tym zlatom v Ugande mate trosku zle cisla, kazdopdne, aj tak nasli dost. 31 mil. ton loziska, 320 tisic ton zlata, hodnota 12 trilionov usd.

Milan
Milan
7 months ago

Odhady hovoria, že do dnešných čias bolo vyťažených človekom 150 až 200 tisíc ton zlata. bola by z neho kocka o hrane cca. 22m. Takže číslo v článku je riadne prehnané! Ak by sa tam nachádzalo 31 000 ton, už to by bola riadna sila.

iva
iva
Reply to  Milan
7 months ago

Napadalo mne, zda to není léčka ze strany Aliance a WH. Vyhlásí obrovský nález a až se tam supi sletí jak vosy na med s touhou „šířit demokracii a humanitu“ zrovna tam!, tak je lapnou a celý svět uvidí, co je to za svoloč (protože – ač to osobně nechápu – plno lidí pořád věří, že Západ a uššáci jsou hodní, demokratičtí a nelžou a nekradou).

Czech CS Slovak SK