Správy 13.11.2022

13/11/2022 | Správy

Voľby v Brazílii a teraz aj v Amerike priniesli ohromujúce výsledky. Krádež je taká do očí bijúca, taká očividná, že vyzývajú Alianciu, aby sa ňou zaoberala, a chcú, aby sa to stalo krvavým. Ak ste uviazli v 3D, nevidíte, že sa niečo deje, hovoríte, že nedošlo k žiadnemu zatýkaniu a nie sú o tom dôkazy, a vo všeobecnosti chcete všetkým znížiť vibrácie, ste na nesprávnom mieste. Toto je 5D sféra a my máme celkový obraz o tom, čo sa deje, prečo a sme primerane spokojní s dôkazmi a informáciami, ktoré dostávame. Ak si myslíte, že všetky zatýkania a všetky operácie by mali byť pre vašu spokojnosť rozpísané v masmédiách, potom ste nepochopili celý zmysel tajnej operácie a nevidíte potenciálne nebezpečenstvo.

Tu je pripomienka zo sociálneho účtu SGAnon Truth, kde sa delí aj o úžasné dešifrovanie od brilantných myslí, ktoré si naozaj vedia spájať body.

Hlasnejšie pre vašich spáčov vzadu -> Spoločná vojenská koalícia vedie operácie „Search and Destroy / Search and Capture“ „Hľadaj a znič / Hľadaj a zajmi“ po celom svete. Títo ľudia sú stratení. Nájdeme každého švába do posledného. Pokúsili sa nás vyhubiť. Teraz ich vyhubíme my. Spravodlivosť pre VŠETKÝCH

SGAnon včera večer nahral ďalšiu vynikajúcu aktualizáciu, ktorú by si mal vypočuť každý, či už si to plne uvedomujete, alebo sa snažíte udržať oči otvorené. Je to kontrola reality, aktualizácia informácií, objasnenie a skvelá rada. Je upokojujúcou silou v Búrke a ak chceme skutočne pochopiť, čo sa deje na našej planéte pod spoločnými silami medzinárodných vojenských síl, musíme počuť fakty.

Nepovedal nič, čo by väčšina z nás už nevedela; že v posledných rokoch sa šíri veľa DISINFORMÁCIÍ. Už som stratila prehľad, koľkokrát som na to upozorňovala a hovorila každému, aby nepovažoval všetko za fakt. Je to spôsob, akým sa vedie vojna. Používajte rozlišovanie. Nebudete mať výhodu nad nepriateľom, ak budete čestní a odhalíte mu svoje operácie a spravodajské informácie. Je to zdravý rozum.

Civilistom NEBUDÚ hovoriť všetko, ale v našich podmienkach, keďže ide o informačnú vojnu, potrebovali, aby sme boli informovaní a vyzbrojili sa pravdou a podelili sa o ňu ako digitálni vojaci, ako to požadoval generál Flynn.

Preto sa vojenská rozviedka Q vydala na fóra Chan a začala šíriť informácie v príspevkoch, ktoré by vyzbrojili anonymných vlastencov na skúmanie a riešenie indícií pre lepšie pochopenie situácie na Zemi. Bolo potrebné rozdať veľa červených piluliek, aby Ľudstvo mohlo bojovať vo vlastných bitkách a chrániť sa.

Jednou z vecí, ktoré Q objasnil, bola skutočnosť, že cabala vlastní médiá; približne 95 percent z nich, takže každý, kto očakáva, že zatýkanie, popravy atď. budú vysielané na CNN, MSNBC alebo v korporátnych médiách jeho krajiny, žije vo svete snov. Armáda už roky odstraňuje kľúčové aktíva nepriateľa, aby nás ochránila a vyrovnala podmienky. Nebudú riskovať násilie a akty pomsty zverejňovaním týchto činov. Podľa pokynov Q: „Myslite logicky.“

Mám pocit, že sa opakujem týždeň čo týždeň, ale zdá sa, že musíme ľuďom neustále pripomínať, ako funguje informačná vojna. Toto nie je hra. JE to vojna a vojny znamenajú tajomstvá a diskrétnosť. To, čo vidíme a počujeme na povrchu, je jeden aspekt vojny. Armáda okrem toho vedie inú vojnu. Do značnej miery neviditeľnú vojnu, pokiaľ si neudelíte čas na čítanie, sledovanie a spájanie bodov.

Dôvodom, prečo sa celá likvidácia cabaly uskutočnila v zákulisí, je zmiernenie strát na životoch. Ak by USA alebo iné armády zasiahli, obsadili naše vládne budovy, rozhlasové vysielanie a boli by viditeľné na našich uliciach, priemerný človek by sa buď zľakol, alebo by sa rozčúlil a chopil by sa zbrane.

Skôr než ľudia začnú polopatisticky tvrdiť, že oslobodenie Ľudstva je podvod a nič sa nedeje, mali by sa spamätať zo svojich emócií, myslieť na bezpečnosť ostatných a úspech rozsiahleho, dlhodobého plánu, a nie na vlastné uspokojenie, a zbaviť sa strachu.

Ľudia si samozrejme môžu veriť, čomu chcú, ale nepotrebujeme počúvať na internete vystrašené, iracionálne myšlienky, ktoré zasievajú pochybnosti do myslí práve prebudených ľudí. Mali by sme byť nadmieru vďační, že sa to konečne deje otvorene [pre logicky uvažujúce mysle] a že môžeme vidieť, ako sa Veľké prebudenie odohráva v reálnom čase.

Američania tento týždeň vyslali cabale veľmi silný ČERVENÝ odkaz. Vedia, čo sa dialo s ich voľbami a s politikmi vo Washingtone a v ich komunitách, a už to viac nenechajú prejsť. Teraz sa to končí, ale je tu proces a všetko sa uskutoční podľa pravidiel. Toto sú dejiny v procese tvorby a prebehne to zákonne, humánne, starostlivo, logicky, pokojne A ÚSPEŠNE.

Čím dlhšie bude trvať riešenie volieb, tým viac bude verejnosť informovaná a bude možné riešiť aj voľby v roku 2020. Tu nejde o jeden deň, ani o jedny voľby, ani o štvorročné voľby. Ide o roky trvajúci, zdĺhavý Plán na riešenie VŠETKÝCH potrebných krokov tohto oslobodenia. Prebudenie ľudstva je KĽÚČOVÉ a musí sa uskutočňovať pomaly a postupne, aby mali šancu dať si to dokopy. Dokonca aj ľudia, ktorí už nejaký čas sledujú tento plán Bielych klobúkov, ho stále nechápu. zdroj

UK

ako bola oznámená smrť kráľovnej Alžbety…
Q storm rider kanál a niekoľko ďalších uviedol tri mesiace pred tým, že UK. A elitní predstavitelia sa pripravovali na jej pohreb, pričom do Spojeného kráľovstva boli privezené milióny stoličiek, stolov, pódií na podujatia, zátarás, bezpečnostných školení, svetových zvukových systémov atď. Na blížiace sa oznámenie o smrti…
Bola mŕtva už roky a my sme vedeli, že posledné tri mesiace boli prípravami na jej pohreb.

V súčasnosti armd. aliancie v UK čistí systém….. So smrťou kráľovnej. Zosadenie [ds] premiérky Liz Trussovej, ktorá pomáha kryť UK zapojenie do Nord stream [ds] armd. ops. Teraz aliancia dosadila bábku >sunak<

minulý týždeň bolo Rothschildom zaslané varovanie ⚠️. V Spojenom kráľovstve. Po celom svete. Spoločnosti 300 >že koniec ich> režimových operácií v červenom plášti a kontrola svetových bánk je na_konci.
Varovanie bolo zaslané, že v predvečer červeného krvavého mesiaca… Vodca červených plášťov Evelyn de Rothschild zomrie….. To by bol symbol od aliancie bielych klobúkov pre deep state Rothschildovcov, že aliancia má všetko pod kontrolou.
Evelyn de Rothschild dostal tabletky na zastavenie srdca a príkaz armády bielych klobúkov, aby tak urobil v predvečer červeného krvavého mesiaca./////ak príkaz neuposlúchne, jeho rodinu a deti čaká budúcnosť, ktorá rýchlo vymaže ich dedičstvo a ich majetky.

ak všetko pôjde podľa plánu aliancie bielych klobúkov….. Britské veličenstvo zachráni svoje meno prostredníctvom budúceho kráľa „Savora“ Williama (princa Williama).

Pred dvoma rokmi som vám povedal, že vo vnútri rodiny Rothschildovcov je špeh. Tento agent je lady Rothschild manželka Evelyn de Rothschild………..>>>> ona je tá, ktorá vytvára chaos vo vnútri režimových operácií Rothschildovcov.
Bola umiestnená ako infiltrácia, vo vnútri WEF drží dôležité svetové konexie….. Ktorá sa už obracia proti NATO. OSN. Elitný establišment.

Smrť Evelyn de Rothschild v predvečer červeného krvavého mesiaca….. bola symbolom novej éry. ( Väčšina ľudí si neuvedomovala, že už žije vo vnútri nového svetového poriadku už viac ako storočie..< teraz sa táto éra skončila)///// ….Nová éra sa začína… Zlatá éra.

Verte. armd. ops. Zabezpečujú svet.

Svet je prepojený. -Q

Smrť >aaron carter <

Aaron bol zabitý. … Nedávno sa otvoril proti operáciám FBI, ktoré sa týkali falošného obvinenia Michaela Jacksona, keďže ho chceli pred niekoľkými rokmi využiť na svedectvo proti Jacksonovi ako obeti obťažovania. Aaronova vlastná matka bola súčasťou [ ds] operácií ( FBI. CIA. hollywoodske elity, hudobná kabala), ktoré sa snažili nahovoriť jej syna na temné operácie.
Aaron carter tiež priznal, že ho jeho vlastná sestra znásilňovala ako dieťa tri roky až do jeho dospievania

Aaron carter dôrazne a otvorene obhajoval Michaela Jacksona… Niekoľko dní pred carterovou smrťou mu jeho vlastná priateľka ( ktorá bola infiltrovaná a dostala sa pod kontrolu DS hudobného priemyslu sony c_a) povedala, že „čoskoro zomrie“

Carter sa snažil opustiť Hollywood a manipulátorov CIA ( FBI), ktorí kontrolovali jeho mamu, ktorá dobre vedela o satanistických hollywoodskych pedofilných kruhoch… Preto dovolila, aby jej syn a dcéra sexuálne znásilňovali Aarona ako dieťa…….. Carter s radosťou pomáhal na internetovej stránke, kde žiadal o finančné prostriedky na odchod z Kalifornie.
( jeho matka mu vzala 10 miliónov, niekoľkokrát ho umiestnila do ústavu a prevzala kontrolu nad jeho majetkom ako sága Britney Spears)
Aaron carter bol na pokraji odhalenia prefíkaného pedofilného kruhu v Hollywoode prepojeného na spoločnosť sony records.Fbi.Cia……. To bol dôvod, prečo oslovil Kanyeho westa ( Kanye práve zverejnil správu o manipulátoroch z hlbokého štátu, ktorí mu vyhrážali v tom istom momente, keď ho carter oslovil ) „Yo Kanye poďme sa porozprávať… ako muž s mužom.“…….. ( carter chcel od Kanyeho pomoc a ochranu a bol ochotný odhaliť tento priemysel)///

Micheal Jackson chcel tiež odhaliť hudobný priemysel a pedofíliu, ktorou ho vystavili, a všetkých temných kostlivcov hudobného priemyslu CIA ( ale zvrátili na ňom plán)… Michael Jackson chcel odhaliť> sony, najmä Tommyho Mottolu vo vnútri kruhu obchodníkov s ľuďmi. Pedofília.
Kanye west chcel odhaliť spoločnosť Sony… hudobný priemysel CIA
Tak ako Aaron Carters, ktorý mu dlhoval milióny…….

Bohužiaľ… Aaron. Carter nemal ochranu mil. Alliance………..
Ako si myslíte, že bol Michael Jackson zabitý?
Aaron bol zabitý a toľko hudobníkov, ktorí chceli odhaliť satanistickú pedofíliu, obchodovanie s ľuďmi, pašovanie drog, operácie hudobného priemyslu CIA chránené FBI, bolo zabitých……. Ako Jimmy Hendrix
atď.

Ako sa hnutie za pravdu posúva vpred a vojenské operácie pokračujú v práci cez
Šachové ťahy. Twitter. Pravda sociálne
Patreon. Rumble….. Ect….. Jedna vec je istá…… Kanye je chránený ( zdroje odhalili niekoľko pokusov o atentát, keďže sa intenzívne pohybuje s ozbrojenou vojenskou ochrankou)/////

Máte viac, ako si myslíte_q

Správy sú falošné. Vojna je skutočná.

Panika MI6/CIA<

ako sa západné médiá [ MSM ] tešia a trend ruského ústupu v Chersone. Biden tiež vydáva vyhlásenie o tom, že Rusko prehráva vojnu a hovorí, že Rusko “ má skutočný problém“.
Z Chersonu ustúpilo 25 000 ruských vojakov.

skutočná pravda je, že Rusko sa pripravuje na svoj masívny ofenzívny úder a práve vylákalo Ukrajinu do Chersonu.
Rozviedka MI6/CIA [ds] je na stope ] pasce, ktorú nastražilo Rusko… Ale Zelenskyj/nato nepočúva a chce pokračovať v ťažkých operáciách.
Rusko má takmer 400 000 vojakov v kombinácii s bieloruskými vojenskými divíziami a s 250 000 na juhu Ukrajiny a 1200 ( 80 000 povstaleckých bojovníkov) ohniskami povstaleckých bojovníkov //// to uzatvára 300 000 vojakov, ktorých rusko nedávno priviezlo na Ukrajinu…

o tejto masívnej ruskej sile, ktorá sa asimiluje a prichádza zo severných, východných a južných regiónov, MSM ani Bidenova administratíva neinformuje… ( ale to som vám povedal minulý týždeň …. Bidenova admin. a [ds] armáda komunikujú s ruskom<<< ale Rusko nedôveruje Bidenovej administrácii. Namiesto toho sa Rusko/Putin chystá uskutočniť masívny masívny vojenský úder na Ukrajinu… Ak sa Ukrajina/NATO nestiahne.

MI6/CIA Pentagón v panike, pretože Rusko sa pripravuje na svoj najväčší útočný úder

Operácie v zákulisí, ktoré zničili systém kabaly…..

pád kryptokabaly: FTX bol masívny fond na pranie špinavých peňazí pre demokratov – upozornenie – prebieha zjavný self-hack s cieľom vyčerpať všetky aktíva

V kryptopriestore sa dnes objavila ďalšia bombastická správa. Po prvé, ako sme uviedli nižšie v dnešnom podcaste Situation Update, zrušenie FTX zo strany binance bolo strategickým úderom pre „kryptokabalu“ vedenú globalistami a demokratmi, ktorí založili FTX ako prací fond na financovanie volebných kampaní demokratov (a ktovie čoho ešte).

Sam bank man-fried, teraz zdiskreditovaný generálny riaditeľ FTX (ktorý v piatok vyhlásil bankrot), prelial desiatky miliónov dolárov kandidátom dem v strednodobých voľbách (vrátane Johna Fettermana, ktorý tesne „vyhral“ nad oz). Ako začiatkom roka informoval portál cnbc.com, „krypto miliardár tvrdí, že vo voľbách v roku 2024 by mohol minúť rekordnú sumu 1 miliardy dolárov“.

Prostredníctvom FTX , sam bank man-fried bol tento rok druhým najväčším darcom demokratických kandidátov, hneď za Georgeom Sorosom, pokiaľ ide o celkový objem darovaných dolárov.

FTX bola dieťaťom nielen sam bank man-fried, ale aj jeho okruhu blízkych spolupracovníkov, z ktorých všetci majú väzby na akademickú obec na východnom pobreží a všetky prepojenia na deep state, ktoré s tým súvisia. (O tom nebudeme viac informovať priamo tu, ale môžete sa v tom pohrabať a presvedčiť sa sami).

Na druhej strane spoločnosť Binance, ktorú riadi čínsko-kanadský generálny riaditeľ „cz“ (changpeng zhao), bola rivalom FTX, na ktorého sa bežne zameriavali globalistické médiá (Reuters, Forbes atď.) v snahe zničiť binance v snahe urobiť z FTX dominantného hráča v oblasti kryptobúrz. Tým by sa ftx dostala do pozície, ktorá by v každom volebnom cykle v USA generovala miliardu dolárov na daroch, čím by s veľkým náskokom prekonala republikánskych darcov.

Za obrazovkami; bidens DOJ FBI napadol oblasť 51 Nevada výskumníka

Ministerstvo spravodlivosti vyslalo agentov FBI, aby vykonali razie v domoch Joerga Arnu a Rachel. Arnu je muž z Nevady, ktorý prevádzkuje webovú stránku venovanú informáciám o oblasti 51. Arnu opísal razie ako „ponižujúce“ a uviedol, že federáli „držali jeho priateľku pod hrozbou použitia zbrane“.
V jeho dome bolo zabavené všetko, čo bolo digitálne, servery, počítače, telefóny, kamery.

slovo na ulici..> arnu mal dôkazy, že ministerstvo spravodlivosti CIA oblasť 51 sa pripravuje na zinscenovanie svojej falošnej invázie mimozemšťanov

Tento príbeh je spojený s agentúrami DOJ CIA Pentagón [ ds], ktoré sa pripravujú na odhalenie > že mimozemšťania sú hrozbou< a [ majú] dôkazy ( deep state agenda program/ projekt Bluebeam )
… Tento program odhaľujú, aby spustili systém prania špinavých peňazí v hodnote 2 biliónov dolárov.
( keďže [oni] stratili bilióny na Ukrajine./ Blackrock / State Street / Vanguard a EÚ tiché odstránenie Rothschildovcov, ktoré je spojené s bankrotom Blackrock vyplnením< )

Už dávno. Jeden zo šéfov NASA a agent CIA Wernher von Braun člen nacistickej strany, ktorý sa dostal do USA prostredníctvom iných nacistických strán, ktoré sa infiltrovali do amerického systému už roky predtým > Rockefellerovci. Rothschildovci. Nasa. Bankový systém USA<

Wernher von Braun mal najvyššiu previerku CIA a výrazne sa podieľal na vytvorení NASA do mocenského centra jej spravodajských operácií pre deep state cabal ……Von braunov posledný výrok pred jeho smrťou bol, že sa bude hrať karta mimozemskej invázie, aby sa spoločnosť dostala pod kontrolu… Stane sa to po pandémii a po tom, ako Pentagon urobí z Ruska nepriateľa zdroj

💙 Symbolika…2016

🔻 Vzpomeňte si na slavnostní předání úřadu prezidentu Donaldu Trumpovi 😘.
Všechno do sebe zapadá 🙏

🔹 Světle modrá barva (Tiffany-blue 👉 Jackie Kennedy), dárková krabička a vysoký, „plešatý“ člen ochranky s nám velmi známým gestem rukou. Johne F. Kennedy juniore, kdy se ukážeš??❤️

Sledujeme jen obrovský film – součást iluze -🙏.
Není to realita, všechny akce byly provedeny před několika lety.‼️ Byla to past na vědomí.

Už v roce 2016 jsme mohli vidět, že se agenda kabaly zastavila 💯.

❓ Každý si může položit otázku: “ Kontroluju já sám to, co skutečně cítím na základě informací, nebo se jimi stále nechávám ovládat?“ 😉.

🇧🇷 BREAKING: Nyní máme k dispozici oficiální tiskovou zprávu ministerstva obrany, která objasňuje, že v rozporu s tím, co tvrdí tisk a volební soud, vojenský audit hlasování NEVYLOUČIL, že by mohlo dojít k podvodu vzhledem k mnoha závažným problémům se systémem. 🔥zdroj

🇬🇧 ‼️ Mark Dolan – 3 krat očkovaný moderátor Great Britain News Channel se dostává k jádru C. očkování lži!

Zastánci konspiračních teorií, kritici očkování a alu-hatteři měli pravdu!

„Nikdy neodpouštěj, nikdy nezapomeň!“

„BYLA TO NAPROSTÁ LEŽ“
28.10.2022 zdroj

‼️ Jsou to skutečně vojenské autobusy. Držte si klobouky, přátelé.

🇧🇷 🎥 Brazilie 👉 video zprava od nemeckeho obcana zijiho v Brazili……. prelozila jsem 👇

🔻 Ve ctvrtek v 16 hod. Bolsonaro k sobe povolal vsechny nejvyssi generaly

🔻 Armada je v ulicich

🔻 Obcane jsou i nadale v ulicich a pripravuji se na 15.11.2022, kdy je statni svatek, na velkou demonstraci zdroj

📌 Brazilci se nevzdávají. 🙏🏻
Stejné je to i ve zbytku světa.
Získáváme zpět svou suverenitu.
Jedinou cestou je armáda. zdroj

V roce 2018 mainstreamová média otevřeně informovala o elitách „satanských upírů“, které pijí krev 🩸 dětí. Tvrdí, že odběr krve malým dětem zpomaluje proces stárnutí a udržuje je mladší…

O elitách se říká, že mučí dítě/děti, aby produkovaly adrenalin v krvi, andrenochrom…
(To se jen tak neříká, to je pravda)
Kritické myšlení a sebeřízené pátrání je způsob, jakým získáváme zpět svou mysl a náš svět… SLEDUJTE 🔻zdroj

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
13 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Andrej
Andrej
2 months ago

Ďakujem krásne za článok 👍

Jana Sipos
Jana Sipos
2 months ago

Ďakujem veľmi pekne.

Deni
Deni
2 months ago

Dakujem

Peter
2 months ago

Dobré.

polarexplo
polarexplo
2 months ago

Ďakujem za správy.

lea
lea
2 months ago

„Chcú, aby sa to stalo krvavým“- Celkom vtipne to tu vyzera a podtym sa zobrazi upozornenie na motlitbu.

Uz su vsetci chori, bazia po pomste a dalsom sudeni a nestitia sa nicoho – ti akoze spravodlivy.
Dokedy budeme chciet oko za oko, zub za zub.
Dokedy budeme pomstichtivy, takto sa buduje lepsia buducnost nasich deti..?
Naozaj ak Trump a spol bude zatvarat zabijat rozsudkami (kedy: o 20 rokov, o tridsat rokov… to je cieľ naozaj to chceme…? Na to cakame..?) – tak sa vybuduje lepsi svet?.
Oko za oko…? To bolo v primitivnych narodoch.
Toto chceme tvorit..?
Stale nas len vyuzivaju…, a my cakame na ich ciny, a co sa potom stane…?
Co je dolezite – odplata, pomsta…
Alebo je dolezite nieco ine…? Co asi…?
Odpustenie, laska, komunikacia,vzdelavanie deti, sadenie stromov …?
Tam kde davame svoju pozornost to tvorime…
Preco Trump dovolil zabijat vakcinami,dovoli 5G siete vsade len na svojej vile nie…. ? To je to orechove posvatne tvorenie…? To je ta lepsia buducnost…, ktoru prinesie Trump?
Teraz budeme dalsie roky cakat kym budu volby na rezidenta USA…?

lea
lea
Reply to  lea
2 months ago

Takze pan ospevovany Trump je Avatar, povodny Trump mrtvy- preto sa Ivanka rozviedla – nejako sa nam to nevydarilo vsak? Preco povodny Trump je mrtvy – ze by zlyhal- ockovanie (Aliancia im predsa ponukla aj ine moznosti resenia).
Glob.prediktor zlyhal, zlyhala UI.
Ak by Trump varoval ludstvo pred nebezpecnymi vakcinami – ake nove varianty nasledkov by vznikli. Ludia na tomto svete spoliehaju stale na jelity – tak keby jelity ako Trump a ini spustili informacnu kampan pred odchodom Trumpa – ake varianty a pravdepodobnosti by sa vytvorili ak tieto jelita by hovorili PRAVDU. A stali by pevne vo svetle a pravde uz na uplnom zaciatku agendy entit a umelej inteligencie ludi/neludi, ktorí nepochopili.
Putin to ma teraz zvladnut sam.

Niektori ludia tvrdia ze ockovani maju odpojenu dusu – vedel o tom Trump, Putin?
Kto chce znicit ludstvo ?

A ludia pocuvaju, co im kazu roboti napojeni na entity. Takze zrejme cele tie slavne vlady su neludia a pocitacove simulacie, globalneho prediktora, ktorí priviedol takmer celu planetu do zahuby (znovu).
To iste sme zili aj ine zivoty v Antlantide, kde to slkzlo do podobnej situacie az prisla tzv. apokalypsa a vsetko bolo znicene. A stale sme sa nepoucili.
Toto nemoze riadit jeden clovek, jedna bytost – nestihal by to vsetko ukontrolovat – ani dobro.
Svaty gral je v nas. My ludia sme ti tvorcovia. Tvorme s harmoniou, laskou, mudro, pracujme a prijmime zodpovednost za svoje ciny …..Posilujme prejavy lasky medzi sebou.

Vsetko hladajme v sebe…
Vôbec netusime co sa v skutocnosti deje. Len si myslime, ze nieco vieme..
Citame jednu knihu a uverme vsetkemu co je v nej – bez rozmyslu.

lea
lea
Reply to  lea
2 months ago

oprava:
Citame jednu knihu a uverime vsetkemu co je v nej – bez rozmyslu, ako roboti.
 

jirik
jirik
Reply to  lea
2 months ago

na tadescu od fulforda:
Například zdroje MI6 se domnívají, že skutečný Donald Trump zemřel 10. října 1989. Vzhledem k roli, kterou měl Trump podle scénáře hrát, byl však nahrazen avatarem.
Otázkou je, zda je mrtvý, v nějakém programu pro svědky,….a dneska na seznamzrpávách je, že bude znova kandidovat na amerického prezidenta….

hmm...
2 months ago

ZSSR žije – Nový svetový finančný systém (1. časť)
26/04/2022 | VIP https://vitazstvosvetla.org/zssr-zije-novy-svetovy-financny-system-1-cast/
a https://vitazstvosvetla.org/zssr-zije-novy-svetovy-financny-system-5-cast/
recyklace? toci se clanky dokola po urcite dobe? nove skutecnosti?

Daniel
Admin
Reply to  hmm...
2 months ago

Nič sa netočí, vo VIP boli tieto články publikované už pred mesiacmi

inertia
inertia
2 months ago

Čo sa to dnes stalo v BA?

jirik
jirik
2 months ago

Souvislost mezi 5G a COVID-19
Existuje souvislost mezi nejmodernější 5G sítí a epidemií COVID-19? Ing. Rudolf Vávra v rozhovoru s Danielem Švábem odpovídá na nejasné aspekty zavádění 5G sítí a podivnosti okolo COVID-19.
z 12.11.2022 celkem 29 minut
https://m.vk.com/video642348623_456239322?list=2f115fcf81e1f19e80&from=wall642348623_946

Czech CS Slovak SK