Správy 13.06.2022

13/06/2022 | Správy

Na Zemi bitka dosiahla crescendo. Iluminátmi patentovaný vírus c-19 nepriaznivo ovplyvnil obyvateľstvo po fyzickej, psychologickej a ekonomickej stránke, ale nesplnil ich cieľ, ktorým bolo úplné zabitie miliárd ľudí. O to dôležitejšie bolo zintenzívnenie iných aktivít, pretože nízke vibrácie, ktoré potrebujú na prežitie, pochádzajú zo strachu a bolesti iných.
Preto mocne používajú svoj meč prostredníctvom svojich mainstreamových médií a propagandistov na sociálnych sieťach, ktorí informujú o nevyprovokovanej invázii Ruska na Ukrajinu, obviňujú ruské jednotky zo zverstiev a nezmyselného ničenia, ktoré páchajú ilumináti v krajine a najatí žoldnieri, a šíria vymyslené špekulácie, že Rusko sa prevalí cez Ukrajinu a ďalej, aby si podmanilo ďalšie krajiny.

Oklamaná verejnosť nevie, že ruské jednotky, konajúce v súčinnosti so svetlými silami, sa zhostili zásadnej úlohy zničiť biologické zbrane určené na vyhubenie väčšiny ľudí na svete. Nevedia, že vojská likvidujú desaťročia trvajúcu iluminátsku kontrolu v krajinách Východného zväzu a likvidujú laboratóriá a sklady, výrobu a skladovanie chemických zbraní a centrály obchodovania so sexom, prania špinavých peňazí a celosvetového počítačového hackingu. Nevedia, že vojská vyhadzujú do vzduchu tunely a komplexy po záchrane bábätiek a malých detí, ktoré držia v zajatí, kým ich neodvezú tam, kam si objednali pedofilné kruhy a na satanistické rituály.

Áno, už sme o tom hovorili, ale treba to zopakovať, pretože mnohé z týchto činností sú bežné vo viacerých krajinách. Na Ukrajine sa možno ilumináti zakorenili v najširšom rozsahu, ale tajné operácie a operatívcov majú aj inde, predovšetkým azda v Spojených štátoch, a rovnako ako na Ukrajine je to bez vedomia občanov a svetovej verejnosti. Nakoniec sa tieto informácie dostanú na verejnosť, rovnako ako aktivity prebiehajúce v zákulisí, vrátane zatýkania, súdnych procesov, popráv a iných vrážd hlavných aktérov tejto diabolskej globálnej siete.

Keby existoval iný spôsob, ako ukončiť všadeprítomnú temnotu, ale neexistuje, nie pri takej hĺbke a rozsahu démonickej činnosti. Neexistuje spôsob, ako vyjednávať so zložkou spoločnosti, ktorá tajne pracuje na dosiahnutí svojho cieľa vyhubiť väčšinu obyvateľstva, urobiť z preživších hybridných robotických služobníkov a naďalej ohrozovať život na planéte. Neexistuje spôsob, ako vyjednávať s elementom, ktorý upadol do takej hustoty skazenosti, že existuje vďaka tomu, že sa oddáva bezohľadným zločinom proti ľudskosti.

Faktor strachu v každodenných správach o výrazne nadsadených štatistikách prípadov a úmrtí na covid a jeho mutantov stratil na sile, keď sa ľudia unavili z obmedzení a začali znovu získavať kontrolu nad svojimi životmi. Keďže temní potrebujú energiu strachu, aby sa udržali, vždy majú pripravené akcie, ktoré vyvolajú strach aspoň u časti obyvateľstva. Teraz sú to „vakcíny“, ktoré budú čoskoro dostupné pre dojčatá, právne oprávnenie Svetovej zdravotníckej organizácie prijímať akékoľvek opatrenia, o ktorých tvrdí, že sú potrebné v záujme svetového zdravia, a niekoľko prípadov opičích kiahní, ktoré sa objavujú v rôznych krajinách.

Dovoľte nám, aby sme rozptýlili všetky vaše obavy z týchto situácií. Nielenže by WHO nemala státisíce ľudí, ktorých by potrebovala od miestnej až po národnú úroveň na vynútenie dodržiavania akýchkoľvek nariadení, ale spätná reakcia by bola príliš hrozivá na to, aby ju zvládla. A už vôbec nič v energetickom poli potenciálu Zeme nenaznačuje, že by sa opičie kiahne mohli stať najnovšou „pandémiou“. Avšak tak ako obyvateľstvo nepozná pravdu o tom, čo sa deje na Ukrajine, nepozná pravdu ani o vyššie uvedených situáciách. V dôsledku toho ich kolektívne myšlienky o všetkých týchto záležitostiach vytvárajú nízke vibrácie negativity, ktoré sú ako pevnosti medzi ich sústredenou pozornosťou a duchovným a vedomým uvedomením. To síce neodďaľuje vzostup Zeme – tá neustále obieha do postupne vyšších astrálnych úrovní -, ale odďaľuje to prebudenie jej ľudí.“ zdroj

Pise nemecky MSM ‼️

🛑 Postvakcinační syndrom – link
Nevysvětlitelné příznaky po očkování proti koroně – a všichni se od toho odklánějí
Chtěli chránit sebe i ostatní, nyní někteří očkovaní lidé zřejmě trpí difú zními příznaky. Postižení se cítí být politiky opuštěni. Mezi některými lékaři se toto téma zdá být tabu. zdroj

Pokud již sami přiznávají vinu, strach musí být opravdu velký……. 😁

Bývalý demokratický kongresman z Pensylvánie Michael Myers přiznává vinu za podvodné vyplňování volebních uren pro demokratické kandidáty v letech 2014, 2015, 2016, 2017 a 2018

PENTAGON PŘIZNÁVÁ 46 BIOLABORATOŘÍ NA UKRAJINĚ:

Ve včerejším prohlášení Pentagon přiznává, že na Ukrajině existuje 46 biolaboratoří, které jsou součástí projektu, jehož cílem je zbavit svět „zbraní hromadného ničení“.

To je 46 biolabů. 46. zdroj

📌 Nana. Hunter a Pelosiová jsou zrádci, kteří prodali Ameriku pokrevní linii ČKS.

👇 3 Patrioti. Stejný příběh – ověření 💥

1-16-21 Steve Pieczenik
Zatkli jsme staršího muže z ministerstva zahraničí Stefana Serafiniho. Využíval Leonardo SpA, stránky až po satelity, které ovládal Vatikán, & zachytili jsme všechny tyto informace spolu s počítačem Nancy Pelosiové…. Lidé nevědí, že jsme poslali speciální jednotky, aby Pelosiové počítač sebraly.

1-11-21 Gene Decode
Když šly speciální jednotky sebrat Pelosiové notebook, její notebook byl skutečně zapnutý & byly na něm e-maily, které ukazovaly PŘESNĚ to, do čeho byla zapletená → Itálie a volební podvody.

1-6-21 Juan O Savin
Kompromitované hlasovací stroje Dominion byly řízeny
→ z Itálie [obranný dodavatel Leonardo SpA].
→ Frankfurt nad Mohanem
→ Španělsko
→ do Kanady
→ do USA.
→ přes Nashville
→ přes okres Maricopa, AZ
→ kontrolující státy napříč zemí 👇

👆

Obrázek:
Dnešní den byl brilantní Trumpovou/vojenskou operací STING.
Mají VŠECHNY laptopy kongresových a senátních krys, které dnes při PRŮNIKU do hlavního města VYPUSTILY podzemní DĚTSKÉ tunely. TO JE PRAVDA!!! Mají je všechny.
Zákon o povstání je spuštěn!!! Vojsko je aktivováno. Pence si sám strčil krk do oprátky.
Video se blíží.
„Miluju lhůty. Líbí se mi ten svištivý zvuk, který vydávají, když letí kolem.“
„Moje ego je menší než vaše“

„Lidé nevědí, že jsme tam poslali operátory speciálních jednotek, aby sebrali Pelosiové počítač“
Steve Piecznik 1-17-21
Kongresové notebooky —

Osvoboďte vězně z 6. ledna

*1842
Ti lidé jsou hloupí! zdroj

📌 Juan O Savin
„Velmi přesně vojensky řečeno: jedná se o válečnou sílu operující pod záminkou autority. Mechanika ovládání naší země jako okupační síly nebo okupační armáda. „Válečná“ nikoli v zájmu obyvatel této země. Jedná se o cizí okupaci. Washington je pro zbytek země Cizí. Je to jeho vlastní malý národní stát jako Vatikán uvnitř Itálie & City of London uvnitř Anglie. Jediné místo na planetě Zemi, kde královna vzdává úctu NĚKOMU, je londýnské City, které je hlavním bankovním městem světa. Máte entity, které ovládají Ameriku z tohoto malého prostoru v Americe a používají páky na ovládání všech kol. Kongres se svými fašistickými holemi.
💥 Nancy Pelosiová ráda nosí na klopě takový malý špendlík, což jsou římské Fasces všechny ty hole spojené dohromady, které nás mohou umlátit do poslušnosti.“
Válečný zákon

👇

👆

Obrázek:
V lednu 1961 prezident John F. Kennedy požádal FBI, aby se zabývala „obviněními z D´Alesandova zapojení do baltimorských chuligánů; se zvýhodňováním při udělování městských zakázek; ochranou politických sponzorů a stíháním místních případů“.

Příručka ministerstva obrany LAW OF WAR MANUAL (Válečný zákon)
IV – třídy osob
Obsah kapitoly
4.1 Úvod
4.2 Ozbrojené síly a civilní obyvatelstvo
4.3 Legální bojovníci a neprivilegovaní bojovníci

Fašistický odznak Nancy Pelosiové
Svázané tyče připomínají fasces, což byl typ násady, kterou staří Římané používali pro různé sekery a kopí
13 prutů také představuje původních 13 kolonií… a 13 pokrevních rodin zdroj

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY BRITSKÉ VLÁDY.

„VŠIML JSTE SI, ŽE SE VÁŠ ZDRAVOTNÍ STAV PO INJEKCI COVIDU-19 ZHORŠIL?“

„POKUD JSTE NEBYLI PLNĚ INFORMOVÁNI O ZDRAVOTNÍCH RIZICÍCH VAKCÍNY COVID-19, MÁTE NÁROK NA ODŠKODNĚNÍ VE VÝŠI 120 000 LIBER“.

Kdo tomu nevěří, nechť se podívá na tyto vysoce oficiální internetové stránky britské vlády: https://www.gov.uk/vaccine-damage-payment zdroj

Včerejší ničení tunelových systémů (D.U.M.B.S) hluboko pod Berlínem /uměle vyvolané 🪖 destrukční otřesy/.
Běžná hloubka tunelů všude ve světě 5-10km.


Až bude lokalita hotová, uzavřou se některé povrchové kanály, a přijde uměle vyvolaná průtrž mračen. Voda se nasměruje kam je potřeba a všechno se spláchne.
Včerejší alianční 🪖 práci pocítili i lidé v Berlíně drncáním nádobí ve svých domovech. MSM na to reagovali tím, že to způsobila hlasitá aparatura na zdejším koncertu. Kdo se však s odpovědí neuspokojil a pátral sám, zjistil, že epicentrum se nacházelo v hloubce kolem 10 kilometrů.😎 zdroj

Zdá se, že je řada na nás, abychom získali naše země zpět“: Usmívající se Putin vyhrožuje Švédsku a přirovnává se k tyranovi Petru Velikému, přičemž vyslovuje děsivou hrozbu Skandinávii. – link

  • Vladimir Putin se v projevu k 350. výročí narození zakladatele ruské říše přirovnal k Petru Velikému.
  • Petrovy války proti Švédsku podle něj nebyly dobyvačnými válkami, ale ve skutečnosti šlo o „znovudobytí“ historicky ruských území.
  • S odkazem na bitvu u Narvy v dnešním Estonsku prohlásil, že jeho úkolem je „znovu dobýt a posílit“ historicky ruská území.
  • Projev je vnímán jako mrazivá hrozba pro pobaltské státy, Švédsko a Finsko. zdroj

V zákulisí FBI sa stávajú informátormi
Čistka FBI, ktorá nechce súhlasiť
k štruktúre DEEP STATE
& demokratický vplyv a programy… Sú 🕊️ 🎶
Bývalí AGENTI FBI
hovoria s mnohými predajňami a pripravujú sa na zhodenie MOAB 💥
VŠETKO je spojené s [DECLAS]

Kash Patel volá po zapojení FBI do 6. januára:
„Čo robili, keď umožnili tajným informátorom
& agentov FBI, aby tam boli v civile?
Prečo americká verejnosť nedostala tieto odpovede?
Prečo sme nevideli všetky zábery?“

Reprezentantka Marjorie Taylor Greeneová
„Čo vedela FBI o strelcovi z Uvalde?
O strelcovi v Buffale?
Prečo sa neurobilo nič, aby sa títo ľudia zastavili?
O koľkých ďalších masových strelcoch FBI vedela.
predtým, ako spáchali tieto hrozné streľby
a zabíjali ľudí?“

Robert David Steele
90 % vo vláde USA, armáda
a spravodajských služieb
sú dobrí ľudia uväznení v zlom systéme 🙏

Rockefellerov klan za falošným Bidenovým režimom
sa snaží vyjednať SURRENDER..
Rodina Rothschildovcov sa snaží získať ochranu
z ich bývalej otrokárskej kolónie Izraela..

Ich problémom je, že kritická masa Židov si teraz uvedomuje.
ich vládnucich rodín
boli hlboko zapojení do holokaustu
(zápalná obeť satanovi)
ako súčasť ich mesiášskeho projektu
vyhnať Židov z Európy do Izraela.

Kolaps vlády KM na Západe
môže niečo spustiť..
Ruské, ázijské zdroje a tajný vesmírny program hovoria
že sa môže stať nejaká ohromujúca udalosť..

Existuje nejaký mimoriadne neobvyklý
veci súvisiace s MODRÝM LÚČOM
v Antarktíde a inde.

Vojna DS na Ukrajine prehratá a ukončená
Čína & Rusko vydali ultimátum pre americkú DS armd:
Zničte chazarskú mafiu, inak budete čeliť jadrovej vojne.
DS/USA súhlasili so zabitím všetkých známych členov KM na mieste.
Už sa začalo a bude sa urýchľovať..
Bidenove dni sú spočítané
Režimy sa zrútia a
hlavy krajín CHM budú zvrhnuté zdroj

Chcem len poukázať na to, že ľudia sa môžu skutočne tajne zobudiť a nepovedali vám, že to tak je. Práve teraz máte milióny normálnych ľudí, ktorí žijú s myšlienkami, že Biden môže, ale nemusí začať tretiu svetovú vojnu, spackal Afganistan, doslova vyzerá ako na smrteľnej posteli, mrmle pri každom svojom prejave, má otvorené hranice a ceny benzínu sú šialené. Teraz sa možno ospravedlňujú, ale už sa prebúdzajú. Všetko, čo sa deje, kričí na ovce, aby si vzali červenú pilulku. Počkajte, kým prídu tribunály. Budú na to pripravení. Aha, takže to ten chlapík, ktorý nás doslova nenávidí a kvôli ktorému stojí náš benzín 10 dolárov za galón, sa dopustil zrady? Teraz to všetko dáva zmysel. Nikto neunikne červenej pilulke. Príde bez ohľadu na to, či sú pripravení alebo nie.

Q povedal: „Nemôžeme to ľuďom povedať, musíme im to ukázať… Na to naráža Pepe – ľudia sa museli sami presvedčiť, že [B]iden je zradca, ktorému na nich nikdy nezáležalo. Nielenže to museli VIDIEŤ, museli to aj ZOŽIŤ, t. j. ceny plynu. Až potom by boli pripravení akceptovať vojenské tribunály. Teraz vidíme, prečo operácia Aliancie trvala tak dlho.

Pepe má tiež dobrú poznámku – spiaci sa možno „prebúdzajú“ okolo nás, ale sú príliš rozpačití alebo zmätení, aby sa nám zverili. Preto je dôležité prejavovať súcit a bezpodmienečnú lásku každému. Neviete, kedy budú potrebovať súcitné počúvajúce ucho. zdroj

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
3 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Soldier 17
Soldier 17
7 months ago

🙏❤️ 13 tého

Deni
Deni
7 months ago

Dakujem

polarexplo
polarexplo
7 months ago

Ďakujem.

Czech CS Slovak SK