Správy 12.09.2022

12/09/2022 | Správy

V tomto divokom a bláznivom svete na druhej strane zrkadla sa musíme pýtať, koľko z toho, čo vidíme a počujeme, je skutočné. Napríklad vieme, že Spojené kráľovstvo má teraz kráľa Charlesa. Ale je to naozaj ten Charles, alebo je to len dosadenec? Uvidíme. Určite by to bol pre Britániu veľkolepý “reset”, keby ho tam dosadili Biele klobúky.

Ako sa dozviete od Simona Parkesa v jeho aktualizácii nižšie, stalo sa – napriek tomu, ako to vyzerá – že štafeta bola odovzdaná Pozemskej aliancii. Kráľovská rodina je len figúrkou pre nadšených fanúšikov, ktorí si nevedia predstaviť život bez nich. Nemajú žiadnu moc. Ak si spomínate, Vatikán pod vedením herca, ktorý tam vystupuje ako pápež, rozpustil Maltézskych rytierov a minulý týždeň vyzval k finančným výzvam. Moc bola odobratá aj Vatikánu. Možno práve preto nám Trump povedal, aby sme si užívali slobodu. Iluminátsky “systém” otroctva bol decimovaný, pomaly, systematicky a konečne.

Som presvedčená, že Biele klobúky urobia všetko, čo bude potrebné na dosiahnutie ich konečných cieľov s čo najmenšími stratami na ľudských životoch, a to znamená žiadnu občiansku vojnu. Irituje nás však, keď sa dozvedáme, že boli prijaté isté opatrenia, ktoré vyvolávajú dojem, že niektorí nedostali to, čo mali dostať, alebo to nedostali dostatočne skoro atď. Spravodlivosť je nevyhnutná, ale kolesá sa niekedy točia pomaly. zdroj

Hlboký štátny svet [kolaps]
búrka<

Vatikán oznámil, že všetky aktíva centrálneho bankového systému na celom svete v takmer každej krajine sa musia vrátiť do Vatikánskej banky. Patria sem všetky papierové/mincové peniaze vrátane zlata, striebra, drahých kovov a nerastov. Všetky listiny a vymáhanie dlhov spojené so svetovými bankami, trhmi s bývaním, pôžičkami, trhovými službami a dlhmi sa musia vrátiť do Vatikánu v období od 1. septembra do 30. septembra.

toto významné oznámenie Vatikánu prichádza v rovnakom čase (s odstupom týždňa), keď bola verejne oznámená smrť kráľovnej britského veličenstva (ale pre mojich q odberateľov jazdcov na búrke som pred tromi mesiacmi povedal, že [sa] chystajú oznámiť jej smrť a pripravovali udalosti….. Ako sme my vo vnútri veľkého hnutia prebudenia vedeli, bola popravená roky predtým ako varovanie generálov vojenskej aliancie, že sa blíži koniec kabaly hlbokého štátu. Jej smrť bola zaznamenaná a odoslaná vodcom [ds] a temným mil. Generálom a bola priamym varovaním Vatikánu a chazarskej mafii.
popravou Georgea busha sr. (ktorý naplánoval vraždu JFK a za svojho života pomohol dať obrovskú moc svetovej kabale a spolu s Clintonovcami c_a prevádzkoval siete na obchodovanie s ľuďmi) sa otvorene začali operácie q v kruhoch svetovej korupcie deep state elity.

sledujte q jazdca na búrke<

teraz smrť kráľovnej zabezpečuje [kolaps] režimu svetovej kabaly hlbokého štátu. So 14 krajinami kontrolovanými kráľovnou >vrátane Austrálie. Nového Zélandu. Kanady ….. Teraz tieto isté krajiny smerujú do stavu republiky
Ktoré sa už dávno chceli oslobodiť od britskej kontroly a kráľovnej. ( čo to všetko znamená, že HDP týchto krajín do biliónov$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ >prestane platiť režim kráľovského monarchu, ktorý nastolila kabala. Znamená to, že holdingy britského impéria a spoločnosti v 14 krajinách sveta zastavia bahnisko / prepojenie na svetové operácie prania špinavých peňazí cez Spojené kráľovstvo. Kanada. Ukrajina. Rusko. Nemecko. Rakúsko. Švajčiarsko, Nový Zéland, Austrália a Južná Afrika.>Vatikán<

teraz, keď sa Vatikán bojí, že stratí svoje aktíva a kontrolu nad svetom, [ požiadali] State Street, Vanguard a Blackrock, aby vrátili aktíva späť do vatikánskej banky, pretože svetový [ kolaps] pokračuje.

Follow> q jazdec na búrke

v zákulisí Vatikánu boli uzamknutí ( uväznení vo vatikánskych múroch a nemôžu opustiť majetok)/// najvyšší kardináli, úradníci verní chazarskej mafii, vedúci predstavitelia jezuitov a maltézskych nocí
vojenské operácie sa v tichosti zmocnili
Reťazec velenia vo vatikánskom impériu.

Túto veliteľskú reťaz z vojenského poriadku noci maltézskej ovládli a nechali nainštalovať un. S chazarskou kontrolou.

S peniazmi prestávajú a rýchlo miznú cez krajiny EÚ …. NATO. OSN. Sú vo vnútri bitky o zhromažďovanie peňazí… A boj sa vymyká spod kontroly, pretože Nemecko skrýva posledné debny zlata. Švajčiarsko skrýva zlato, Vatikán žiada o vrátenie všetkých aktív a ich uloženie vo Vatikánskej banke. . A teraz s kráľovnou umierajú krajiny, Kanada, Austrália a niekoľko ďalších sa odtrhávajú od monarchie ovládanej kabalou a peniaze rýchlo dochádzajú.

Očakáva sa, že Nemecko bude prvou krajinou EÚ, ktorá spadne do centrálnej oblasti so začínajúcim vojenským maršalským zákonom.
Francúzsko bude nasledovať
Spojené kráľovstvo bude nasledovať
Taliansko

Ďalšou fázou zúfalého pokusu [ds] odvrátiť pozornosť od kolapsu je vytvorenie jadrovej udalosti alebo udalosti podľa svetového scenára 911_

Vnútri búrky storočia

Pripútajte sa motýliky
Q

A nezabudnite si urobiť zásoby potravín a tovaru…
Sračky udrú do ventilátora(ov) zdroj

Jesterky smrt oznamena 1776 dni po prvnim dropu..🤣🍿🐸💥1776 Vyhlášení nezávislosti USA zdroj

Zápasník UFC/MMA Jake Shields shodil na Twitteru několik velkých pravdivých bomb o Johnovi a Tonym Podestovi.

“Král Charles vyhlásil 17denní smutek, když členové královské rodiny zveřejnili podrobnosti o památníku královny.
Nově dosazený král Charles oznámil, že po pohřbu královny, který se má konat za deset dní, bude sedm dní královského smutku.” odkaz

Celé vedení NATO bylo propuštěno a začalo období mezivládí. Britská vláda používá Teslovu technologii.

6.9.2022
“”Odvolání nejvyšších představitelů řádu maltézských rytířů Vatikánem znamená, že celé vedení NATO bylo vyhozeno, tvrdí zednářské zdroje z P3. Rovněž uvnitř Vatikánu probíhá čistka, neboť jsou odstraňováni členové „sionistické cabaly“, tvrdí zdroje. To způsobuje vakuum ve vedení skupiny zemí G7, protože se hroutí celý jejich ekonomicko-sociální systém.

Ze zdrojů zpravodajských agentur po celém světě také dostáváme četné zprávy o tom, že se na tento měsíc chystá nová událost typu 11. září nebo Fukušima. Vysoce postavené zdroje uvádějí data jako 8., 11. a 23. září. To vše je součástí pokusu chazarské mafie vylákat peníze od zbytku světa, protože 30. září se blíží termín plateb pro korporaci UNITED STATES OF AMERICA a její vlastníky ChM. odkaz

17:36 = 17
2 x 17
Prostě operace Q.

Musí to být pro někoho pěkný ÚLET, hrát anglickýho krále. Nebude sice tolik vytížený, jako třeba Biden, ale i tak si to musí neskutečně užívat.
Každopádně, Anglie se bude z toho matrixu vzpamatovávat hodně dlouho, a nejvíc lidí se zblázní právě v Anglii. zdroj

Pracovnice britského královského dvoru mluví o rituálech královské rodiny: „Pijí krev a jedí lidské maso” zdroj


Q gematrie v internetovém MSM. Jak to dělají?

Gematrie není žádná novinka, a pomocí čísel a písmen se šifruje od nepaměti. Mezi zasvěcenými slouží k předávání základních informací, bez nutnosti použití konkrétních slov a vět.
Pro operaci Q se jako informační základ používají časová razítka u zpráv v některých médiích. Součtem se dozvíme, jestli zpráva souvisí s operací, a většinou i konkrétně s čím.
Celé tohle šifrování informací přes MSM deníky přináší logickou otázku, jak se to realizátorům operace podařilo? Že by o tom musela většina, nebo někteří novináři vědět? Nemuseli a nejspíš opravdu nevědí. Vidím to plus mínus takto..
Pro operaci se používají jen některá velká int. média, např. Seznam zprávy, Blesk, Novinky cz. Novinář napíše článek, pak ho pošle nejspíš někam ke korekci, ale určitě ke schválení šéfredaktorovi. Od něj pak jde článek k někomu, třeba grafikovi nebo editorovi, a právě tady v závěru je ten klíčový člověk. Ten, kdo zmáčkne enter a článek zveřejní. Ten má v moci čas zveřejnění.

Takový člověk musel být osloven agenty v rámci operace, a přesvědčen ke spolupráci. Bezpochyby to obnáší smlouvu o mlčenlivosti a vojenském tajemství. Riziko vyzrazení je téměř nulové. Tento člověk pak nejspíš dostává ekekronicky požadavky na číselnou kombinaci v časovém razítku. Podle toho pak zprávy, které s operací souvisí, zveřejňuje. Zároveň se musí starat o to, aby zprávy, které s operací nesouvisí, nevycházeli v čase, který by na ni odkazoval.
Myslím si, že takhle nějak to mohlo před lety začínat. Dnes už je tam do operace zapojeno v tichosti lidí daleko víc, nejspíš i samotných šéfredaktorů, například v rámci snížení budoucího trestu. Média se zevnitř rekonstruují a připravují na plynulý přechod během závěrečného zatýkaní a na dobu potom.
Chtěl jsem teď ale hlavně říct, že k uskutečnění této části operace vám stačí, z každého média, jeden jediný člověk. Nic složitého. 😉
Cornel

Tady například máme 11=signál.
Při aktualizaci doplněné 17 = Q.

Tímto nám sdělují, vysílají signál, že se jedná o operaci Q. A vzhledem k tomu, že ta zpráva sama o sobě je z pohledu důležitého dění bezvýznamná /ikdyž hezky symbolická🍿/, samotné šifrované sdělení mluví spíš přímo o tom, že samotný princ Harry, je dnes operace Q.

To už mimochodem víme, nebo alespoň já to tvrdím a nedávno jsem o tom psal. Ti bratři vědí o budoucnosti, vědí o Dianě, vědí o Melanii, vědí o Alžbětě a celý tý familii…a už roky to pomáhají v rámci filmu pro ovce dohrát a dokončit. zdroj

“”NEPOTŘEBUJEME TOXICKÁ VOZIDLA POHONNÁ LITIOVÝMI BATERIE, KTERÁ SE NABÍJÍ HODINY.
Japonsko to uznalo a vědí, že nemohou fungovat na elektřinu. Jdou cestou aut na VODÍKOVÝ pohon … jak spalovací, tak palivové články … samozřejmě BLACKROCK je proti celému konceptu vodíkového pohonu.”” odkaz zdroj

“VELKÁ odhalení týkající se obsahu dokumentů zabavených FBI z Mar-a-Lago!

Trump potvrzuje, že dotyčné dokumenty jsou tolik očekávané dokumenty, které před odchodem z úřadu odtajnil, a důvod, proč si je vzal domů v rámci exekutivního privilegia, byl CHRÁNIT JE PŘED ZNIČENÍM. OD ZNIČENÍ ZE STÁTU!

Dokumenty nejsou JEN o dohodě s Íránem nebo Russigate. Jde jim o VŠECHNO!!!

Lidi… TOTO JE DECLAS!” zdroj

Bombastická správa: Desiatky Trumpových spojencov, na ktorých FBI vykonala razie alebo im doručila predvolania – RedState zdroj

Správy o viac ako 50 Trumpových spojencoch, na ktorých boli vykonané razie a doručené predvolania.
Steve Bannon hlási 35
Underground News hlási viac ako 50.
Hlboký štát inicioval ďalšie fázy svojho plánu.
pokračujú v používaní 6. januára (hoax) sonda s pomocou dokumentov FBI DOJ pence a spojenie s hlasmi voličov kolégia < naznačujúce, že trump vytvoril falošných voličov v snahe zablokovať Bidensovo prezidentstvo
ministerstvo spravodlivosti vydalo obvinenia veľkej poroty voči trumpovým organizáciám, ktoré zbierali peniaze v rámci fundraisingu s cieľom zvrátiť voľby
(ministerstvo spravodlivosti, FBI, demokrati. Deep state Obama. Davoská skupina Rockefellerovcov. atď… ) teraz urobili krok k odstaveniu republikánskej strany a spravodajských médií a budú pokračovať v používaní vyšetrovania a predvolaní zo 6. januára, aby odôvodnili nadchádzajúce zatýkanie a obvinenia… Tento veľký záťah FBI DOJ na republikánov a Trumpových spojencov je spojený s (pokusom) zatvoriť konzervatívne spravodajské stanice…..)
Väčšina ľudí to stále nechápe… Trump nebol hlúpy, aby kandidoval na prezidenta sám proti svetovej kabale deep state. ( Nemusel sa stať prezidentom. Mal dobrý jednoduchý život predtým, ako sa stal 45…) bol požiadaný najvyššími hodnosťami vo vojenskej aliancii, aby sa stal prezidentom…….///)…
Trump nie je v tomto boji sám… Všetko to vedie k vojenským spravodajským práporom. Generálov. Admiráli, ect atď. na najvyšších miestach vojenských veliteľstiev USA.

Hovoril som vám to už minulý rok… Tieto udalosti sa blížia!!!!.. Pred niekoľkými mesiacmi som vám povedal, že tieto udalosti sa blížia…
~ tieto chvíle, keď sa bude zdať, že všetka nádej je stratená a Trump by mohol/mohol byť zatknutý… Ale musíte pochopiť, prečo som tieto informácie poskytol skôr a prečo sú tieto udalosti dôležité… Predovšetkým musíte pochopiť q a dať vám vedieť, že je to všetko 🎥
Scenár… Predstavenie!!!.

Ste vo vnútri búrky. Plán devolúcie. Kontinuita vlády
Ste vnútri časti plánu, ktorý sa volá bolesť bolesť bolesť bolesť bolesť a musí to vyzerať tak, že ľudia (my ľudia) bojujú za našu krajinu a berú si ju späť bez ohľadu na to, aké ťažké sú šance….. Táto udalosť sa už odohráva so sto miliónmi prebudených v Spojených štátoch prostredníctvom niekoľkých prebudeneckých hnutí.

Trump nie je sám

Armáda v tichosti sleduje, ako sa tieto účinky prejavujú… Nielen tu v Amerike, ale na celom svete sú vlády v chaose, padajú. Kolapsujú sa… Minulý rok som toľkokrát varoval pred všetkými týmito udalosťami, ktoré sa majú stať. Od kolapsu cez nadchádzajúci jadrový konflikt až po vojnu vo viacerých veľkých krajinách, ktorá prepukne do postavenia, všetky tieto udalosti sa museli stať… Všetko to má svoj dôvod) …

Bez ohľadu na to, čo sa stane… Vedzte, že vojenská aliancia v tichosti riadi udalosti… teória hier Nashova rovnováha
Flynn hrá svoju úlohu… Odstupuje od q. A Trump je stále prezidentom dejiny
(ale ak sa pozriete späť na videá, Flynn v roku 2021 často hovoril, že Trump je stále prezident… A ak to stále neviete… Flynn zložil prísahu q. Wwg1wga ako aj celá jeho rodina…) Flynn podáva dezinformácie, ktoré sú dôležité.

Ako som povedal [ durham] budúce obvinenia. Budúce vojenské súdy/tribunály… V tom čase tam bude Flynn a poskytne dôkazy o všetkých pochovaných telách ( vojenské tajné správy o čiernych operáciách 911 bush spojenie s biologickými zbraňami /Obama Irán jadrové dohody. Skutočný príbeh bin Ládina / Clintonovej obchodovania s ľuďmi …. svetový korupčný a pedofilný kruh spojený s Epsteinom, FBI, DOJ, účasť piatich očí na svetovom krytí zločinov proti ľudskosti.
odteraz… Zuckerberg všetko odovzdal vojenskej rozviedke… Rovnako ako Jeff Bezos …<
Pozeráte film a najdesivejšia/najťažšia časť filmu je ku koncu, keď máte pocit, že je všetka nádej stratená.
Verte v najvyššiu moc stvorenia a boha. Verte v božský plán…. 😉
To najlepšie ešte len príde zdroj

“Jeffrey Epstein spolupracoval s FBI.
To je důvod, proč jeho a Ghislaine Maxwellové seznam klientů nebyl zveřejněn a pedofilové byli chráněni.””

Epstein měl zajištenou nedotknutelnost nejen od samotných hlav států jednotlivých dekád, coby jejich pedofilní obchodní kolega a přítel, ale i nezávisle v nižších patrech, coby informátor FBI.
Těm největším zrůdam se tento svět zhroutil hned v prvních měsících prezidenta Trumpa. zdroj

Od plandémie po vakcíny proti biologickým zbraniam, od hlbokého štátu obviňujúceho Rusko z kolapsu až po msm pentagon presadzujúci agendu ufo mimozemšťanov. A teraz toto… Nasa zachráni Zem pred astroidom tým, že do neho narazí vesmírna loď!!!!! Kto vlastne verí tomuto príbehu?
😂 😂 😂….. zdroj

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
10 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
jirik
jirik
8 months ago

Rozhovor Davida Icka s Arizonou Wilderovou, která bývala pracovnice britského královského dvoru. V tomto výňatku mluví o rituálech královské rodiny včetně královny Alžběty I, matky nyní zesnulé Alžběty II. Popisuje, jak během satanských rituálů obětovávali děti. Rozhovor je z roku 1999. 

video v odkaze

Pracovnice britského královského dvoru mluví o rituálech královské rodiny: „Pijí krev a jedí lidské maso”


*****
A jak je na tom momentálně československo?

Akia
Akia
8 months ago

Děkuji opět za vysvětlení. Zase jinak. Je to skvělá práce… Ale ještě stále mají sílu zločinci. Obloha je stále plná čar chemie a chemie.. Stale mají zřejmě peněz dost. Škodí. Na počasí je to znát už to jak teď v září se rychle ochlazuje. To není normální. Moc ráda čtu vaše články…. Akia

polarexplo
polarexplo
8 months ago

Ďakujem za správy.

jirik
jirik
8 months ago

Zasílejte prosím tuto zprávu s odkazem na námi přeložený 87 stránkový PDF dokument lidem ve svém okolí, lékařům, právníkům, policistům, starostům, politikům, novinářům, zaměstnancům státní správy, soudcům i státním zástupcům. JE TO DŮLEŽITÉ PRO BUDOUCNOST NAŠICH DĚTÍ.

https://otevrisvoumysl.cz/pdf-velka-porota-2-den-tym-pravniku-a-expertu-z-rad-whistlebloweru-odhaluje-plan-globalnich-elit-na-ovladnuti-sveta/

jirik
jirik
8 months ago

Všetky zachytené osoby boli identifikované ako klienti ilegálnej zmenárne kryptovalút, ktorá mala byť schovaná na pôde slovenskej diplomatickej misie. Vyšetrovanie odhalilo, že financovanie drogových laboratórií Ivana Zakovorotného prebiehalo práve cez ilegálnu zmenáreň kryptovalút, umiestnenú pod jednou strechou so slovenskými diplomatmi v Moskve. Ruskí vyšetrovatelia tvrdia, že organizátorom celej schémy bola ukrajinská SBU. Zadržaní drogoví díleri sa priznali, že prevod finančných prostriedkov sa uskutočňoval cez ilegálnu zmenáreň kryptovalút na pôde slovenského veľvyslanectva, ktorá sa mala nachádzať na treťom či štvrtom poschodí budovy.

https://www.hlavnespravy.sk/na-slovenskom-velvyslanectve-v-moskve-sa-malo-obchodovat-s-drogami-informovala-o-tom-ruska-tv-stanica/2922986#disqus_thread

jirik
jirik
8 months ago

Elektřina se má lidem vypínat na 3 až 4 hodiny denně, vymyslel Brusel, jak oznámila italská státní tisková agentura NASA, a tak, aby si už žádný občan nemohl dovolit mít doma zapnuté dva elektrické spotřebiče! Když perete, nebude smět vařit, ani koukat na televizi, ani poslouchat rádio, ani mít zapnutou ledničku, a nebo bojler na ohřev vody! Když se Vaše dítě bude učit u počítače, budete mít doma černou hodinku! Nařízení se podle Italů chystá Brusel vytroubit do světa začátkem října z Prahy! Kde se tou dobou bude konat velká porada o energiích u Síkely, nebo Fialy,

https://www.pokec24.cz/blog/brusel-vcera-naridil-vypnout-lidem-elektrinu-na-3-4-hodiny-denne-a-povolit-jim-pouzivat-uz-jen-jeden-elektricky-spotrebic/

jirik
jirik
8 months ago

Pokud ti blázni budou nadále nekontrolovaně pumpovat kyjevskému režimu ty nejnebezpečnější zbraně, pak dříve nebo později naše vojenská ofenzíva dosáhne jiné úrovně. Pokud k tomu dojde nebudou, už žádné hranice, a válka se nekontrolovatelně rozšíří na další země! Těmito slovy varoval včera Dimitrij Medveděv, jeden z Putinových nejmocnějších mužů Ruska, západní veřejnost před důsledky činnosti jejích politiků. Den před tím ruské rakety Kalibr ukázaly, jak snadno Rusko dokáže vyřadit z provozu 4 velké tepelné elektrárny. Rakety mířily naschvál na trafostanice, a ne na turbíny, které se nedají rychle opravit. 4 rakety, které zničily transformátory vypálila jediná malá loď ruské flotily z Černého moře. Byla to dokonalá ukázka ruských vojenských schopností a možností, jak vést skutečnou válku, a ne tzv. zvláštní operaci. 

https://www.michalapetr.com/mip-130-posledni-schuzka-politiku-pred-iii-svetovou-valkou-co-bude-dal/

jirik
jirik
8 months ago

RAzhlas – férovky – 14. 09. 2022

nevzdávejte se občanství – to je chybný postup !

https://www.youtube.com/watch?v=btXlP9jJaDA

jirik
jirik
8 months ago

Aktualizace 15.9.: Mimochodem, podle prvních zpráv byl při té ofenzívě už asi každý třetí “ukrajinský” voják ve skutečnosti ze zemí NATO, takže rukavičky se opravdu odhazují a jsme zas o kousek blíže o rozšíření konfliktu až na naše uzemí. Takže až na našem území budou americké rakety HIMARS a ruské rakety Kalibr masakrovat vaše děti, víte komu poděkovat – všem těm, kteří místo hledání mírového řešení podporují válečné běsnění, posílání zbraní, válečnou propagandu, nenávist a kteří dělají možné i nemožné, aby ještě více rozdmíchávali konflikt (jehož součástí jsou nesmyslné sankce).
https://bornova.pub/2022/opravdu-ukrajinska-armada-neco-vyhrala/#comments

jirik
jirik
8 months ago

8. 9. 2022 – konec starého systémuAnebCo vlastně znamená oznámená „smrt královny Běty“
https://kresadlo.com/8-9-2022-konec-stareho-systemu/

vemi zajímavá analýza….