Správy 10.08.2022

10/08/2022 | Správy

Sudca, ktorý potvrdil zásah FBI v Trumpovom dome, je Obamov podporovateľ s väzbami na Jeffreyho Epsteina. Sudca Bruce Reinhart schválil zapečatený príkaz na prehliadku, ktorý si môžete pozrieť na stránke Súdne záznamy poslucháčov.

Zo záznamov o politických príspevkoch sudcu Reinharta vyplýva, že v roku 2008 daroval 1 000 USD na kampaň prezidentského kandidáta Baracka Obamu. Bruce Reinhart bol tiež úzko spojený s dnes už zosnulým pedofilom Jeffreym Epsteinom, uvádza sa v správe Laws in Texas.

“Bruce Reinhart raz opustil prácu prokurátora a začal pracovať pre Jeffreyho Epsteina, multimilionára obvineného zo sexuálnych trestných činov, ktorého vyšetrovala americká prokuratúra,” uvádza sa v správe.

Ako 28. novembra 2018 uviedol denník Miami Herald, “Epstein si najal aj Brucea Reinharta, vtedajšieho asistenta prokurátora na južnej Floride, ktorý je teraz americkým sudcom.” Zo súdnych záznamov vyplýva, že Reinhart opustil úrad prokurátora 1. januára 2008 a 2. januára začal zastupovať Epsteinových zamestnancov.

“V roku 2011 bol Reinhart uvedený v žalobe podľa zákona o právach obetí trestných činov, v ktorej sa uvádza, že porušil usmernenia ministerstva spravodlivosti tým, že zmenil stranu, čo znamená, že použil dôverné informácie o Epsteinovom vyšetrovaní, aby sa Epsteinovi pridal,” uvádza sa ďalej v správe.

Reinhartov súhlas s príkazom na prehliadku FBI, ktorý bol predložený na základe poverenia Trumpom vymenovaného riaditeľa FBI Christophera Wraya, viedol 8. augusta k razii približne 30 agentov FBI v dome bývalého prezidenta Donalda Trumpa Mar-A-Lago v Palm Beach na Floride. zdroj

FBI vykonala raziu v dome prezidenta Spojených štátov?

Pre mnohých z nás, ktorí vám to hovorili už minulý rok, to vôbec nie je prekvapujúce… Tieto udalosti sa budú vyvíjať…(mnohokrát som informoval, že Trump sa priblíži alebo bude čeliť obvineniu alebo zatknutiu) … Tieto udalosti sú naplánované, preto mnohí pravdovravci na najvyššej úrovni vedeli, že tento moment sa blíži…. bude to len horšie nasledujúce 3 mesiace do novembra
( ste vo vnútri udalosti blízkej smrti civilizácie, ktorá sa deje…..)
> kolaps svetovej ekonomiky
> svetové vojny blížiace sa na pokraj ( taiwan čína. Rusko, NATO, OSN. India, pakistan. Irán, Izrael, Turecko, africká sekta atď.)… Kolaps dodávateľského reťazca.. Inflácia plynu ropy<
V posledných okamihoch týchto strategických ťahov… Po tom, čo hlboký štát rozohral všetky svoje karty…… Do hry vstúpi armáda<

Všetko, čo vám hovorím od minulého roka a pol, sa deje… Od varovaní pred povodňami ⚠️ dva mesiace predtým, ako sa stali minulý rok, až po cunami….. Varoval som dávno pred kýmkoľvek pred ruskom, vojnou. Prichádza k jadrovému konfliktu a udalostiam, ktoré sa stali skôr, ako sa to stalo..

v roku 2019 som všetkým povedal, že vypustia vírus (dlho pred správami z Číny december 2019)

2020 február som dal všetky informácie o [durham] chapel hill virginia, kde boli vytvorené biologické zbrane prostredníctvom fauciho. CDC NIH financovanie prepojené na CIA. Obamu, Busha. Gates atď.

v roku 2020 som uviedol všetky lockdowny, ku ktorým došlo do roku 2021.
So všetkými informáciami, ktoré by vynútili vakcíny a mandát ( oveľa skôr, ako svetové vlády povedali, že nebudú). Uviedol som všetky informácie o digitálnych identifikátoroch súvisiacich so zelenou agendou a lockdownmi (všetko to boli konšpirácie, kým sa v roku 2021 nenaplnili)
Všetkým som povedal, že pôjdu po deťoch s vakcínami

úmrtia z biologických zbraní vakcín budú pripísané inému plandemickému vírusu (opičie kiahne)
Predtým som dal veľa informácií o zemetraseniach predtým ako sa stali. A ďalšie…
je toľko informácií, ktoré som vám poskytol, ktoré sa stali…

Teraz vám hovorím…… Trump je izolovaný.. Chránený!! Ale všetko to súvisí s [odhalením[ a odtajnením
Už dávno som vám povedal.. Trump. Putin. Xi modi .bin salman spolupracujú …… Možno nerozumiete plánu, ale bez ohľadu na to sa to deje. Všetko sa to deje….. Všetko je to naplánované…..

Trump hrá svoju životnú úlohu … Na to sa bude spomínať celé stáročia!!!!!!
Už dávno som varoval pred týmito udalosťami, ktoré prídu… Ste vo vnútri búrky

Zachovajte si vieru…

To najlepšie ešte len príde! zdroj

Som si istá, že vás nemusím informovať o tom, čo sa stalo 8. augusta popoludní v sídle Donalda Trumpa, Mar-a-Lago na Floride. Odvtedy boli hlásené značné výpadky Googlu a Twitteru a blogosféra sa rozčuľuje nad ohromujúcou odvahou kontrolných magorov, ktorí na bývalého prezidenta Spojených štátov poslali svojich federálnych agentov bez akéhokoľvek dôvodu.

Je teraz vhodný čas pripomenúť všetkým, že malá čierna kniha elitných pedofilov Jeffreyho Epsteina bola pochovaná a zametená pod koberec?

Áno, “hlboký štát” poslal do domu Donalda Trumpa pri razii svojich hrdlorezov. Nazývajú to “vykonanie príkazu na prehliadku”. Zaujímavé na príkaze na prehliadku je, že guvernér Ron DeSantis sa na nej nepodieľal, nepodpísal ju a dozvedel sa o nej až po tom, čo sa uskutočnila. A Donalda Trumpa NEZATKLI. Bola to skôr typická hrdelná akcia hlbokého štátu, ktorá nepochybne odvrátila pozornosť mnohých ľudí od iných dôležitých udalostí.

Federáli údajne hľadali dokumenty, o ktorých im bolo povedané, že ich prezident odstránil z Bieleho domu, keď uvoľnil funkciu. Dúfam, že na to neskočíte, ale čo robia špinaví policajti v televízii? Podstrkujú dôkazy.

Predsedkyňa snemovne sa samozrejme musela vyjadriť. Vypočujte si, čo tento 82-ročný kus vyťaženého dreva povedal – ak ju dokážete stráviť. Samozrejme, táto zlá čarodejnica popiera, že by o tom vedela, ale vypočujte si, čo hovorí na 33. sekunde…. link

“Nikto nie je nad zákonom, dokonca ani prezident alebo bývalý prezident Spojených štátov”

Hovorím vám, že sa vytvára precedens.

Nie je to len kvôli tomu, čo sa práve stalo v Amerike. Zatiaľ čo tento trojkruhový cirkus všetkých uchvacuje, po celom svete sú rozmiestnené tisíce vojakov, ktorí pripravujú pôdu pre veľkú vec. Predpokladáme, že ide o masové zatýkanie, pretože vieme, že Aliancia Zeme pozostáva z mnohých národov, ktoré spolupracujú a chcú oslobodiť svojich ľudí a prijať NESARA/GESARA, aby nás uviedli do nášho Zlatého veku.

Hlboký štát nikdy nebude mať nič na Donalda Trumpa. Je čistý, pretože vedel, čo sa chystá, a nikdy by nedal nepriateľom mlyn na ich mlyn. Preto si musia vymýšľať nehanebné príbehy postavené na lžiach; vymyslené zločiny, ktoré nemôžu dokázať ani súdiť bez armády skorumpovaných, podplatených a vydieraných kumpánov, ktorí podporujú ich systém tyranie. Vynútil im ruku a celý čas ich lákal labyrintom ku gilotíne neodolateľnými kúskami syra; tým syrom je Trump.

Tento Q príspevok sa objavil na David Nino Rodriquez Telegrame a má dobrý postreh. Je to pasca; pozvánka. Prečo Trump nevyšetril celý svoj personál. Prečo neodstránil všetkých z Obamovej éry? Prečo dovolil toľkým z nich zostať? Pretože to bola pasca. Chcel, aby ľuďom ukázali, čo robili a naďalej robia, aby sa o tom mohli presvedčiť na vlastné oči.

AKO SA LEGÁLNE PREDKLADAJÚ DÔKAZY?

Poskytol “Impeachment” platformu na diskusiu o zisteniach Ukrajiny?

AKO LEGÁLNE PREDLOŽIŤ DÔKAZY?

Uškodil alebo pomohol ‘Impeachment’ POTUS [verejnosti]? Ako predstavíte verejnosti [D]vysoké zločiny [korupciu]? Prečo POTUS neodstránil [Husseinove] podržtašky z NSC?

Naozaj si myslíte, že POTUS a jeho tím dôverovali [Husseinovým] podržtaškám, aby zostali v administratíve a pracovali na realizácii POTUS-ovej agendy bez zaujatosti alebo konfrontácie?

Ako “prebudíte” verejnosť z “navodenej kómy” [kontrola FAKE NEWS] z jej dlhého spánku? Niekedy umožniť svojim nepriateľom [otvorene] útočiť……. Logické myslenie. Q

Čo iné ako zatknutie prezidenta Donalda Trumpa by mohlo mať dopad najsenzačnejšieho príbehu, ktorý by bol výstrelom, ktorý počul celý svet? Čo iné by mohlo mať taký ampér, aby vytrhlo somnambulnú verejnosť z hypnotického tranzu? zdroj

🔻 “Lauterbach předevčírem v Bundestagu: ❗️”Navíc víme, že vakcíny ve skutečnosti před infekcí dobře nechrání.”❗️

🔻 Screen 👉 přepis znění federální vlády s oficiálním odkazem.

🤦‍♀️ Představte si, že by Lauterbach v dubnu prosadil povinné očkování – a pak tohle!”

Takže tu máme 3-bombu…. po nemeckom netopierovi, naši mudrci teraz 👇

🛑 Vláda zákonom zakázala kontrolovať kvalitu a funkčnosť testov Corona.

Vo formáte “Kritisch Gesprochen” odpovedal hovorca FPÖ pre zdravotníctvo Gerhard Kaniak takmer hodinu na otázky redaktora Report24 Floriana Machla týkajúce sa citlivej témy Corona. Zároveň pripomenul politickú bombu. Testy Corona, ktorým bolo obyvateľstvo – najmä deti – vystavené takmer denne, nemohol kontrolovať zodpovedný orgán. Nie to, či fungujú, ani to, či sú zdraviu neškodné.

link zdroj

Stránka Instagram klubu Truth Social Club práve pridala tieto obrázky do svojho príbehu. “Prichádzajúcu búrku nezastavíš” a “to najlepšie ešte len príde”. Držte si klobúky! zdroj

Už nejaký čas vám hovorím… Veľké vojenské pohyby. Delostrelectvo a munícia k čínskym hraniciam… Konečne sa to dostalo do správ. Ale len malé percento správ informuje o všetkých podrobnostiach…..

Pakistan pred bránami Indie s vojenským pohybom a ťažkým delostrelectvom
Čína privádza k hraniciam Indie desaťtisíce vojenských síl tankov a munície ( už tam majú obrovské vojenské sily.. Ale vážne posilňujú frontové línie)// zdroj

📌 Atmosférické anomálie na vzostupe!

Po druhej slnečnej búrke sa objavil polárny jav s názvom STEVE (Strong Thermal Emission Velocity Enhancement), tentoraz nad Kanadou. Vyzerá ako pás ružového alebo fialového svetla a niekedy, ako v našom prípade, má STEVE dokonca podobu “plota” so zelenými stĺpmi svetla, ktoré tento pás pretínajú. STEVE vzniká, keď sa elektróny extrémne nabijú a reagujú s atómami N alebo O. Podobne aj “červené škvrny” alebo “červené gremliny” zachytené včera nad USA po silných búrkach, ktoré bolo pred rokom 2017 nemožné zachytiť na fotografii, pretože boli veľmi zriedkavé, – sú teraz takmer každodenným javom a ich veľkosť sa zväčšuje!

⚡️ Snaha EÚ regulovať tranzit cez Kaliningrad je zasahovaním do záležitostí Ruska.

Oznámil to mimoriadny a splnomocnený veľvyslanec ruského ministerstva zahraničných vecí Alexej Isakov. Jeho ďalšie výroky:

◾️Už boli vypracované opatrenia pre prípad komplikácií pri tranzite cez Kaliningrad;

◾️Litva umelo zhoršuje situáciu okolo tranzitu cez Kaliningrad bez toho, aby odstránila problém platieb;

◾️ Akákoľvek ďalekosiahla zámienka na skomplikovanie tranzitu cez Kaliningrad je neprijateľná, Moskva sa ju pokúsi odstrániť spolu s EK;

◾️Kaliningradský tranzit by mal byť úplne vyňatý zo sankcií;

◾️ Moskva požaduje, aby Vilnius úplne zrušil obmedzenia železničného tranzitu do Kaliningradu vrátane osobnej dopravy.

Páni! Hlas skutočnej Ameriky práve urobil celý 15-minútový segment o odhalení satanistických pedofilných krúžkov prezidentom Trumpom!!!!.

Anna Perezová sa domnieva, že včerajší zásah FBI bol hrozbou pre DJT, aby prestal bojovať proti odhaľovaniu bohatých elitných pedofilov, pretože zásah schválil sudca spojený s Epsteinom

Nikto sa tejto otázky nedotýka. Dobrá práca, Ana Perez, David Brody a Skutočný hlas Ameriky 👏

Je čas odhaliť zločiny proti ľudskosti …. zdroj

📌 Z nemeckeho netu 👇

🔻 Nedeľa 7. augusta 2022 bola dňom, kedy sme už prekročili vlastné kapacity zásobníkov plynu z minulého roka (maximálne naplnenie 1. novembra 2021: 72,41 %). S ďalším denným nárastom len o 0,33 % dosiahne Nemecko 100 % svojej kapacity zásobníkov plynu ešte v októbri! Dokonca aj bez Nordstreamu 2. Viac už nie je možné!!!

Uvedomujete si, čo sa tu deje? zdroj

MIKE DAVIS: Keď republikáni v januári prevezmú kontrolu nad Snemovňou reprezentantov, budú musieť obžalovať generálneho prokurátora Merricka Garlanda a riaditeľa FBI Chrisa Wraya. Úplne spolitizovali ministerstvo spravodlivosti.

Ignorujú očividnú korupciu Bidenovej rodiny na Ukrajine a v Číne, nasadia FBI na každú babičku a cucáka na J6 a stíhajú rodičov, ktorí protestujú v školských radách. Wray vo štvrtok povedal, že FBI je “príliš zaneprázdnená” zatýkaním ľudí, ktorí obťažujú sudcov SCOTUS pred ich domami a teraz aj pred ich letnými sídlami.

Technológia rýchleho klonovania bola prevzatá z Eisenhowerových vojenských stretnutí s mimozemšťanmi zo Zety v 50. rokoch 20. storočia. Preto sa to nedá skúmať. Známe osobnosti ho využívajú na finančný zisk už od 70. rokov 20. storočia.

V Bielom dome sa používa na politické účely od 90. rokov 20. storočia. Oni vytvorili západný svet. zdroj

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
2 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
polarexplo
polarexplo
1 year ago

Ďakujem za správy.

jirik
jirik
1 year ago

Z jednání jednoho pražského zastupitelstva – názor občanky práglu na ukrajinu a putina….
cca 13 minut, včetně úvodního slova “youtubera”