Správy 08.09.2022

08/09/2022 | Správy

Medzinárodná agentúra pre atómovú energiu (MAAE), medzinárodný jadrový dozorný orgán OSN, práve dokončila správu týkajúcu sa prebiehajúceho vyšetrovania iránskych zásob jadrových zbraní. Práve potvrdili, že sa zväčšujú.

Čo to znamená? Znamená to, že hoci Obama dal Iránu vyše 150 miliárd dolárov od daňových poplatníkov, aby nevyrábal jadrové zbrane, aj tak to urobil. Anoni to už vedeli, ale prečo je MAAE v Iráne TERAZ? Prečo skúmajú iránske jadrové zbrane TERAZ? Iránska dohoda v americkom spravodajskom cykle? Dokumenty z Mar-a-Lago o dohode s Iránom?

Medzi vyšetrovaním MAAE v Iráne a raziou FBI v Mar-a-Lago MUSÍ byť súvislosť. Trump nám potvrdil, že predmetné dokumenty sa týkali dohody s Iránom. Dátumy na fotografiách potvrdzujú, že ide o dohodu s Iránom. A zhodou okolností Medzinárodný dozorný orgán OSN pre jadrovú bezpečnosť viedol vyšetrovanie iránskej jadrovej výroby v rovnakom čase, keď FBI potrebovala Trumpove súkromné dokumenty týkajúce sa Obamovej dohody s Iránom… niečo sa deje.

Ľudia… razia FBI je podstatne väčšia ako Amerika alebo obvinenie Trumpa za nesprávne uloženie dokumentov, ktoré už odtajnil… Toto je globálna jadrová situácia… a ako hovorím už niekoľko týždňov, ide o OBAMU!

Nie som si istý, či FBI spolupracuje s OSN, aby sa pokúsila zlikvidovať Trumpa, alebo sa snaží zlikvidovať Obamu, alebo sa snaží kryť si vlastný zadok, kým MAAE nezistí Obamovu DS šlamastiku prostredníctvom dohody s Iránom. Nemám potuchy. Ale nie je náhoda, že Obamova dohoda s Iránom z roku 2015 je v epicentre prebiehajúceho medzinárodného vyšetrovania zo strany najvyššieho diplomatického orgánu na planéte, ako aj zdrojovým materiálom prezidentských dokumentov ukradnutých z Mar-a-Lago.

Na záver možno povedať, že OSN vyšetruje iránsku jadrovú výrobu, konkrétne jadrovú dohodu s Iránom z roku 2015, čo ich privedie ku kostlivcom v Obamovej skrini. Je Obama predmetom medzinárodného jadrového vyšetrovania?

Nie som si istý, na koho strane je v tejto situácii MAAE (OSN). Keďže záverom, že iránske jadrové zásoby sa zvýšili, nepriamo napomínajú Obamu a zlyhanie iránskej jadrovej dohody. Stále chýba príliš veľa kúskov skladačky, ale myslím si, že to súvisí s oveľa väčším množstvom vecí než len s FBI. Súvisí to s medzinárodným vyšetrovaním! -Clandestine zdroj

“Bill Gates financoval alianci EcoHealth, Wuhanskou univerzitu a grant Moderna, který podal shodu patentu DNA s Covidem, roky předtím, než byl Covid vůbec znám lidem. Podle některých vědců pravděpodobnost 1 ku 3 miliardám” zdroj

Sudca dnes ukončil vyšetrovanie FBI voči TRUMPOVI a všetky dokumenty odovzdá špeciálnemu splnomocnencovi, ktorý prípad prekontroluje (nie je stanovená lehota, kedy môže špeciálny splnomocnenec zverejniť zistenia. Čo znamená, že plán DEEP STATE okamžite vzniesť obvinenie voči TRUMPOVI pred voľbami v polovici volebného obdobia je zatiaľ zrušený…. 😊).

Ministerstvo spravodlivosti nechcelo, aby bol vymenovaný osobitný splnomocnenec a vedelo, že by to vytvorilo problém s časovým rámcom ich pokusu o obvinenie TRUMPA FALSE FLAG.

Jediný spôsob, ako zvrátiť rozhodnutie sudcov, je obrátiť sa na Najvyšší súd … Ale ministerstvo spravodlivosti FBI vedelo, že >CLARENCE THOMAS by prípad zrušil 😉…..Niekedy sa musíte usmievať, ako boli všetky tieto šachové♟️ pohyby predurčené už pred rokmi. Ako bolo všetko nastavené…

Zákulisie> Projekt Veritas zohral dôležitú úlohu pri rozhodovaní sudcov<

Projekt Veritas chystá októbrové prekvapenie…… A nečudoval by som sa, keby CNN (ktorého upratovanie domu by malo byť dovtedy takmer hotové) tento príbeh vypustili 😉.

] INFILTRÁCIA [
♠️♦️

CNN Moderátorka Sara Sidner
Súbory požiara búrky…
Upriamením pozornosti na krytie Huntera Bidena 😂…
Twitter ľavičiarske krivdy v rozruchu a ťahajú Saru Sidnerovú
(toto je len začiatok infiltrácie CNN bielymi HATS…. Sledujte ďalej a uvidíte, čo CNN urobí pred voľbami v polovici volebného obdobia → prekvapenie) zdroj

Dokument o Billu Gatesovi, který byl ze všech médií smazán❗️❗️❗️
Po jeho shlédnutí Vám bude jasné proč

👉Pojďme si dát závazek, že tento dokument uvidí 5 našich blízkých.

👉Povšimněte si, jak moc (ne)podobný si je sociálně vyloučený autista Gates z roku 1998 a sebevědomá verze 2.0.

👉Pokud jste to ve videu nezaznamenali, tak Gates, či jeho klon číslo XYZ (to je celkem jedno, tato entita je nám stále prezentována jako živá, tak to akceptujme) plně ovládá WHO, která tlačí “pandemické zákony” po celém světě. A co znamenají “pandemické zákony”? Povinné očkování a tyranii, postavenou na lžích o existenci imaginárních virových onemocnění.
👉Veškeré informace v tomto videu jsou záležitostí existujících veřejných záznamů, takže fact-checkeři nemají šanci cokoli z toho popřít.
—-
👉Doplněný fact-check – orální vakcína proti obrně byla podávána již od roku 2000
—-
Přímý odkaz na video je rovněž k dispozici na kanále Rumble zde

B💥💥💥💥💥M

Rockefellerovi oznamují:
Dolar je pohřben

Ruchir Sharma je předsedou Rockefellerovy nadace. To znamená, že je jedním z architektů, kteří určovali dolar a drželi nitky bank po celém světě.

Ve Financial Times pro pochopení lidí oznamuje, že dolar bude nyní pohřben a přijde nový čas (řád):

“To, co se stalo před dvěma desetiletími, naznačuje, že se dolar blíží svému vrcholu, než aby pokračoval v zotavování. I když americké akcie klesaly v dot-com propadu, dolar pokračoval v růstu, než vstoupil do poklesu, který začal v roce 2002 a trval šest let.” Podobný inflexní bod může být blízko. A tentokrát by pokles americké měny mohl trvat ještě déle.“ odkaz zdroj

NOVINKA – Německý ministr hospodářství Habeck si umí představit, že části ekonomiky „prozatím jednoduše přestanou vyrábět“.

Teď: 40 generálních ředitelů evropských výrobců kovů v otevřeném dopise varuje před „existenční hrozbou“ pro průmysl.

ELON👨🏼‍🚀
Kalifornie zvyšuje stav nouze na síť, protože hrozba blackoutu roste

Je potřeba více solárních + baterií. Baterie skvěle zvládají špičkovou poptávku.

Věří lidé, že všechny nedávné rezignace, letecké havárie, přesměrování letadel, aktivace EMS/EBS, výpadky atd. jsou prostě náhoda?
Proč Sessions [na začátku] zdůraznil, že vyšetřování/řízení jsou důvěrná?
Myslete na magii.
Co vidíš …….
Opravdu věříte, že se nic nedělá?
Re_read minulé drobky.
kdo má moc?
Proč to bylo zdůrazněno na začátku?
Máte víc, než víte.
Q zdroj

Právě teď: 🇺🇸💥
“”Michiganský soudce zveřejnil bombovou zprávu o auditu Dominion Voting Systems, která odhaluje, že stroje a jejich software byly „navrženy“ tak, aby „vytvářely systémové podvody“.”” odkaz

↑ Nedávno jsem s vámi řešil, jestli ten a ten může být ten samý člověk, nebo jestli si jsou jenom podobní.
Není to stejný člověk, ale jsou si podobní.
Ten první byl v ochrance Miloše Zemana/2019 foto/, ten druhý byl letos vysoká ochranka na Karlovarském filmovém festivalu, a chvíli si tam povozil a hlídal na vozíku Schwarzenberga. Možná to jsou bratři.

Našel jsem ale úplně jiného bodyguarda, který byl při Zemanově posledním opuštění Vojenské nemocnice 08.2021, a v listopadu 2021 hlídal v Praze Čaputovou, při jejím čerstvém zatčení.
U nás, ani nikde ve světě samozřejmě nefunguje žádná jakoby “centralizovaná” ochrana politiků. Každý prezident i politik má svoji ochranku. Rozhodně se nestřídají a neposílají, kam je zrovna potřeba.
Ten člověk je jen dalším malým důkazem operace WH. Zemanova návštěva Vojenské nemocnice byla vojenská operace, a věděli jsme to od začátku.

Agenti WH byli u akce Zeman. O měsíce později byla Čaputová zatčena, a ten konkrétní agent byl přesunut k ní.
Fotku záměrně nezveřejňuju. zdroj

Film Hunter Biden je už k dispozícii. tu

O čo v skutočnosti išlo pri nájazde na Trumpa?

Obama>Iránska jadrová dohoda///FBI krytie a korupcia spojená s OSN

(minulý rok som vám povedal, že vo vnútri OSN a NATO sa začala vzbura a vojna, pretože v tichosti prepukli boje medzi radou, generálmi a vedúcimi predstaviteľmi. (Aliancia sa plne infiltrovala do OSN/ NATO už v roku 2010 a tajne dávala odtajniť niektoré hlavy v programoch… Teraz infiltrácia bielych klobúkov vo vnútri OSN začala medzinárodné vyšetrovanie Obamu a iránskej jadrovej dohody).

V časti 11 000 dokumentov, ktoré mal Trump, sa FBI zamerala najmä na utajované dokumenty, ktoré [odhaľujú] Obamu v súvislosti s jadrovou dohodou s Iránom z roku 2015. Úplatky pre radu OSN a najvyššie elity, ktoré boli podplatené v rámci nezákonnej dohody s Iránom. Viac ako 200 miliárd$ z peňazí amerických daňových poplatníkov na vytvorenie špinavých fondov so 400 miliardami $. Ďalšie medzinárodné finančné prostriedky prúdia cez Ukrajinu do Iránu Dohľad/nedbanlivosť/korupcia OSN. NATO v Obamovej dohode s IRÁNOM bola plne zdokumentovaná bankovými záznamami/servermi/počítačmi a vnútornými agentmi s priamymi kontaktmi na OSN. NATO a úplatky.

Obama>iránske utajovanie smrti Usámu bin Ládina spojené s raziou FBI.

Zákulisie> Irán/CIA poskytli Obamovi falošné informácie o tom, kde sa Usáma bin Ládin nachádza v Pakistane. > Obama okamžite poslal vojenské špeciálne jednotky, aby bin Ládina zatkli/zadržali/zabili. Okamžite len niekoľko minút po tom, ako bol Usáma bin Ládin pri operácii zabitý, špeciálne jednotky potvrdili jeho smrť. S týmto prezident Obama usporiadal špeciálne vysielanie takmer vo všetkých sieťach a oznámil americkému ľudu, že zabili Usámu bin Ládina…… Ale len niekoľko minút po Obamovom prejave vojenské sily potvrdili, že išlo o omyl a že zabili dvojníka/zástupcu bin Ládina.
(preto bol falošný dvojník bin Ládina zhodený z vrtuľníka cez horu a falošná správa o tom, že bin Ládin bol pochovaný v mori, bola lož).
Obama klamal americkému ľudu a bol znovu zvolený na základe lži, že je prezidentom, ktorý priniesol spravodlivosť za 911… Irán nastražil Obamu a jeho administratívu a temných generálov. >Teraz mal Irán Obamu vo svojich rukách… A začalo sa vydieranie a stovky miliárd US $$$$$$$$ v hotovosti boli dodané Iránu a ďalšie miliardy boli presmerované cez ukrajinské banky a spoločnosti. Toto všetko by viedlo k Obamovi a jadrovej dohode s Iránom a svetovej korupcii, ktorá podporovala nelegálnu dohodu, ktorá by sa potenciálne mohla spájať s jadrovým holokaustom alebo s blízkou jadrovou udalosťou.

Trump pripravuje scénu. (dokumenty, ktoré má k dispozícii)
Biele klobúky vo vnútri FBI pripravili scénu (razia)
Biele klobúky vo vnútri OSN. NATO pripravilo scénu
(medzinárodné vyšetrovanie dohody medzi Obamom a Iránom prostredníctvom MAAE)

Teraz chápete, prečo Bidenovo ministerstvo spravodlivosti išlo po Trumpových dokumentoch o Iráne. >Jane Sullivanová< ktorá dala dokopy dohodu s Obamom, teraz pracuje pre Bidena ako poradkyňa pre národnú bezpečnosť. Manžel Sullivanovej je radca (top-pomocník) generálneho prokurátora Merricka Garlanda, ktorý nariadil razie FBI s cieľom zabaviť jadrové dokumenty.
🔥🔥🔥🔥
Vnútri búrky storočia
Vojenské operácie svetovej aliancie zdroj

Michelle Fielding – Vojenské právo, bankovnictví, Starlink
Video z 2.9.2022
Ahoj všem, dnes bych ráda poskytla malou informaci o tom, co jsem dostala ohledně Velké Británie a bankovního systému a potenciálních vůdců USA do budoucna:

 • bude příštím premiérem Velké Británie Rishi Sunak nebo Liz Trussová? – Ani jeden z nich nebude premiérem, protože v podstatě je britský politický systém jen skořápkou, která má veřejnosti umožnit, aby věci vypadaly normálně, zatímco v zákulisí pokračuje vojenská operace.
 • Co ta vojenská operace obnáší – Řekli, že v zákulisí armáda White hat zavádí nový decentralizovaný rámec a systém a soubor politik, aby se politika a rozhodování mohly přenést na lidi a odklonit se od hierarchické kontroly. Vůdci, které vidíte v současnosti, jsou jen zástupní, takže kdokoli nastoupí jako premiér Velké Británie, bude jen zástupný a nebude mít žádnou skutečnou politickou moc v souladu s právním rámcem Velké Británie.
 • Rishi Sunak a Liz Truss pracují pro Bílé klobouky? Ani jeden z nich nepracuje pro Bílé klobouky, oba jsou klobouky kontrolováni. V zákulisí se připravují a provádějí masivní změny, celý bankovní systém přejde na decentralizovaný systém využívající kvantový finanční systém
 • Banky už nebudou potřeba v tom smyslu, jak je chápeme v současnosti. Digitální měna centrální banky je zástěrkou pro systémy, které vytvářejí Bílé klobouky. Skutečný systém v budoucnu nebude centralizovaný tak, jak naznačuje titulek, bude centralizovaný na bankovní systém zvaný kvantový finanční systém, a fyzické jednotky, které jsou známé jako banky v současné době, už nebudou potřeba.
 • Ve skutečnosti je to digitální měna centrálního bankovnictví, ne digitální měna centrální banky. Slova znějí podobně, ale koncept je velmi odlišný s přesným rozlišením v tom, kdo má kontrolu. Lidé jsou pod kontrolou a měnové fondy budou řízeny kvantovým finančním systémem a Starlinkem. Starlink je kvantový výpočetní systém – blockchain.
 • Starlink je systém propojení, který bude lidi přímo spojovat se systémy bankovnictví, hlasování, medicíny, energetiky, vzdělávání a cestování. V současné době mají země plné ruce práce s tím, aby se všichni zaregistrovali do kvantového systému.
 • V budoucnu nebudou existovat žádné hranice ohledně cestování, pas ve stávající podobě a víza již nebudou nutné, všichni budou moci volně a snadno cestovat. Nový systém zabrání obchodování s lidmi a černým penězům
 • Velké sumy peněz, které Evropa v současné době žádá, aby je měli lidé neustále na svých bankovních účtech, aby mohli získat dlouhodobější víza k cestování – tyto systémy, kde po vás žádají velké částky peněz na vašem účtu kvůli vízu, opět to jen pomáhá probudit lidi.
 • V budoucnu budou všechny národy samy o sobě bohaté a prosperující, a jakmile budou kvantový finanční systém a digitální a fyzické peněžní systémy plně funkční, budou si všechny národy rovny z hlediska ekonomického postavení.
 • Bude ve Spojeném království nebo v jiných částech světa zaveden univerzální základní příjem, který by pomohl s inflací a rostoucími životními náklady? – Ano a ne. Zatímco bude kvantový systém nastavován na pozadí, budou nejchudším a nejzranitelnějším lidem pomáhat s různými projekty, které jim pomohou, dokud nový systém nezačne fungovat pro masy. celý preklad tu

🇺🇦Ukrajina připouští zásah na ruské vojenské základny na Krymu. 😉 odkaz

Blíži sa búrka….⚡️😉🪖Cornel

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
8 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
jirik
jirik
1 year ago

Toto jsou zajímavé body – připomíná to Čínský NWO

 • Starlink je systém propojení, který bude lidi přímo spojovat se systémy bankovnictví, hlasování, medicíny, energetiky, vzdělávání a cestování. V současné době mají země plné ruce práce s tím, aby se všichni zaregistrovali do kvantového systému. 
 • V budoucnu nebudou existovat žádné hranice ohledně cestování, pas ve stávající podobě a víza již nebudou nutné, všichni budou moci volně a snadno cestovat. Nový systém zabrání obchodování s lidmi a černým penězům

A co se stane s těmi, co se odmítnou do toho NWO kvantového systému zaregistrovat?

A zase se bude část lidstva klanět zlatému teleti jménem kvantový počítač….a po čase od zavedení “šmírování zaregistrovaných osůbek” bude nejspíše následovat pozvolné utahování šroubů, aby bylo lidstva znova zotročeno……..avšak bude opět tvrzeno, že je to děláno ku konstruktivnímu prospěchu všech….

znamení šelmy = registrace do kvantového počítače….bez něj nebudete moci asi nic….

lean450
lean450
Reply to  jirik
1 year ago

Stale len peniaze a moc. Odovzdat kvantovy system mimo planetu (stale peniaze a moc nad ludmi). Dakujem neprosim
To sa mi vobec nepaci. Verim ze bude aj ina cesta svetla, slobody,lasky a pravdy a von z matrixu.

lean450
lean450
Reply to  lean450
1 year ago

Zase o nas bez nas

jirik
jirik
Reply to  lean450
1 year ago

údajně se kvantový systém používá proto, aby byly pochytáni všichni šmejdi od DS a jejich nohsledi…..
*****
zajímavý je mojmír zdeněk ponert, ale jeho “plán” má také svoje “nedostatky”,…
kritizuje kvantový počítač (zda oprávněně ukáže budoucnost), nechce již žádné plastikové kartičky tzv. občanské průkazy,….
RAzhlas – férovky – 07. 09. 2022
video trvá skoro 2 hodiny

polarexplo
polarexplo
1 year ago

Ďakujem za správy.

jirik
jirik
1 year ago

Kráľovná Alžbeta II. zomrela

The Queen died peacefully at Balmoral this afternoon.

The King and The Queen Consort will remain at Balmoral this evening and will return to London tomorrow. pic.twitter.com/VfxpXro22W

— The Royal Family (@RoyalFamily) September 8, 2022

https://www.hlavnespravy.sk/krestanski-moslimski-a-zidovski-lidri-sa-modlia-za-kralovnu/2919968

i diskuzních příspěvků je mnoho……

Peter
Peter
Reply to  jirik
1 year ago

No konečne v msm oznámili že zomrela. Už na týchto stránkach čítam od minulého roka že je mŕtva.

jirik
jirik
1 year ago

Něco pro odlehčení

Petr a svetr – fiktivní rozhovor

.zachytili jsme rozhovor nejmenovaného českého premiéra s nejmenovaným kontaktem v Bruselu.
cca 4 minuty