Správy 07.10.2022

07/10/2022 | Správy

Vzrušujúce titulky nás naďalej dráždia tým, čo sa chystá. Čo je červené? Listy, ponorka, topánky satanistickej cabaly, krv, vlna, ktorá sa prehnala Amerikou v roku 2020, keď bol Trump zvolený v drvivých voľbách… a niekedy aj Biely dom, ako vyzeral, keď bol Trump vo funkcii.

Človeče, byť Putinom je na nič, keď sa pozriete na všetky tie bludy, ktoré sa o ňom šíria. Jeho ľudia ho stále volia a on má rešpekt mnohých. Je hrozbou pre zlú cabalu, pretože o nich hovorí pravdu, a preto na neho nemilosrdne útočia.

Q nám povedal, že “lovci sa stali lovenými” – a podľa obetí nás títo bastardi naozaj lovili. Teraz za to platia. Teraz sú korisťou. Žiadna štvrťhodina. Začalo sa to.

Elitný satanistický kult detských sexuálnych obetí 9. kruhu vládne Európe – a zaoberá sa obchodovaním s deťmi, organizuje “poľovačky na ľudí”, pri ktorých unesené/drogované deti vyzliekajú donaha, znásilňujú, mučia, lovia na koňoch v lesoch a rituálne zabíjajú šľachtici a ich hostia (ktorí pijú krv svojich obetí). Týchto niekoľko mocných sa tiež obrátilo ku kanabalizmu a jedli časti svojich “obetí” démonickému božstvu, ktoré uctievali. Svedkovia, ktorí prežili, predstúpili v roku 2014 pred Medzinárodný súdny dvor spoločného práva v Bruseli. Dôkazy zvažovalo 5 porotcov/27 členov poroty.

Svedkovia uviedli, že k detským obetiam dochádzalo pravidelne vo Vatikáne, katakombách katolíckych katedrál, na súkromných pozemkoch, v hájoch a gov vojenských základniach v Belgicku, Holandsku, Španielsku, Austrálii, Írsku, Francúzsku, Anglicku a Spojených štátoch. Podľa bývalého člena Octopusu (holandského zločineckého drogového kartelu) deti pochádzali z detenčných centier v Belgicku/Holandsku odkaz

Potrebujem dovolenku, ale je tak vzrušujúce vidieť aktualizácie každý deň, kto si môže oddýchnuť? Myslím, že “Červený október” sa týka očí tých, ktorí dávajú pozor a nemôžu spať. Odkazuje aj na oči cabaly, pretože nemôžu prestať plakať, keď vidia, ako sa opovrhnutia hodný, zlý svet, ktorý vytvorili, rúca ako domček z kariet.

Sviatok: V októbri zostanú banky zatvorené celkovo 21 dní.

Pondelková aktualizácia Bena Fulforda je čiastočne k dispozícii na tomto odkaze. Rukavice sú stiahnuté a Patriots to myslia vážne. Je to otvorená sezóna pre psychopatov z hlbokého štátu a ich sadistickú armádu. Aktuálne informácie Benjamina Fulforda nenechali nič na predstavivosť a potvrdili, že Biele klobúky majú na muške zlú cabalu a ak odmietnu kapitulovať a odstúpiť, budú zlikvidovaní. Puf! Je to na nich. Obetovanie detí Satanovi je pre Ľudí neprijateľné a skončí sa to.

Sklamali sme deti. Navždy boli korisťou a boli zradené. Musíme to teraz ukončiť.

FBI chránila ženu, ktorá zarobila 200 miliónov dolárov predajom až 8000 detí počas 40 rokov – dostala 3 mesiace väzenia s minimálnym stupňom stráženia

Bude to intenzívne, priatelia. Väčšina z nás sa nikdy v živote nedostala do takých situácií, aké nás čakajú. Ľudia z Maďarska, Poľska, Ruska, Venezuely, teraz už aj Iránu a ďalších oblastí, kde fašisti zatínali pazúry do svojho národa, môžu veľmi dobre poznať to, čo chápeme, že sa blíži. Páni, dokonca aj Kanada sa tam na chvíľu priblížila, ale zdá sa, že sa otočila, takže k posunu došlo z nejakého dôvodu.

Povedala by som, aby ste sa pripútali, pripravili sa na narušenie svojho pohodlného života – pretože väčšina z nás to mala v porovnaní s mnohými nešťastnými ľuďmi na svete veľmi ľahké – a očakávali, že hoci veci môžu byť šokujúce, znepokojujúce a vyslovene nepríjemné, budeme v bezpečí a mali by sme byť vďační, že chápeme, čo sa deje a prečo.

Tvoríme tu dejiny a tie budú apokalyptické, pretože to znamená veľké odhalenie – nie katastrofu.

No, už sa to začalo. Farebná priadza, ktorú spriadajú, aby umožnili Pozemskej aliancii tajne dostať jednotky na pozície, kde by mohli uskutočniť masové zatýkanie a prebudiť obyvateľstvo planéty, sa rozbehla ako jesenná futbalová sezóna a situácia sa stala jadrovou. Svet bol postavený pred skutočné hrozby. Severná Kórea údajne v pondelok vyslala do vzduchu rakety a v Japonsku sa počas mimoriadnych stretnutí spustili sirény.

Pod rúškom naaranžovaného scenára tretej svetovej vojny sa na planéte Zem/Terra chystá revolúcia, masové prebudenie, séria starostlivo pripravených udalostí, ktoré vyvrcholia nezameniteľným džbánom ľadovej vody, ktorý keď sa vyleje na ľudstvo, prebudí všetkých okrem tých najbeznádejnejšie ovládaných myslí.

Chápeme, že Elon Musk pokračuje v akvizícii platformy Twitter. Posádka sa podelila o tieto možné dôsledky:

Ak Elon kúpi Twitter, bude vlastniť KAŽDÉ duševné vlastníctvo, ktoré s ním súvisí.

Vrátane dátových serverov.
Kde sú tie dátové servery?
Čo sa stane, ak sú umiestnené v centrále CIA v Langley?

Prepletené 🧬 do tých istých serverov by boli KAŽDÉ spravodajské informácie z každej stanice CIA / FBI / DoD na celom svete

Ak Elon vlastnil servery, sú to ťažko, legálne získané údaje, ktoré sa dajú použiť na vojenskom súde.

Boty, ktoré Elon odhaľuje, sú len jednoducho tým, ako títo propagandisti z Twitteru dostávajú zaplatené za to, aby šírili Fake News pre CIA.
Falošní boti klikajú na reklamy, aby dostali zaplatené od CIA prostredníctvom “tretej strany”.

Každá sociálna sieť / aplikácia, ktorá má “Prihlásenie s FB / Twitter”, bude pravdepodobne prepojená na rovnaké servery

Elon chce servery, riadené zo CIA. Potom by mal každú jednu spravodajskú informáciu CIA.

Big Tech by okamžite padol – tiež by ich okamžite zapojil do štátneho prevratu proti prezidentovi Trumpovi – bol by riadený priamo z & na príkaz CIA.
To nemôžu dopustiť.

Ich osobné umelecké zbierky hovorili jasnou rečou. Prečo má “elita” taký zvláštny vkus na “umenie”? Pretože sú to pedofili a pedofilky. Úchyláci. Monštrá.

Jeffrey Dahmer je inšpiráciou pre mnohé vplyvné osobnosti… Zaujímalo by ma, prečo? Keďže sa zdá, že všetci sú momentálne posadnutí Jeffreym Dahmerom, stojí za to pripomenúť všetkým, že Tony Podesta, Podesta, brat Johna Podestu (manažéra kampane Hillary Clintonovej), má doma zavesenú repliku jednej z Dahmerových obetí. Jeho manželka je tiež trochu strašidelná.

Nabudúce, keď budete počuť o zvyšovaní cien energií, ropy, plynu atď. si spomeňte na to, čo ste sa dozvedeli v tomto videu. Tak ako všetko ostatné, aj toto všetko je trik, ako z nás, nevoľníkov, vytiahnuť viac peňazí, aby pokrvné rodiny zbohatli. Nie je ich nedostatok a my sme príliš dôverčiví. Osem minút s plukovníkom Proutym vás uvedie na pravú mieru. zdroj

V Bangladéši sa zrúti národná elektrická sieť, čo spôsobí výpadok elektriny pre 140 miliónov obyvateľov. Okrem niektorých častí na severozápade krajiny je “zvyšok krajiny bez prúdu”, hovorí jeden z úradníkov. zdroj

RV sa rozbieha. Prvé bankovky, ktoré sa majú ukázať verejnosti. odkaz

Systém núdzového varovania sa spúšťa v októbri. V USA sa nazýva EBS, v Spojenom kráľovstve sa nazýva EAS. odkaz

Mrtvý John McAfee si to náramně užívá. Samozřejmě si vážnost situace uvědomuje víc, než většina planety. Občas natočí video (na překlad tohohle zatím nemám čas), ale víme, že je v pořádku a MSM Deep state média, včetně ČT, musí být z toho úplně v prdeli. Hroutí se jim před očima svět, a i ty nejmenší naše konspirace se potvrzují. A oni to sledují, to nepochybujte. Minulý týden Trumpovo přiznání Q, to musela být rána. Do toho občas promluví McAfee…no paráda prostě!

🇬🇧Hlavní očkovací centrum, University of West of England, Bristol, uzavřeno lidmi
Referenční číslo zločinu 5222236390
Policejnímu oddělení Avon a Somerset byly poskytnuty nevyvratitelné důkazy o škodlivosti a nebezpečí těchto injekcí
Když jsme dnes ráno dorazili, bylo zde rezervováno přes 300 lidí a většina byly děti?
Pokud je policie nekompetentní ve své zákonné povinnosti, pak my lidé máme právo si tuto pravomoc vzít zpět
Páchané trestné činy jsou:
• Pochybení ve veřejné funkci
•GBH
•Zabití z hrubé nedbalosti
•Firemní zabití
• Spiknutí ke spáchání všeho výše uvedeného odkaz

🇬🇧 Mark Sexton, Vaccine Centre, University of West Of England, Bristol…… plná spolupráce s policií, což má po předložení důkazů za následek uzavření očkovacího centra.💥zdroj

“Proč by Trump VEŘEJNĚ blahopřál Bolsonarovi k druhému kolu?
Nezdá se, že by to bylo něco, z čeho by bylo dobré být nadšený, zvláště jako úřadující, kterému málem ukradli volby krajně levicovému maniakovi.

Trump to mohl udělat soukromě, ale postaral se o to, aby to byla veřejná podívaná. Proč?

Protože Trump chce, abychom věnovali pozornost situaci v Brazílii. „Gratulace“ nebyla pro Bolsonara, byla pro nás. Trump na situaci upozorňuje.
Operace WH.””

-Clandestine odkaz

“Když analyzujete situaci Twitter/Elon, nemůžete se na ni dívat z čistě obchodního/peněžního hlediska. Nic nebude dávat smysl.

Nejde o náhodného miliardáře, který si pro zábavu kupuje jinou společnost. Toto je nejlépe placený dodavatel US MIL, který zbavuje Deep State jedné z jejich nejsilnějších zbraní na vymývání mozků v Informační válce.

Nikdy to nebylo o penězích. Je to operace k odhalení a zneškodnění psychologické zbraně.””

-Clandestine odkaz

“Zahajovací ceremoniál her Commonwealthu 2022 v Anglii odstartoval satanským rituálem. To není žádným překvapením, vezmeme-li v úvahu, že většina velkých sportovních událostí, jako jsou poločasové show Super Bowl a zimní/letní olympijské hry, to dělají pravidelně. Tentokrát je to však do očí bijící než kdy předtím. Nejsmutnější pro mě je, že ignorantské masy sledující show jsou absolutně bez ponětí o okultním významu. Na rozdíl od jiných rituálů se obřady obvykle točí kolem události nebo data a obvykle zahrnují představení včetně tance na odčinění, očistných obřadů a uctívání. V tomto případě obřad náhodou zahrnoval uctívání BAAL, satanského býka v čele kanaánského božstva, které je také často známé jako Moloch nebo Moloch aka Satan v přestrojení. Praktikování ceremoniální magie na akcích, jako jsou tyto, s tisíci lidmi, kteří se nalaďují z celého světa, znamená doslova evokovat nebo přivolávat duchovní svět.””
Niko. zdroj

🇮🇷V Íránu si všechny studentky sundávají pokrývky hlavy a křičí „Smrt diktátorovi“. Protesty pokračují. zdroj
🇺🇸 Steve Bannon říká, že Twitter informoval Elona Muska, že by srazili nějaké peníze z dohody, pokud by se zavázal ke dvěma věcem…… Trump a konzervativci zůstanou mimo Twitter a zaměstnanci Twitteru zůstanou stejní. Musk odmítl obojí. zdroj

Kdo byl Rockefellerův nejlepší zaměstnanec, který přivedl nacistické vrahy do USA?
HENRY KISSINGER.

V roce 1970, během Nixonova předsednictví, požádalo ministerstvo obrany o 10 milionů dolarů na vývoj ničivých virů pro boj se zárodky… včetně virů podobných AIDS.

Možnost vyvinout syntetická biologická činidla… biologické zbraně jako alternativy k jaderným zbraním… přišla od Dr. Henryho Kissingera.
Během této doby bylo vynaloženo 10 milionů dolarů na vývoj virů podobných AIDS.

Po druhé světové válce se Kissinger stal německým překladatelem a hlavním asistentem generála Alexandra Bollinga.
Bolling byl kmotrem Agentury pro společné zpravodajské cíle… agentury, která provozovala „Projekt Paperclip“.
Úkolem Henryho Kissingera bylo najít nacisty, kteří by mohli sloužit Americe.
Kissinger se stal šéfem armádní kontrarozvědky. Vycvičil další agenty, aby lovili nacisty, aby nebyli souzeni za válečné zločiny, ale aby sloužili americké armádě spíše než ruským zájmům.

Byla to tato operace, která podnítila vytvoření CIA… aby sloužila jako krycí agentura pro mocný Gehlen Org.
Gehlen Org byla německá zpravodajská služba řízená Reinhardem Gehlenem. Příběh Rockefellera a Kissingera a jejich role při vytváření biologických zbraní, které byly nakonec použity proti nám všem a našim spoluobčanům v Americe, je v posledních 70+ letech mnohem víc. zdroj

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
8 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
polarexplo
polarexplo
7 months ago

Ďakujem za správy.

Deni
Deni
7 months ago

Dakujem

jirik
jirik
7 months ago

Tento dokument vrhá světlo na zranění a ztráty po očkování vakcínou Covid-19, ale také se zabývá systémovými chybami, které je zřejmě umožnily. Zabýváme se předními analýzami farmaceutických studií, rolí MHRA při regulaci těchto výrobků, rolí behaviorálních vědců SAGE při ovlivňování politiky a rolí médií a velkých technologických společností při potlačování svobodné a otevřené debaty na toto téma.
https://rumble.com/v1mybmo-bezpen-a-inn-druh-pohled-dokument-2022-cz-dabing.html

Andrej
Andrej
7 months ago

Veľmi dlho to trvá, neviem či to ľudia zvládnu ☹️

Potter
Potter
Reply to  Andrej
7 months ago

Andrej, ži svoj život, raduj sa a nezakladaj si nič na ziadnych predpovediach. Nič sa neudeje ani tento mesiac ani ďalší a ani ďalší. Tvor si realitu podľa seba.

jirik
jirik
7 months ago

Jaroslav Dušek 2. díl: Lidský rozum se zvrátil v antirozum – jinak bychom nemohli dělat opatření proti životu
V předchozí části rozhovoru s hercem a duchovním člověkem Jaroslavem Duškem jsme mluvili o tématu, kterému se většina lidí raději vyhýbá, o smrti a strachu ze smrti. A slyšeli jsme třeba o iniciaci andělem smrti. „Iniciace andělem smrti znamená, že člověk žije s vědomím, že anděl smrti je neustále s tebou, doprovází tě, a kdykoli si tě může vzít. Tato iniciace pak znamená, že žiješ naplno, žiješ přítomností, protože nevíš, jestli budeš žít ještě za pět minut. Proto se zaměříš na to, že žiješ naplno, že se raduješ ze života, mluvíš pravdu, vyjadřuješ se otevřeně – a že máš čistý stůl. Nejednáš zákulisně, nechytračíš. Jednáš s plnou energií radosti, s chutí do života.“ Hovořili jsme také o tom, jak důležité je přemýšlet o životě, a ne v něm jen tak bezmyšlenkovitě proplouvat. A v povídání a přemýšlení o životě, umění žít, lidských hodnotách, budeme pokračovat i nyní.

Jaroslav Dušek 2. díl: Lidský rozum se zvrátil v antirozum – jinak bychom nemohli dělat opatření proti životu


na YT

ma.ni.
ma.ni.
7 months ago

Musk je hnusná zrůda, i když něco málo ukáže popravdě, beztak je to technologická zrůda.

jirik
jirik
7 months ago

michal schark 24 minut – zajímavé a důležité

https://vk.com/video/@michal.marcin?z=video469828878_456239813%2Fpl