Správy 06.09.2022

06/09/2022 | Správy

Správy sú v týchto dňoch pestré a jazyk tiež. Niektorým ľuďom sa to nepáči. Tak to potom… nepočúvajte alebo sa na to vykašlite. V akej realite žijete? V tejto sú nahnevaní, vzrušení, vystrašení a otrávení ľudia, ktorí hovoria tak, ako hovoria. Máme do činenia s masovým vraždením, genocídou a nepredstaviteľnými zverstvami. Spravodlivý hnev sem-tam vyfúkne nejaký modrý dym, takže si zakryte uši, ak to nezvládnete.

Ešte o tom nevedia, ale zaspatí ľudia dostanú obrovskú dávku reality. A klasicky v móde bielych klobúkov sme prinútili práve ich samých, aby sa o to pričinili ako prví.

Rovnako ako v prípade Muellerovej sondy sme normálky zviedli na to, aby sa na nich všetci pozreli, tým, že sme im dali optiku, že situácia je pre Trumpa negatívna, len aby bol Trump očistený a zločiny Deep State odhalené. Títo ľudia o dohode s Iránom nič nevedia, ale čoskoro sa to dozvedia.

-Clandestine

Nikdy to nie je tak, ako si myslíme. Pozemská aliancia to má v malíčku a vie povedať “pozrite sa sem, nie tam” ešte lepšie ako prisluhovači cabaly.

Pri razii v Mar-a-Lago ma znepokojovala možnosť, že darebácka FBI podstrčí Trumpovi do počítača pornografický materiál alebo dokonca materiál v štýle “Frazzledrip”. To už urobili mnohým ľuďom. Samozrejme, bola by to forma odhalenia pre normíkov, ale pre Trumpa a jeho rodinu by to bolo ťažké. Tesne pred tým ako som spravila príspevok sa objavila táto správa:

Bomba: Obama odhalený ako architekt nájazdu FBI k Trumpovi +20 informátorov FBI, ktorí zničili agentúru

Bez ohľadu na to, čo viete alebo si myslíte, že viete, som presvedčená, že je to oveľa horšie, oveľa rozsiahlejšie a hlbšie, ako ste si uvedomovali.

ČO KEBY SME SA POSTAVILI V ROVNAKOM ČASE NA CELOM SVETE A POVEDALI: “UŽ SA NEZÚČASTŇUJEM!

Na celom svete sa ľudia začínajú prebúdzať. Lži sú príliš priehľadné, hlavný mediálny prúd je prešpikovaný propagandou. Mnohí toho majú plné zuby. Predstavte si, že by sme sa všetci súčasne zúčastnili na celosvetovo organizovanej akcii.

Veľká časť más sa musí prebudiť, pokiaľ ide o Big Pharma, medicínsko-priemyselný komplex, podplatených alebo ohrozených lekárov a vedcov a ich vlastných vládnych predstaviteľov.

Na internete je dostatok informácií o faktoch o Covide a vakcínach a o tom, čo robia s ľuďmi, ale väčšina ľudí je lenivá a chce len pokračovať vo svojom živote robotickým spôsobom a nemusí sa podieľať na riadení svojej komunity alebo národa, ani robiť žiadny výskum. Chcú, aby im niekto povedal, čomu majú veriť, aké sú fakty, ako získať to, čo chcú, a nevadí im byť otrokmi. Len neuvažujú o alternatívach. Myslia si, že tento život je všetko, čo existuje, a že iná cesta neexistuje. Je to smutné, ale pravdivé.

Chcú, aby niekto iný prevzal opraty, riadil loď a riešil problémy. Väčšina ľudí chce spasiteľa, ktorý všetko urobí za nich. Áno, chcú len niekoho, kto ich ochráni, vyrieši problémy a zabezpečí všetkým svetlú budúcnosť – bez toho, aby pohli prstom, okrem toho, že si každé štyri roky nájdu 30 minút na to, aby odovzdali svoj hlas niekomu, koho nemajú preskúmaného, ale páči sa im, čo povedal.

Hneď teraz vám poviem, že ak by to mal pod kontrolou Deep State, ich plán by bol úplne správny. Bezchybný.

Skutočnosť, že situácia bola TAKTO vážne zmasakrovaná, ďalej potvrdzuje, že ide o plne kontrolovanú operáciu Bielych klobúkov.

Keby mal Deep State kontrolu, Trump by bol zlikvidovaný, Truth Social a Telegram by neexistovali a neexistoval by žiadny iný naratív mimo scenára MSM.

Ste svedkami riadenej demolácie.

-Clandestine

Doktor Anthony Fauci, masový vrah, poskytol tento týždeň televízny rozhovor, v ktorom bolestne objasnil, že užíval Paxlovid na opakované recidívy chrípky Wu. Povedal to viackrát a chcel, aby diváci uverili, že jeho užívaním sa zmiernili príznaky a rýchlejšie sa zotavil – okrem toho, že sa nezotavil. Stále má pozitívne testy s testom, ktorý netestuje Covid. Chcú, aby sme všetci boli paranoidní z ochorenia a obracali sa na lieky ako na prvú líniu profylaxie a A LIEČBY. Chcú, aby Big Pharma riadila naše životy a profitovala z nášho utrpenia. Koľko ľudí na to ešte naletí? zdroj

Ak ste včera večer zmeškali BIDENOV prejav… Pozrite si ho tu
Musíte vidieť farby za ním.. Strašidelná červená… Všetci vieme, že je to symbolika cabaly a pripravuje sa na vojnu…
Že Hunter BIDEN laptop sa blíži a zasiahne svet MSM MEDIA..
FBI príbeh sa rozpadá
Hovorí sa, že whistlebloweri FBI sa pred voľbami prihlásia s veľmi dôležitými servermi zdroj

Pápež František rozpustil vedenie Maltézskeho rádu

Zítra má být zveřejněna zpráva MAAE o situaci v Záporožské elektrárně. Pokud mám situaci dobře “přečtenou”, můžeme čekat první pravdu ohledně událostí na Ukrajině, které MSM neutečou.
Pokud by rusové neměli jistotu, že inspektoři, kteří přijedou a budou situaci hodnotit, budou čistí a nebudou hájit zájmy Deep state, nikdy by je tam nepustili. Očekávám, že zpráva bude pravdivá, nebude dezinformační, a pro rusy ve výsledku hodně pozitivní. Pro MSM hodně nepříjemné. “Rusové vše zvládají, ale provoz a bezpečí jim komplikuje odstřelování z ukrajinských pozic.” Něco v tomhle duchu by mohlo přijít.
To je moje očekávání a zítra nebo pozítří uvidíme. Snad ta hra není ještě složitější…🪖
Cornel zdroj

🇺🇸Mark Zuckerberg, který od roku 2015 zakazuje příznivce Trumpa na své platformě a který je radikálním levicovým křídlem, dostával peníze za „pronájem prostoru, stroje na skenování hlasovacích lístků a personál“ pro volby v roce 2020. ❗️

Už jen tento střet zájmů by stačil na zneplatnění výsledků voleb. Naštěstí to vůbec nepotřebujeme.

Jedním z míst, kde použili Zuckerbergovy peníze k najímání zaměstnanců, nákupu schránek a nákupu nové technologie skenování hlasovacích lístků, byla Chester County PA, která byla klíčem k získání státu. zdroj

5.9.2022
Otázky lidí, co se tam děje, zůstávají v DC bez odpovědí. zdroj

Před malou chvílí: 🇺🇸❗️❗️❗️
Soud SCHVALUJE Trumpovu žádost, aby dokumenty zabavené při razii v Mar-a-Lago prověřil zvláštní velitel.Soud také zablokoval další trestní vyšetřování dokumentů zabavených v Mar-a-Lago. Soudkyně SCHVALUJE také Trumpovu stížnost, že při razii agentů FBI zabavili části zdravotních dokumentů Donalda Trumpa.
Soudkyně Aileen Cannon schválila Trumpův návrh na jmenování zvláštního velitele. Nezávislá strana má přezkoumat práva klienta a výkonného práva, které Trumpovi právníci požadovali v podání, ohledně razie na Floridě. zdroj

CNN

Pred viac ako dvoma rokmi a niekoľkokrát som spomínal, že biele klobúky sa pripravujú na prevzatie kontroly nad CNN

Teraz je v zákulisí scéna takmer pripravená… Ako trumf
Verejne oznámil, že pomôže cnn stať sa zlatou baňou a zvýšiť jej sledovanosť.

Elon musk subsidiary co’s a dvaja hlavní priatelia sú hlboko investovaní do CNN… Bin salman zo Saudskej Arábie (spomínal som, že má stovky miliárd kontrolujúcich bohatstvo svojej krajiny a dcérske spoločnosti a investorov po celom svete, ktoré presahujú bilióny….. Salman má hlavné akcie vo všetkých sociálnych sieťach – infiltrácia – (títo otvorení a tajní investori a spoločnosti, ktoré plnia jeho príkazy. Ovládli svetový trh cnn< ktorý vysiela takmer na každom letisku na celom svete)

Ak ste nováčikom v hnutí veľkého prebudenia a nepoznáte bin Salmana… Tu je rekapitulácia: streľba v Las Vegas v roku 2017 bola pokusom o atentát na saudskoarabského kráľa bin Salmana. Masová streľba bola udalosť pod falošnou vlajkou, aby ho zabili pri nastraženej krížovej paľbe.

(masaker v las vegas zinscenovala FBI, CIA deep state kontrolovaná Clintonovcami a nariadil ju Obama v súvislosti so skupinou Bilderberg.
Jezuiti/spolok slobodomurárov vytvorený Vatikánom templárov noci, ktorí vytvorili prvý bankový systém prostredníctvom vyvraždenia Európy)

Tento pokus o atentát v Las Vegas mal za cieľ prevziať kontrolu nad Saudskou Arábiou a všetkým zlatom, ktoré kontrolujú, a ich vplyvom prostredníctvom ich podielov v sociálnych médiách (akcie). Pokus o atentát zlyhal vďaka zásahu vojenskej rozviedky a trumpa a zachránil bin Salmána chvíľu pred jeho smrťou. Po tejto udalosti bin Salmán prisľúbil svoj život Trumpovi a aliancii.
A krátko nato bin salmán začal čistiť svoju kráľovskú rodinu, ktorá bola plná zradcov lojálnych clintonom a DS

Teraz Mohamed bin Salmán robí kroky, aby spojil CNN a sociálne siete!!!!!

Zuckerberg v strachu z rastúcej aliancie ♟️ šachové ťahy po celom svete chcel prísť do šou joea rogana, aby verejne vypustil bombu fbi, o ktorej vedel, že povedie k nadchádzajúcim vypočúvaniam v Kongrese)
Zuckerberg vie, že v roku 2023 vo februári….. Trump & armáda & snemovňa ide po FBI. CIA…DOJ > sociálne médiá… Zuckerberg 🕊️ 🎵

( sledujte Q telegram jazdca na búrke)

Teraz biele klobúky prevzali kontrolu nad CNN prostredníctvom jedného z Trumpových najlepších priateľov > Johna Maloneho< … A CNN momentálne vyhodila niekoľko zamestnancov a moderátorov správ (upratovanie domu)…. Teraz je scéna pripravená pre trump…..
Stanica, ktorá vám môže poskytnúť odtajnenie a kvapky/úniky informácií v reálnom čase spojené so svetovými krajinami a ich korupciou.

Kash Patel práve retrutoval rozhovor s Trumpom… Kde trumf potvrdzuje, že voľby v roku 2020 sa budú konať pred voľbami v roku 2024

Dračie rodiny, čínski staršinovia a klan chcú Trumpa späť vo funkcii! …..
Hlboký štát Rockefellerovci, Rothschildovci, Dupontovci, rodina Bushovcov a kabala klamali čínskym drakom/starším a klanom, že s nástupom Obamu do funkcie v roku 2008 napravia svet (hlboký štát oklamal Číňanov o trilióny v zlate a zároveň sa DS rozhodla okradnúť americký ľud cez kolaps bývania a krach bánk v roku 2008 ….. Mali nápad vrátiť časť ukradnutých peňazí občanov USA späť do Číny. Ale nikdy to neurobili… A ich sľub, že pomôžu svetu prostredníctvom Obamovho prezidentovania, bol klamstvom.)

Takže teraz čínska dračia rodina rokuje s alianciou.. A chcú, aby sa Trump vrátil k moci ( musíte pochopiť, ale všetci Číňania sú zlí alebo ČKS… Aj oni čistia svoj dom od korupcie a išli skoncovať s komunizmom.. Ale potrebujú pomoc sveta, aby ukončili tok peňazí z hlbokého štátu do Číny)..

Nebuďte prekvapení, ak sa Trump stane predsedom snemovne na krátku chvíľu po tom, čo republikáni prevezmú späť dom…. 🎯 cieľom FBI CIA DOJ deep state operátorov v krížovej paľbe trumpa……

Búrka. zdroj

Toto je len niekoľko kanálov, ktoré nie sú pripojené k tomuto: Q) The Storm Rider/ Official page

Nepredávame TOKENY. Mince ani tu nerobíme podvody s digitálnymi peniazmi. Neoslovujeme používateľov telegramu v súkromných správach.

Existujú tisíce ľudí, ktorí preposielajú moje vlákna prostredníctvom platforiem sociálnych médií. To je absolútne v poriadku, len pokiaľ nepoužívajú vlákna na online podvody s peniazmi.

Q) Storm Rider je len v TELEGRAMe s jednou stránkou .žiadne iné miesto../

Buďte opatrní tam vonku, priatelia, a nedovoľte, aby vás niekto podviedol. zdroj

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
15 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Soldier 17
Soldier 17
1 year ago

Děkuji mnohokrát 🙏❤️🙏

Deni
Deni
1 year ago

Dakujem

polarexplo
polarexplo
1 year ago

Ďakujem za správy.

jirik
jirik
1 year ago

Vakcína testovaná iba na 8 myšiach!Študenti a učitelia, ktorí nedávno dostali prvú posilňovaciu dávku vakcíny, sú spolu so všetkými ostatnými nútení opäť si vyhrnúť rukávy pre vakcínu, ktorá bola testovaná len na ôsmich myšiach, na základe čoho jej FDA dala zelenú.

Vedúca amerického Centra pre kontrolu a prevenciu chorôb (CDC) Rochelle Walensky oznámila, že dôvodom takého rýchleho schválenia vakcíny bez pokusov na ľuďoch je to, že federálna vláda už na takéto veci jednoducho nemá čas čakať.
„Budeme používať to, čo by som považovala za potenciálne zastaranú vakcínu,“ povedala s odkazom na súčasné posilňovacie dávky, o ktorých sa hovorí, že sú neúčinné proti najnovšej podvariante omikronu.
Zdá sa, že skutočným cieľom je dostať čo najviac týchto „šmakulád“ do pliec ľudí pred novembrovými doplňovacími voľbami do amerického Kongresu. Epidemiológ Vinay Prasad z Kalifornskej univerzity v San Franciscu to potvrdil vo svojom twíte, keď napísal:
„Walensky hovorí, že nemôžeme čakať na údaje z ľudských klinických skúšok, musíme sa spoliehať na myši… Toto nemôžu rozhodnúť politickí kandidáti… Ak máte voľby v novembri, tesne pred voľbami by ste schválili čokoľvek, čo by mohlo znížiť počet nových prípadov covidu. Kto sa stará o bezpečnosť a závažné vedľajšie účinky? FDA musí byť odstrihnutá od rozhodovania.“

https://www.badatel.net/regulacne-urady-schvalili-vakciny-na-omicron-bez-jedineho-testu-na-ludoch/

jirik
jirik
1 year ago

ČESKO NEPLAŤ !!! Každým dnem přibývá lidí, kteří si uvědomují, že jediným způsobem, jak se účinně postavit systému, je masová ekonomická neposlušnost. Názory Lenky Tarabové a Nely Liskové jsou plně v souladu s duchem Česko, Neplať ! Děkujeme vám za pomoc při šíření této myšlenky. Děkujeme také redaktorovi YouTube kanálu Scorpion za sestříhání a zveřejnění videa.
Nejdůležitější je nyní společně ukázat lidem, že mají naději a že na své účty nejsou sami. Pomozte proto co nejvíce lidem, aby se dozvěděli o akci občanské ekonomické neposlušnosti Česko, Neplať !

Zdroj videa: https://m.youtube.com/watch?v=1mSyad-u-0E
video cca 23 minut

zajímavý názor ve videu od Nely Liskové

https://vk.com/wall655367599_2014

*****

V současné době jde o to, aby lidi přišly o všechny svoje úspory, totálně se zadlužili, následně přišli z důvodu nemožnosti jakéhokoliv placení a splácení o bydlení ať už vlastní nebo pronajaté, a aby se těchto nemovitostí,… mohla zmocnit exekutorská mafie! To stejné se týká firem, které vadí NWO, které by mělo podle plánu Klause Schwaba nastat.

Iniciativa Česko neplať! se inspirovala na Britských ostrovech, k tomu mám jednu poznámku, avšak důležitou (pokud nedošlo v britských zákonech ke změně):

  • na britských ostrovech je zákon, který znemožňuje energetickým společnostem a exekutorům nechat odpojit energie od domu, když majitel přestane platit zálohy a platby. Jak je to s možným zabavením nemovitosti tamními exekutory nevím.

Zkuste se podívat do patřičných zákonů, listin, ústavy,…. zda tam je nějaký paragraf,… který neplacení umožňuje. Jde o to, abyste v případě nezvané návštěvy ji měly čím “uzemnit,…”

jirik
jirik
1 year ago

Sdílejte Sdílejte Sdílejte 
Pro koho jsme uspořádali akci Česko, Neplat’ ! ?

Především pro ty, kteří si musí vybrat mezi zaplacením zálohy a nákupem potravin.

Proč jsme se zaměřili na platby záloh ? 

Záloha je částka, kterou energetické společnosti používají na úhradu budoucích dodávek energie. Je to nejslabší místo systému. Protože ty peníze nemají kde jinde získat než od nás. Placením záloh zajišťujete jejich provoz a zisky. A pokud od nás tyto peníze nevybírají, budou nuceni nám nabídnout lepší ceny plynu a elektřiny.

Na rozdíl od vás mohou snížit ceny, například tím, že sníží své obrovské zisky. Připomínám, že jen ČEZ dosáhl zisku 33,6 miliardy korun (tedy 3 tisíce korun na občana ČR).

Podle aktuální situace a své připravenosti si můžete sami zvolit, jakého typu občanské ekonomické neposlušnosti se chcete a můžete zúčastnit: 

– Odmítnutí zaplatit zálohu po dobu 30 dnů

– Maximální zpoždění při placení zálohy a maximální snížení části zálohy

Každé z těchto opatření slouží k tomu, abyste nebyli ohroženi a abyste vyvíjeli maximální tlak na energetické společnosti. Každá koruna, kterou od vás nedostanou, zvyšuje tlak na energetické společnosti. Nechceme a nemůžeme jim vyplácet obrovské zisky.

Připravili jsme stručný návod, jak se správně a bezpečně zapojit do hnutí: 

Maximální zpoždění při placení zálohy a maximální snížení části zálohy

Velmi brzy začnete dostávat oznámení o zvýšení záloh (někdo už dostal). 
Zavolejte nebo napište energetické společnosti. Musíte jim sdělit, že nebudete schopni zaplatit takovou zálohu. Pravděpodobně vám nabídnou její jednorázové snížení. Je však nepravděpodobné, že by se snížil o více než 30 %. 

– Neplaťte po dobu 30 dnů (nebo do prvního oznámení, že jste nezaplatili zálohu). Během této doby vám energetická společnost nemůže odpojit plyn nebo elektřinu. 

Zde jsou oficiální vyjádření zástupců největších energetických společností, která to potvrzují:  

V ČEZ, ale i u jiných dodavatelů, začíná upomínací proces zcela nezaplacených záloh běžet po první nezaplacené záloze. “Po druhé nezaplacené záloze už můžeme přistoupit nikoliv k odpojení, ale k přerušení dodávky. Zákazníka vždy ale nejdříve opakovaně kontaktujeme a snažíme se, aby k tomu nedošlo. Poskytujeme i bezplatné splátkové kalendáře. K přerušení dodávky pak může dojít po dvou až třech měsících,” říká Roman Gazdík. 

Podobně je to u innogy. “Ukončení dodávky předchází proces upomínání, v rámci kterého od nás odchází postupně několik upomínek a my se snažíme situaci se zákazníkem řešit. Takže v okamžiku ukončení dodávky mohou být dlužné i čtyři zálohy. Ukončení smlouvy a dodávky je až krajním řešením a zpravidla se týká zákazníků, kteří vůbec nereagují na naše upomínky, esemesky či telefony,” říká Pavel Grochál z innogy. 

– Po 30 dnech obdržíte druhé oznámení, že vám může být dodávka přerušena. A nabídnou vám individuální splátkový kalendář, který rozdělí výši zálohy do několika splátek. 

– Zaplaťte jednu splátku. A poté si dejte pauzu. Neplaťte tolik, kolik můžete bez sankcí.

Energetické společnosti nemají zájem vás odpojit od sítě. Mají zájem na tom, abyste zaplatili. 

Naším úkolem je co nejvíce omezit jejich přístup k našim penězům tak, aby nás to nepoškodilo. 

Výzva Česko Neplať !
https://vk.com/wall439670989_9441

lean450
lean450
Reply to  jirik
1 year ago

plati to i pre Slovensko?

jirik
jirik
Reply to  lean450
1 year ago

tohle je aktivita obyvatel české republičky. zkusit projít slovenské web a sociální sítě….poptat se bratrů slováků žijících na slovensku.

jana
jana
1 year ago

Děkuji originální zprávy ❤️

jirik
jirik
1 year ago

Došlo emailem!

V žiadnom prípade nepodpisujte informovaný súhlas.Ide o zdravie a život Vašich detí.
 POZOR, VEĽMI DôLEŽITÉ!!!!
Čítajte s POROZUMENÍM
!!!!!Nikto netvrdí, že budú okamžite očkovať experimnentálnou pochybnou ,,vakcínou”,prípadne experimentálnymi,neoverenými medikamentami. Je to napísané v zátvorke, môže AJ! Okrem iného. Nevytvára sa panika, ale informácia, aby boli rodičia obozretný!
Nebuďte leniví!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:
Pre rodičov školopovinných detí:
Na školách od 1.9.22 prebieha tzv. pilotný (po lopate: skúšobný) projekt.
Na vybraných 92 školách budú zdravotní pracovnici, ktorí budú oprávnení podať medikamenty deťom v akejkoľvek podobe.
To znm. aj injekčne. (To znm. príp.. aj očkovanie)!!!
Môžu “podávať lieky” IBA AK rodičia podpíšu informatívny súhlas.
Oni vlastne budú skúmať rodičov, ako sa k tomu postavia.
Či budú rodičia opäť ticho, alebo budú vyjadrovať nesúhlasy.
Ak rodičia informatívny súhlas nepodpíšu, príp. vyjadria nesúhlas, nemôžu na deti siahnúť.
Je to skúška rodičov. Nie detí.
„Zdravotnícky pracovník v materskej, v základnej a v strednej škole“. V rámci tejto výzvy bolo podporených spolu 92 materských, základných a stredných škôl.
Zdravotnícki pracovníci budú na školách pôsobiť od 1.9.2022 do 31.8. 2024. Zoznam podporených žiadostí nájdete na: https://www.minedu.sk/data/att/24157.pdf
Pozrite si, či tam patrí aj Vaša škola. Chráňte deti!!
POZOR, VEĽMI DôLEŽITÉ!!!!
Čítajte s POROZUMENÍM
!!!!!Nikto netvrdí, že budú okamžite očkovať! Je to napísané v zátvorke, môže AJ! Okrem i ného. Nevytvára sa panika, ale informácia, aby boli rodičia obozretný!
Nebuďte leniví!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:
Pre rodičov školopovinných detí:
Na školách od 1.9.22 prebieha tzv. pilotný (po lopate: skúšobný) projekt.
Na vybraných 92 školách budú zdravotní pracovnici, ktorí budú oprávnení podať medikamenty deťom v akejkoľvek podobe.
To znm. aj injekčne. (To znm. príp.. aj očkovanie)!!!
Môžu “podávať lieky” IBA AK rodičia podpíšu informatívny súhlas.
Oni vlastne budú skúmať rodičov, ako sa k tomu postavia.
Či budú rodičia opäť ticho, alebo budú vyjadrovať nesúhlasy.
Ak rodičia informatívny súhlas nepodpíšu, príp. vyjadria nesúhlas, nemôžu na deti siahnúť.
Je to skúška rodičov. Nie detí.
„Zdravotnícky pracovník v materskej, v základnej a v strednej škole“. V rámci tejto výzvy bolo podporených spolu 92 materských, základných a stredných škôl.
Zdravotnícki pracovníci budú na školách pôsobiť od 1.9.2022 do 31.8. 2024. Zoznam podporených žiadostí nájdete na: https://www.minedu.sk/data/att/24157.pdf
Pozrite si, či tam patrí aj Vaša škola. Chráňte deti!!!

jirik
jirik
1 year ago

Formuláře VÝZVY úředníkům vynulovaných korporací a TRESTNÍHO OZNÁMENÍ aliančním jednotkám SHAEF a postup.
Postup zaslání “Výzvy úředníkům a korporacím” a po té “Trestního oznámení jednotkám SHAEF

Formuláře VÝZVY úředníkům vynulovaných korporací a TRESTNÍHO OZNÁMENÍ aliančním jednotkám SHAEF a postup.

jirik
jirik
1 year ago

https://www.pokec24.cz/politika/alexandr-rostovcev-co-umoznuje-charta-osn-rusku-a-kdo-by-mel-zpozornet/

Špatná zpráva nejen pro Ukrajinu, ale i pro každý stát, kde neonacismus zvedá hlavu, kde bourají pomníky sovětským hrdinům a organizují falešné „instituce národní paměti“.
Články 106 a 107 Charty OSN dávají vítězům druhé světové války – SSSR, USA, Velké Británii a Číně – právo přijmout jakákoli opatření, až po vojenskou intervenci, proti zemím, které proti nim bojovaly ve válce, pro zabránění akcím zaměřeným na přezkoumání výsledků války. K tomu stačí pouze informovat ostatní vítězné země – bez získání jejich souhlasu.

S přihlédnutím ke zjištěné skutečnosti, že největší rozsah genocidy byl proveden na okupovaném území SSSR proti mnohonárodnostnímu sovětskému lidu, dává mezinárodní právo Rusku, jako nástupci SSSR, právo násilně ničit nacisty všude tam, kde budou chtít revidovat systém Jalta-Potsdam v Evropě (Jaltská a Postupimská konference).

A první na řadě jsou Německo, Itálie, Rumunsko, Maďarsko, Rakousko, Finsko, Bulharsko, Chorvatsko, Slovensko a kupodivu i Česká republika jako bývalý protektorát Čechy a Morava.

*****
doporučuji pročíst i diskuzi….

jirik
jirik
1 year ago

https://www.michalapetr.com
MIP 121 Bruselská zima přichází! Uršula oznámila, že Brusel uvalí na země, která vyrábějí levnou elektřinu zvláštní daně! 
8 září, 2022/Kategorie: Blog /Vložil(a): Michael Svatoš
Včera 7. září odpoledne Ursula von der Leyenová podrazila všechny Evropany a evropské politiky, když bez porady s nimi vyhlásila 5-ti bodový plán, jak sníží ceny elektřiny a plynu v Evropě! Plán je pro Čechy i Slováky doslova likvidační. Podle plánu Brusel uvalí zvláštní daně na firmy, které produkují levnou elektřinu – typicky Česko a Slovensko – a jak potvrdili diplomaté – hrozí, že si tuto zvláštní daň Brusel přivlastní! Tedy podle plánu Uršuly a Bruselu, nebude vyhlášen žádný strop na cenu elektřiny pro obyčejné lidi, ale budou mimořádně zdaněny ty firmy, které vyrábějí elektřinu levně, a peníze, které jim Brusel sebere, se rozdají těm firmám, které vyrábějí elektřinu draze. Příklad – ČEZ protože vyrábí elektřinu levně bude podle plánu elektřinu nadále draze prodávat na lipské burze, ale zisk mu zabere Brusel, a přidělí tyto miliardy vydřené z Čechů jako dotaci těm německým elektrárnám, které vyrábějí draze. Češi tedy mají nejen platit vysoké ceny elektřiny, ale ještě má být českým firmám zabaven zisk, a rozdán západoevropským firmám! Brusel se definitivně zbláznil! Když Uršule její plán projde, v Česku se bude konat historicky III. Pražská defenestrace!
Uršula plán vyhlásila překvapivě narychlo a před páteční poradou EU, kterou svolal Petr Fiala do Prahy! Bruselští diplomaté sdělili, že důvodem rychlosti s jakou Uršula plán vyhlásila je rostoucí podpora společného konkurenčního plánu Itálie a Polska! 
Strop na maximální cenu plynu z USA! Tato troufalá myšlenka je podstatou polsko-italského plánu. Podle něj se maximální cena, za kterou bude moci Rusko dodávat plyn do Evropy bude týkat úplně všeho plynu, který se dodává do Evropy! Tedy jak arabského, afrického, tak amerického! 
Uršula, vyhlásila včera okamžité zavedení maximálních cen na ruský plyn, právě proto, že se v Bruselu bojí, že by se zavedl strop na všechen plyn. A kdyby se vyhlásil – Bidenova vláda by prohrála volby ještě víc, než je prohraje. 
Uršulin plán zatím vyvolal jedinou děsivou reakci – Putin oznámil, že Evropě přestane dodávat plyn! Česko i Slovensko tak byly Bruselem opět podvedeny. Nejen, že se nám Brusel chystá zdanit naši levnou elektřinu, ale ještě nás odříznul od hlavního dodavatele plynu. Obdobná je situace s dodávkami ruské ropy! Česko a Slovensko zkrachují, díky šílencům z Bruselu, a neschopnosti našich vlád se těmto šílencům postavit!
 
Proti plánu Uršuly vyhlásit maximální ceny na ruský plyn se postavili podle bruselských diplomatů pouze tyto země Německo, Maďarsko a Slovensko! Tleskám Slovensku za snahu, a ptám se, co zase dělal Fiala a česká vláda?! Síkela se chlubil, že se Česko proti zastropování Ruského plynu postaví, a je tak zajímavé, že v Bruselu o tom včera nic nevěděli. Za to ale v Bruselu včera Česko pochválili, že díky českému předsednictví došlo k dohodě o “zlepšení imigrace do EU”, a o zavedení mechanismu solidárního sdílení zátěže z nelegální imigrace! Jak vidíte česká vláda se v Bruselu raději stará, aby bylo více imigrace, a ne více levné elektřiny a plynu pro lidi!
V Evropě se zavírají celé továrny, celá odvětví výroby hliníku, papírny, železárny, hutě! Desetitisíce Evropanů dostávají výpovědi ze své práce! 40 generálních manažerů největších hutí a železáren včera osobně podepsalo oznámení do Bruselu, ve kterém sdělují, že budou muset na podzim uzavřít všechny továrny a definitivně propustit všechny zaměstnance, protože nemohou konkurovat dovozu zboží z USA a ASIE, kde se vyrábí z levné elektřiny! A oznámilo, že pokud továrny zavřou, už je otevírat nebudou, protože restart výroby je mimořádně finančně náročná záležitost!
Celý evropský průmysl se hroutí jako domeček z karet! A Česká vláda se snaží, aby se zhroutil, co možná nejrychleji! Fiala nemá žádný jiný plán, než tisknout nekryté peníze. Ty místa v továrnách nezachrání. 
Němci jsou už tak zoufalí, že hodlají z Kuby! a Venezuely přesunout na Rýn staré americké a turecké lodě, které tam sloužily k výrobě elektřiny z nafty v dobách, kdy v Latinské Americe ještě nebyla rozvinutí elektrická infrastruktura! A nejsměšnější na tom je, že se Německo lituje, že těchto lodí se už na celém světě zachovalo tak žalostně málo! Bruselský Green Deal tak skončí letos v zimě pálením nafty v kotlích starých lodí kubánských komunistů! V Německu se už zavírají celé továrny – krátký seznam těch nejznámějších.
Bez energie nemůže existovat průmysl ani zemědělství! Tisknutí peněz a různé účetní fígle bankéře Síkely pracovní místa nezachrání. Je třeba jednat. Je třeba zajistit levný plyn! Je třeba se spojit proti Bruselu!
Ostatně právě proto soudím, že Bruxelae musí být zničeno ještě dřív než zničí naše továrny a naše farmy!

https://www.michalapetr.com/mip-121-bruselska-zima-prichazi-ursula-oznamila-ze-brusel-uvali-na-zeme-ktera-vyrabeji-levnou-elektrinu-zvlastni-dane/

jirik
jirik
1 year ago

Časť aktivít z Ukrajiny prešla do ČeskaPodľa Kirillova boli nedávno Američania nútení zmeniť plány. Laboratóriá v regióne Strednej Ázie boli po novom podriadené civilným špecializovaným organizáciám. Vojenské biologické programy, ktoré sa realizovali na Ukrajine, boli prevedené do laboratórií v Bulharsku, Českej republike a pobaltských štátoch.
Koordinácia programov prešla pod správu amerického námorníctva. Čo im umožňuje „lepšie krytie“. Názory na možné dôvody sa rôznia.

https://tadesco.org/vladcovia-zapadu-museli-zastavit-vyvoj-genetickej-zbrane-proti-rusom/

Rusko hlavným cieľomIgor Kirillov, náčelník Radiačnej, chemickej a biologickej obrany Ruskej federácie, uviedol, že Rusko je hlavným cieľom vojenskej biologickej činnosti USA. Podľa generála je proti nemu orientovaných viac ako 50 z 336 amerických biologických laboratórií. To je viac ako proti akejkoľvek inej krajine. Celkovo USA vykonávajú vojensko-biologickú aktivitu proti 30tim krajinám sveta.

originál z 8 září 2022
https://href.li/?https://ren.tv/blog/iurii-gorodnenko/1020536-voenno-biologicheskie-tseli-ssha-protiv-rossii-meniaiutsia