Správy 05.08.2022

05/08/2022 | Správy

Minulý týždeň bola dosiahnutá tajná dohoda medzi vládami Ruska a Spojeného kráľovstva o ukončení vojny na Ukrajine. Podľa zdrojov MI6 a ruskej FSB ide o súčasť širšej dohody o urovnaní, ktorá na jeseň tohto roka povedie k úplnej revízii existujúcich medzinárodných inštitúcií.

Chazarská mafia však v zúfalom pokuse zaviesť na planéte vojnový stav v oblasti zdravotníctva podniká tvrdú protiofenzívu a rozbieha masívny útok biologickými zbraňami. To znamená, že medzinárodné pátranie po najvyšších predstaviteľoch chazarskej mafie bude pokračovať počas celého leta, aby sa tomu zabránilo, zhodujú sa viaceré zdroje

Dobre, začnime viditeľnými znakmi, že sa dohodla nejaká mierová zmluva. Najviditeľnejším znakom bolo oznámenie, že „plne očkovaný a dvakrát posilnený“, takzvaný prezident Joe Biden mal minulý štvrtok „pozitívny test“ na COVID a odišiel do izolácie.

Zdroje z Mossadu tvrdia, že saudskoarabský vodca Mohammed bin Sultan (MBS) „narazil pedofila Bidena priamo do pozitívneho testu na Covid a poslal toho slabocha domov s prázdnymi rukami“.

Zdroje zo CIA sa zasa pýtali: „Ako je možné, že pedo Joe mal pozitívny test? Musel si dať vylepšiť umelú inteligenciu alebo niečo horšie. Aliancia nepotrebuje vypočúvať túto opotrebovanú bábku…“

Veľa sa špekuluje o tom, že „Biden“ sa už neobjaví a nahradí ho buď viceprezidentka Kamala Harrisová, alebo Donald Trump, podľa toho, s kým sa rozprávate. Faktom je, že nezáleží na tom, či sa Bidenova šou obnoví, alebo či bude dosadený nový „prezident“, pretože KORPORÁCIA SPOJENÉ ŠTÁTY AMERICKÉ skrachovala a bude demontovaná, tvrdia zdroje zo CIA.

Zdroje MI6 zasa uviedli nasledovné: „Prestali sme amerického prezidenta na základe volebného podvodu. Inštalovali sme novú vládu v Londýne, aj keď za úplného vojenského stavu“.

V každom prípade ďalším znakom toho, že sa niečo zásadné zmenilo, je skutočnosť, že Rusko po desaťdňovej „údržbovej prestávke“ obnovilo posielanie plynu do Nemecka prostredníctvom plynovodu Nord Stream 1.

Podľa slobodomurárskych zdrojov P3 sa stalo to, že vedenie západnej Európy sa rozhodlo ignorovať príkazy „prichádzajúce od rabínov z New Yorku, ktorí si myslia, že sa podieľajú na svätej vojne proti Rusku“.

Ďalším veľkým znakom toho, že sa niečo zásadné zmenilo, bola táto správa:

Zástupcovia Ukrajiny a Ruska podpísali v piatok dohodu o obnovení vývozu obilia na stretnutí sprostredkovanom OSN, keďže narastajú obavy z potravinovej krízy vyvolanej prudkým rastom cien komodít.

Dohoda, ktorá sa dosiahla v Istanbule počas štvorstranného stretnutia, na ktorom sa zúčastnili aj OSN a Turecko, zaručí bezpečné námorné trasy po tom, ako bol prechod cez Čierne more zablokovaný v dôsledku ruskej invázie na Ukrajinu.

Znamená to, že karta západného vydierania hladom bola odstránená. Bola to jedna z najsilnejších kariet, ktorú mali v rukách ľudia ovládajúci skupinu krajín G7, takže jej odstránenie zo stola je ďalším znakom, že sa dosiahla mierová dohoda.

Za týchto okolností šéf MI6 Richard Moore zriedkavo verejne vystúpil na bezpečnostnej konferencii v Aspene v štáte Colorado, kde naznačil, že na Ukrajine bola uzavretá dočasná dohoda o prímerí, keď povedal: „Podľa nášho odhadu budú mať Rusi v najbližších týždňoch čoraz väčšie problémy s hľadaním živej sily a materiálu.“

Potom odhalil skutočnú situáciu, keď priznal, že „nás čakajú ťažké časy“ a musí pomôcť Ukrajincom „aspoň rokovať z pozície značnej sily“, pretože čínsky vodca Si Ťin-pching to „sleduje ako jastrab“.

V zákulisí MI6 informovala ázijské tajné spoločnosti: „Ak sa nevyparí švajčiarsky Zug, ktorý je hlavnou príčinou všetkého svetového terorizmu, a vlastne celé Švajčiarsko a všetko, čo je s ním spojené, buď teraz, alebo v blízkej budúcnosti, ukončíme všetky kontakty medzi Východom a Západom.“ Zdroj ďalej varoval: „Ak takzvaná Spoločnosť bieleho draka nedokáže ukončiť globálnu kolónu špiny KM, vezmeme veci do vlastných rúk, a to termonukleárne.“

Mnohí ľudia sa čudujú, prečo už nebola oblasť okolo Ženevského jazera vo Švajčiarsku zasiahnutá jadrovou zbraňou. Je tam viac ako 200 organizácií, ktoré rozdávajú pasy, ktoré dávajú ľuďom imunitu pred stíhaním kdekoľvek na svete. Kto im dal toto právo?

Ich Svetové ekonomické fórum v Davose a ich vodca Klaus Schwab Rothschild chcú zaočkovať všetkých ľudí na Zemi látkami meniacimi gény, ktoré ich majú premeniť na domestikované zvieratá. Tí, ktorí tento režim prijmú, dostanú prídely potravín. Tí, ktorí ho neprijmú, budú zlikvidovaní.

Títo medzinárodní zločinci, samozrejme, neplánujú odísť potichu do noci. Svetová zdravotnícka organizácia (WHO) so sídlom vo Švajčiarsku sa v rozpore so všetkými vedeckými dôkazmi rozhodla vyhlásiť bezprecedentnú „globálnu zdravotnú pohotovosť“, ktorej základom sú „opičie kiahne“. Generálny riaditeľ WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus zrušil rozhodnutie výboru expertov, ktorí hlasovali proti vyhláseniu.“

Tedros nie je lekár a je členom „Tigrejského ľudového oslobodzovacieho frontu“, ktorý vláda USA v 90. rokoch 20. storočia vyhlásila za teroristickú organizáciu a dodnes je zaradený do celosvetovej databázy teroristov.

Ruské ministerstvo obrany hovorí o biolaboratóriách a biologických zbraniach, ktoré Rusi našli na Ukrajine. Mnohé z nich boli pod kontrolou tzv. prezidentovho syna Huntera Bidena. – Ben F zdroj

Správy RT

Dôvodom, prečo boli RT news v mnohých krajinách zablokované, je to, že Rusko začalo odtajňovať správy spravodajských služieb, ktoré boli zhromaždené za posledných 22 rokov… To sa začína Bushom,>obamom< HRC >>> hunterom Bidenom<<<… Joe
Všetky agendy a prepojenia deep state sa spájajú s OSN. NATO. EU elitami a prezidentmi. premiérmi. Svetové centrálne banky… skupina Davos. CDC. atď…

Ruské ministerstvo začína odtajňovať ďalšie spravodajské informácie a správy z celého sveta…. (existuje
Niekoľko veľkých krajín, ktoré nezablokovali rt správy a ruské kanály > s miliardami divákov!!!!).

Ruské ministerstvo obrany aktuálne poskytlo viacerým krajinám vrátane vnútra EÚ vojenské správy a odtajnenie Bidenovho režimu, Obamovej prepojenej> nadácie Georgea Sorosa<, ktorá vytvorila jadrové ⚠️>zbrane na Ukrajine.<
biologické zbrane
svetové schémy prania špinavých peňazí

A to všetko je spojené s Hunterom Bidenom, ktorý riadi tieto laboratóriá s Rosemont Seneca na Ukrajine.

🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥
Blížia sa svetové udalosti… zdroj

V Německu už pravda vychází najevo….. vedlejsi ucinky ockovani. Očkování lituji (#IchbereuedieImpfung)
📌 Maďarský premiér Viktor Orbán jednal s Donaldem Trumpem v sídle bývalého amerického prezidenta v Bedminsteru ve státě New Jersey.
📌 Proč se nikdo v Kongresu ani na ministerstvu spravedlnosti neangažuje za zveřejnění seznamu klientů Ghislaine Maxwell?
Nechte to na sebe působit. Existují velmi závažné důvody, proč udělají cokoli, aby @realDonaldTrump nebyl ve funkci.
Nezapomeňte, že žádný prezident nikdy nezasáhl proti impériu obchodníků s lidmi tak jako Trump.
To nejlepší teprve přijde!
Nikdy si nemysleli, že by mohli prohrát.

📌 Lidé se mě vždycky ptají, PROČ se to všechno děje? Proč by měli ničit ekonomiku nebo škodit dobrým lidem? Nejprve musíte pochopit, kdo a co jsou „oni“….. „Oni“ jsou velmi mocní bankéři a pokrevní linie, kteří jsou absolutní psychopati. „Oni“ mohou dosáhnout kýženého výsledku pouze totálním zničením a spálením starého systému. Nyní se nacházíme v počáteční fázi, kdy spalují systém, aby vytvořili nový otrocký systém pro lidstvo. „Oni“ to dělají podle rovnice: problém – reakce – řešení. „Oni“ vytvářejí problémy, zatímco mají připravené požadované řešení. „Oni“ toho dosahují tím, že získávají reakce, využívají školský systém, církve a mainstreamová média k ovládání masového mínění. Lidé, přestaňte jim to umožňovat. Jakmile se osvobodíme od této kontroly mysli, jejich hra iluzí a kouzelnických triků skončí. Navštivte stránku Ninoscorner.tv a ukončeme to jednou provždy. zdroj

📌 Nezapomeňte, že Tchaj-wan je o biolaboratořích. Wuhan byl reakcí na to, že Tchaj-wan má dvě laboratoře BSL-4. Vedení Zeleného kříže (jednotka 731) na Tchaj-wanu nebylo nápomocné. Wuhan a Corona nejsou možné bez závodu o bioagens, který vytvořil Tchaj-wan.

Pohled do čínské laboratoře, která bude zkoumat nejnebezpečnější patogeny světa. Vysoce zabezpečená biolaboratoř je součástí plánu na vybudování sítě zařízení BSL-4 po celé Číně. Výstražné obleky visí v Národní laboratoři biologické bezpečnosti ve Wuhanu, první laboratoři v pevninské Číně vybavené pro nejvyšší úroveň bioscreeningu. Foto: Wuhan Virological Institute.

Laboratoř ve Wuhanu je na pokraji schválení pro práci s nejnebezpečnějšími patogeny na světě. Tento krok je součástí plánu zřídit do roku 2025 v pevninské Číně pět až sedm laboratoří s biologickou bezpečností úrovně 4 (BSL-4).

„Čínským výzkumníkům to poskytne více příležitostí a náš příspěvek k patogenům na úrovni BSL-4 bude přínosem pro celý svět,“ říká George Gao, ředitel Klíčové laboratoře patogenní mikrobiologie a imunologie Čínské akademie věd v Pekingu. Tchaj-wan již má dvě laboratoře BSL-4, ale Národní laboratoř biologické bezpečnosti ve Wuhanu by byla první v pevninské Číně. zdroj

📌 BioTour 2022 pro Nancy Pelosiovou pokračuje, zdá se, že z jedné biolaboratoře do druhé. Také na Filipínách a v Singapuru.

„Čínským výzkumníkům to poskytne více příležitostí a náš příspěvek k patogenům na úrovni BSL-4 bude přínosem pro celý svět,“ říká George Gao, ředitel Klíčové laboratoře patogenní mikrobiologie a imunologie Čínské akademie věd v Pekingu. Tchaj-wan již má dvě laboratoře BSL-4, ale Národní laboratoř biologické bezpečnosti ve Wuhanu by byla první v pevninské Číně.

Zdravotnické centrum ministerstva obrany vybuduje laboratoř za 900 milionů tchajwanských dolarů
Nahrazení úrovně 4: bezpečnostní specifikace nové laboratoře budou vycházet z přísných kanadských norem, uvedl jeden z představitelů centra.

Národní obranné zdravotnické centrum plánuje vynaložit téměř 900 milionů tchajwanských dolarů (32,23 milionu USD) na vybudování nové laboratoře s biologickou bezpečností úrovně 4, která bude po dokončení do pěti let špičkovým zařízením v asijsko-pacifickém regionu pro boj s infekčními chorobami, uvedlo včera.
Středisko to oznámilo na tiskové konferenci pořádané ministerstvem vědy.

💬 Jak jsem informoval před několika měsíci, Orbán spolupracuje s PUTINEM a je již léta spojován s TRUMPEM.

Podle interních zpravodajských zdrojů Orbán spolupracuje s klíčovými MILIARDAMI v Evropě.
To je spojitost se svržením OSN a NATO (deep state) a plánem na reorganizaci systému EU po rozbití TOGETHER.

Vše je na svém místě a probíhá podle plánu. (S.R.) zdroj

Čína zahajuje vojenské manévry u Tchaj-wanu.

Ministerstvo obrany Tchaj-wanu: Připravte se na válku, aniž byste ji chtěli.

Podle čínské státní televize zahájila Čína ohlášené vojenské manévry v blízkosti Tchaj-wanu. „Cvičení začínají,“ uvedla ve čtvrtek na internetové síti Weibo televizní stanice CCTV. Tchajwanské ministerstvo obrany uvedlo, že situaci pozorně sleduje. Ozbrojené síly ostrovní země by jednaly podle zásady „připravovat se na válku, aniž by ji chtěly“. Neusiluje se ani o „eskalaci konfliktu“. link zdroj

Národ promluvil
Kandidáti America First zůstávají neporaženi, což znamená konec establishmentu GOP, a volební účast naznačuje, že volby v polovině volebního období by mohly být pro DNC událostí na úrovni zániku.
Levice šílí. Vědí, co to znamená.
(Clandestine)

GENE DECODE – Aktualizace k 3.8.2022

Kosovo protestuje a Blinkin tlačí na registraci, aby si znepřátelil Srbsko a i Rusko tím, že požaduje registraci, což je krok DS, který má Putinovi a Rusku způsobit problémy.

Pelosiová navštíví Tchaj-wan, aby DS dělala problémy Číně. Čína se začíná připravovat; velmi komplikovaná situace, neboť jedním faktorem je Si, druhým ČKS, a pak desetiletí nejisté postavení Tchaj-wanu.

Gazprom sdělil EU, že vyřešit jejich nadcházející palivovou krizi je jednoduché; „Ať se ukrajinská kyjevská vláda otočí zpět na plynovod Sudsha. K 1. srpnu stále dodávají 41,7 milionu metrů krychlových paliva do této jediné zbývající vstupní tranzitní stanice. Problém vyřešen!“ Zelenskij to v květnu přerušil, aby vyvinul tlak na EU a dosáhl uvalení sankcí na Rusko a získání dolarů a zbraní.

Rusko nyní vyřadilo 6 HIMARSů a 1 pořídilo na černém trhu od „ukrajinské“ kanceláře v Azovu za 10 % jeho hodnoty. Bylo jich vysláno 12 a rychle je neutralizují.
Kromě toho je Doněcká oblast blízko kolapsu. Kritický most, Rusko vytváří most duchů na jeho ochranu;

Ukrajina použila HIMARS k zásahu zajateckého tábora provozovaného Ruskem, kde zajaté síly AZOV ztratily přes 150 mužů, 13 ruských vojáků zabito. Ukrajina tvrdí, že šlo o ruský útok, ale má k dispozici úlomky rakety HIMARS, která tábor zasáhla. Zajatci poskytovali Rusku informace, proto je Ukrajina zasáhla a také proto, aby varovala současné síly, co se s nimi stane, pokud se vzdají.

Nyní byla společnost Lloyd’s of London požádána, aby NEpojišťovala lodě ruské společnosti převážející ropu. Řekli, že od 31. prosince bude plnit VÝJIMEČNĚ pro mimořádné situace. Je zřejmé, že pak VŠECHNY lodě s Rusy budou v nouzových situacích.

Pobaltské státy jsou závislé na ruském plynu;

Francouzský premiér Sanchez říká, že šetřit energii tím, že následujte jeho příkladu nenosit kravatu! lol

Ale dobrá zpráva je, že svět se probouzí k pravdě o očkování! zdroj

🔴 cervena pilulka pro 🐑….. jestli uz ani ted nepochopi, tak jim neni pomoci 🤷‍♀️… uz fakt nemuzu 🙈🤣

🛑 NAVZDORY ČTYŘNÁSOBNÉMU OČKOVÁNÍ.
Lauterbach má Coronu.

Nejvyšší německý představitel Corona byl pozitivně testován na virus.

Ministr zdravotnictví Karl Lauterbach (59, SPD) měl ve čtvrtek večer pozitivní test, jeho ministerstvo to oznámilo v pátek večer. „Ministr je v pořádku, má jen mírné příznaky. Dočasně vykonává své úřední povinnosti z domácí izolace.“

Lauterbach byl čtyřikrát očkován. „To ukazuje, že u vysoce nakažlivé varianty omicron nelze infekci zcela vyloučit ani při nejvyšší opatrnosti.“

V prohlášení se dále uvádí: „Ministr proto znovu apeloval na všechny, aby byli obezřetní a zajistili si dostatečnou ochranu očkováním, aby se infekcím a těžkým průběhům pokud možno zabránilo.“

Pro Lauterbacha přišla infekce v politicky nevhodnou dobu. Právě byl oznámen plán Corona vlády semaforů na podzim. zdroj

Sting během koncertu ve Varšavě:

„Válka na Ukrajině je absurdita založená na lži.
Pokud tuto lež spolkneme, pohltí nás.
Lež se bojí pravdy.
Pravda musí být vyslyšena.
A tento boj nesmíme prohrát!“ zdroj

📌 Maďarský premiér Viktor Orbán přijel na konferenci Konzervativní politické akce v Dallasu, aby poslal vzkaz celé Americe:

„Potřebujeme méně gayů a více Rangers, méně drag queens a více Chucka Norrise.“

PS: Přemýšleli jste někdy o tom, jak je možné, že prezident evropské země přiletí na návštěvu USA, ale nesetká se s oficiálním úřadujícím prezidentem Bidanem, ale jde se setkat s příznivci exprezidenta Trumpa na CPAC?

Pozorujte věci z pohledu ovčana.

A pak si upřímně řekněte, zda je Joe Biden skutečně současným prezidentem USA? zdroj

Maďarský prezident Viktor Orbán sklidil v Americe ovace za obhajobu rodinných hodnot – „Méně transvestitů a více Chucka Norrise“!

Stručně řečeno: matka je žena. Otec je muž. A nechte naše děti na pokoji. Tečka. Konec diskuse,“ požádal politik a sklidil bouřlivý potlesk.

Maďarský premiér Viktor Orbán sklidil tento týden na konferenci Conservative Political Action Conference (CPAC) obrovský potlesk za svou otevřenou obhajobu manželství, tradiční rodiny a otevřené odmítání radikální genderové ideologie.

„Maďarsko bude chránit instituci manželství jako svazku jednoho muže a jedné ženy!“ řekl Orbán ve čtvrtek jásajícímu davu na konferenci CPAC v Dallasu v projevu nazvaném „Jak bojujeme“.

„Rodinné vazby by měly být založeny na manželství nebo na vztahu mezi rodiči a dětmi. Matka je zkrátka žena. Otec je muž. A nechte naše děti na pokoji. Tečka. Konec diskuse,“ dodal šéf konzervativní vlády, načež kamera ukázala dav, který maďarskému politikovi tleskal vestoje. link zdroj

🔻 ANWALT: Jednou z věcí, o kterých jste mluvil ve svém pořadu, je vaše tvrzení, že vládní představitelé podporují pedofilii, obchodování s dětmi a grooming, že?

🔻ALEX JONES: Myslíte jako Jeffrey Epstein s Clintonovými? zdroj

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
5 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
polarexplo
polarexplo
5 months ago

Ďakujem za správy.

Lubo
Lubo
5 months ago

Poslal jsem na Corona Výbor Berlín odkaz, kde starostka jedné obce v ČR hlášením obecního rozhlasu dělá reklamu jednomu MUDr.(ákovi), který nabízí očko covid.

Deni
Deni
5 months ago

Dakujem

Květa
Květa
Reply to  Deni
5 months ago

Děkuji za zprávy, čtu Vás každý den. Děláte dobrou práci

Prispievac
Prispievac
Reply to  Květa
5 months ago

Kto je spokojný, môže aj finančne prispieť. Dá sa už od 1€. Na spodu stránky je IBAN.

Czech CS Slovak SK