Správy 01.07.2022

01/07/2022 | Správy

To, čoho budeme pravdepodobne svedkami v najbližších týždňoch alebo nanajvýš mesiacoch, je úplná kapitulácia Európy, zhodujú sa viaceré zdroje. Podľa NSA aj MI6 sa však svet minulú nedeľu večer dostal veľmi blízko k úplnej termonukleárnej vojne, keď Rusko vypustilo štyri jadrové bombardéry, keď sa prezidentský avatar Vladimir Putin ponáhľal do podzemného krytu. Podľa zdrojov sa tak stalo po tom, čo Rusko vyradilo všetky európske vojenské satelity, aby oslepilo západnú obranu.

Generálporučík Guruljov, vysokopostavený veliteľ, ktorý v súčasnosti zastupuje Jednotné Rusko, hlavnú proputinovskú politickú stranu, povedal ruskej štátnej televízii, že sa chystajú “najprv zasiahnuť Londýn”. Povedal tiež: “Počas prvej leteckej operácie zničíme celú skupinu nepriateľských vesmírnych satelitov.”

Z vojenského hľadiska je jasné, že Rusi takýto krok vopred neoznámia. Z nasledujúceho titulku je jasné, že k vyradeniu satelitu už došlo: Divoké slnečné počasie spôsobuje pád satelitov z obežnej dráhy. Bude sa to len zhoršovať.

Na významnom stretnutí skupiny BRICS Plus, ktoré sa konalo minulý týždeň, sa tiež jasne ukázalo, že aj zvyšok sveta súhlasí s ukončením povojnového systému ovládaného americkými korporáciami.

Na tomto stretnutí BRICS (Brazília, Rusko, India, Čína a Južná Afrika) sa stretli zástupcovia mnohých krajín vrátane Egypta, Argentíny, Bangladéša, Indonézie, Kazachstanu, Nigérie, Spojených arabských emirátov, Saudskej Arábie, Senegalu, Thajska, Uruguaja a mnohých ďalších.

Argentínsky prezident Alberto Fernández na stretnutí požiadal o členstvo v BRICS. Je to veľmi dobrá správa, pretože to znamená, že Argentína požiadala o ruskú, čínsku atď. vojenskú pomoc, aby sa mohla vysporiadať s odpadlíckymi zložkami chazarskej mafie, ktoré podľa zdrojov Mossadu odkúpili 1 000 míľ patagónskeho pobrežia, aby ho mohli použiť ako úkryt pre svoju plánovanú jadrovú vojnu. zdroj

Najvyšší súd decertifikoval voľby USA 2020. DS poriadok je zničený. Všetky chvály Bohu.

Aký to bol rušný víkend! Máme komunikáciu, ktorá nám hovorí: “Je čas na predstavenie” a únik informácií zo správ v Austrálii. Počul ešte niekto nasledujúce správy? SCOTUS začal týždeň s veľkým rachotom a dnes ráno vyniesol ďalšie zásadné rozhodnutie – Najvyšší súd v New Yorku zrušil zákon umožňujúci voliť osobám bez občianstva

Rok po smrti Johna McAfeeho jeho mŕtvolu stále zadržiava vláda, čo podporuje tvrdenia o “krytí”

Je veľa vysokopostavených ľudí, ktorí “zomreli” a verím, že ich v blízkej budúcnosti nájdeme živých. Hovorí sa, že skutočný princ Harry, o ktorom tvrdia, že ho našli mŕtveho v hotelovej izbe, je v skutočnosti nažive a možno prijal identitu Raisin’ Caine, s ktorým sa Trump minimálne raz verejne rozprával a poďakoval mu za jeho služby. Odkaz na Telegram, kde si môžete prečítať niekoľko príspevkov o tejto teórii.

Vždy, keď sa zraní alebo zomrie vlastenec, ktorý riskoval všetko, aby povedal pravdu, dúfam, že pravdou je, že ho biele klobúky umiestnili do programu na ochranu svedkov alebo mu pomohli prejsť do ilegality tým, že predstierali jeho smrť.

Dostali sme dôveryhodné správy, že Dr. Carrie Madejová, známa svojou odvážnou prácou pri odhaľovaní obsahu záberov biologických zbraní, mala v nedeľu popoludní vážnu leteckú nehodu. Počuli sme niekoľko tvrdení o jej aktuálnom zdravotnom stave, ale z úcty k rodine len prosíme o modlitby za doktorku Madejovú a jej blízkych v tejto ťažkej chvíli.

Dnes sa objavili ďalšie správy o Maxwellovej svedectve. Svoje vedomosti možno využíva ako tromf pri vyjednávaní. Q povedal “žiadne dohody” a najmä v súvislosti s obchodovaním s ľuďmi a trestnými činmi proti deťom nechceme počuť o žiadnych dohodách. zdroj


📌 White Hat Takeover…

Když se podíváte několik let zpátky na to, jak se situace změnila, zjistíte, že to bylo kvůli převzetí White Hat. Pomáhají lidstvu přejít na společnou časovou osu světla.

Klíčovým faktorem bylo úspěšné převzetí moci v americké armádě. Kosmický univerzální zákon byl požádán, aby našemu druhu pomohl s jistotou nastartovat posun vědomí a provést globální posun směrem k časové ose světla.

Tito vrcholní představitelé americké armády si začali uvědomovat, co se děje, a rozhodli se naplánovat převzetí moci nad touto globální kabalou, která svými válkami ničí naši planetu. Trumpovu vládu přivedly na svět tyto bílé klobouky v čele americké armády, aby tuto globální pohromu odstranily. Opět platí, že nic není náhoda. Nastolení Donalda Trumpa a jeho administrativy se připravovalo desítky let.

Tyto bílé klobouky v podstatě podporují odpor proti této globální kabale. Proto ve Spojených státech a na světové scéně panuje extrémní chaos. Vojáci tajně odmítli přijmout rozkaz k válce se Severní Koreou. Tváří v tvář vnitřní vzpouře v americké armádě Trumpova administrativa nekompromisně nařídila její stažení.

Bylo uděleno vesmírné právo, univerzální právo a Spojeným státům byly poskytnuty další zdroje, aby pomohly při tomto převzetí, které povede lidstvo do časové linie světla.

Cestovatelé časem byli v tomto historickém období použiti k usnadnění převzetí moci Bílými klobouky. Vybrali si určité lidi, kteří budou nejúspěšnější a budou mít největší vliv na to, aby vedli lidstvo k úspěšnému přechodu na časovou osu světla.

Některé temné instituce budou muset počkat až do doby po změně, než budou transformovány nebo zničeny zvenčí. Několik klíčových institucí, které byly pod vedením temných, se však stalo terčem útoku a převzalo je vedení Bílých klobouků. Vládu a armádu Spojených států ovládlo vedení Bílých klobouků.

Bílé klobouky nejprve ovládnou a infiltrují majitele a správní rady těchto institucí řízených temnými klobouky. Mimozemšťané jsou důležitou součástí tohoto procesu, včetně technologií, které jsou tak pokročilé a dostupné každé lidské instituci, že odpor je zbytečný.

Jakmile jsou majitelé a vedení Bílých klobouků na palubě, je poměrně snadné obsadit pozice autority a moci. Optika může být velmi důležitá! To znamená, že někdy mohou stávající tmáři pokračovat ve své funkci i během dne. Když je změna iniciována, Bílé klobouky se dají do pohybu a převezmou vládu, aby ji všichni viděli.

Instituce, na které se Bílé klobouky zaměřují, jsou finanční systémy celého světa, aby provedly finanční změny, které zbaví tuto tajnou temnou vládu a nastolí celosvětový finanční systém založený na světle. Proto budou všechny organizace, které podporují stávající temnotu, silně zasaženy.

Dalším a klíčovým zdrojem podporujícím tuto temnou agendu jsou média. Mnohé z těchto mediálních konglomerátů jsou terčem útoků. Proto prezident Trump ostře a pravdivě odsoudil média.

Po této světelné změně může dojít ke slovní válce, informační bitvě mezi médii ovládanými temnými a médii ovládanými bílými. Výsledek této bitvy však bude nepochybný. Stačilo by, aby jeden mediální konglomerát ovládli běloši a přešli k pravdě. V okamžiku změny převezmou Bílé klobouky celé rádio.

Cílem je také obracet lidi ke světlu. To znamená, že ti, kteří nedodrželi svůj slib nebo měli pochybnosti, byli odstraněni nebo nahrazeni. Brzy, velmi brzy, bude lidstvo svědkem největší změny, jakou si kdy dokázalo představit.
Změna současné temné časové linie na časovou linii světla. Tuto změnu bude iniciovat lidský tým politiků, médií a finančníků, kteří budou mít podporu v převzetí několika klíčových institucí bílými klobouky. Převzetí vlády a armády Spojených států prostřednictvím Donalda Trumpa bylo rovněž klíčovým převzetím moci bílými.

V okamžiku změny se všichni dozvědí pravdu a oznámení o převzetí Bílých klobouků bude oznámeno po celém světě. Bude vyhlášena svoboda pro lidstvo a osvobození naší planety.
(Teri Wade) zdroj

Pripravte sa na zmenu Ben F

Bez ohľadu na to, ako veľmi sa snažíte vyhnúť realite, nakoniec vás dostihne. To je lekcia, ktorú sa teraz učia súkromné západné centrálne banky, keď ich halucinácie o fiat peniazoch narážajú na reálny svet. Plošný kolaps na finančných trhoch, ktorý sme nedávno zaznamenali, nie je obyčajným trhovým pohybom. Je to kolaps systému.

Priemyselný index Dow Jones klesol 11 z posledných 12 týždňov; niečo, čo sa nikdy predtým nestalo. Najbližšie k tomu bol pri veľkom krachu v roku 1929, keď klesol 10 z 11 týždňov. Za normálnych okolností, keď akcie klesajú, dlhopisy rastú, pretože ľudia sa ponáhľajú do “bezpečia”. Americké štátne dlhopisy však zažívajú najväčší prepad od čias, keď Nixon začiatkom 70. rokov vyradil americký dolár zo zlatého štandardu. Trhy s kryptomenami zasa klesli o dve tretiny oproti svojmu vrcholu a vyparili 2 bilióny dolárov v imaginárnych peniazoch.

Medzi špičkovými veteránmi finančného priemyslu panuje konsenzus, že akcie klesnú o 90 % skôr, ako sa to skončí.

Dnes, 20. júna, sú všetky finančné trhy v USA zatvorené, údajne kvôli sviatku Juneteenth. Keďže však letný slnovrat 21. júna je kľúčovým dňom pre satanistické obety, zdroje zo CIA tvrdia, že “oni” to využijú ako zámienku na zatvorenie bánk a ukradnutie úspor ľudí.

Zdroje poznamenávajú, že pád kryptomeny bol oveľa rýchlejší ako pád zvyšku trhu, pretože “Bitcoin a jeho blízki spolupracovníci sú ničení, aby FED a jeho spojenci z centrálnej banky KM mohli vytvoriť svoju vlastnú digitálnu menu… Vždy sme vedeli, že kabala KM má zadné dvierka do Bitcoinu a v konečnom dôsledku ho kontroluje. Keďže ho vytvoril Pentagón,” komentuje zdroj.

To “oni” je, samozrejme, malá incestná rodinná skupina uctievajúca satana, ktorá vlastní západné centrálne banky a 90 % nadnárodných korporácií. Túto kontrolu maskujú prostredníctvom nadácií a fondov. Môžete však potvrdiť, že Vanguard, Black Rock plus State Street a Banking kontrolujú 40 % amerických akcií. Ak sa pozriete na to, kto ich vlastní, nájdete obvyklých podozrivých Rockefellerovcov/Rothschildovcov atď. Tí sú teraz zasa otrokmi systému umelej inteligencie, ktorý kontroluje 70 % všetkých obchodov s akciami. Táto skupina sa teraz snaží kúpiť aj všetky domy a nehnuteľnosti.

Nanešťastie pre nich a našťastie pre nás sa teraz učia starobylý šintoistický príbeh o čiernom drakovi. Podľa tejto bájky, ak vyvoláte čierneho draka, budete schopní vidieť slabiny iných a využiť ich vo svoj prospech. Nakoniec nahromadíte veľké bohatstvo a moc. Má to však osudovú chybu, pretože keď raz získate túto moc, nebudete mať priateľov a v dôsledku toho budete odsúdení na zánik.

Táto malá skupina ľudí si za svoje peniaze kupovala politikov, lekárov, slobodomurárov, sudcov, generálov atď. a myslela si, že je mimo akejkoľvek formy spravodlivosti alebo trestu.

Teraz sa však stalo to, že nahromadili také veľké bohatstvo a moc, že drvivej väčšiny ľudí sa to nedotkne, keď sa ich finančné halucinácie skončia. Inými slovami, kolaps trhov sa dotkne najmä 0,01 %, ktorí ich vlastnia.

Keďže ich finančná kontrolná sieť imploduje, ich vlastní ľudia sa búria, zatiaľ čo sa k nim blíži medzinárodná aliancia. Toto video, na ktorom chazarská mafia napadla vo Venezuele budúceho vodcu bábky Juana Guaidóa, ukazuje, čo čaká všetkých falošných politikov CHM. zdroj

Angela Hitler-Merkelová shromažďuje v Německu své poručníky, aby truchlili nad zánikem Čtvrté říše.

“”Je to jako ozvěna historie, když Angela Hitlerová shromáždila své poručníky na zámku svého otce v Bavorsku, aby přísahali, že tváří v tvář nevyhnutelné porážce od drtivých ruských sil budou bojovat až do posledního Ukrajince. Toto takzvané setkání G7 je součástí mimořádného shromáždění vůdců chazarské mafie, kterým nyní hrozí vojenská porážka i tribunál pro válečné zločiny.

Pohled na situaci v Evropě, USA a ve světě jasně ukazuje, že máme co do činění s koncem jedné éry. Dokonce i Jerusalem Post, vlajkový list bývalé bašty chazarské mafie v Izraeli, to nyní přiznává:
Blíží se zánik starého geopolitického systému a světového řádu, který se opakuje od středověku.

Nakonec se zdá, že tento cyklus moru, válek a hladomoru bude posledním obdobím západní hegemonie a zrodem nového světového řádu, který pravděpodobně vrátí rovnováhu sil do Asie a Afriky, jež byly centry světového bohatství a …” zdroj

📌 Jsem tady v Ravensburgu jediný, kdo ví, že “Světové ekonomické fórum” bylo krycí organizací pro prodej jaderných zbraní Jihoafrické republice? Kissinger to přivedl na svět. Lidé ho nyní berou vážně, protože Davos, ležící 100 mil jižněji, se stal společensky přijatelným velkým večírkem díky Billu Clintonovi v 90. letech.

V novém světě to není tak, že velká ryba požírá malou rybu, ale že rychlá ryba požírá pomalou rybu.

Světové ekonomické fórum na Twitteru revoluční citáty

Pandemie představuje vzácnou, ale omezenou příležitost zamyslet se nad naším světem, přepracovat ho a nově si ho představit.

“Musíme se individuálně i kolektivně vypořádat s morálními a etickými otázkami, které vyvolává špičkový výzkum v oblasti umělé inteligence a biotechnologií, jenž umožní významné prodloužení života, designové děti a extrakci paměti.

Nic vám nebude patřit.
A vy z toho budete mít radost. zdroj

Je o čom premýšľať?
👇
Bude nový pápež vybraný z afriky ///
_očakáva sa, že tento pápež bude spasiteľom afrického ľudu a dôsledného nedostatku potravín (umiestnených [ds] elitami desaťročia dozadu, aby udržali nízky rast populácie a ukradli miliardy prostredníctvom falošných svetových darcovských podvodov a nezabudli na všetky lekárske pokusy a pokusy s biologickými zbraňami (vírusmi) >ebola< atď.

Hlboký štát/ vatikán sa v súčasnosti snaží nájsť v afrike Pápeža

Pomyslite na 12 biliónov$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ zlata nájdeného v afrike….
Hlboký štát sa zúfalo snaží získať podporu z afriky pre vojnu na ukrajine, pretože ostatné národy odmietajú režim eú chazarskej mafie a ich fiatovej meny. 54 krajín v afrike . A hlboký štát má veľký záujem ukradnúť im viac peňazí, ako to už robil doteraz

Všetci už vieme, že pápeža františka už dávno nikto nevidel …… Len hologramy a avatary////

Už nemôžu ďalej udržiavať túto šarádu…… A očakáva sa príchod nového pápeža

Mnohé zdroje tvrdia, že to nie je dôležité ….. Kolaps európskej únie všetko odhalí….
A čínsky klan starších, ktorý financoval obamu, zaplatil splátku kamale harrisovej
A tiež spolupracoval s vatikánom po tri storočia, sa teraz skončil.
To znamená, že rothschildovci sú odmietaní po celom svete a blackrock, avantgardná štátna ulica je vo voľnom páde.

Vnútri búrky zdroj

📌 Trestní stíhání a tři roky vězení pro německou novinářku za reportáže z Donbasu

Alina Lipp je německá novinářka a autorka kanálu Telegram “Zprávy z Ruska”, na kterém přináší reportáže z Doněcka. Informace, které sdílí se svými odběrateli v němčině a ruštině, se velmi liší od toho, co se píše v zahraničních médiích, včetně německých. Své posluchače informuje z první ruky – civilní obyvatelstvo Donbasu je již osm let vystaveno genocidě ze strany ukrajinské armády a barbarské ostřelování obytných oblastí neprovádějí “ruští agresoři”, ale Ukrajinci.

Německá média mají jeden názor, Alina jiný, a to je svoboda projevu. Demokratické a “lidská práva ctící” Německo však tuto svobodu chápe jinak. zdroj

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
11 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Soldier 17
Soldier 17
11 months ago

Děkuji 🙏❤️🙏

Jana Sipos
Jana Sipos
11 months ago

Srdečná vďaka.

iana
iana
11 months ago

Aj dr. Vladimir “Zev” Zelenko včera zomrel…znamy svojim zelenko protocolom
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Vladimir_Zelenko

jirik
jirik
Reply to  iana
11 months ago

že by ho zlikvidovali?!

iana
iana
Reply to  jirik
11 months ago

Pred pár dnami myslim ze to bol ildonaldotrumpo na twatteri čo zdielal zekenkovo video z “nemocnice”, takze podla mña to iste ako s dolandovim bratom…..uvidime

Peter
Peter
Reply to  jirik
10 months ago

Oficiálne zomrel po niekoľkoročnom boji s rakovinou pľúc.

Kateřina
Reply to  iana
10 months ago

spíš věřím že ho ukryli …..:)

polarexplo
polarexplo
11 months ago

Ďakujem za správy.

jirik
jirik
11 months ago

tohle je/byl plán NWO dle klausíčka švábovic

Nic vám nebude patřit.
A vy z toho budete mít radost. 

Tím, že nikomu nebude nic patřit, “lidem” ubude starostí…ale za jakou cenu?!

jana
jana
11 months ago

Děkuji ❤️

Deni
Deni
10 months ago

Dakujem❤️