Správy 01.02.2023

01/02/2023 | Správy

Nikdy sa nebojte… My, ľud, to zvládneme a už nikdy nemôžeme zaspať.

Médiá sú nepriateľ. Chrlia lži a propagandu, vymývajú mozgy nepozornej verejnosti a vytvárajú falošnú realitu.

Kto pokrýva skutočné správy?

Objavilo sa video, na ktorom ruské jednotky údajne odhaľujú ukrajinskú operáciu na odoberanie detských orgánov..
NULOVÉ MEDIÁLNE POKRYTIE…

Trumpove správy sa šíria rýchlo a zúrivo. Všetky oči sa upierajú na jeho príspevky. odkaz

Michael Jaco zo CIA hovorí, že Rusko zničí Ukrajinu: Nicholas Veniamin video

Skutočne sa zdá, že planéty by sa mohli vyrovnať každým dňom.

Nebolo zaujímavé, ako prezident Trump v sobotu vo svojom prejave v New Hampshire hovoril o všetkých pilotoch? Povedal, že nerozumie, prečo je potrebných toľko pilotov. Samozrejme, že nič z toho nedávalo zmysel, takže vieme, že to bola komunikácia.

Vieme tiež, koľko vojenských lietadiel bolo za posledných pár týždňov sledovaných vo vzduchu nad USA. Chápeme, že ich je ešte viac, ktoré nemali zapnuté transpondéry vzhľadom na tajnú povahu svojich misií.

Q the Storm Rider nám prináša aktualizáciu, ktorá naráža na Trumpove správy a ich zamýšľaný význam pre nás, vlastencov. Uvádza, že na mnohých miestach boli nainštalované sirény na hlásenie leteckého poplachu. O to išlo pri tých valcovitých vežiach a inštaláciách v štýle 5G? Videla som ich niekoľko nainštalovaných v tesnej blízkosti môjho bydliska. To by mohlo vystrašiť spáčov, nie?

Domnievam sa, že nasledujúce skutočnosti by určite mohli vysvetľovať Trumpovu komunikáciu v jeho sobotňajšom prejave, o ktorej sme hovorili v našom poslednom príspevku, zahŕňajúcom “centrálny casting” alebo zinscenované udalosti, a jeho červenú kravatu s “vlajkou nebezpečenstva”:

Ako sa blížime k blízkej civilizačnej smrti udalosť

m.A.D>> vzájomne zaručené zničenie//

Je to veľmi očakávané, ako cez Spojené štáty, ako veľké mestá ako New York. Los angeles san diego, albuquerque
všetky inštalujú, testujú nové sirény civilnej obrany/letecké sirény… armáda tiež modernizuje svoje tornádové sirény/letecké sirény v rôznych častiach krajín.

Ako sa blížime k jadrovým _udalostiam… masívnym kybernetickým útokom… desiatim dňom tmy, ktoré sa už dlho predpovedali, a všetky zložky armády na najvyšších úrovniach nacvičujú postupy a protokoly pre prechod Spojených štátov pod vojenskú kontrolu a velenie
( postupy podľa vojnových zákonov ministerstva obrany) .

Trump tiež pripravuje spojené štáty na prichádzajúcu udalosť a zhadzuje informácie a vytvára budovanie protiraketového štítu nad spojenými štátmi podobne ako izraelská železná kupola // *trump sa vám snaží povedať, že Rusko/Čína sa chystajú zaútočiť so Severnou Kóreou a že sa blížime k _udalosti…. ( ale musíte si uvedomiť, ako vám už dlho hovorím, že vojenská svetová aliancia inscenuje 🎥🍿 túto udalosť…….. A tieto udalosti povedú k pádu [ ds] armády vo vnútri scotus (pentagon blackhats na najvyšších úrovniach DOJ atď)///

Táto dlho očakávaná udalosť vedie k vyšetrovaniu armády, kto bol zodpovedný za konflikt opotrebovania a masívne dezinformácie, ktoré vyvolali takmer smrteľnú globálnu jadrovú udalosť…….. Vyšetrovanie je dvere >>>tribunály>>>> vojenskej spravodajskej služby bielych klobúkov tak predstúpi zo všetkých rôznych vojenských divízií a oddelení a poskytne podrobné informácie o DARPA. Operácie [ ds] napojené na CIA pentagon atď obama clintons, bush< .. Ect …. >všetci sú súčasťou sprostredkovateľov najväčších zločinov proti ľudskosti robiť štátne akcie ( agendy) .
Zločiny spájajú nato un. Davos. Wef gates atď.
Žiadne dátumy. Len udalosti

Q jediný spôsob je vojenský

Keď sa na verejnosť dostanú nezvratné dôkazy o ohavných zločinoch hlbokého štátu, vymyslia si niečo, čím odvedú pozornosť.

V priebehu desaťročí sa uskutočnilo mnoho pokusov, aby psychopati ustúpili a začali konať dobro pre ľudstvo, ale buď to kategoricky odmietli, alebo nedodržali svoje dohody.

Počuli sme, že niektorí vyhlásili, že sa nikdy nevzdajú, a ak padnú, sľúbili, že so sebou zoberú čo najviac z nás. Vitajte v realite – aspoň v tej jedinej, do ktorej máme v súčasnosti prístup.

Je to veľmi zložitá vojna a väčšinu času musíme zapojiť našu vieru, ale mali sme dostatok komunikácie od vojenskej spravodajskej služby Q, ktorá nás vzdelávala na každom kroku na tejto ceste. Pripravili nás na toto obdobie, do ktorého sa chystáme vstúpiť ako planéta a rasa ľudí. Dôverujte a zostaňte pokojní. zdroj

🚨17 000 lekárov a vedcov podpísalo zmluvu, v ktorej sa uvádza:

“Údaje potvrdzujú, že experimentálne injekcie genetickej terapie COVID-19 sa musia skončiť… Môžu poškodiť vaše srdce, mozog, reprodukčné tkanivo a pľúca.”

🚨17 000 lekárov a vedcov podpísalo zmluvu, v ktorej sa uvádza:

“Spoločnosti Pfizer, Moderna, BioNTech, Janssen, AstraZeneca a ich sprostredkovatelia zatajovali a úmyselne zamlčovali pacientom a lekárom informácie o bezpečnosti a účinnosti a mali by byť okamžite obvinení z podvodu.” ↓

Zavedenie mRNA bolo lekárskym experimentom, ktorý bol na ľudstve vykonaný v rozpore s Norimberským kódexom.
Veľké technológie, veľké médiá a veľká vláda sú v zajatí veľkých farmaceutických spoločností.
Ako teda pohnať ľudí zodpovedných za tieto zločiny k zodpovednosti?

Čína teraz pokrýva vyšetrovanie spoločnosti Pfizer v rámci projektu Veritas. odkaz

To je to, o čom som hovoril a čakal na to, aby to prišlo: Odhalený druhý e-mail Huntera Bidena z notebooku s utajovanými informáciami – a prichádzajú ďalšie odkaz zdroj

Čínske ministerstvo zahraničných vecí označilo Spojené štáty za najväčšieho iniciátora ukrajinskej krízy a vyzvalo na zastavenie dodávok zbraní do Kyjeva zdroj

Soros

Bol som vám veľa informácií o Sorosovi v posledných mesiacoch (ale q a veľa anons a vlastencov a podcasters a kanály vrátane búrky jazdca klesol informácie a kvapky na Soros v posledných 3 rokoch)

Ale nedávno posledné dva mesiace som vám povedal, že Soros je vo vnútri kill boxu a whitehats po ňom verejne idú. Potvrdené

Ako Trump teraz verejne ide po Sorosovi a sľubuje, že skoncuje s antifou a postaví ich pred súd za vypaľovanie miest a korupciu, ktorú Soros vedie v Spojených štátoch.

Flynn. A mnohí ďalší verejne dávajú [ Sorosa] na kill box… Dokonca aj DeSantis
Ide po Sorosovi…

V zákulisí
Trump a aliancia zhromažďujú šerifov po celých spojených štátoch do obrovských operácií na zatýkanie v roku 2024.

Okresní šerifovia majú väčšie právomoci ako mestská polícia a štátna polícia a majú špeciálne postupy, ktorými môžu zatýkať najvyšších predstaviteľov, dokonca aj senátorov kongresu,. Dokonca aj prezidenta Spojených štátov…

Moc šerifov v Spojených štátoch je oveľa silnejšia, ako ľudia vedia!

v roku 2021 som napísal… Biele klobúky zoraďovali šerifov po celých usa pre nadchádzajúce operácie…… A tisíce šerifov by boli poverení…

Trump je v ohni
A stále klesá,
Kvapky toho, čo sa stane, aby potvrdil mnohé vojenské operácie. Q komunita o tom hovorí už roky…

Sledujte trumpovu správu

Falošná russiagate odhaľuje všetko…> Clintonovci. Obama. Soros. Čína. atď.
✓rockefellerovci
zrada
USA ds vojenský prevrat proti Donaldovi j. Trumpovi

durham sa len rozbieha/ fisa//) korupcia na najvyšších miestach. >> darpa /// fisc zdroj

Pamätáte si, ako MSM ukazovala, ako ukrajinské MO a vojenská rozviedka pálili dokumenty pred svojimi budovami?

  1. 2. 2022. V ten istý deň ako Zelenského dekrét.

Zakrývali svoju príslušnosť k biologickým nekalým praktikám USA.

Ľudia, v zákulisí sa práve teraz pripravujú veľké veci. Budete si musieť oprášiť ukrajinský štátny dekrét od Zelenského z 24. 2. 2022, teda zo dňa, keď sa začali raketové údery. Zelenskyj nariadil ukrajinskému MO zničiť všetky štátne dokumenty spojené s biolabovou spoločnosťou Huntera Bidena “METABIOTA a Battelle”.

Zelenskyj sa snažil zakryť ich spojenie s Bidenom a biolabom. Zostaňte naladení. zdroj

V budúcnosti ako Trump uzavrie verejne svetový mier s Ruskom. Čínou. Severnou kóreou a trump bude najväčšou časťou skladačky na zastavenie udalosti úplného jadrového zničenia.

(Anonom vlastencom svetovým bojovníkom za slobodu bude jasné, že trump. Putin xi. Modi . Bin salman všetci spolupracovali a zlikvidovali ich hlboký štát vo všetkých ich krajinách. Spoločne prostredníctvom masívnych vojenských operácií svetovej aliancie….. Až potom rockefellerovci etc. budú odstránení po ich odhalení prostredníctvom vojenských operácií a nadchádzajúcich tribunálov. A až potom sa Trump a svet vrátia do mieru a bude zavedený skutočný digitálny zlatom podložený systém u.S.A. a spojí sa so zvyškom sveta v zlatom veku.

Všetko je prepojené Q Búrka je nad nami zdroj

Spoluzakladatel Greenpeace má dost vtipkování o klimatu a ovzduší

Dokonce i televizní stanice ABC, která se obvykle chlubí zprávami o oteplování, hovoří o “vzácném roce bez ‘horkého’ počasí”. V Sydney je v průměru 15,2 dne v roce tepleji než 30 stupňů Celsia. V loňském roce nebylo této teploty téměř nikdy dosaženo. To je “mimořádně vzácné”.

Dne 21. února 2022 dosáhla teplota v Sydney naposledy 30 stupňů. A za celý rok 2022 nebyl ve městě jediný “horký” den (32 stupňů). Od roku 2019 počet dní s teplotou nad 30 stupňů v Sydney volně klesá.

“Neexistuje žádný důkaz, že by CO₂ způsoboval zvyšování teploty,” reagoval na Twitteru spoluzakladatel Greenpeace Patrick Moore. “Přesto se chystáme investovat biliony do snižování emisí CO₂. Bezdůvodně pácháme ekonomickou sebevraždu.” odkaz

Gates a Epstein jsou přátelé od 90. let, Gatesův vědecký poradce byl oporou Epsteinovy závěti a tato fotografie byla pořízena poté, co byl Epstein usvědčen z pedofilie.

Proč měl Bill Gates tak blízko k nejplodnějšímu dětskému predátorovi v americké historii❓

Stále existuje mnoho skeptiků ohledně globálních DUMB (Deep Underground Military Bases), tunelů a toho, čemu také říkám miliardářské bunkry. Na Ukrajině se také hodně mluví o obrovských podzemních zařízeních a systémech tunelů.

Zde je několik uniklých fotografií masivních podzemních systémů – až na to, že tyto fotografie NEJSOU uniklé, jsou to fotografie z internetu a také NEJSOU z Ukrajiny. Jedná se o obrázky podzemních systémů na Manhattanu v New Yorku. A teď si představte ty, které jsme neviděli.

Armáda utratila půl miliardy za výcvik vojáků pro boj v podzemí.

🇺🇸 Obchodování s dětmi se v Americe stalo velkým byznysem.

“Každý den jsou v Americe prodávány děti jako sexuální terče.” – John Ryan, Národní centrum pro pohřešované a zneužívané děti.

K prostituci a prodeji dítěte za účelem sexu je zapotřebí zvláštního druhu zla, které však mezi námi chodí každou minutu.

Přemýšlejte o tom: každé dvě minuty je jedno dítě koupeno a prodáno za účelem sexu.

Stovky mladých dívek a chlapců, z nichž některým je pouhých 9 let, jsou kupovány a prodávány za účelem sexu až 20krát denně.

Jen ve Spojených státech si dospělí kupují děti na sex nejméně 2,5 milionukrát ročně.

Jen v Georgii je odhadem 7 200 mužů (polovina z nich je starší 30 let), kteří si každý měsíc kupují sex s dospívajícími dívkami, což je přibližně 300 denně.

V průměru může být dítě znásilněno 6 000 muži za pět let.

Odhaduje se, že v USA je každoročně koupeno a prodáno k sexuálním účelům nejméně 100 000 až 500 000 dětí – dívek a chlapců – a až 300 000 dětí je každoročně ohroženo obchodováním s lidmi. Některé z těchto dětí jsou násilně uneseny, jiné utečou a další jsou do systému prodány příbuznými a známými.

Znásilňování dětí se v Americe stalo velkým byznysem. odkaz

Hmyz jako potravinářská přídatná látka v EU? V Rusku jsou lidé ohromeni a smějí se.

Komise EU povoluje stále více hmyzu používat jako potraviny nebo potravinářské přídatné látky. V Rusku jsou lidé ohromeni zprávami: “Dobrou chuť všem a pozorně čtěte etikety na potravinách.” odkaz

COVID, HIV, drogy, pokusy na lidech – ruská zpráva o laboratořích USA pro výrobu biologických zbraní v plném znění.

Ruské ministerstvo obrany na tiskové konferenci zveřejnilo nové podrobnosti o aktivitách USA v oblasti biologického výzkumu na Ukrajině a ve světě. Zveřejňujeme prohlášení generálporučíka Igora Kirillova v tomto znění.

RT DE zveřejňuje zprávu generálporučíka Igora Kirillova v textu a vlastním (neoficiálním) překladu:

“Ministerstvo obrany Ruské federace opakovaně poukazovalo na důkazy o realizaci “programů dvojího užití” Spojenými státy a jejich spojenci mimo území Ruské federace, včetně provozu biolaboratoří financovaných Pentagonem nebo jeho dodavateli.

Skutečnost, že Spojené státy na deváté kontrolní konferenci zablokovaly iniciativu na vytvoření monitorovacího mechanismu pro Úmluvu o zákazu biologických a toxinových zbraní (BTWC), opět potvrzuje, že Washington má co skrývat, protože transparentnost biologického výzkumu je v rozporu se zájmy USA. odkaz

📌 Macron a jeho vláda musí odejít: “Žluté vesty” pořádají další shromáždění proti vojenské pomoci Ukrajině a důchodové reformě.

Stovky demonstrantů vyšly do ulic také v Paříži, aby protestovaly proti zapojení Francie do konfliktu na Ukrajině.

Nemáme důvod jít do války, nemáme důvod být válečníky.

🔻 Zdá se, že Putin a Rusko mají všechny potřebné důkazy.
Našli 20 000 dokumentů týkajících se zapojení USA do projektu Biolabs na Ukrajině.
ODHALTE JE VŠECHNY PUTINE!!!

📌 30.01.2023
Prezident Vladimir Putin 🇷🇺

“Občané světa, mluvím k vám s vědomím, že mé poselství je zkreslováno.

Dělají ze mě pachatele, ale já jsem chtěl jen chránit svůj lid, který je napadán už více než deset let. Nejsem proti občanům Evropy, to vaši vůdci jsou proti vám! Toto je výzva k probuzení.

🚨 Nacisté vyhráli 2. světovou válku! Vedoucí představitelé EU jsou nacisté a vy jste si toho velmi dobře vědomi. Je to stejný klub se stejným přístupem jako ostatní otrokářské státy. Ignorují váš i můj názor.

Proč bych měl vyhodit do vzduchu vlastní plynové potrubí? Stačí zavřít kohoutek. Tato obvinění vůči Rusku lze velmi snadno vyvrátit. Kdo právě bombarduje jadernou elektrárnu? Evropu řídí nacisté, kteří uctívají Satana!
Probuďte se, lidi, máte dost svých starostí. Všechno je to podvod, lžou vám.”

Uz pise denik BILD 👉 MSM

🔴 POŠKOZENÍ KORONOVOU VAKCÍNOU
Očkovaná, nemocná a opuštěná
+++ Co je to poškození způsobené očkováním +++ Proč je tak obtížné získat odškodnění +++ Jak politika zavírá oči +++

Jsou to zapomenuté oběti očkovací kampaně Corona.

Lidé, kteří uposlechli výzvy vlády, se nechali očkovat a od té doby trpí zdravotními problémy. A nyní se nikdo necítí zodpovědný za jejich osud.

Přitom sama vláda dělala hodně reklamy. S úspěchem: od konce roku 2020 bylo proti Coroně očkováno více než 63 milionů lidí, což zachránilo mnoho životů a zabránilo závažným onemocněním. Stát dokonce převzal odpovědnost – a slíbil tak, že se o oběti očkování postará.

Ale přesně to se neděje! V celé zemi bylo přijato více než 6300 žádostí o uznání poškození vakcínou Corona. Uznáno jich bylo pouze 247, tisíce jich stále čekají. odkaz zdroj

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
14 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
polarexplo
polarexplo
1 month ago

Ďakujem za správy.

Vladimír
1 month ago

Zatýkání už se opět posunulo na rok 2024.Snad nebude už pozdě.

jirik
jirik
Reply to  Vladimír
1 month ago

V ČESKÉ republičce už se chystají velké změny:
Víte, že vláda chce urychleně v Poslanecké sněmovně schválit novelu zákona, který usnadní a urychlí mobilizaci? Víte, že podle současných zákonů mohou být do boje povoláni téměř všichni občané naší země ve věku od 18 do 60 let? A víte, že výjimku z branné povinnosti mají mít nově vedle poslanců, senátorů a ministrů i europoslanci?
Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=hTYem7QTicI

jirik
jirik
Reply to  jirik
1 month ago

PROTIPROUD TV uvádí rozhovor Petra Hájka s jedním z našich nejvýznamnějších bezpečnostních expertů plukovníkem Jaroslavem Štefcem o naší situaci po zvolení soudruha prezidenta, a především o tom, jakou máme perspektivu v souvislosti s válkou Západu proti Rusku na Ukrajině
https://youtu.be/HKJmqAH04m8

tauri
tauri
Reply to  Vladimír
1 month ago

Tak hold si čtenáři Tadesca vezmou popcorn do zákopů a budou se smát celému divadlu.

jirik
jirik
Reply to  Vladimír
1 month ago

V roce 2024 jsou v USA prezidentské volby a při jakýchkoliv projevech je slyšet:”America first!” Takže celý svět čeká až Amerika bude první!
*****
USA a EU mají “čas” do roku 2025, alespoň co jsem zahlídl v diskuzi na badatel net, kdy jim vyprší ultimátum od RF, Číny a jejich spojenců. Bohužel odkaz na zdroj nebyl uveden.

tauri
tauri
Reply to  jirik
1 month ago

To záleží v čem bude první. Sluníčko pšouká víc a víc, tak aby nebyli první, kteří zažijou středověk, nebo jiné kataklizma.
Když si vezmem, kolikrát už měli být v Americe volby. Ani bych se nedivil, kdyby je zase zfalšovali a annoni hned, bylo to plánované. Jen se čeká, co provedou dál, abychom měli dostatek důkazů.

jirik
jirik
Reply to  tauri
1 month ago

Letos by měli oficiálně zemřít: Bill Gates (údajně březen), papež František. A BIden by měl buď skončit ve funkci prezidenta USA nebo zemřít – přeně si nepamatuju….
*****
Na tadescu se poněkud netrefili s předpovědí, že se testování na COVID a očkování nebu de konat….prý ta kolej je zrušena, ale renovace té koleje proběhla velmi rychle….a kdo na to poukázal, dostal “držkovou” i zrušený účet….

tauri
tauri
Reply to  jirik
1 month ago

To se ještě uvidí, co vše z toho výjde :))
****
Oni toho netrefili víc a neomluvili se, ale k tomu už se nechci moc vyjadřovat…
Mrzí mě, že lidi se nechají dál tahat za nos a nepříjde jim to divný. Říkají si “probuzení”…Ve výsledku si člověk řekne, kolik je tu skutečně probuzených, kteří vidí/cítí a stojí si za tím, co řeknou a odmítnou ohnout hřbet jen pro přístup k diskuzi. Ti, kteří mají nastavené zdravé hranice a nevpustí tam nečestnost, lež a klam, kolik jich je? Když toleruju tohle jednání, automaticky tak jednám i s druhými, protože mi to nevadí. Když bojuju za pravdu a čest, jednám tak a postavím se za to. Druzí mají právo se ohradit, stejně tak jako já. Když mám díry v hranicích, jednám nečestně v určitých situacích. třeba pro slávu. Já když peskuju, klidně uvedu důvod proč, jak by to šlo popř. udělat jinak.Taky ale chybuju a když mě někdo řekne jiný pohled, posune mě to dál. Ale dávat lidem jen velmi omezené možnosti, kdy a jak moc se můžu vyjádřit je prostě další pastička matrixu, jak být omezen a nerozvíjet se. Jak se moc dorůst, ale nevyrůst. Neukazovat svůj pohled, svoji osobnost, jinak budu potrestán. Každý musí být stejný, aby Matrix nebyl v ohrožení a věděl, jak má jednat, protože má předem danná schémata odpovědí a reakcí na ně. Když je někdo divergentní, Matrix neví, co může očekávat a musí udělat hodně plánů dopředu, aby nebyl jeho konec. Když se šťouralo, lidé si to nechali líbit, ale když někdo píše přehnané informace, které nejsou někdy ani pravdivé a lidé to tolerují, jaký je rozdíl, mezi očkovanými a těmi, kteří tolerují i tyto věci? Ono to síto je hodně malé, aby tam prošla jen pravda a čest. Jen ostatní si stále myslí, že když mám někoho rád, toleruju hodně věcí..a přesně takhle funguje to síto. Že pro peníze, nebo pocit probuzení si mohu dovolit víc. Když někdo myslí, že už je probuzený, vždy je to lež a udička matrixu, jak docílit člověka k duchovnímu pádu, nebo strnulosti. Proto je lepší být probuzenější a stále pochybovat, že něco by šlo udělat lépe a pozorovat se. Když si někdo myslí, skutečně jen myslí…Takže i tato doba ukázala, kdo na sobě chce pracovat a kdo už dopracoval a myslí, že je dokonalý. Jak říkal pomocník vědmy: Jen v boji toho druhého poznáš… Přesně tento boj vidíme, jak se zachová danný web, nebo člověk a zda mu záleží na pravdě, důstojnosti a svobodné vůli, nebo ne.

albatros
albatros
Reply to  jirik
1 month ago

Tadesco ak dava svoje úvahy, tak sú to vždy bludy.

jirik
jirik
1 month ago

ADRENOCHROM, AMBROSIA, Dětská Mladá krev dětí jde pacientům přes 35, kteří jsou součástí tzv. klinické studie. Ambrosia je další jméno pro satanskou pedofilní elitu. Zvrácený, egoistický pacient platí 8000 dolarů, aby dostal bohatý faktor pro růst krevních destiček v plazmě. Čim mladší tím větší faktor. Dejte si otázku, kdy dítě nejvíc roste?
https://vlnovagenetika.cz/ambrosia-smrt-a-detska-krev-nebo-vlnova-genetika/
https://rumble.com/v27yc8g-mlad-krev-utrpen-dt-a-zvrcen-pacienti.html
Informujte policii, podejte trestní oznámení, vzdělávejte starosty, pomozte zastavit tuhle mnohočetnou Genocidu https://stop5g.cz/jdeme-do-toho/

jirik
jirik
1 month ago

Protilátky kuřecího žloutku (IgY) blokují vazbu více variant spike proteinu SARS-CoV-2 na lidský ACE2
Virus SARS-CoV-2 se stále šíří po celém světě a existuje naléhavá potřeba účinně předcházet a kontrolovat tuto pandemii. Tato studie hodnotila potenciální účinnost protilátek proti vaječnému žloutku (IgY) jako neutralizačního činidla proti SARS-CoV-2. Zkoumali jsme neutralizační účinek anti-spike-S1 IgY na pseudovirus SARS-CoV-2 a také jeho inhibiční účinek na vazbu koronavirových spike proteinových mutantů na lidský ACE2. Naše výsledky ukazují, že anti-Spike-S1 IgY vykazovaly významnou neutralizační schopnost proti pseudoviru SARS-CoV-2, různým mutantům spike proteinů a dokonce i SARS-CoV in vitro. Mohlo by to být proveditelný nástroj pro prevenci a kontrolu probíhajícího COVID-19.
https://beforeitsnews.com/opinion-conservative/2023/02/the-war-on-chickens-3653983.html

jirik
jirik
1 month ago

Prosíme občany přihlaste se, podstupte lékařskou prohlídku a oznamte, že jste připraveni!
3.2.23
Česká republika:
Zrovna dnes mi přišla SMS: Dobrý den, rádi bychom Vás pozvali na vstupní/ preventivní prohlídku. Objednávat se mážete již nyní na tel čísle 222765809, emailem nebo přes mobilní aplikaci.
Když jsem byl loni nachlazený, tak mě vůbec vidět nechtěli.
A ono za tím je cosi více: Prosíme občany přihlaste se, podstupte lékařskou prohlídku a oznamte, že jste připraveni být předurčení, když bude republika potřebovat pomoc. Pořád nic.
z 25.1.2023
https://www.youtube.com/watch?v=6WBlEGedwBs
doporučuji pročíst i diskuzi pod videem

tauri
tauri
Reply to  jirik
1 month ago

Musí lidi víc strašit, aby šel někdo na prohlídku. Třeba strašit lidi s nárůstem rakoviny, díky covidu a po vyšetření si mohou střelit výši slevy na jídlo, či elektorniku, kdo se treví do středu, vyhraje hlavní cenu…A ti budou jistí, že cenu si dlouho neužijou.