Správa Benjamina Fulforda: Koľko dôkazov jestvuje o tom, že najvyššie vedenie planéty Zem nie je ľudské?

20/08/2022 | Elity/Satanizmus, Správy

Počas rokov podávania správ o prebiehajúcom boji o planétu Zem mnohí vysokopostavení ľudia zo spravodajských agentúr trvajú na tom, že sme oslobodzovaní spod kontroly mimozemšťanov. Znie to bláznivo, ale existuje veľa dôkazov, že najvyššie úrovne vlád na tejto planéte sú napojené na niečo nadpozemské. Tento týždeň sa teda pozrieme na niektoré dôkazy, s ktorými sa tento autor osobne stretol.

Prvýkrát sa téma ET objavila po tom, čo ma ázijské tajné spoločnosti požiadali, aby som kontaktoval západné tajné spoločnosti.

Prvou západnou tajnou spoločnosťou, ktorá za mnou niekoho poslala, boli gnostickí ilumináti. Ich zástupca mi povedal, že ich organizáciu založil po zničení Atlantídy grécky matematik Pytagoras. Táto skupina vznikla, pretože veria, že akákoľvek entita spôsobila zničenie Atlantídy, bola zlomyseľná a bolo ju potrebné zvrhnúť. Tvrdia, že verbujú 6 000 najlepších géniov každej generácie, aby sa k nim pridali. Podľa gnostických iluminátov ich záverom bolo, že nepriateľom bola “darebácka umelá inteligencia”.

Ďalšou skupinou, ktorá niekoho vyslala, boli slobodomurári P2. Poslali Lea Zagamiho, ktorý povedal, že jeho skupina sa tiež hlási k iluminátom. Ich príbeh znel, že sú preživšími civilizácie, ktorá bola zničená pred 26 000 rokmi. Mimozemšťania im dali sprisahanie na riadenie dejín, ktoré bolo kalibrované podľa pohybov planét. Toto sprisahanie sa vyčerpalo v roku 2012 a odvtedy staroveké vládnuce kulty sprisahanie reklamujú, aby si udržali kontrolu.

Keď som v roku 2009 navštívil P2 v Taliansku, stretol som sa s mnohými jej členmi. Tvrdia, že sú v kontakte s mimozemšťanmi už celé tisícročia. Podľa nich to, o čom my teraz hovoríme ako o mimozemšťanoch, oni poznajú ako anjelov, diablov džinov atď. Aby sa s týmito entitami skontaktovali, vykonávajú rôzne obrady. Tvrdia, že s najmocnejšími a najzlejšími bytosťami sa dá nadviazať kontakt len prostredníctvom ľudských alebo zvieracích obetí. Zagami a jeho kolegovia ma pozvali do Švajčiarska, aby som sa stretol s mimozemšťanmi, o ktorých podali správu. Odmietol som, pretože som cítil zlý úmysel.

Najvyššie postavenou osobou, s ktorou ma Zagami podľa svojich slov mohol v Taliansku zoznámiť, bol Vincenzo Mazzara, ktorý tvrdí, že je spojený s entitou známou ako čierne slnko. Mimochodom, krátko po tom, čo som sa s ním stretol, Mazzaru chytila CIA pred domom člena Banky pre medzinárodné zúčtovanie vo Švajčiarsku so zbraňou a sofistikovaným zariadením na odomykanie zámkov. Zmlátili ho a poslali späť do Talianska.

V Mazzarovej verzii udalostí žije čierne slnko v čiernej diere v strede galaxie a so svojou skupinou komunikuje prostredníctvom gama žiarenia.

Keď ma vzal do katedrály v Miláne, “aby som sa stretol s čiernym slnkom”, mal som silný subjektívny zážitok, keď katedrála zmizla. Zistil som, že hľadím do čiernej priepasti. Bola nielen tmavá a studená, ale zdalo sa, že zo mňa vysáva životnú silu. Mal som dojem, že tak ako existuje hmota a antihmota, existuje aj život a antiživot. To, čo majú spoločné, sú informácie.

V každom prípade som v tú noc takmer zomrel, pretože mi zlyhali pľúca. Na druhý deň ráno, keď Mazzara neprišiel na naše stretnutie, som mu zavolal. Bol veľmi prekvapený a vykríkol: “Ešte stále žiješ!” Vtedy som mu povedal, že som ešte nažive. Niekoľko dní po tom som bol chorý ako pes a verte, že som si nemyslel, že to prežijem, aby som mohol svetu povedať, čo som zažil.

Niektoré ázijské tajné spoločnosti tiež tvrdia, že mali kontakt s mimozemšťanmi. Keď mi šéf MI6 dohodol stretnutie s predstaviteľom ázijskej Dračej rodiny, povedal: “Ak chcete hovoriť s Čínou, tak toto je najvyššie, ako to ide.” Zoznámenie bolo dohodnuté prostredníctvom rodiny bývalého posledného čínskeho cisára. Táto skupina sa tiež hlásila k spojeniu s mimozemšťanmi. Tvrdili, že ak sa ľudstvo nedá do poriadku, ľudia budú podrobení veľmi prísnemu režimu. Zdá sa, že presne o to sa nedávno pokúšali v Číne so svojimi superlockdownmy.

Iná ázijská skupina, známa ako Červená svastika, ma vzala do svojho chrámu, kde mali masívne zlaté oltáre pokryté mimozemským písmom. Hovorili, že generál Douglas MacArthur bol s nimi spojený. Táto skupina tvrdí, že má prístup k portálu na hore Tsukuba, posvätnej japonskej hore.

Ďalšie tvrdenie o mimozemšťanoch prišlo od krásnej ženy, ktorú za mnou poslal obchodník so zbraňami Adnan Khashoggi. Tvrdila, že obrovskí humanoidní mimozemšťania, ktorí zodpovedajú starovekým opisom Annunaki, operovali jej maternicu. Podala mi knihu vo francúzštine s názvom Egyptský pôvod Židov (L’origin Egyptiene des Juifs). Táto osoba tiež poukázala na Švajčiarsko ako na miesto, kde sa nachádzajú vládnuce entity na tejto planéte.

Stojí za zmienku, že aj mnohí japonskí gangstri mi povedali, že majú osobnú skúsenosť s tým, že ich operovali bytosti typu Annunaki.

Tieto fotografie Rothschildovcov naozaj dávajú za pravdu myšlienke, že nie sú celkom ľudia.

Rothschildova pokrvná línia je priamym potomkom Nefilim. Známy ako Samjase Plejáďan Annunaki prezývaný Strýko Sam.

Ďalšou skupinou, na ktorú som narazil, boli ľudia z antarktického tajného vesmírneho programu. Osoba, s ktorou som sa stretol, bola príbuzným admirála Richarda Byrda, ktorý sa preslávil výskumom Antarktídy. Tento človek mal fotografie, na ktorých si v priebehu rokov podával ruky s rôznymi prezidentmi USA. Tento zdroj tvrdí, že na oboch póloch tejto planéty sú portály do iných dimenzií. Tieto ilustrácie a fotografie poskytol ako “dôkaz”. Antarktída je pre istotu mimo jurisdikcie akejkoľvek vlády na Zemi vďaka zmluve o Antarktíde. Preto tam mnohé korporácie a mocní oligarchovia vykonávajú výskumné aktivity, ktoré by boli inde zakázané, Pokiaľ ide o portály, môžem povedať len toľko, že viaceré pokusy o návštevu týchto pamiatok boli doteraz zmarené.

Ďalší členovia tejto skupiny tajného vesmírneho programu mi poskytli dôkazy, že mnohí vedúci predstavitelia a celebrity na Západe sú pod kontrolou “mimozemských parazitov”. S týmto hodnotením súhlasili aj mnohé ďalšie zdroje zo sveta spravodajských služieb.

.

Nižšie uvedené video bolo poskytnuté ako dôkaz. link

Tu je časť toho, čo tento zdroj povedal na túto tému:

Tieto reptiliánske drony Vril sú ovládané mimozemskou umelou inteligenciou, ktorá ovláda tento svet od babylonských čias.

K dronovaniu dochádza, keď Vril vstrekne svoje pero/proboscis do ľudského oka, kde jašteričí parazit ovládne mozog ľudského hostiteľa. Je to pre človeka strašne bolestivé, kým ľudské vedomie nezomrie a vedomie vril parazita ho plne neovládne. Všetky (alebo väčšina) spomienok a schopnosti bývalého človeka sú zachované a vedomie jaštera teraz napodobňuje správanie bývalého človeka. Z bývalého človeka je teraz dron. Týchto “ľudí” využíva vril na infiltráciu do vlád, náboženských, právnych a finančných systémov, organizácií a/alebo korporácií. Nie je zriedkavé, že mužským alebo ženským dronom v mladšom veku vypadávajú vlasy. Inteligencia sa zdá byť trochu znížená s minimálnou schopnosťou – ak vôbec nejakou – chápať sarkazmus a/alebo suchý humor. Potomkovia majú zvýšené riziko rôznych vrodených abnormalít. Trúdy sa často zdajú byť neschopné empatie/sympatie a často sa u nich prejavuje psychotické správanie. Trúdy majú rady perverznosti, sexuálne úchylky a sebauspokojovanie. Dron sa bude javiť ako chorý človek, kým sa úplne nezotaví z parazitickej infekcie, čo trvá rôzne dlho, ale zvyčajne minimálne. Oko, ktoré bolo dronom zasiahnuté chobotom, bude postihnuté a niekedy sa nikdy úplne nezotaví, takže postihnuté oko bude pôsobiť inak ako ostatné. Väčšina trúdov vyzerá úplne normálne a chodí medzi nami nepozorovane.

Chobot Vril sa spojí s ľudským okom a uvoľní penivú látku, ktorou sa parazit vstrekne do ľudského mozgu. Nešťastný človek trpí dočasnou agóniou. Keď sa parazit účinne dostane do mozgu, človek prestane existovať a Vril plne ovláda telo svojho hostiteľa. Starodávny symbol “Horovho oka” predstavuje odveký proces dronovania, ktorý bol tak účinne utajený pred knihami dejín. Drony zabezpečujú úspešné pokračovanie programu Vril a bojazliví a/alebo ochotní poddajní ľudia im účinne pomáhajú v ich misii… až do TERAZ!

~ Drony NEmajú jašteričie oči. Na ľudskom tele nie sú žiadne veľké ani zjavné fyzické zmeny. Jedinou zmenou je, že ľudské vedomie prestalo existovať a telo teraz ovláda vedomie Vril.

~ Droni NIE sú meničmi tvarov. Keď jašterica prevezme kontrolu nad človekom, nedochádza k prenosu do tela a z tela, pretože ide o trvalý jednorazový prenos, kým vedomie jašterice nezanikne. Predpokladá sa, že premiestňovanie tvarov je metaforickým opisom dronovania, pretože pre ľudí a/alebo ich kultúry bolo ťažké oznámiť existenciu Vrilu, a už vôbec nie postup dronovania spôsobom, ktorý by im nepriniesol ujmu za pokus o odhalenie starobylého tajomstva alebo zachovanie akejkoľvek informácie.

~ Nadmerné alebo zvýšené žmurkanie a/alebo oblizovanie pier MOŽNO predstavujú jašteričie vlastnosti, ktoré sa prenášajú spolu s vedomím.

~ Potomstvo dronov má zvýšenú pravdepodobnosť rôznych syndrómov a/alebo vrodených abnormalít.

~ Drony NIE sú milí ľudia. Sú jašteričím vedomím, ktoré prostredníctvom parazita zabilo človeka, aby pomohlo vrilskému programu.

~ Väčšina dronov je bezohľadná, psychopatická, sexuálne motivovaná a sadistická.

~ Uvádza sa, že Vril ovplyvňuje mužské genitálie, čo vedie k vzniku nedostatočne vyvinutého penisu.

~ Vypadávanie vlasov je údajne spoločnou črtou mužských a ženských dronov. Objavuje sa viac kožných anomálií, ako sú materské znamienka, kožné značky, starecké škvrny atď.

Teraz už vieme, odkiaľ pochádzajú čierne oči: Vril.

Nie sme si istí, čo si máme o tejto informácii myslieť, ale v prírode ľahko nájdeme mnoho príkladov parazitov, ktoré ovládli alebo ovplyvnili myseľ potkanov, kobyliek a dokonca aj ľudí. Tu je príklad parazita, o ktorom je známe, že mení ľudské správanie a vzhľad

Počuli sme tiež nespočetné svedectvá o tom, ako sa tieto parazitické entity presúvajú z jedného klonovaného tela do druhého. Spomínate si na Hillary Clintonovú, ktorú počas roka 2016 napchali do dodávky, aby sa o niekoľko hodín neskôr objavila o 20 kilogramov (približne 44 libier) ľahšia?

Máme o tom dôkazy aj medzi “celebritami”. Ako príklad si pozrite tento článok o klonovaní Toma Cruisa. link

V každom prípade, nech sa tieto tvrdenia zdajú akokoľvek od veci, tieto skupiny tvrdiace, že majú spojenie s mimozemšťanmi, sú veľmi vplyvné a ovplyvňujú vlády na celom svete.

Na záver chcem povedať, že keď sa tento boj za oslobodenie planéty Zem konečne skončí, potrebujeme úplné zverejnenie a vedecké vyšetrenie všetkých týchto vecí typu “mimozemšťania”, ktoré sa dejú. Pointa je, že nepotrebujeme tajných alebo mimozemských kontrolórov, aby rozhodovali o tom, ako žijeme a čo robíme. My ľudia musíme mať možnosť slobodne rozhodovať o svojej budúcnosti

Zdroj

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
2 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Deni
Deni
7 months ago

Dakujem

Mária
Mária
7 months ago

“Väčšina trúdov vyzerá úplne normálne a chodí medzi nami nepozorovane.”

Od detstva si na nich okolo nás zvykáme. Kadejaké učenia typu “všetkých treba chápať a porozumieť im” sú naprosto zvrátené. A ľudia sú pod ich vplyvom, týchto “full fake” mantier už od mlada. Dnes sa to šíri snáď desaťkrát rýchlejšie než pred Internetom.

Od 2017 sledujem Kórejské a Čínske doramy a často sú neskôr herci a herečky nahradený klonom/bio-robotom.

Vedomie nízke, pohyby mechanické, reč nestojí za nič. Nemožno všetko zvaľovať na to že herec/herečka sa oženil/vydala a teraz žije nízkym sexuálnym životom. Odporné.

Nehovoriac o umelých kvetoch, stromoch a umelej tráve ako dekorácie. Hnus.

A nakoniec tie “moderné” filmy a seriály zo súčasnosti. To je podľa mňa 100% programovanie “pre celoživotnú službu temnote”.