Nicholas Veniamin a Michael Jaco – Rusko zničí Ukrajinu

09/03/2023 | Správy

(video z 30.1.2023)

Nicholas: Dobrý den, vítejte, dnes tu máme Michaela Jaco, bývalého příslušníka CIA a Navy SEAL, a dnes budeme diskutovat o tom, jak Rusko zničí Ukrajinu, což znamená, že zničí Deep State. Michaele, děkuji, že jsi se ke mně připojil, jak se máš a co jsi dělal?

Michael: Mám se skvěle, Nicholasi, a moc ti děkuji, že jsi mě pozval. Myslím, že šíření informací, jak to děláme, má obrovský dopad, jsem teď velmi šťastný.

Nicholas: Rozhodně. Začátkem týdne jsem narazil na pár lidí, kteří mě zastavili a říkali, že se jim náš rozhovor líbí a že tě mají moc rádi, takže jsi ve Velké Británii velmi oblíbený. Tak mi to vysvětli laicky co se děje s celým Ruskem a těmi tanky, prý mají asi 12 tanků. A já chápu, že Rusko, že jsou ti dobří. Pamatujeme si, že jsme mluvili o tom, že je tam 12 nebo 13 laboratoří na výrobu biologických zbraní na Ukrajině, že se tam rodiny Bidenů a Obamů a Clintonů chystají vypustit biologickou zbraň na rok 2030 nebo někdy kolem té doby, aby vyhubili lidstvo až na 500 milionů, protože to je ten jejich plán na vylidnění. A oni opravdu nenávidí Putina, protože Putin zničil ty továrny a oni ho označují za toho špatného. Tak co se děje od té doby a teď?

Michael: Tak když se vrátíme ke Karlu Marxovi, tak v podstatě byl hlubokou státní kabalou nastrčen do Ruska a pak Rusko ovládla kabala, která byla Sovětským svazem. Nakonec sovětský lid svrhl starý kabalistický Sovětský svaz a vrátil Rusko zpátky. Takže Rusko velmi dlouho bojovalo s chazarskou mafií, která sídlí na Ukrajině, sídlí tam už asi tisíc let nebo tak nějak. Takže tam byl tenhle konflikt, který probíhal tam a zpátky. V jednu chvíli Rusko přišlo a řeklo, dobře, takže buď vás vyhladíme nebo si vyberete náboženství, vyberete si jedno z křesťanství, judaismu nebo islámu. A tak si vybrali judaismus, ale to všechno byla zástěrka. protože oni jsou luciferiáni na zadní straně a mají tu zástěrku, že jsou židé, a to neznamená, že Židé jako celek jsou špatní, musíte rozlišovat. Já mám mnoho přátel, kteří jsou Židé a mám je velmi rád a mám rád židovský národ. Ale existuje ta hluboká temná strana, která je po celém světě, není to jen na Ukrajině, je to po celém světě. Takže tato temná kabala nakonec pronikla do Německa s Hitlerem, nacistickým Německem a v podstatě ho ovládli. My jsme přišli vojensky a zničili jsme to. Celý svět se proti tomu samozřejmě obrátil. A nebylo to jen v Německu, bylo to také v Japonsku, bylo to také v Itálii, a každá z těch zemí v podstatě prošla očistou, jestli chcete. Ale kam šli všichni ti lidé? Šli po celém světě. Takže právě teď se domnívám, že celý svět se do jisté míry, ne Rusko, ale docela velká část světa, dostala pod knutu hlubokého státu, chazarské mafie, a oni pomalu infiltrovali prezidenty, premiéři po celém světě na to byli napojeni. Takže byli odhaleni, spousta z nich byla odhalena, ale stále probíhá proces, který pokračuje. Takže ukrajinská válka jako celek, věřím, že to je jedna z věcí, která bude poslední kapkou, která přetrhne hřbet DS. Myslím si, že uvidíme, jsem si velmi jistý, že uvidíme masivní zhroucení systému DS, proto na to teď vrhají všechno. Říkají, že pošlou všechny ty tanky, teď mluví o tryskáčích, mluví dokonce o lodích a letadlech nebo ponorkách, je to směšné, prostě na to vrhnou všechno, co mají. Ale myslím, že vědí, že konec je velmi velmi blízko, velmi velmi blízko.

Nicholas: Takže říkáš, že když říkají, že budou házet tryskáče a tanky a všechno to, myslíš, že to říkají DS Ukrajinci Rusku?

Michael: No, v podstatě celý svět, doslova další druhá světová válka, která probíhá před našima očima, nebyla vyhlášena. Ale podívej se na všechno, co se děje právě teď. Dávám příklad: když máme spoustu lidí, kteří přicházejí přes hranice do Ameriky z Mexika a jihoamerických zemí, v podstatě z celého světa, přicházejí k nám lidé, tak si představ, že by se Mexiko rozhodlo dát všem těm lidem, kteří přišli do Spojených států, zbraně v tancích a lodích a podobně. Co myslíš, že by Amerika udělala? Amerika by na ně jako opravdu šla. Takže to je to, co Rusko dělá právě teď, že přichází na tuhle říši zla, která se zmocnila světa. Bylo to v Německu, to jak jsme o tom mluvili, ale šlo to po celém světě. Takže tihle chlapi mají představu, že můžou prostě prosazovat svoje ideály a svět si to nechá líbit, protože svět si to nechává líbit už hodně dlouho. Ale my se probouzíme, my začínáme tlačit zpátky. A jeden z těch způsobů, jak tlačit zpátky… jde o Světovou zdravotnickou organizaci, která právě vyšla a řekla, že je pořád pandemie, stále kovid, ale my musíme být stále vědomi a my všichni víme, že většina z těch lidí si zaslouží být za mřížemi. Takže my začínáme tlačit zpět na všechny tyto narativy ve velkém stylu. Když se přesuneme do Iráku, kde jsme měli Saddáma Husajna, on řekl, že to bude matka všech válek, a pak za 3 týdny je taháme z díry a asi za rok visí. Takže to jsou ti zlí lidé, kteří věří ve svůj život, věří ve své bulšit a nakonec, když jsou konfrontováni s pravdou, která přichází pro DS na Ukrajině, tak je velmi rychle konec.

A teď proč to skončí a proč se Rusku tak daří? No, Rusko, protože odhodilo v celém jhu DS, dokázalo pokročit ve své technologii na úroveň, která nebyla povolena v USA a zbytku světa. Vím, že jejich technologie je mnohem pokročilejší o desítky ne-li stovky let pokročilá než to, co jsme schopni využívat. Takže tím, že tu technologii neustále zadržují a ohlupují nás špatnou vědou a surovou matematikou a všemi možnými šílenostmi, nejsme schopni pokročit. Věřím, že Rusko je součástí bílých klobouků, ruské armády, věřím, že existují bílé klobouky, které se infiltrovaly, no nikdy nezmizely, to jen černé klobouky přišly do mnoha těchto zemí a infiltrovaly se do armády a do všech napříč všemi spektry společnosti. Takže právě teď se odhaluje jak je to v té vojenské mašinérii na Ukrajině, která je rozemletá na kousky, když se všechen ten materiál, všechny ty peníze vyčerpají. Takže Rusové si říkají, pojď, pojď, přines to a prostě jakoby přežvýkají celou ukrajinskou armádu. V tuhle chvíli je skoro vyhlazená. Takže v nějakém okamžiku v blízké budoucnosti se převalí přes Ukrajinu a všechno to zabalí. Teď co se stane potom. Takže nevidím jadernou válku. Každý, kdo podněcuje tu hrozbu, protože strach někdy lidi motivuje, ale já nemám rád strach. Myslím si, že pravda a soustředění a to nejlepší pro Lidstvo, být spravedlivý, je to, na co se musíme soustředit. Takže si myslím, že mnohem víc lidí se probouzí k tomu financování, protože lidi chodí do barů a tam se jako dává na Ukrajinu a ukrajinské vlajky a takový věci. Na mojí ulici byla ukrajinská vlajka, teď už je pryč, takže vidím, aha, někdo se tam právě probudil. Takže se to začíná dít. Mnohem míň lidí podporuje tuhle tu stranu zla, probouzejí se, vidí, že se celý ten systém musí zhroutit. Protože oni jsou závislí na tom, že se bojíme. Už nevěříme jejich lžím, odhalujeme jejich životy, vy, já a mnoho dalších pravdomluvných lidí tam venku odhalujeme jejich životy. A to je to, co musíme dělat, protože čím déle tam sedí, čím déle tam zůstávají, tím těžší je odhalit je a dostat je ven. Přesně tak, jak jsme viděli u kovidské lži. Takže v tomhle se opravdu hodně zakopali a je opravdu těžké to vytrhnout, jakmile se to tam jednou zakoření.

Takže schopnost Rusů, já jsem to tam všechno sledoval, protože jsem vojenský expert, jestli chcete, z toho, že jsem to studoval většinu svého života. Vzpomínám si, že když mi bylo pět let, tak jsem hrál vojenské hry a sledoval filmy z 2. světové války. Byl jsem tím úplně pohlcený celý svůj život a hrál jsem na nejvyšší úrovni této hry, viděl jsem to po vojenské stránce, viděl jsem to po zpravodajské stránce, takže vám můžu říct, že tahle věc se hroutí a to v obrovském měřítku v téhle naprosté lži, že posíláme všechen ten materiál, který má něco změnit. Podívej se, kolik miliard a miliard a miliard dolarů všichni s touhle věcí prošli a ona se hroutí. Takže kdyby to bylo účinné, tak bychom viděli, že Rusové ustupují, ale tak to není. Oni nasadili všechnu nejlepší vojenskou techniku, kterou mohli najít. Na začátku měla Ukrajina tanky, letectvo a to bylo všechno zničeno během pár týdnů, jejich námořnictvo bylo vyhlazeno všude, kde bylo v mase, bylo odhalené ruským dělostřelectvem a drony a tak dále. Pravděpodobně téměř 150 myslím, že možná ještě blíž 200 000, když vezmete zraněné, kteří se už nikdy nevrátí do boje, díváme se pravděpodobně na téměř 200 000 možná čtvrt milionu ukrajinských bojovníků, a do toho přimícháte spoustu lidí z celého světa, kteří přišli na pomoc, které také semleli. Je to velmi tragické, někteří z těch lidí byli pravděpodobně jen kvůli zisku nebo uvěřili lži a postupem času tu lež vidí, a nedostali šanci se dostatečně rychle stáhnout a byli do toho semleti. Takže si myslím, že čím víc to budeme odhalovat, čím méně lidí bude házet svou energii a těla doslova do toho mlýnku na maso, tím lépe.

Nicholas: Takže všechny ty dary, které Ukrajina dostávala od nevinných lidí z celého světa, kteří sympatizovali nebo soucítili se situací na Ukrajině, toho využil DS. Řekl bys, že ty dary využívá DS k tomu, aby zvítězil pro svůj nový světový řád, to je to, co dělá s jejich penězi?

Michael: Rozhodně ano. To je to, co dělají s obchodem s lidmi, to je to, co dělají s obchodem se zbraněmi a drogami. Tohle všechno dělali nacisté za první světové války a dělali to prostě po celém světě, teď to dělají v USA s naší CIA. Sám jsem tyhle operace viděl, když jsem věšel teroristy, byly tam i jiné skupiny, které dělaly jiné operace, a normálně jim nevěnujete pozornost. Ale právě když jste v těsné blízkosti, začnete si uvědomovat, že se dějí i jiné věci. Chtěli, abychom jim my, moje chráněná jednotka, pomohli s pašeráky drog v Afghánistánu. Říkám si, cože? Proč se tím vůbec zabýváme, myslel jsem, že to skončilo, když jsme tam přišli. Ale ne, oni to chtěli mít pod kontrolou, to je jeden z důvodů, proč jsme přišli vojensky do Afghánistánu, všechny své operace nastavili tak, aby vydělávali na obchodu s drogami. Takže to je něco, čeho jsem si postupem času všiml. A je to jedna z věcí, které v tuto chvíli velmi dobře odhaluji. Neodhaluji vojenskou taktiku, neodhaluji lidi, kteří se podílejí na vojenské taktice, ale odhaluji kriminalitu, kterou jsem v těchto organizacích viděl.

Nicholas: Takže pokud je Ukrajina srdcem agendy DS NWO, jak bys srovnal Ukrajinu a Čínu?

Michael: To je dobrý postřeh. Myslím, že Čína stejně jako Spojené státy má do jisté míry svůj prvek v podstatě v každé zemi na celém světě. Asi bychom se mohli podívat na několik z nich: Brazílie byla poměrně dobrá a teď to vypadá, že se Brazílie překlopila. Bolsonaro, který byl odstrčen, stejně jako byl odstrčen Trump, nebo je to krok zpět, zatímco další operace probíhají, to můžeme vidět. A myslím si, že to samé se děje v Číně. Myslím si, že v Číně probíhají DS prvky a white hat operace, a to samé v Severní Koreji. To je to, proč prezident Trump jel do Severní Koreje. Kim Čong-un s ním spolupracoval. Je tam Kim Čong-un stále? Nemyslím si. Myslím, že je pryč. Ale Severokorejci, jak vidíme, tak tam probíhá nějaká póza, jen aby na sebe občas upozornili, ale nejsou moc aktivní, jako byli předtím, než tam jel Trump a tak nějak urovnal některé věci. Myslím si, že co Trump udělal, když jel po světě, tak že v podstatě dal všem bílým kloboukům palec nahoru, jakože jsme tu s vámi, budeme vás podporovat. A viděli jsme spoustu změn – Saúdská Arábie, Japonsko, spousta míst po celém světě, kam jel a navštívil, Čína byla jedním z nich. Takže myslím, že tam jsou stále operace, které se dějí v zákulisí, mluvíme o nich už několik let, trvá to nějakou dobu.

Je to skoro jako když máte dům, který stojí, a vy jste šli dovnitř a stavíte a demolujete uvnitř, a pak ho sejmete a pak spadne do své stopy, něco jako 11. září, ale na pozitivní notu. Jejich zlé pevnosti a korporace a tak dále se připravují na to, že dostanou demoliční nálož, hodiny nebo se spustí a pak se ty systémy zhroutí. Už se to blíží, už jsme viděli, jak se některé z nich zhroutily. Podívám se na některé korporace, které byly velmi prominentní, a zdá se, že dostávají hodně zabrat, hodně periferních korporací, které jsou napojené na DS. Teď jsem měl hosta, který mluvil o pedofilii a obchodování s dětmi, které se děje z malé úrovně, kde mají jako tábory pro děti, kde mají sociální péči o děti a tak podobně, to jsou hlavní oblasti obchodování s lidmi a některé z těch korporací, které je podporují, a pak když je vezmete, tak jdou až k miliardářům a miliardářské korporace, aha, ty mají v sobě symboly pedofilie dětí. Takže vidíte tenhle masivní systém, který se musí zhroutit, a který půjde první na odstřel. Slyšeli jsme, že Izrael bude poslední, protože to oni umožnili chazarské mafii, aby přišla a převzala moc na masivní úrovni. A hodně z toho pochází od Mosadu, který infiltroval CIA a všechna možná šílená místa. Chazarská mafie byla velmi efektivní v infiltraci celého světa, do světových zpravodajských organizací, ale jsou odhalováni. A jakmile se na ně jednou posvítí, bude pro ně velmi obtížné fungovat a nakonec se jejich systémy zhroutí.

Nicholas: Takže když říkáš, že se jejich systémy zhroutí, uveď příklad, jak to vypadá a jestli se zatím zhroutila nějaká země?

Michael: Můžeme se podívat na Srí Lanku, je to velmi jednoduchý a snadný příklad. V podstatě vyzvali Srí Lanku, která vyvážela potraviny, aby přestala používat hnojiva a přešla na přírodní výrobu. To samé jako lidé, kteří prosazují elektrickou energii a zelenou energii a tak dále, je to tak, že to není udržitelné, ten systém se hroutí. A dobrým příkladem je Německo, kde v podstatě likvidují své větrné elektrárny a kopou pod nimi uhlí, protože to nemůže uživit lidi. Takže tyhle příklady máte všude. V Saúdské Arábii byl král nahrazen korunním princem, se kterým spolupracuje s Trumpem. Nedávno jsme viděli v Japonsku, jak byl údajně zavražděn bývalý premiér. Já si nemyslím, že byl zavražděn, myslím si, že v podstatě mu byl dán únik, aby ochránil svůj život, aby nevypadal jako zlý člověk, kterým ale byl. Takže vidíme takovéto drobnosti, ale musíme se dívat na tu hlubší stránku, že to je docela dává velký smysl. Vidíme, že Peru je teď pod velkým tlakem, Peru se může zhroutit. Vidíme v Brazílii, že lidé povstávají, že jsou tam prvky v armádě, které, zdá se, že se připravují na to, že možná provedou převrat proti Lulovi, který v podstatě nebyl zvolen. Jak víme, tak v mnoha zemích světa byl volební proces zcela kompromitován, už nefunguje. Takže to všechno je systém, který musí jít. Volby nejsou to, co se zdá být a to domino začíná padat tímto směrem. A vidíme některé lidi jako Tucker Carlson ve zpravodajských médiích, kteří vydávají vynikající informace, na které se můžeme podívat a získat z nich dobrý náhled, dobré poznatky, které sdílíme s lidmi, aby mohli být informováni, aby mohli jít dopředu a dělat dobrá rozhodnutí a nenechat se chytit do dramatu a nevěřit lžím a překrucování, které se děje v lame stream mainstreamových médiích.

Nicholas: Takže jsme svědky velmi velké globální historické operace, kdy se celý systém pomalu osekává a restrukturalizuje ve prospěch lidstva, ne ve prospěch establishmentu. Také jsi zmínil, že vidíš odezvu, jakým způsobem vidíš odezvu?

Michael: Počet lidí, kteří se probouzejí. Jako skvělý příklad jsou opičí neštovice. Hned jsem na to skočil a vytlačil jsem to ven, zatímco předtím jsem to vytlačil, mluvil o Wuhanu a byl jsem zavřený, stáhli všechna videa. A teď nic, teď mluvíme o těchto věcech, já mluvím o Ukrajině, mluvíme o úžasných věcech, o vesmíru a vědomí a podobně. Teď, když se objeví lež, je velmi rychle odhalena, nemá žádnou trakci a prostě odumře. Opičí neštovice byly takové. Vzpomínám si, že se objevily opičí neštovice, udělal jsem výzkum, jako bum, tady to je lidi, to je lež a pak začali říkat, aha, to je jenom homosexuální věc. Jako, podívejte se, oni musí obvinit nějakou skupinu, snaží se vytvořit nenávist, ale my jim na to neskočíme.

Nicholas: A bát se nebudeme. Myslíš si, že Rusko má dobrou pozici vyhrát na Ukrajině?
Michael: Ano, opravdu si myslím, že Rusko má Světlo na své straně. Myslím, že mají na své straně Boha. To si myslím velmi silně. Proto je tak vysoký počet obětí na ukrajinské straně, což je naprosto zlé, a na ruské straně je to zhruba čtvrtina, což je tragické, každá ztráta na životech je tragická. A myslím si, že Rusové jsou podporováni mnoha velmi dobrými zeměmi, právě teď jsou podporováni Čínou, jsou podporováni Saúdskou Arábií a tak dále a tak dále a tak dále. Národy Brics se teď blíží stovce různých zemí, které se chtějí připojit. A co to dělá, je to, že to odvádí financování Spojených států fiat dolarem, který je v podstatě lež. A pak se podíváte na euro a máte spoustu zemí, jako kdo to bude splácet? Nikdo, všechny země říkají, že to nebudou platit. Takže všechny tyhle fiat měny se zhroutí. Podívejte se na rubl, který je teď krytý zlatem, je krytý něčím reálným. Myslím, že víc než polovina, možná i víc, dolarových bankovek, které jsou teď v oběhu, bylo vytištěno v posledních několika letech. Takže se ten systém musí zhroutit. Jo, stačí se podívat na váhu téhle věci a na celou historii, jak fiat měny nakonec jdou do toho bodu, kdy vybouchnou, a vybouchnou Spojené státy s jejich manipulací moci a jejich tlakem na ostatní země, aby se podřídily. A skončí to, až skončí Ukrajina.

Nicholas: Děkuji ti Michaeli, že jsi se s námi podělil o své názory, opravdu jsem si to užil, děkuji moc. Je ještě něco, co bys chtěl divákům říct, než skončíme?

Michael: Ano, jak vždycky říkáme, Nicholasi, a já vím, že ty na to také hodně dbáš, že vibrační vědomí lásky je nejsilnější silou ve vesmíru. DS nás chce mít ve strachu, chtějí nás mít v hněvu, takže nechoď tam, zůstaň v lásce. Je to trochu těžký koncept, ale jakmile to začneš chápat, je to ta nejmocnější věc ve vesmíru. A jsme velmi mocní, když jsme v tomto stavu vědomí a máme přístup ke všem inteligencím, protože tam žije a sídlí božská inteligence, která nežije ve strachu a hněvu, což je luciferiánská věc. Takže zůstaňte v této vibraci lásky. Nicholasi moc děkuji, vždy s tebou rád mluvím.

Nicholas: Já taky moc děkuji, ahoj, měj se hezky.

Preklad Zuzka

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
lea
lea
9 days ago

Dobrý deň,
niekto asi porozumie fotke v odkaze, Čaputová a Pavel. V čiernom poli, Nad hlavou Čaputovej zvláštne svetlo a stĺp aj na pravo svetlo v odraze?. Pred nimi červená
https://www.hlavnydennik.sk/2023/03/13/pavel-ma-problem-ceski-exministri-zahranicia-nenechali-na-slovensku-nitku-suchu.
Ďakujem